Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na sta lici Ron bez brkova, au nadam se da ovo nece potrajat' posto Ron bez brkova nije Ron
    sigpic

    Comment


    • Firefly
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Odgledala Supernatural. Kakva serija. Zaraza ne možeš da prestaneš da gledaš. Svaki serijal je sve bolji. Ko će sad dočekati septembar



        Last edited by zusz; 13-06-12, 16:07.

        Comment


        • Kako se zovu oni horori 3 dela sto sam gledao Carteru pomazi zaboravio sam
          Inace ima li neko neku dobru komediju
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by altlosta View Post
            Ovih dana malo strane kinematografije (za razliku od domace americke jel ). Jedan lep, dirljiv film a bez truna patetike. Opsta, prosta prica iz ljudske i stvarne perspektive, braća Darden to bas dobro znaju da izvedu http://www.imdb.com/title/tt1827512/
            Bas sam razmisljala sta da gledam i evo sad skidam ovaj...
            A za In a Better World me torrenti zezaju, trebalo bi da cekam danima... Imas li neki provjeren?

            Comment


            • Ovaj http://kat.ph/in-a-better-world-haev...-t5257459.html , ali skidala sam davno.. Ja bih mogla jos jedan ali ne mogu se odluciti koji..

              Comment


              • Počela sam da gledam Ture Blood. odlična serija, ko nije gledao preporučujem.

                Comment


                • Kakvo finale 6. sezone Doctora Whoa

                  Tick tock goes the clock,
                  Even for the Doctor.





                  Inace GOT i BB biju bitku za najbolju seriju ove godine, najbolju sezonu. All hail the king

                  Prva runda

                  http://www.prijevodi-online.org/smf/...c,12364.0.html

                  Finale

                  http://www.prijevodi-online.org/smf/...c,12450.0.html
                  Last edited by Vladan; 22-06-12, 02:14.
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni Breaking Bad nikako nije legao , sto nikako ne znam , pogledao sam prvu sezonu i par epizoda druge i obustavio sam , kada me mine volja nastavicu ali cisto sumnjam da ce skoro , kakve su ostale sezone , jesu li imalo bolje ? Ili je cela serija na ovu foru da bi se zavrsilo sto ce
                    Spoiler
                    hemicar umreti od raka ali Pinkman od meta
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • @ Miko...odgovor na spojler niko ne zna

                      I meni je prva sezona bila bas slaba,ali serija je toliko mocna i toliko napreduje iz sezone u sezonu da je to nerealno,

                      Comment


                      • Ajde dok zavrsim sa The Amazing Race nastavicu , imam ovamo jos 4 sezone da pogledam (17,18,19,20) pa cu se baciti na BB da zavrsim kad sam vec poceo , inace preporucujem Homeland da odgledate , u Septembru pocinje 2. sezona , prva ima cini mi se 12 epizoda , serija je sasvim solidna , posle Person of Interest-a , serija godine po meni tj najbolja nova serija... Sto se top 5 novih serija tice koje sam ja pratio , moja neka ocena :

                        1) Person of Interest
                        2) Homeland
                        3) Terra Nova - Prekinuta
                        4) Once Upon a Time
                        5) Alcatraz - Prekinuta
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Pobjeda

                          http://www.prijevodi-online.org/smf/...c,12450.0.html

                          Najbolja serija svih vremena Breaking Bad

                          Last edited by Vladan; 25-06-12, 05:11.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odgledala sam Killing. Nije loša. S obzirom da je mrtva sezona za serije može se pogledati, ko nije. Taman da završim GOT i True Blood dolazi na red BB... ( Mislim na petu sezonu.)

                            Ne možeš porediti BB i Got kad su različiti žanrovi, ja jednostavno serije delim na koje mi se sviđaju ili ne. Dugo sam se nakanjivala da gledam BB i na kraju sam je pogledala u jednom dahu. Kao i Wire i SFU. Kao na kraju i GOT.
                            BB vredi pogledati, zaista, kao i GOT.
                            Last edited by zusz; 25-06-12, 18:05.

                            Comment


                            • One spadaju u istu kategoriju. Iako je GOT epska fantazija borice se sa Dexom, Homelandom, BBom, Boardwalk Empireom itd. kao drama.
                              GOT je sjajna serija, ja je obozavam ali je BB nesto posebno. Mislio sam da mi nijedna nece biti bolja od Wire ali sam se grdno prevario

                              True Blood gledam ali je to klasicni trash, no da je uozbilje ne bi ni na sto licilo, kao i Spartacus, ovako su bar zanimljive
                              sigpic

                              Comment


                              • Ti 'ladno nikad neces gledati Sopranove

                                Gledas gluposti sa vampirima

                                Comment

                                Working...
                                X