Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kida serija Nadam se da ce biti jos epizoda.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Odgledah prvu epizodu Sopranovih, javljam utiske posle prve sezone, prva epizoda je odlicna ;)
      Ja odgledao sve sezone, moja omiljena serija

      Comment


      • Upoznajte novu glumačku ekipu treće sezone "Igre prestola"

        Spekulacije o tome ko će sve igrati u trećoj sezoni serije "Igra prestola" dostigle su tačku usijanja, a kanal HBO, na kojem se emituje ova SF saga, konačno je objavio imena desetak novih glumaca koji će igrati u novim epizodama. Među njima su i glumci iz serija "Osvetnici" i "Ofis", kao i iz filma "Pirati s Kariba".

        Dajana Rig



        Dajana Rig, iz britanske serije "Osvetnici", tako će igrati lik Lejdi Olene Tajrel, "Kraljice prestola" i bake aristokrata Lorasa i Mardžeri Tajrel, kao i gospodarice moćnog klana Tajrel.

        Mekenzi Kruk



        Mekenzi Kruk, poznat po britanskoj verziji serije "Ofis" i filmu "Pirati s Kariba", igraće Orela, pljačkaša koji ima sposobnost da uđe u um neke životinje i kontroliše njene poteze.

        Klajv Rasel



        Klajv Rasel će igrati lik Brindona Talija (poznatog i pod nadimkom "Blekfiš"), čime se stavlja tačka na spekulacije ko bi mogao da ga igra. Blekfiš je stric Katelin Tali, koji se tokom godina otuđio od njenog oca Lorda Hostera Talija.

        Ostali glumci u novoj sezoni "Igre prestola":

        Natali Emanuel kao Misandej



        Poreklom sa mirnog ostrva Nat, Misandej je kao dete odvedena u ropstvo zajedno s bratom. Naučila je mnoge jezike i postala prevodilac za trgovca Kraznisa iz Astapora.

        Keri Ingram kao Šajrin Barateon



        Šajrin je jedino dete Stanisa barateona. Predan čitalac, ona beži u svet književnosti, u priče i mitove, a knjige su njena najvrednija imovina.

        Pol Kej kao Toros iz Mira



        Ključni član bande poznate pod nazivom "Bratstvo bez Barjaka", gde je on Crveni Sveštenik, koji služi Gospodaru Svetla, a poreklo vodi iz slobodnog grada Mira u Esosu.

        Tomas Brodi- Sangster kao Džodžen Rid



        Tajanstveni i samozatajni mladić koji postaje važan saveznik Brena Starka.

        Eli Kendrik kao Mira Rid



        Najstarija ćerka Haulanda Rida, odana Starku. Ona i njen mlađi brat Džodžen štite Starka na teškom putu na sever.

        Ričard Dormer kao Berik Dondarion



        Nekadašnji gospodar Blekhejvena i proslavljeni ratnik, Lord berik je postao vođa "Bratstva bez Barjaka", bande odmetnika.

        Kristofer Hivju kao Tormund Džajentsbejn

        Slavni ratnik i glavi komandant Kralja iza Zida, Mensa Rajdera. On je zastrašujuć i snažan, s telom i bradom koji se s tim slažu.

        Filip Mekginli kao Engaj

        On je veoma vešt strelac i ključni član "Bratstva bez Barjaka".

        Tara Ficdžerald kao Seliz Barateon

        Supruga Stanisa Barateona koja veći deo vremena provodi u izolaciji, zatvorena u mračni toranj.

        Tobajas Menzis kao Edmur Tali

        Mlađi brat Katelin Stark, Edmur je nedavno postao Lord Riveran nakon smrti svog oca.

        Anton Leser kao Kiburn

        Bivši gospodar Citadele, koji je skino svoje lance pre mnogo godina.

        Masu ovih likova je u drugoj knjizi i trebali su da se pojave u drugoj sezoni
        sigpic

        Comment


        • Idol





          When I eat it is the food that is scared
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Kida serija Nadam se da ce biti jos epizoda.
            Je li se to na League odnosilo? Da se gleda?

            Comment


            • Izasao Breaking Bad
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Izasao Breaking Bad
                Odlicna epizoda , samo me zanima onaj pocetak tj to ce verovatno biti pred kraj serije. Mike se vratio kako sam ocekivao i kontam da ce ih prvi prilikom zeznuti , bas me zanima sta ce sada biti , mislim da bi za sezonu mozda bolje bilo da je Hank otkrio da je Walt Heisenberg pa da ih lovi
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Sta planirate gledati od novih serija , ja cu svakako Revolution

                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kakva prva epizoda pete sezone BBa, pa je li moguce da je onako mocan pocetak
                    Volt je najveci madafaka, jadna Skajler, u ocima joj se vidi strah
                    Fora sa magnetima je sjajna, mada moze bit' i da se zajebao, vidjecemo
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja pocela gledati Suits na Jankovu poreporuku, ali nisam bas nes' odusevljena, sve mi vec vidjene fore, mozda je u meni problem, trebala bih malo smanjiti sa serijama mozda

                      Comment


                      • Originally posted by altlosta View Post
                        Ja pocela gledati Suits na Jankovu poreporuku, ali nisam bas nes' odusevljena, sve mi vec vidjene fore, mozda je u meni problem, trebala bih malo smanjiti sa serijama mozda
                        suits mi je debilana. totalna.
                        ne vidim poentu te serije, zbilja.
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Odgledala sam samo jednu ep, ali ne vidim sta bi to moglo da ima, karakteri svi vec vidjeni toliko puta, a i glumci nisu bas nesto, o radnji da ne pricam, ali ae to kao mogu da poboljsaju, mada ja ne vidim potencijal nikakav. Dobro je, znaci mogu da nastavim drogiranje istim intezitetom, nije samo do mene

                          Comment


                          • Originally posted by altlosta View Post
                            Odgledala sam samo jednu ep, ali ne vidim sta bi to moglo da ima, karakteri svi vec vidjeni toliko puta, a i glumci nisu bas nesto, o radnji da ne pricam, ali ae to kao mogu da poboljsaju, mada ja ne vidim potencijal nikakav. Dobro je, znaci mogu da nastavim drogiranje istim intezitetom, nije samo do mene
                            ili ona serija 'white collar' to je tek

                            bar da ima neki dijalog, ili da se moze nasmejati... nista.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • I za tu mi je neko rekao da hvale. Znaci i to mogu preskociti? Tu je kontam kao taj glavni neki frajer pa tu mozda lezi razlog.

                              Comment


                              • Ostala mi jos jedna sezona sa Majklom i onda mogu da se ubijem
                                Last edited by Ljuba90; 20-07-12, 18:48.

                                Comment

                                Working...
                                X