Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto3-Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto3-Red Bull Grand Prix of The Americas

    Posle otvaranja sezone u Kataru, Salom stiže u Ameriku kao vodeći u generalnom plasmanu. Ovogodišnji favorit za titulu Maverik Vinjales se na prvoj trci još uvek oporavljao od povrede prsta i videlo se da nije vozio na svom makismumu. Sada se već oseća bolje i sigurna sam da cilja na prvo mesto na podijumu.

    Kao i uvek, u ovoj klasi ima mnogo potencijalnih pobednika jer su najmlađi učesnici moto takmičenja željni dokazivanja i zato su te trke posebno uzbudljive. Dakle, ko će se suprotstaviti Salomu i Vinjalesu u borbi za podijum?

    Pre svega, Jonas Folger, od koga smo očekivali podijum u Kataru, zatim momci iz Mahindra Rejsing tima-Oliveira i Vaskez, koji bi trebalo da nastave sa dobrim rezultatima, ali i Deni Veb, Bred Binder, a možda i Aleks Markez.

    Jedan od potencijalnih osvajača prve tri pozicije je i Ratapark Viljarot. On je priznao da je bio izuzetno nervozan u Kataru i da mora da radi na svojoj stabilnosti i samopouzdanju. Ako uspe da se izbori sa tim, momak ima realnu šansu da ostvari dobre plasmane.

    Italijanski vozači Fenati i Antoneli se nisu proslavili u Kataru-Fenati je uspeo da se domogne jednog boda, dok je Antoneli pao. Obojica se nadaju da će ovog vikenda biti mnogo uspešniji. Antoneli je izjavio : „Jedva čekam da počne trkački vikend! Pre svega, želim da zaboravim loš rezultat iz Katara, ali se i nadam da ću na stazi koja nam je svima nepoznata konačno dokazati da mogu da se borim sa momcima za sam vrh!“

    Naravno, nama je uvek zanimljivo da pratimo mladu Anu Karasko jer odaje utisak da ima veštinu da se bori sa momcima na dva točka. Mislim da možemo očekivati da u narednih par trka ostvari plasman koji će joj doneti poene.

    Na kraju, molim sve forumaše da komentare na Moto3 trku pišu ovde, a ne u MotoGP sekciji, jer je tako mnogo preglednije.
    Hvala svima!!!
    Last edited by nb_korac; 17-04-13, 10:34.
    sigpic

  • #2
    KAKVA GLUPOST! KOLIKO SE NE DA VINJALESU TO JE NEVEROVATNO. Pa bolji je od svih, vidljivo bolji, da trka nije prekinuta dobio bi lagano!

    Comment


    • #3
      Da, verovatno i bi, ali meni je bilo drago sto je Rins pobedio jer je u pitanju prva pobeda.
      sigpic

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5
          Uh, smrzla sam se kad sam videla crvenu zastavu. Zaista nam je dosta tih mucnih scena. Drago mi je da je Iwema OK.
          sigpic

          Comment

          Working...
          X