Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dreamy View Post
    Hahaha, najjaci period zivota. Sad bas volim da ucim

    A ledeni ako ovako nastavi ima direktor da bude, koji crni sef, to je za njega nisko
    Ledeni je ziva legenda ovog foruma
    Dreamy

    Comment


    • Ledeni kralju, posalji mi jos jednu pesmicu u inbox
      ....

      Comment


      • cekaj da razmislim koju cu imam ih pregrst

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          cekaj da razmislim koju cu imam ih pregrst
          Ajde... Ti si veceras jedini pogodio moj muzicki ukus. Vladan nista ne uspeva, on mi salje pesmice svaki dan i uglavnom promasi. O drugima da ne pricam, kad Vladan promasi zamisli tek njih
          ....

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Ajde... Ti si veceras jedini pogodio moj muzicki ukus. Vladan nista ne uspeva, on mi salje pesmice svaki dan i uglavnom promasi. O drugima da ne pricam, kad Vladan promasi zamisli tek njih
            Ajde ti na Fb da ti iskukam malo.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • nemoj ga ljutiti a ovo su pesme koje ja volim;)

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ajde ti na Fb da ti iskukam malo.
                Tisina tamo, pomoli se... Eto me za 5 min, samo na neki pm da odgovorim. Troleri, trolujete najbolju temu.
                ....

                Comment


                • Prestanite da mi kvarite omiljenu off temu

                  Comment


                  • najjaca epizoda je kad ga bojana prima a indigo drka

                    Comment


                    • Man, get a life.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Man, get a life.
                        Maloumnik najobicniji.

                        Comment


                        • Tek sam sinoc provalila Breaking bad na Pinku.. Kao i uvek, televizija odusevljava sa odabirom termina.. Dve dobre serije (za Kalnifornikaciju znam, za BB svi kazete) stavljaju bolesnici u 3 ujutru... I onda je ukinu posle prve sezone jer nije dobra gledanost... wtf?

                          http://www.rtvpink.com/tvprogram/?category=2&View=222
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Tek sam sinoc provalila Breaking bad na Pinku.. Kao i uvek, televizija odusevljava sa odabirom termina.. Dve dobre serije (za Kalnifornikaciju znam, za BB svi kazete) stavljaju bolesnici u 3 ujutru... I onda je ukinu posle prve sezone jer nije dobra gledanost... wtf?

                            http://www.rtvpink.com/tvprogram/?category=2&View=222
                            A ti lepo skini sa neta celu seriju, zauzmeš busiju ispred tivija, i odgledaš odjednom ceo serijal.
                            Bar ja tako gledam. Kod takvih dobrih serija nemam živaca da gledam po jednu epizodu.

                            Comment


                            • Kako superiska serija, ne samo za devojke http://www.imdb.com/title/tt1723816/

                              "HBO's new show has rightly become a generational event. It's just as funny, smart and authentic as we'd hoped"
                              "Girls” is a puzzler that way — part drama, part awkward comedy and a lot of subtle anguish."
                              "Extremely funny and extremely raunchy (consider yourself warned), but Dunham's a major talent."
                              Last edited by altlosta; 20-05-12, 23:32.

                              Comment


                              • Originally posted by gagablues View Post
                                A ti lepo skini sa neta celu seriju, zauzmeš busiju ispred tivija, i odgledaš odjednom ceo serijal.
                                Bar ja tako gledam. Kod takvih dobrih serija nemam živaca da gledam po jednu epizodu.
                                Ma naravno da i ja tako radim Ali sam masu serija i zavolela preko tv-a, pa tek onda odlucila da ih pogledam na kompu.. Zao mi je sto mnogima debili uskracuju priliku da pogledaju neku dobru seriju zbog ovih ocajnih termina.. A ja sam BB skinula, cekam sa zavrsim neke druge koje trenutno pratim i prelazim na prvu sezonu, na nagovor Vlajkov
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X