Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto2-Red Bull Grand Prix of The Americas

    Ovog vikenda će se prvi put voziti na Circuit of the Americas u Ostinu. Nova stazu je konstruisao čuveni Herman Tilke uz male sugestije Kevina Švanca. Niko od Moto2 vozača nije ovde testirao tako da je staza je potpuna nepoznanica za sve i iznenađenja su moguća.

    Naravno, Espargaro stiže u Ameriku kao veliki favorit-glavni konkurent Markez više nije u toj kategoriji takmičenja, a Pol Espargaro je već upisao prvu pobedu ove sezone. Da li će se izboriti sa pritiskom koji sigurno oseća jer svi misle da ove godine mora i može do titule, ostaje nam da vidimo. Čeka ga borba protiv takođe odličnih vozača koji su gladni pobeda. U Kataru smo gledali zanimljiv duel sa Skotom Redingom, a on je uvek opasan protivnik. Tu je i simpatični Nakagami koji nas je sve impresionirao tokom prvog trkačkog vikenda ove godine.
    Ne treba zaboraviti Agertera i Simona koji su takođe dobro vozili u Kataru, a odlični rezultati tokom zimskih testiranja su sigurno uticali na njihovo samopouzdanje.
    Vozači imaju samo par dana da nauče stazu i sva iznenađenja su moguća. Možda je sada momenat da bljesnu Terol i Zarko? Najavljen je i povratak Tomasa Lutija koji je propustio otvaranje sezone zbog teških povreda zadobijenih tokom zimskih testova.

    U svojim izjavama Moto2 vozači složno ističu da vole što će voziti na novoj stazi, ali da im se čini da je brza i veoma tehnički zahtevna.

    Na kraju, molim sve forumaše da komentare na Moto2 trku pišu ovde, a ne u MotoGP sekciji, jer je tako mnogo preglednije.
    Hvala svima!!!
    sigpic

  • #2
    Hteo sam da napisem pred trku kako je ovaj Terol smesan vozac, i da nece biti nista od njega a on uze prvo mesto
    U Kataru su ga nasi komentatori spominjali kao jednog od vozaca koji moze nesto uraditi ove godine, bas sam se ismejao kada ono
    Smucio mi se u 125cm kako je vozio, kao na silu da je uzeo titulu!
    Zao mi Nakagamija a izgleda da svi ocekujemo nesto od Zarka a on covek nista, valjda ce biti bolji u Evropi.
    Zna li neko sta se desava sa Eliasom?
    Nemoguce da je tako ocajan, a pre dve godine bio toliko dominantan

    Comment

    Working...
    X