Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour direktno i ekskluzivno na Sport Klubu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTA Tour direktno i ekskluzivno na Sport Klubu!

    Zasto ne prenosite zenske WTA turnire?Sada kada je Euro Sport izgubio prava prenosa,bila bi idealna prilika za Vas da preuzmete te meceve radi popularizacije zenskog tenisa na vasim kanalima
    Last edited by Vladan; 08-03-13, 13:34. Reason: naslov

  • #2
    Не зајебавај.
    Last edited by Урош94; 23-02-13, 02:10.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by nox07 View Post
      Zasto ne prenosite zenske WTA turnire?Sada kada je Euro Sport izgubio prava prenosa,bila bi idealna prilika za Vas da preuzmete te meceve radi popularizacije zenskog tenisa na vasim kanalima
      ES je izgubio WTA Tour i time izgubio masu sto se moze vidjeti i po komentarima zadnjih nedelja. SK bi to svjetski odradio sigurno, izuzetno prestizna stvar ali realno na ova tri kanala mjesta nema, kad bi uveli jos jedan onda bi to promijenilo sve.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Pa ko sada prenosi WTA? Sta ce biti sa zenskim tenisom?

        Comment


        • #5
          Ја не бих психички поднео женски тенис на Спорт Клубу. Мислим да бих се комотно обесио, спалио или тако нешто.
          Ако би се отворио СК Тенис, онда ок, друга прича.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #6
            Nek onda prenose i WNBA, da cirkus bude potpun.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • #7
              Originally posted by BockoBG View Post
              Pa ko sada prenosi WTA? Sta ce biti sa zenskim tenisom?
              http://www.wtatennis.com/tv-schedule

              Za nase trziste niko, ES International izgubio prava, SK bi izgleda dobio posto ljudi kukumacu za WTA Tourom zadnjih dana na sve strane, a i realno kvalitet zenskog tenisa u zadnje vrijeme je mnogo veci nego prije par godina. ALi stvarno tesko da bi stao na ova tri kanala, ako bi krenuo jos jedan(uopste ne mora da se zove Tenis Klub vec da bude za sve kao i ostali) to bi onda bila prava stvar.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Sem supertenis ovo ostalo je sve ad hoc.
                Steta za sport, a licno mi je svejedno.

                Comment


                • #9
                  Meni nije toliko vazno posto ga stvarno slabo pratim, kad su derbiji uvijek su tu streamovi ali je opasna pomama od sredine prosle godine po Evropi sto je ES izgubio prava, a mislio sam da ce tim potezom WTA masu izgubiti, no izgleda da su mnogo vise dobili i da su itekako trazeni. Nesto kao Dorna sto je uradila prije nekoliko godina sa Moto GPom, umjesto prodavanje jednom ili nekoliko operatera za cijelu Evropu poceli da nude televizijama koje pokrivaju jednu ili nekoliko teritorija. I to je bio pravi potez za njih kao sto vidimo, WTA ipak zna sta radi.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Stvarno ES izgubio prava? Oh well, manje Radwanske na ekranu

                    Comment


                    • #11
                      E sad moze i javno

                      WTA Tour, onaj paket sto je imao ES od sad direktno i ekskluzivno na SK
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Pa posto mi se cini da WTA ide ka nekim boljim danima, ovo je bas dobra vest
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #13
                          Posto znam da mnogi ne izlaze iz ovog dijela evo i ovdje da postujem.

                          Gledaocima s ljubavlju: WTA tur na Sport Klubu



                          Strong is beautiful, sportski spoj lepog i korisnog. Sport Klub sa ponosom objavljuje da ćete, počevši od Indijan Velsa, moći da pratite najbolji ženski tenis ekskluzivno i jedino na našim kanalima.

                          Ako su naše frenkvencije do sada bile pojam i zaštitni znak za muški tenis, od sada ćete sve što vredi i u ženskom tenisu moći da gledate na kanalima Sport Kluba. Samo do kraja 2013. prenosićemo više od 20 turnira i više od 400 mečeva uživo.

                          - WTA takmicenje veliki je veliki svetski brend i programski ce pre svega popuniti tri dana – ponedeljak, utorak i sredu, tokom kojih na kanalima Sport kluba nema mnogo direktnih prenosa. Ljubiteljima tenisa omogucicemo uživanje u vrhunskom tenisu i takmicenjima koja do sada nisu imali priliku da gledaju na nasim kanalima, a sve to ce biti u HD tehnologiji. Gledaoci Sport kluba koji vole druge sadržaje nece ostati uskraceni ni za jedan dogadaj, jer programska šema ostaje gotovo nepromenjena – izjavio je Nemanja Simeunovic, direktor Sport kluba.

                          Dakle, od 2013, koju god da volite, iz kojih god razloga: Ivanović, Janković. Šarapova, Voznjacki, Kiriljenko, Jovanovski, Kvitova, Radvanjska, Azarenka, sestre Vilijams, isključivo na Sport Klubu, od prvog kola do finala, rano ujutru i kasno uveče, od Kalifornije do Japana! Uz sve to, naravno, specijalizovane emisije iz studija, najave i analize mečeva kao što ste navikli sa muškim tenisom.

                          Sport Klub je ovim potezom samo još jednom pokazao da je apsolutni lider u regionu i u kvantitetu i u kvalitetu sportskih prenosa. Držimo se one devize sa kojom je televizija i osnovana: za nekoga sve za svakog po nešto. A vi, verni gledaoci, kojih je iz dana u dan sve više, samo se zavalite i uživajte!
                          http://www.sportklub.info/gledaocima...na-sport-klubu
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Super stvar, WTA na ESu mi je stvarno nedostajao...mada ce mi i ovako nedostajati dok ne zbavim SK

                            Comment


                            • #15
                              Snalazi se pod hitno posto sam vec rekao da su Mastersi i serija 500 produzeni, kao i W i DC, jos sad i WTA, komplet tenis je tu narednih godina
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X