Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo da gledam Office i prva sezona (6 epizoda) mi je bila solidna. Sad odgledah drugu ep. druge sezone i bukvalno sam plakao od smeha.

    Verujem da ce serija biti sve bolja i bolja.

    Comment


    • Koja je to 6. epizoda, davno sam gledao, kad otpusta Krida? Krid je inace sto se mene tice(a i Tmaca ) jedan od najjacih likova u seriji, covjek objasnjava svaki put kad nesto kaze
      Inace serija ne da ima kontinuitet nego je sve bolja i bolja, najbolji sitkom koji sam ikad gledao, samo sam se na Friendse jos tako smijao
      sigpic

      Comment


      • Vlatko,napisao sam da prva sezona ima sest epizoda

        Najjaci je Kevin

        Comment


        • Nema gde vise da ti bude sve bolja i bolja kad ti je ostalo jos 4 epizode

          Ricky je bog svih bogova, ali napravio si veliku gresku u koracima

          Comment


          • Za sada se nije pojavljivao taj Creed. Po mojoj racunici se pojavljuje u trecoj epizodi druge sezone,a to gledam sutra uz dorucak

            Comment


            • Znam da prva sezona ima 6 epizoda, ali sam sve nesto mislio da se Krid prvi put pojavi na kraju prve sezone, davno sam gledao jbg
              U svakom slucaju sad pocinju prave stvari, pa jos kad dodje String, a Majkl ljubomoran
              Kevin je mentol. Kako sam se ja ismijao Stenliju kad pjeva u osmoj sezoni, pjevaju na kraju radnog dana, pjesma znaci odlazak kuci . Ma serija je genijalna, to sto njima padne napamet nikom drugom me moze
              sigpic

              Comment


              • Ovo je bas moj tip serije,ne bi me cudilo da dodje rame uz rame sa Arrestedom

                Comment


                • Sad ste i mene zbunili, ja mslila da si se odlucio za britansku verziju, znam da ona ima manje ep, nznm koja ima koliko tacno, mslila sam da americka ima oko 20tak po sezoni.., ali sad mi nesto kroz maglu da je mozda prva imala manje..

                  Comment


                  • Prva ima 6 epizoda znam sigurno, prva i P&R je kratka, mislim da ima 7 ali sad nesto nisam siguran tacno. Ostale imaju masu, znam da od 3. nije moglo na jedan disk da mi stane
                    sigpic

                    Comment


                    • Americku gledam. Prva ima samo 6 epizoda. I uopste nisam bio odusevljen,ali ovde dve iz druge su me dovele do suza

                      Comment


                      • Samo gledaj, nema tu greske.
                        Inace ovih dana sam odgledao dvije epizode britanske verzije na TVu ali nije to to. Mozda zato sto sam navikao na ove likove, bas mi ni blizu nije
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja se secam da je meni vec bilo smehotresno kad je neko dosao da im drzi seminar neki, da li o rasizmu, toleranciji ili tako nesto.. Tu sam vec umirala.. Nznm koja je tacno epizoda, nije prva sigurno, ali sam vec od prve videla da ima potencijal..
                          Ja verujem da je i britanska genijalna, sa Rickyem nema greske, ali nisam mogla kad neki drugi likovi izgovaraju reci koje im ne pripadaju

                          Comment


                          • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Odgledala Wanderlust, nije bas ono tesko sr, ali msm da se nisam ni jednom ni malko nasmesila, a kamoli nesto vise, nisam iskreno nista posebno ni ocekivala, ali ta Jennifer nekako uvek oraspolozi

                              Comment


                              • Robert Kalifornija je takav car da nema preko. Ali kako rece lik Bob Kazamakis ladno The fucking lizard king
                                Ne znam kome ono rece ne znas mi cak ni pravo ime. Ali kad krene nesto da objasnjava, pa kakve metafore koristi, genijalno stvarno
                                No Dzim i Dvajt drze sve, Office FTW
                                Last edited by Vladan; 09-06-12, 12:38.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X