Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to odavno gledam ali da je glupost jeste, mada je dobra Ana, bas je dobra

    Ma ocu, imam prvu sezonu narezanu nego ovih dana citam Sudar kraljeva pa nikako da krenem, ali namjeravam brzo ;)
    sigpic

    Comment


    • Idi gledaj tvajlajt

      Ja odoh Mike-a,Jim-a i Dvajta

      Comment


      • E to sranje stvarno nikad nisam i nikad necu

        Dosado ne gledam sad nego inace gledam tu seriju, ne znam ni je li pocela nova sezona, sad nista ne gledam, stao sam i sa P&R zbog knjige.

        Kako je lijepo gledati Office po prvi put i Krida, Krid je car!
        sigpic

        Comment


        • Creed je zajeb'o sve ostale likove za kilometar.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Najjaci je Matori lopov i prevarant

            Kad ofarba kosu u crno

            Comment


            • Ukusi su različiti, meni je True blood ok, ali npr na bi je nikad gledala ponovo. Dok BB mogu da gledam 100 puta. Ja zaista ne bih mogla da se odlučim koja mi je najomiljenija serija . Ima ih podosta.

              Comment


              • Ja sam sada zavrsio sa 5. sezonom "Mad men" i prelazim na "The Borgias".

                Kakva je serija "The Firm" ? Da li je radnja serije samo u ofisima ili ... ako je slicna MM onda bi je gledao kasnije da malo oladim od
                poslovnog ambijenta
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Jaoooj, 'Alo alo <3 na Avali, tek sam sad provalila.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Ako neko prati situaciju u svijetu filma u 2012,neka preporuci koji?

                    Comment


                    • Jos dvije nedelje

                      sigpic

                      Comment


                      • Anger Management je bas gledljiva sto se prva dvije epizode tice. Mada je film masu bolji, nije ni cudo posto Sendler glumi
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Vec vidjeno, moj predlog nemoj da gledas, izgubices 2 sata zivota bzv.
                          Jel moze torrent za Hunger?

                          Verovatno ga necu gledati skoro,ali neka stoji tu negde sa strane.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Jel moze torrent za Hunger?

                            Verovatno ga necu gledati skoro,ali neka stoji tu negde sa strane.
                            Jesi li gledao Ranera sa Arnoldom?

                            Comment


                            • http://thepiratebay.se/torrent/58845..._Steve_McQueen
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Hahahhaha ja mislio pricas o hunger games. Gledaj Hunger to mozes.

                                Comment

                                Working...
                                X