Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsena BB 2. sezona , Ljubo ipak je serija odlicna , nmg verovati koliko je bolja druga sezona od prve , nmg se porediti A kazu da su 3. i 4. ubedljivo najbolje tako da zabava tek pocinje
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Film je ok, nista posebno... ako imas visak vremena moze se odgledati.
      Ma ja sam ga odgledao jos pre cetiri godina, meni se bas svideo. ;)

      Comment


      • Samo gledaj Miko. Vlatko i ja ne gresimo nikad

        Comment


        • Zanimljiva je prica i kraj 2. sezone , skinuo sam 3. samo cu videti hocu poceti ove sedmice ili cu ostaviti za sledecu.

          Inace zavrsio sa citanjem 2.dela 2. knjige GoT Meni licno je knjiga bolja iako se razmisljam hocu li krenuti 3. ili cu cekati seriju , daleko mi serija , tek u aprilu ;)
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • To je jedina serija uz Justified koja je iz sezone u sezonu sve bolja i bolje
            Ali je BrBa jedna posebna kategorija

            I ja cu brzo uzet' trecu knjigu, necu cekat' seriju
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Nikola MVP View Post
              Mrzi me da gledam, povremeno kad mi dodje, a inace od tih samo FC jesam i skidam kapu, naravno. A za ocene si u pravu LBJ, ali Pit + Morgan ne moze lose da bude. ;)
              Zaboravio si velikog majstora Kevina.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Zaboravio si velikog majstora Kevina.
                Spoiler


                Rodilo se tako talentovano i kraj.

                Comment


                • Pogledajte ovo Bojana ti niposto

                  Spoiler











                  http://winteriscoming.net/2012/06/a-...thetic-design/
                  sigpic

                  Comment


                  • A tog avatara se nisi uplasila
                    sigpic

                    Comment


                    • Nisam ocekivala takvu sliku, namerno to radis
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Zavrsena 3. sezona Breaking Bad , ovo ce sada biti duzi review ali serija ga zasluzuje ali pricacu opcenito o 3. sezoni.
                        Sezona pocinje samo tako , braca ona , ono je ludost , naslutio sam ko su ali nisam ih povezao sa Tucom , pa onda Hank u El Pasu i scena sa Tortugom , kad sam vidio glavu na kornjaci ono je bilo a onda kasnije kad su objasnili da su ga braca zaklali , pa ono je bilo vrhunac. Situacija njih dvojice i onog rodje i starog sa Gusom je odlicna , najjaci stari i zvonjenje i na kraju on osta jedini ziv. Gus i njegovo pojavljivanje mi je zakon , znam sta ce se desiti na kraju 4. sezone i jedva cekam da vidim to , slucajno sam to vidio pre pocetka gledanja serije ali nema veze , Gus je samo takav lik , kad sam vidio u restoranu , sve organizovano , nema sile da zakljucis da je to najmocniji covek u tom delu Amerike tj bazirano Texas. Koji um i koje smisljanje a sta onda tek reci za Mikea cistaca
                        Znaci sezona je pocela zanimljivo , mogu celi dan pricati ali uzecu najzanimljivije delove. Dosta je zanimljivo bilo sa Galeom , on je tu bio tacno sa razlogom , da nauci posao a Gus je bukvalno imao sve isplanirano , na kakav nacin se resio meksikanaca... Jos mi nije jasno zasto je policija ubila one tj znam zasto ali me zanima kako je dovelo do toga , valjda ce biti objasnjenje. Najjaca situacija sezone mi je sa Hankom i bracom , jedan ostao bez nogu , drugi mrtav , doduse i prvi je ociscen od strane Mikea ali nzm serija je dosta povezana i zivo me zanima hoce li se na kraju skontati ko je Heisenberg ili ce on umreti pa necemo dokuciti. Sezona pocinje avionskom nesrecom i tu pocinje zaplet , situacija sa zenom je isto delikantna , ispocetka hoce da se resi Walta ali pare su u igri i to je prevladalo bar ja mislim , obezedice je do kraja zivota.
                        Serija ide lepim tokom ,kraj sezone je lud , potez Walta je na mestu totalno , uloga Saul Goodmana mi se isto svidja , advokat koji se mesa svugde i svugde ima neki profit. Mike i Gus su mi likovi do jaja i sad mi je jasno sto je 3. sezona zakon , oni su je izneli + Walt i Pinkman cija gluma je strasno dobra , jedva cekam sad da vidim 1. epizodu 4. sezone i sta ce se desiti ali ovo do sada je u fullu , serija ... Malo sam napaljeno pisao s obzirom da sam jos pod utiscima ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Miko, ako možeš samo malo opširnije neke detalje, pa da je ne gledam nikako.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Miko, ako možeš samo malo opširnije neke detalje, pa da je ne gledam nikako.
                            Pa nemoj citati onda
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Odgledah prvu epizodu Sopranovih, javljam utiske posle prve sezone, prva epizoda je odlicna ;)
                              sigpic

                              Comment






                              • 0:42, vristanje!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X