Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Filmovi,serije

    Comment


    • Odg: Filmovi,serije

      Ma daj, dart, je li stvarno volis Bandija? $%&5@$A
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Odg: Filmovi,serije

        Neprevazidjena.Secam se da se prikazivala na foxu dok sam bio u osnovnoj.Od starijih izdvajam i Mucke.Alo alo ne smatram zabavnom negde od 6. razreda @(*6sd$%

        Sto se novijih tice:


        Scrubs
        2and1/2 men
        Svi vole Rejmonda

        nameran redosled.

        Comment


        • Odg: Filmovi,serije

          najbolji sitcom

          Big Bang Theory
          How i met your mother( mada prva sezona je tu ubedljivo najbolja posle se vise gleda zbog radnje i iscekivanja majke)

          onda od animiranih Family Guy ubedjivo na prvom mestu...ispod South Parka h5g6k8 h5g6k8

          a serije kao serije Scrubs i Dr. House neprevazidjene... dobro i kad sam imao 15-16 godina opasno sam se lozio na One Tree Hill preporucujem svakome da pogleda ko je u tom dobu $#^%RT

          Comment


          • Odg: Filmovi,serije

            Ja obozavam "Mucke". Jedini i neponovljivi Trotteri

            Comment


            • Odg: Filmovi,serije

              Neprevazidjeni &+I}\
              sigpic

              Comment


              • Odg: Filmovi,serije

                Gledao sam svaku epizodu po jedno 7-8 puta i opet se svaki put ismejem kao lud.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Odg: Filmovi,serije

                  Jedna od retkih,ako ne i jedina serija u kojoj prakticno nema smarackih likova,bar medju glavnim.Imaju sad na hrt2 svaki dan po dve epizode,a inace ih imam na dvd-u +*@WT*48*


                  RTS sad prikazuje seriju koju je napravio reditelj Mucki,a glavni lik je Bojsi.Meni iskreno ta serija i nije bas opravdala ocekivanja.

                  Comment


                  • Odg: Filmovi,serije

                    Najbolja serija...kako samo Del Boy ume da zajebe,to su neprevazidjene fore.... $#^%RT $#^%RT $#^%RT

                    Comment


                    • Odg: Filmovi,serije

                      [quote author=dart gunner link=topic=1911.msg154098#msg154098 date=1281538939]
                      Jedna od retkih,ako ne i jedina serija u kojoj prakticno nema smarackih likova,bar medju glavnim.Imaju sad na hrt2 svaki dan po dve epizode,a inace ih imam na dvd-u +*@WT*48*


                      RTS sad prikazuje seriju koju je napravio reditelj Mucki,a glavni lik je Bojsi.Meni iskreno ta serija i nije bas opravdala ocekivanja.
                      [/quote]

                      Petkom(sigurno,gledao sam),a i vikendom posle ponoci ima omnibus "Mucke",tj. 5-6 epizoda....
                      Inace,i na OBN-u ima "Mucke" radnim danima oko 23h...

                      Comment


                      • Odg: Filmovi,serije

                        "Mucke" su mnogo smesne obozavam da ih gledam +*@WT*48*
                        Prati li neko seriju "Lud,zbunjen,normalan"?
                        Nije losa ima dobrih fora &*#GI(]
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Filmovi,serije

                          Da li gleda neko My Name Is Earl? Prvo mi se ucinilo kao bezveze serija ali od kada sam skapirao fazon gotovo da ne propustam ni jednu epizodu &8@^J

                          Comment


                          • Odg: Filmovi,serije

                            [quote author=milanche link=topic=1911.msg154850#msg154850 date=1281694273]
                            Da li gleda neko My Name Is Earl? Prvo mi se ucinilo kao bezveze serija ali od kada sam skapirao fazon gotovo da ne propustam ni jednu epizodu &8@^J
                            [/quote]
                            &*#GI(] Fenomenalna serija.... Crabman najjachi lik @R&}*

                            Comment


                            • Odg: Filmovi,serije

                              Ne znam da li gledate Family Guy, mnogo je smešna serija @R&}*

                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2WNrx2jq184[/youtube]

                              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4eYSpIz2FjU[/youtube]
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Filmovi,serije

                                [quote author=MKSerbia link=topic=1911.msg159039#msg159039 date=1282656260]
                                Ne znam da li gledate Family Guy, mnogo je smešna serija @R&}*
                                [/quote]

                                Vrh ako ne i najbolja animirana humoristicka serija.. vise mi se svidja humor cak i od south parka xD
                                Stewie je legenda ! #$&+|r

                                Comment

                                Working...
                                X