Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by apacrow View Post


    SPOILER ALERT

    THIS VIDEO CONTAINS FOOTAGE FROM ALL FIVE SEASONS UP TO AND INCLUDING THE SEASON 5 MIDSEASON FINALE "GLIDING OVER ALL"

    DO NOT VIEW IF YOU ARE NOT FULLY CAUGHT UP

    Koliko mocno
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Gledam Falling Skies , dosao sam od S2E5 , nije uopste losa
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Gledam Falling Skies , dosao sam od S2E5 , nije uopste losa
        Kad bre ti stignes sve to pogledati jbt, pa ja skinuo Sin city pa nikako da pogledam film od 100 minuta.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Odgledao petu sezonu BB-a. Odlicna je,ali mi je malo slabija od prethodne.

          Mada kraj sezone obecava brutalnu zavrsnicu
          I ja sam odgledala . Mnogo slabija nego prošle, ali slažem se da će drugi deo sezone biti bolji. Ko će dočekati jun 2013.

          Pre dve nedelje počeo Sons of Anarchy, nije loše, ubacuju neke nove likove u seriju što mi se dopada. Sutra počinje i nova CBS serija Vegas. Ići će utorkom kad i SOA. U petak počinje i Fringe. Jedva čekam.
          Da li neko gledao Haven? Meni je serija OK.

          Comment


          • Ove nedelje konacno pocinju serije

            Od te serije Vegas se puno ocekuje, ali ja nijednu seriju ne pocinjem odmah da skidam, nego sacekam par epizoda
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ove nedelje konacno pocinju serije

              Od te serije Vegas se puno ocekuje, ali ja nijednu seriju ne pocinjem odmah da skidam, nego sacekam par epizoda
              I ja isto tako.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ove nedelje konacno pocinju serije

                Od te serije Vegas se puno ocekuje, ali ja nijednu seriju ne pocinjem odmah da skidam, nego sacekam par epizoda
                Ja vec napravio plan za ovu sezonu serija. Prvo sve snimam na DVR,
                posto brise reklame, od kojih ovde ne moze da se zivi, pa tek onda gledam.

                A sramota me da kazem sta mi je sve na holdu.
                Jedan DVR je malo za nedelju dana.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by apacrow View Post
                  Ja vec napravio plan za ovu sezonu serija.
                  Moj čovek i ja imam raspored časova za serije

                  Comment


                  • Revolution - 17.9. - Ponedeljak
                    Survivor - 19.9. - Sreda
                    How I Met Your Mother - 24.9. - Ponedeljak
                    Person of Interest - 27.9. - Cetvrtak
                    Fringe - 28.9. - Petak
                    CSI New York - 28.9. - Petak
                    The Amazing Race - 30.9. - Nedelja
                    Homeland - 30.9. - Nedelja
                    Mentalist - 30.9. - Nedelja
                    Once Upon a Time - 30.9. - Nedelja
                    666 Park Avenue - 30.9. - Nedelja
                    Supernatural - 3.10. - Sreda
                    The League - 11.10. - Cetvrtak
                    American Horror Story - 17.10. - Sreda


                    I ja sam poslagao u notepad
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Meni se Revolution ne dopada. Počela sam da gledam i na pola epizode isključila.
                      Ja bih dodala Criminal Minds i CSI u sredu 26.09.

                      Comment


                      • Originally posted by gagablues View Post
                        I ja sam odgledala . Mnogo slabija nego prošle, ali slažem se da će drugi deo sezone biti bolji. Ko će dočekati jun 2013.

                        Pre dve nedelje počeo Sons of Anarchy, nije loše, ubacuju neke nove likove u seriju što mi se dopada. Sutra počinje i nova CBS serija Vegas. Ići će utorkom kad i SOA. U petak počinje i Fringe. Jedva čekam.
                        Da li neko gledao Haven? Meni je serija OK.
                        Ali sta uradise u SOA, pa ja nznm kako sad posle toga, bas su ga ucrnili u pm, uzasna scena
                        Last edited by altlosta; 24-09-12, 15:41.

                        Comment


                        • Originally posted by altlosta View Post
                          Ali sta uradise u SOA, pa ja nznm kako sad posle toga, bas su ga ucrnili u pm, uzasna scena
                          Odgledala sam samo prvu epizodu ne znam na koju scenu misliš?
                          Možda na onu sa novim crncem i Tigom i njegovom ćerkom?

                          Comment


                          • Pa da naopako. to sa cerkom, mene je to bas poremetilo, kako to preboleti

                            Comment


                            • Pa nikako.
                              Biće tu svašta u ovom serijalu. Baš se zakuvalo, a tek je počelo.

                              Comment


                              • Inace Homeland uzeo sve vaznije nagrade sinoc na dodeli Emija
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X