Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uf kakav kraj prvog dijela sezone BrBa. Mislim da je greska ovako odradjivati sezonu, treba nam taj kontinuitet, treba nam ta doza napetosti i iscekivanje iz nedelje u nedelju, ovako ima da splasne.

    Spoiler
    Olako, bas olako je Volt batalio sa poslom. Kakve pare, kakav met, on gradi sad carstvo i bas me iznenadilo kad je rekao Skajler da izlazi. Kako je odradio svih 9 za 2 minuta, kakva masina
    I cim sam vidio knjigu pretpostavio sam o cemu se radi, predje preko casopisa i uze knjigu. Prilicno banalan nacin da sazna, a morao je saznati svakako. Zadnjih 8 epizoda ce biti borba Henk protiv Volta. Nadam se da ce Volt pobijediti
    Dzesi je prilicno izgubljen u ovoj sezoni i morace da se vrati. Mada kakav je moze se desiti da sakrije pare, skloni se i to je to. No saznace Henk i za njega pretpostavljam pa ce se on i Volt ponovo povezati.
    Ali kad rece Volt ja sam nekad volio kampovanje pred Henkom, jao koja je to legenda, nema preko


    SAY MY NAME!!!
    sigpic

    Comment


    • Znaci ostalo jos 8 epizoda do kraja serije?

      Ja juce odgledao prvu epizodu pete sezone. Walter je sve mocniji i mocniji

      Comment


      • Jes', ipak su trebali jednu sezonu da odrade ali kad su vec ovako isli onda su mogli dvije pune i to je to. No cekamo masu na poslednjih 8 sto cemo
        Volt standardno, najjaci lik ikad
        No sad Volt maltene vise i ne postoji, Hajzenberg je glavni
        sigpic

        Comment


        • Kad ce te nove epizode da pocnu?

          Comment


          • Na ljeto 2013.
            sigpic

            Comment


            • Upravo odgledah sedmu epizodu BBa... Walter mi zesce ide na zivce, vec par epizoda! Mala pauza pa se bacam na osmu...

              Comment


              • Skinuo sam American Horror Story da pogledam prvu sezonu pred uvod u novu serijsku sezonu , inace jedna od boljih koja otvara sezone Revolution 17.9. , isti dan pocinje Survivor 25. sezona

                Odlican kraj BrB-a , valja docekati mart i 8 finalnih epizoda
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kakav kraj polusezone... Ko ce sada cekati do marta!!!

                  Ako moze na PP da me neko podseti u vezi sa onom knjigom... secam se nesto onako kroz maglu...

                  Comment




                  • sigpic

                    Comment




                    • H+ (WEB SERIES)



                      official sitewiki
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • IZasao Revolution 1. epizoda nepotpuna ali inace bude nepotpuna tj iseceno 1-2 minuta bude , cisto sumnjam da ce sada biti vise , ja pogledao i nije me preterano odusevio
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Pogledao American Horror Story prvu sezonu , ocena 6/10
                          Spoiler

                          Serija je solidna , sklop dosta horora u jednom , meni se licno kraj nije svidio , svideo mi se iz razloga sto ce u 2. sezoni biti novi likovi ali mogao se kraj mozda malcice bolje odraditi , bice zanimljivo videti ko ce sve biti u 2. sezoni u ulozi duhova, malo bi bilo glupo da izbace ove likove a izbacice ih to je izvesno , sta ce biti sa onim malim vragom



                          Krecem gledati The League , inace radi se o tome da tinejdzeri igraju NFL fantasy league i tamo se bazira serija , dalje nista ne znam
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Dobila sam na preporuku

                            http://www.imdb.com/title/tt0285403/


                            fantasticna ocena, ako je neko gledao neka prenese utiske.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Gledao, odvaljeni su do jaja
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ja sam gledao nesto, uglavnom epizoda iz sezone 4-7.Prve tri nisam nesto, a po recima burazera nista nisu posebno.Svidja mi se njihov humor i mene je serija dobro nasmejala.Ne zna se ko je ludji.Nikako da pogledam seriju od prve do poslednje epizode, a vec duze vreme nameravam.JD, Turk i Dr Koks.

                                Comment

                                Working...
                                X