Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Season 2009/2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Season 2009/2010

    Evo da otvorimo i temu o novoj sezoni...
    Po meni najzanimljvija u zadnjih nekoliko godina, ima dosta kvalitetnih ekipa, bice dosta neverovatnih utakmica, a to sve mozemo gledati naravno na SK-u! ;D
    Uzivajmo!
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

  • #2
    Odg: NBA Season 2009/2010

    Tesko da ce skoro nadmasiti proslogodisnju seriju izmedju Bullsa i Bostona Sa nestrpljenjem ocekujem pocetak sezone i naravno odbranu titule LAL

    Comment


    • #3
      Odg: NBA Season 2009/2010

      Zaista, nikad bolju seriju u zivotu nisam gledao, ono je neverovatno. Svako ko pljuje po NBA jednostavno mora da pogleda tih 7 utakmica. ;D
      Jedino mi je krivo sto Bullsi nisu pobedili na kraju.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #4
        Odg: NBA Season 2009/2010

        [quote author=Tmac link=topic=1920.msg98817#msg98817 date=1255808478]Jedino mi je krivo sto Bullsi nisu pobedili na kraju.
        [/quote]

        Takodje

        Comment


        • #5
          Odg: NBA Season 2009/2010

          Jedva cekam da vidim kako Bullsi izgledaju ove sezone, koji su inace moj omiljeni tim uz Denver.

          Evo rezultata od sinoc:

          Rockets 21 30 26 27 104
          Pacers 34 37 29 19 119

          Nets 29 15 15 30 89
          Knicks 23 29 23 18 93

          Timberwolves 13 24 24 29 90
          Bulls 20 24 23 27 94

          Cavaliers 21 19 27 31 98
          Spurs 26 21 30 28 105

          76ers 21 31 20 41 113
          Suns 29 31 27 28 115
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #6
            Odg: NBA Season 2009/2010

            Otisao je Ben Gordon,kako je palio one trojke :o Nadam se da ce se izboriti za play-off.

            Comment


            • #7
              Odg: NBA Season 2009/2010

              Joj gdee ste moji sport kluberi xD..odavno nisam svracao...ima mesec dana...kad ima neki prenos NBA...??i slazem se za onu seriju Boston-Chikago...bilo je nezaboravno..ja sam sa calom gledao i ako dobro secam bilo je u jednoj tekmi koju sam gledao 3 produzetka...neverovatna utakmica... :o

              Comment


              • #8
                Odg: NBA Season 2009/2010

                [quote author=Dr.Infinity link=topic=1920.msg98945#msg98945 date=1255857085]
                Joj gdee ste moji sport kluberi xD..odavno nisam svracao...ima mesec dana...kad ima neki prenos NBA...??i slazem se za onu seriju Boston-Chikago...bilo je nezaboravno..ja sam sa calom gledao i ako dobro secam bilo je u jednoj tekmi koju sam gledao 3 produzetka...neverovatna utakmica... :o
                [/quote]
                Imas pod temu NBA na Sport klubu... Tu ce biti sve najave...
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • #9
                  Odg: NBA Season 2009/2010

                  Lejersi izgledaju mo?no...Bajnam se razigrao...
                  Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                  Comment


                  • #10
                    Odg: NBA Season 2009/2010

                    [quote author=DANIJEL BL link=topic=1920.msg99756#msg99756 date=1256110940]
                    Lejersi izgledaju mo?no...Bajnam se razigrao...
                    [/quote]
                    Bajnam ima neverovatne predispozicije. Jedino sto ce morati bar kako on kaze da nosi steznik na kolenu do kraja karijere, a karijera mu je tek pocela.... Verovatno kada vise ne bude morao da nosi, da ce nositi iz psiholoskih razloga, kao Hamilton za masku...
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • #11
                      Odg: NBA Season 2009/2010

                      Ta proteza ipak moze da smanji tezinu povrede ako se opet desi.Andrew ima potencijal da bude vrhunski centar,kakve je samo partije imao pre poslednje povrede.Samo mi deluje nekako smoreno ne zainteresovano,to je jedino sto moze da ga spreci.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: NBA Season 2009/2010

                        [quote author=black25 link=topic=1920.msg99781#msg99781 date=1256120016]
                        Ta proteza ipak moze da smanji tezinu povrede ako se opet desi.Andrew ima potencijal da bude vrhunski centar,kakve je samo partije imao pre poslednje povrede.Samo mi deluje nekako smoreno ne zainteresovano,to je jedino sto moze da ga spreci.
                        [/quote]
                        Ali on kada dobije loptu u reketu to je kraj... Samo se malo podigne i zakuca... On je skoro 88' godiste, rodjen je 27 oct 87'... Visok je 2.13. Dao je u poslednjoj utakmici Golden Stejtu 20 poena... Ima lepu buducnost...
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • #13
                          Odg: NBA Season 2009/2010

                          Kakva blokada James-a nad Rondom. Sigurno ce biti u top 10... Utakmica Boston-Cleveland...
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • #14
                            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                            Comment


                            • #15
                              [/quote]
                              Videcemo da li ce oni James ciniti dvojac, kao sto su to bili Kobe i Shak...
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment

                              Working...
                              X