Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pao rating Resorta sa 2.2. na 1.9

    Evo sad cu pogledati Homeland i Person of Interest 2.epizode

    Comment


    • Ma ne moze serija nista u tom terminu, sezona u vr' glave. No prica je takva da ce sve moci da se zavrsi za sezonu
      sigpic

      Comment


      • Valjda ce onda sve zavrsiti za 1.sezonu,posto mi je bas glupo kada se sve to prekine nakon jedne sezone

        Comment


        • http://www.serijala.com/izdvojeno/re...a-nova-serija/

          Comment


          • Masu je bolja druga sezona TWDa od prve. Na stranu neke gluposti koje sam odlucio da ne primjecujem, iskljucivo sto se psihologije tice sezona je odlicna. Svi se drugacije bore sa situacijom u kojoj se nalaze ali mi je krivo sto Sejna vise nece biti, on je jednostavno rodjen za ono i smatram njegove odluke najboljim za grupu, za prezivljavanje. Teska vremena iziskuju teske mjere, teske odluke i po meni svaka Sejnova je bila ispravna, sto se za Rika ipak ne bi moglo reci. U njemu je vise ljudskosti svakako, on pokusava da uradi ono sto je ispravno, ono sto je moralno ali svijet kakav je bio vise ne postoji i mora da se pomiri sa tim
            Rik je na kraju postao slican Sejnu, vidjelo se da se promijenio, da je drugi covjek. Nadam se da to nece biti kratkotrajna promjena samo. Deril mi je omiljeni, Kerol najsmorenija, za grupu je dobro sto je Dejl zavrsio svoju misiju, mada me i Karl opasno nervira u zadnje vrijeme, poludje me! Sa sve sesirom.

            Skida se SoA, da vidimo kako ce to ici.
            sigpic

            Comment


            • Homeland opet razvalio!

              Claire Danes is f'in-mazing!
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Homeland opet razvalio!
                Danas gledam trecu epizodu. Kako su prve dve dobre, ubija serija.

                Comment


                • Ubija samo ima par nerealnih scena tipa ona u 1.epizodi kad prolaze Saul i ekipa u autu ladno pored ovih , u pravom svetu cisto sumnjam da bi preziveli i u 2. kako Claire lagano pobegne ovima na njihovoj teritoriji ;) Ali sve u svemu dobar start 2. sezone
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Na Totalu stigao Fox. Simpsons u 20:30, TWD treca sezona u 22h.
                    A na Fox Movies u 21h Gladiator
                    sigpic

                    Comment


                    • @Vladane,
                      a u kojojje ponudi za Srbiju , jel je u ponudi saostalim programima u paketu , ili se posebno placa

                      Comment


                      • Osnovni ili plus paket, ne placa se posebno ni jedan Fox kanal. U SBB analognoj dolazi na mjesto Crimea kazu, a u D3 ce biti oba naravno. Svi sem IPTV ce moci da ga ubace u ponudu, Kopernikus pregovara, a Ikom i PTT ga ubacaju danas isto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Odakle izvlacis te informacije , de ako ima za RS baci pogled
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kakav bi ja insajder bio kad bi otkrivao izvor
                            Logosoft, BH Telekom, Telemach i naravno Total u BiH za sad.

                            Imas njihovu zvanicnu fb stranu
                            https://www.facebook.com/FOXTVSerbia

                            A i ovdje mozes da nadjes gotovo sve
                            http://teve.ba/
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci u BL nista od FOX-a
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Izgleda da ce ovo biti dobar kanal

                                jedva cekam premijeru 3. sezone TWD veceras...
                                Samo je njesra sto Crime prelazi na digitalnu...:/

                                Memorisani kanali na TV-u...

                                Fox life,FOX tv,SP,SP+,SP Prime...i gde ces lepshe...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X