Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • konačno sam počela da gledam Supernatural. Kakva serija

    Comment


    • Kad odgledate javite se da vidim razmisljamo li isto

      Spoiler
      Je li ovo cudo Bendzen?



      ...and three for a white walkers
      sigpic

      Comment


      • Odgledao tri sezone Moderne familije. Stvarno je odlicna komedija,meni svakako jedna od omiljenih.

        Comment


        • Upravo je prebacujem na eksterni

          A bravo za tebe, postajes bas muderan, moram priznati da mi se svidjaju ove promene (ne zanimaju me oni izgovori "ovo je komedija")

          Ko ti najbolji? Ne msm u smislu hotnoće, tipa Gloria ili Mitch vec bas kao lik? Meni je Manny ubedljivo naj car

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Odgledao tri sezone Moderne familije. Stvarno je odlicna komedija,meni svakako jedna od omiljenih.

            Aleks ima najbolje fore, ne pojavljuje se precesto ali kad se pojavi objasni
            sigpic

            Comment


            • Cam,Jay i na prvom mestu Phil

              Gloria je Mada ja gotivim i Claire

              I dalje tragam za boljom komedijom od arresteda,ali za sada ne ide

              Uskoro krecem sa americkim office-om.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Kad odgledate javite se da vidim razmisljamo li isto

                Spoiler
                Je li ovo cudo Bendzen?



                ...and three for a white walkers
                Danas tek treba da odgledam poslednju epizodu drugog serijala, ali sam pogledao ovaj klip ... Nije ovo Bendzen. Mnogi fanovi pretpostavljaju da je upravo on takozvani "Hladnoruki" koji pomaze Brenu i ostalima da stignu do Trooke vrane , ali ovo je samo Tudjin, koliko vidim predvodnik . Ako izvrsimo komparaciju sa knjigom onda je to onaj koga je Sem ubio zmajstaklom. Hladnoruki jase Losa, a ovaj "jadan" konja
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne idi mi previse sa knjigom, ja sam na drugoj, kao i na sezoni. Prvo odgledam sezonu pa onda procitam knjigu, da ne unistavam gledanje
                  Ali bi bila prejaka fora da je ovo Bendzen

                  Vidim da ima onih koji to misle, ali neki kazu nije zbog konja jer su nasli Bendzenovog konja. To mi je malo apsurdno objasnjenje
                  sigpic

                  Comment


                  • Moj ti je savet "dragi oce" da procitas knjigu pa ce ti mnoge stvari biti jasnije. Serija je vrhunska , tu nema sta, ALI kaa se uporedi sa knjigom odmah se provali koliko je jadna u odnosu na istu .... Martin je producent , a serija u zadnje vreme dobrano skrece od kjige , sto me cudi ali izgleda da je bradati debeljko ipak popustio pod pritiskom zelenih novcanica
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • TO sto gledas sezonu pa tek onda procitas kjigu ti je vrlo mudra odluka , jer bi se u protivnom veoma razocarao ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        TO sto gledas sezonu pa tek onda procitas kjigu ti je vrlo mudra odluka , jer bi se u protivnom veoma razocarao ...
                        Ma nema price da je knjiga potpuno jedan drugi nivo, no koja knjiga nije bolja
                        Trecinu druge sam procitao.
                        Gledanje serije jednostavno ne bi bilo isto kad bih prevo knjige citao, bolje ovako
                        sigpic

                        Comment


                        • Na primer meni kao velimom zaljubljeniku u Epsku fantastiku, i coveku koji verovatno moze doktorsku disertaciju da napise na temu Pesama leda i vatre ( malo da se pohvalim ) serija je fino legla, ali opet mnoge stvari opasno smetaju, s tim sto mi se na neki nacin i svidja sto su malo "skrenuli sa puta" jer su uneli neku novu dimenziju u sve to i (barem u mom slucaju) covek moze da se preorijentise , da zaboravi na knjigu i isprati seriju kao zasebnu celinu. Kada bih se opterecivao zamerkama -u odnosu na povezanost ili bolje reci nepovezanost sa knjigom , a veruj mi ima ih ogroman broj ne bih mogao dovoljno da uzivam u tome sto je moj omiljeni serijal ekranizovan
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by gagablues View Post
                            konačno sam počela da gledam Supernatural. Kakva serija
                            najjaca serija ...

                            Sto se tice GoT zakon epizoda , nemilosrdna Targarijenka ... White Walkers , konacno ... Sad ce tek biti zanimljivo , ko ce docekati April Inace ono za Jacquena i menjanje lica najjace ,postoje spekulacije da je on
                            Spoiler
                            Cirio ali jos nije dokazano
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Hmm , koliko bih sada zanimljivih stvari mogao da napisem vezano za g-dina Dzankena H' Gara , ali ne zelim da Vladanu i njemu slicnima kvarim utisak , neka cekaju na neku od narednih sezona
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Dzaken je car, fenomenalan lik. Koliko je dobar u seriji u knjizi je jois bolje opisan. Jos sam se u knjizi tek susreo sa njim.
                                Ma pisi ti, stavi u spojler samo pa ko oce neka cita
                                Last edited by Vladan; 04-06-12, 18:13.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X