Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras je finale, makar za mene, tako da jedva cekam i bicu karakter i necu citati spoilere
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ma necu, jer cu sigurno nekom pokvariti dozivljaj, ako nekoga nesto interesuje neka me pita pa cu vrlo rado odgovoriti moze i pm svejedno je
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Dok sam čekala da se završi GOT kako bi odgledala odjednom ceo serijal počela sam da gledam Supernatural. Odgledala sam prvi serijal u dahu. Ko nije gledao obavezno da uvrsti u svoj spisak. Serija je fenomenalna. Tako da će GOT morati da sačeka. Inače supernatural su producirali neki od likova koji su radili i dosta epizoda X files.

        Comment


        • Doctor Who sve bolji i bolji. Kakva serija!

          A horse and a man, above, below,
          One has a plan but both must go,
          Mile after mile, above, beneath,
          One has a smile and one has teeth,
          Though the man above might say hello,
          Expect no love from the beast below.



          In bed, above, or deep asleep,
          what greater love lies further deep.
          This dream must end,
          this world must know,
          we all depend on the beast below.

          Inace ocekujem mnogo od njega u sledecoj sezoni GOT



          sigpic

          Comment


          • Odlicno je bilo finale sezone, ali sad treba docekati sledecu godinu.
            A inace kad su se pojavili ovi white walkers, pola nisam smela da gledam, sta mogu kad sam kukavica

            Dzaken me odusevljava tokom cele sezone, ovo je samo bio vrhunac
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • "Maybe I told the Great Stallion to go fuck himself, and came back here to wait for you."

              Najjaca recenica u poslednjoj epizodi GoT.
              Iskreno kada sam isao na jedan sajt i kada sam video anketu bez kog glavnog lika cemo mozda ostati uplasio sam se...
              Spoiler
              ...da ne ostanemo bez Daenerys


              Sebi sam zadao domaci zadatak da od jula krenem sa citanjem prve knjige, pa ako budem imao vremena da procitam i drugu.

              Comment


              • Originally posted by gagablues View Post
                Dok sam čekala da se završi GOT kako bi odgledala odjednom ceo serijal počela sam da gledam Supernatural. Odgledala sam prvi serijal u dahu. Ko nije gledao obavezno da uvrsti u svoj spisak. Serija je fenomenalna. Tako da će GOT morati da sačeka. Inače supernatural su producirali neki od likova koji su radili i dosta epizoda X files.
                Ko ti je najjaci lik ? Eh ako te prva odusevila , sta ces onda reci za 3. i 4. , sta bih dao da mogu izbrisati pamcenje i krenuti ispocetka sve , meni je 1. cak najlosija sezona , mozda jedino bolja od 2. iako 2. je malcice bolja jer je Bobby u njoj
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Doctor Who sve bolji i bolji. Kakva serija!

                  A horse and a man, above, below,
                  One has a plan but both must go,
                  Mile after mile, above, beneath,
                  One has a smile and one has teeth,
                  Though the man above might say hello,
                  Expect no love from the beast below.



                  In bed, above, or deep asleep,
                  what greater love lies further deep.
                  This dream must end,
                  this world must know,
                  we all depend on the beast below.

                  Inace ocekujem mnogo od njega u sledecoj sezoni GOT



                  Pa ne znam bas sta da ti kazem u vezi njega ako ne bude bilo po knjizi bice verovatno zanimljivo
                  Inace koliko god vas Dzaken odusevljavao, 1000 puta ce vas vise odusevljavati kada budete citali Arjina poglavlja u knjizi. A tek njegova dva slucajna kompanjona Rodz i Grizac, koji tesko da su i spomenuti u seriji ...
                  Producenti ubacuju dodatne likove kojih i nema u kjigama , pocev od Maloprsticevih kurvi , a veoma bitne totalno izbace : Brenden-Crna Riba, Mira i Dzozen Rid, ova dvojica malopre spomenutih i td... bezveze
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Da se nadovezem samo na nesto sto mi je jako zasmetalo u zavrsnoj (inace odlicnoj) desetoj epizodi drugog serijala GOT-a ....
                    Naime to je Denerisina poseta kuci neumirucih-BEDNO da bednije ne moze biti , uz totalnu nepovezanost sa kjnigom ( inace u kjizi ona dozivljava vizije koje su kljucne za dalji tok radnje i pazljivom citaocu mogu dati vrlo zanimljive odgovore u vezi sa sadasnoscu,prosloscu i buducnoscu, podosta glavnih likova) .
                    Onaj Tirionov oziljak na kraju i ispade dobar , Tesko je i bilo ocekivati da ce mu "fiknuti" pola nosa , ali ni ovo nije lose pravi mali imp!
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Ko ti je najjaci lik ? Eh ako te prva odusevila , sta ces onda reci za 3. i 4. , sta bih dao da mogu izbrisati pamcenje i krenuti ispocetka sve , meni je 1. cak najlosija sezona , mozda jedino bolja od 2. iako 2. je malcice bolja jer je Bobby u njoj
                      Sad sam pri kraju druge. I meni je Bobby lik. Uopšte mi je taj glumac cool. Još iz Deadwooda. Super ako je tako kako kažeš, volim serije koje su bolje u sledećum sezonama. Obično prve budu najbolje ali ovde zaista ne vidim kako bi moglo da ne bude bolje..Sve se više zakuvava. Dean mi se više sviđa od Semija, kao lik i kao tip Dok sam skidala serijale i tražila prevode vidim da će se svašta izdešavati.
                      Prosto ne mogu da verujem da nisam ranije gledala. Inače sam sve serijale narezala na Cd kako bi u dogledno vreme gledala reprizu. I nije mi jasno da ni jedna tv ovo nije prikazivala.

                      Comment


                      • Dean je kralj

                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Jos malo, jos samo malo

                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav Bog! ! ! Nikada nisam video takvu transformaciju. U prvoj epizodi je cava,a u poslenjoj psihopata

                              Comment


                              • Pa to, nevjerovatna promjena. Od pizde do carine i bukvalno. Kako ja obozavam onu scenu kad kaze dalje od moje teritotrije. A tada je daleko od onoga sto je sad. Samo jedan moze biti Don i ime mu je Hajzenberg
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X