Announcement

Collapse
No announcement yet.

JAVNA TRIBINA - F1 NA PREKRETNICI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JAVNA TRIBINA - F1 NA PREKRETNICI


    U četvrtak, 30. maja 2013, sa početkom u 13.00 biće održana javna tribina ''Formula 1 na prekretnici'' u amfiteatru 216 Mašinskog fakulteta u Beogradu (ul. Kraljice Marije 16). Predavač će biti Mladen Jergović, poznati F1 stručnjak i novinar, nekada zaposlen i u Formula One Management-u. Predavanje će pokriti brojne aktuelne teme u Formuli 1, kao i velike tehničke promene u F1 od sledeće godine, od kojih je najveća ponovno uvođenje turbo motora. Nakon samog predavanja, predviđena je i javna debata, tj. pitanja i odgovori.

    Ulaz je potpuno besplatan i svi zainteresovani su više nego dobrodošli.


    __________________________________________________ _______________________

    Ovo ce se naci na jos nekoliko F1 foruma, par stvari koje cu ovde napisati...

    Nemojte da me obrukate, rekao sam da ce se napuniti amfiteatar, nego svi odavde da ste mi se pojavili. Salim se malo... Nadam se da ce svako ko moze da odvoji 2 sata svog vremena za ovako nesto doci, siguran sam da ce biti vise nego vredno toga.

    Ko bude hteo da dodje, nadam se da ce se javiti, mozemo posle toga negde da sednemo, da sumiramo utiske o ovoj nasoj ludoj ljubavi, mozda uspemo i Jergovica da nagovorimo da sedne sa nama, makar na sat, sat i po...

    Bilo kako bilo, dodjite, odslusajte, siguran sam da ce biti vredno toga, jer se stvarno ne bih mucio da ovo organizujem da ne mislim da ce se isplatiti...

    Pa, sta mislite?
    Last edited by Vanja #66; 23-05-13, 17:17. Reason: manji plakat, trebale su godine da se vidi slika

  • #2
    Uff steta sto nisam u BG , ovo bih svakako zelio da cujem , nista Vanja provedi se i ako ga uhvatis pozdravi ga sa SK foruma ,svakako voli da pise , neka svrati
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #3
      Svaka cast! Mogli biste da snimite to, za nas koji ne mozemoi da dodjemo?

      Comment


      • #4
        Originally posted by Mr.M View Post
        Uff steta sto nisam u BG , ovo bih svakako zelio da cujem , nista Vanja provedi se i ako ga uhvatis pozdravi ga sa SK foruma ,svakako voli da pise , neka svrati
        Skokni na bus, sta te kosta... Ionako bi ti bilo zanimljivije nego u skoli.

        Originally posted by Adje View Post
        Svaka cast! Mogli biste da snimite to, za nas koji ne mozemoi da dodjemo?
        Mislim da je Mladen snimao svoje predavanje u Zagerbu, na Fakultetu Strojarstva i Brodogradnje, trebao bi da ostavi na svom sajtu. Ja iskreno nemam kameru, ako neko drugi ima...
        Last edited by Vanja #66; 23-05-13, 17:19.

        Comment


        • #5
          Hvala na informaciji ,ja dolazim u cet...pozzz
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • #6
            Nije nemoguće da ću doći.Javiću ti se svskako.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by Vanja #66 View Post
              Skokni na bus, sta te kosta... Ionako bi ti bilo zanimljivije nego u skoli.


              Ti mi platis autobusku , moze ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #8
                Ako mi doneses neku dobru Alonsovu majicu koju imas... Nenosenu, podrazumeva se.

                Marked, racunam na tebe, pod obavezno. ;)

                Comment


                • #9
                  Jedinstvena prilika za sve ljubitelje Formule 1, dolazim sigurno.

                  Comment


                  • #10
                    dolazim sigurno,

                    Comment


                    • #11
                      e jbg dijeli me samo 600 km
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #12
                        sve si to ti organizovao?svaka cast!gledajte da nesto i upamtite pa nam prenesite
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Kao nisam, ali u stvari jesam... Oni koji bi trebalo da su pravi organizatori tesko da su prstom mrdnuli...

                          Comment


                          • #14
                            A majku mu,kud zaglavih u ovoj *ebenoj Bosni pa ne mogu doci dobro bi bilo kada bi se snimilo al eto Vanja ako moze za nas koji necemo prisustvovati,da nam ovde posle skupa malo sumiras o cemu se pricalo i najzanimljivija pitanja i odgovore napises,bio bih ti zahvalan
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Dobio sam vec vise molbi da se nekako obezbedi snimak, tako da cu videti i to nekako da obezbedim. Nista ne obecavam, osim da cu se potruditi i ako neko od 30-ak ljudi koje licno znam, a docice, ima kameru ili makar kvalitetniji fotoaparat bice i snimka.

                              Comment

                              Working...
                              X