Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam plakao kad je odlazio
    sigpic

    Comment


    • Ma nisu uopste losi ni kasnije. Ipak ima puno dobrih karaktera da bi bas propala bez njega. Ali nznm sta ce biti dalje. Svi imaju neke nove projekte, nznm hoce uspeti da se sastave za jos.

      Comment


      • Ma kapiram da ce i dalje drzati neki nivo. Ali on je toliko iznad svih

        Nece imati ko da mrzi Tobija

        Comment


        • Ma ok su i dalje vidjeces, Spajder je meni carina a nesto ga bas ne vole, stavise bas ga hejtuju, no on nije tu da zamijeni Majkla niti je to moguce, Dvajt i Dzim drze sad sve, ali da fali Majkl, fali
          sigpic

          Comment


          • u novoj sezoni je kao planiran neki reboot. pominju se
            neki mladji glumi... videcemo, na sta ce ispasti sve to.

            definitivno se vise nece pojavljivati troje glumaca iz
            stalne postave, dok su za dvoje-troje glavnih planirane
            smanjene role, zbog dogovorenih filmskih angazmana.

            sto se mene tice, trebali su je ubiti posle ove sezone.
            It is not the violence that sets a man apart.
            It's the distance he's prepared to go.

            Comment


            • Msm da ce Kevin i dalje da ga mrzi, on misli da to tako treba Kevin je bas briljirao ove sezone meni, a najbolji je u tandemu sa Oscarom, kad ovaj pokusa nesto da mu objasni

              Comment


              • Trebali su ostaviti Spajdera i dati mu vise prostora. Tejt je smorila samo tako, prvo je bila tezina u Doctor Who, pa onda i u Officu. Neka se mice vise.
                sigpic

                Comment


                • Da,da dolazi Spejder legenda...sad mi je malo lakse

                  Kevin je carina

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    I za tu mi je neko rekao da hvale. Znaci i to mogu preskociti? Tu je kontam kao taj glavni neki frajer pa tu mozda lezi razlog.
                    Meni je White Collar ok. s obzirom da je leto i da nema ništa drugo može da se pogleda. ali ukusi su različiti tako da preporučujem da probaš pa ako ti se ne svidja ...

                    Takodje je počeo i Breaking bad. Ima 8 epizoda ovaj serijal.

                    Comment


                    • Odgledao prvu epizodu Shamelessa i prosto sam odusevljen, kako je prolecelo tih skoro sat vremena
                      Fiona je san
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako cu da se drogiram sa Shamelessom, kakva je to serija
                        Mejsi je glumcina bas, Lip car najveci, Fiona
                        sigpic

                        Comment


                        • Odusevljen sam, nije moglo na bolji nacin da se zavrsi.

                          Ostao sam bez reci, vredi pogledati vise puta.

                          Comment





                          • Bogotac
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Planiram da pocnem gledati Fringe,pa da cujem ako je neko gledao,sta misli?

                              Comment


                              • Originally posted by FC Nadal View Post
                                Planiram da pocnem gledati Fringe,pa da cujem ako je neko gledao,sta misli?
                                Ja sam odlgledao sve 4 sezone, odlicna je serija, ako volis taj zanr... malo sci-fi, fantazija... Definitvno preporucujem...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X