Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 18 (26. February - 04. February)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 18 (26. February - 04. February)






    Last edited by Урош94; 10-03-13, 19:43.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

  • #3
    'Nači Celticsi dobili Jutu u gostima, jedan od nezgodnijih timova na domaćem parketu. To samo pokazuje koliko svašta može da se očekuje od ovog tima. Samo se nadam da do kraja sezone neće biti nizova sa više od 3 poraza. Dosta je bilo.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #4
      dzaba kad smo mi izgubili taman se ponadah da cemo nastaviti pobednicki niz,ali opet nam je Denver dosao glave

      Comment


      • #5

        5.Gordon Hayward alley oop dunk
        4.Greg Monreo left handed slam
        3.No defense by Lakers
        2.Another fastbreak
        1.Manimal over Howard
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • #6
          Originally posted by ledeni 80 View Post
          dzaba kad smo mi izgubili taman se ponadah da cemo nastaviti pobednicki niz,ali opet nam je Denver dosao glave
          Moramo izgubiti kada izgube loptu u napadu i Dvajt gleda 3-4 sekund i onda se pocinje setat ka nasem kosu nija samo on ali je on najupecatljiviji.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • #7
            opet je Kobe dosta dobro odigrao,ali su nas iz konti Denver unakazili
            ja nzm sta se mota po njegovoj tintari

            Comment


            • #8
              Ubedljivo smo najsporiji tim u ligi i ekipa koju boli uvo da igra odbrana osim pojedinaca.
              Howard 3-14 ft
              Last edited by NbaIsMyLife; 26-02-13, 15:33.
              "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
              Legends never die. Mamba will be back!
              sigpic
              HOUSE ALL NIGHT LONG

              Comment


              • #9
                sad sam gledao reprizu protiv Dalasa i videlo se koliko se sporo vraca u odbranu znaci nzm koji mu je djavo i ko sto kazu mnogi u razvojnu ligu to treba poslati

                Comment


                • #10
                  Ljudi, Howard ocigledno nije 100%, oporavlja se od teske povrede i plus igra kroz jos jednu. Kao takav on je najbolji skakac lige, peti bloker lige, sutira 58% iz igre (4. u NBA) i pored statistike, kad je on na terenu izmeni / ometa bezbroj suteva u blizini reketa, malo li je? Okej, ocajno sutira bacanja, ali to smo vec znali. Dvajt je nama najmanji problem.

                  Comment


                  • #11
                    Originally posted by p4p1 View Post
                    Ljudi, Howard ocigledno nije 100%, oporavlja se od teske povrede i plus igra kroz jos jednu. Kao takav on je najbolji skakac lige, peti bloker lige, sutira 58% iz igre (4. u NBA) i pored statistike, kad je on na terenu izmeni / ometa bezbroj suteva u blizini reketa, malo li je? Okej, ocajno sutira bacanja, ali to smo vec znali. Dvajt je nama najmanji problem.
                    Statisticki on dobro izgleda (ako izuzmemo bacanja), ali svako ko je odgledao bar 3 utakmice Lakersa zna da je on veliki problem. A da ne pricamo o verovatno katastrofalnom ponasanju van terena.

                    Da sam ja GM Lakersa oterao bih ga na leto, ne bih trepnuo. Previse su Lakersi mocna fransiza da bi imali jednog takvog magarca u ekipi. Po mom misljenju

                    Comment


                    • #12
                      jutros sam gledao statistiku i to u vezi LAL da protiv prvih 8 ekipa na zapadu negde od pocetka Januara i to sve u gostima imamo samo 1 pobedu na EPN-u
                      Last edited by ledeni 80; 26-02-13, 16:52.

                      Comment


                      • #13
                        Ne kazem da nije, samo kazem da imamo vecih problema, a ja verujem da ce on sledece sezone, ako ga zaobidju povrede, vratiti nivo igre koji je imao u Orlandu. Koliko god on bio los ove godine i dalje je u top 3 na svojoj poziciji. Nikako ga se ne bih odrekao.

                        Comment


                        • #14
                          Originally posted by p4p1 View Post
                          Ne kazem da nije, samo kazem da imamo vecih problema, a ja verujem da ce on sledece sezone, ako ga zaobidju povrede, vratiti nivo igre koji je imao u Orlandu. Koliko god on bio los ove godine i dalje je u top 3 na svojoj poziciji. Nikako ga se ne bih odrekao.
                          Imate - trenera.

                          Ja iskreno ne verujem da cete uci u PO, iako bih voleo da gledam Kobe vs SAS/OKC

                          Comment


                          • #15
                            Gledas li ti ove tvoje Ljubo?
                            7-1 u zadnjih 8 utakmica. Ako nastave ovako, Bucksi su u problemu.
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X