PDA

Pogledati punu verziju : Filmovi, serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

l1m4r
24.04.2017, 23:23
Ali nista ne dobija ako ne kaze u kome je problem?!
Hej Maro, imam problem, molim te pomozi mi. Ali ne mogu da ti kazem sta je problem?! Nekako, ni levo ni desno mi je on.

bojanaBG
24.04.2017, 23:24
Bas to Maro.

edit:

Ona je njemu otvoreno rekla da razmislja da se ubije, znaci da ima ogroman problem i on ocekuje da mu u tih par minuta kaze sve, od A do S, da imenuje...a jasno mu je da se radi o silovanju, i valjda zna koliko je tesko zrtvama silovanja da pricaju o tome...
On joj savetuje da predje preko toga, kao da se nista nije desilo i da nastavi dalje, bas ogavan lik

l1m4r
24.04.2017, 23:27
Da predje ako ne zeli da kaze u kome je problem. Mislim u seriji je to napravljeno kao par minuta, ali generalno to traje duze.Uostalom poverljivost doktor pacijent :biggrin:

Marija81
24.04.2017, 23:29
Ali nista ne dobija ako ne kaze u kome je problem?!
Hej Maro, imam problem, molim te pomozi mi. Ali ne mogu da ti kazem sta je problem?! Nekako, ni levo ni desno mi je on.

Mogao je da pozove roditelje da ih uputi da nešto nije u redu. Da pokrene neku priču u školi na temu ilovanja i da te devojke ne treba da osećaju strah i da uvek mogu da računaju na podršku. Da porazgovara sa njom kao Klej sa Džesikom... Ne , on je izabrao da se pravi da ništa ne zna.

bojanaBG
24.04.2017, 23:30
Da predje ako ne zeli da kaze u kome je problem. Mislim u seriji je to napravljeno kao par minuta, ali generalno to traje duze.Uostalom poverljivost doktor pacijent :biggrin:

Ma neka je bilo i sat vremena, jasno je da je morao nesto da uradi, a ne da joj kaze da precuti jer u tom trenutku ne moze da kaze ime. Plus kad krene sa onim pitanjima: pa je l' si jasno rekla ne itd...

l1m4r
24.04.2017, 23:31
Da smo u Srbiji verovatno bi zvao roditelje :D

A niko da spomenu pesmu? I "profesorku" koja nije nista uradila?
khm khm..

bojanaBG
24.04.2017, 23:33
Pa dobro, to je ipak bilo anonimno...moguce da je profesorka mogla vise da prica o tome, ali nije bas ni presla preko toga tek tako

bojanaBG
24.04.2017, 23:33
btw., kapiram da bas nerviramo ljude koji nisu gledali a planiraju :biggrin:

l1m4r
24.04.2017, 23:36
btw., kapiram da bas nerviramo ljude koji nisu gledali a planiraju :biggrin:

Pa sta? :D

Sta bre anonimno? :D Kao da nije prepoznala rukopis.
U to ne bih mogao da poverujem.

bojanaBG
24.04.2017, 23:37
Pa ne znam, ko zna koliko dece ide u tu skolu, ne verujem da bas svima zna rukopis :ne_znam:

Marija81
24.04.2017, 23:39
Pa sta? :D

Sta bre anonimno? :D Kao da nije prepoznala rukopis.
U to ne bih mogao da poverujem.

Za nju mislim isto što i za njega...donekle, ne skroz...

Jer ona je bar pokušala da priča o tome na času, pa i ono kada dolazi kod njega u kancelariju. Vidi se da želi da uradi nešto, a ne zna šta...A on samo želi da ima sve informacije da bi mogao da zataška...

bojanaBG
24.04.2017, 23:42
Pa i ona bi onda bila na kasetama

l1m4r
24.04.2017, 23:45
Nije zato sto nije ona objavila to. Vec debilko iz novina. Mada nije da je pokusala da pomogne.
A ona kao profesor i pedagog nije skapirala. Jbg i ona je zakazala u svom poslu. A direktor skole!?

Marija81
24.04.2017, 23:46
Pa i ona bi onda bila na kasetama

Ali nije jer je Hana smatrala da je nije povredila. Jesmo li Zaka komentarisali ?

Nije zato sto nije ona objavila to. Vec debilko iz novina. Mada nije da je pokusala da pomogne.
A ona kao profesor i pedagog nije skapirala. Jbg i ona je zakazala u svom poslu. A direktor skole!?

On nije bio upućen.

l1m4r
24.04.2017, 23:47
Nema njega zasto, on je bas opisan kako treba. Mislim da su oni bukvalno ispali idioti. Ona sjebana, on sjeban

Centurion
25.04.2017, 00:02
Ovo će da bude super interesantno jer se radi o još jednom vrhunskom serijalu epske fantastike.
Taman da nasledi got, mada ce i on da dobije prequel, odnosno prednastavak i verovatno će obuhvatiti Robertovu bunu, a mozda i građenje zida?!
U svakom slučaju materijala ima za još 5-6 sezona , a radnja pre gota je mnogo interesantnija.
Točak vremena nisam čitao ali sam dobio mnogo preporuka od ljudi kojima verujem i koji su me navukli na game of thrones knjige, odnosno čitav taj univerzum.

http://mondo.rs/a1002200/Zabava/TV/Tocak-vremena-WoT-TV-serija.html

Vladan
25.04.2017, 00:32
Maricu kad izlazi druga epizoda Rick and Morty?

Vladan
25.04.2017, 19:16
Jos cetiri epizode, ako ne zaigram Betmena zavrsavam veceras

Sir Giggsy
25.04.2017, 22:07
Da priupitam...ovi silni spojleri su vezani za koju seriju? :D

Lord Aleksoni
25.04.2017, 22:35
13 razloga :D

Победа
26.04.2017, 00:06
http://www.imdb.com/title/tt1839578/

Једна од најбољих серија које сам гледао, иако на први поглед делује као класична америчка суперхеројска серија, много је више од тога.

bici
26.04.2017, 00:16
Kakva su ovde osecanja prema lostu, bas me zanima?

HeadBurn3r
26.04.2017, 00:25
Top, top.

Vladan
26.04.2017, 00:26

Odlicna, mada je bilo zamjerki na kraj, ali generalno svi smo uglavnom zadovoljni, nije mi bas najbolja ikad ali jedna od omiljenijih svakako

Powerslave
26.04.2017, 00:27
Ja kao da zivim u pecini jbt :D

Tek sam danas ukapirao da postoji serija American Gods i da je premijera sad za vikend valjda. Moze to biti dobro... sacekacu da izadje cijela sezona. Gleda mi se samo zbog fantasticnog McShane-a(svaka im cast kako su uboli sa njim za ovu ulogu)

Elem, American Gods mi je jedna od omiljenih knjiga... sto nikako nije dobro sad kad izlazi i serija. Prvo, vec znas sta ce da se desi pa ti je uzitak dosta slabiji. Drugo, uvijek ima nesto da ti smeta :D

Knjigu bi preporucio svima... malo je podeblja, ali vrijedi procitati.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

bici
26.04.2017, 00:34
Meni je lost jedna od omiljenih serija. Jesu imali uspona i padova, jesu zasrali jednu sezonu potpuno, al to nije uspelo da mi pokvari misljenje o celoj seriji. Cekam jos par godina da zaboravim veci deo serije da bih je gledao opet, mada se vec sada ne secam vecine stvari, evo npr secam se 4,8,15,16,23,43 al se ne secam sta ti brojevi znace. Jos malo pa se moze opet gledati :biggrin:

Dobro, sledece pitanje, jel gledao neko ovde Fringe?

HeadBurn3r
26.04.2017, 00:36
Meni je lost jedna od omiljenih serija. Jesu imali uspona i padova, jesu zasrali jednu sezonu potpuno, al to nije uspelo da mi pokvari misljenje o celoj seriji. Cekam jos par godina da zaboravim veci deo serije da bih je gledao opet, mada se vec sada ne secam vecine stvari, evo npr secam se 4,8,15,16,23,43 al se ne secam sta ti brojevi znace. Jos malo pa se moze opet gledati [emoji3]

Dobro, sledece pitanje, jel gledao neko ovde Fringe?

42 je na kraju. :D Predobra serija, i meni omiljena. Pogubili se mali na kraju, ali ok. Dobra je Fringe, ostala u jako lepom sećanju. Walter Bishop :D

bici
26.04.2017, 00:40
Eto vidis, cak sam i to zaboravio :biggrin:

Volter mi ide u top 5 karaktera u serijama ikada. Za Fringe je veliki plus sto nisu nepotrebno razvlacili seriju, bar ja mislim da nisu, ono je taman bilo. I uglavnom nju preporucujem ko god me neko pita za preporuku, jer vecina ljudi nije ni cula za Fringe.

Vladan
26.04.2017, 00:42
Ma ko nije cuo za Fringe, to je nemoguce :D

z0La
26.04.2017, 00:42
Ja kao da zivim u pecini jbt :D

Tek sam danas ukapirao da postoji serija American Gods i da je premijera sad za vikend valjda. Moze to biti dobro... sacekacu da izadje cijela sezona. Gleda mi se samo zbog fantasticnog McShane-a(svaka im cast kako su uboli sa njim za ovu ulogu)

Elem, American Gods mi je jedna od omiljenih knjiga... sto nikako nije dobro sad kad izlazi i serija. Prvo, vec znas sta ce da se desi pa ti je uzitak dosta slabiji. Drugo, uvijek ima nesto da ti smeta :D

Knjigu bi preporucio svima... malo je podeblja, ali vrijedi procitati.

Ja jedva čekam da izađe cela sezona. Baš sam skoro napisao ovde. Nil Gejmen mi je jedan od omiljenih pisaca. Istina da znam već šta će se desiti u seriji ali neće pokvariti užitak svakako, bar u nekoj većoj meri. Samo da lepo predstave knjigu. :)

p4p1
26.04.2017, 00:51
I meni je Lost jedna od omiljenih. Znam da sam bio u manjini što se kraja tiče, jer sam bio nekako neutralan.. niti me je nešto oduševio, niti sam imao većih problema s istim. Nekako mi je sam kraj i najmanje bitan u toj seriji. Mada su mogli bolje da odrade razrešenje nekih od silnih misterija iz prvih sezona.. plus što se nekih nisu ni dotakli mislim, tj. ostale su misterija

Победа
26.04.2017, 00:55
Владане, гледаш ли ти ГоТ или ти је исто мишљење као за Стар Ворс?

miloolja
26.04.2017, 00:56
Onda sam ja u još većoj manjini, pošto je meni kraj Losta ok i jedini prihvatljiv :D

Vladan
26.04.2017, 00:58
Владане, гледаш ли ти ГоТ или ти је исто мишљење као за Стар Ворс?

Cus gledam li GoT, pa ja sam GoT fanatik, citao i knjige :D

Powerslave
26.04.2017, 01:01
Ja jedva čekam da izađe cela sezona. Baš sam skoro napisao ovde. Nil Gejmen mi je jedan od omiljenih pisaca. Istina da znam već šta će se desiti u seriji ali neće pokvariti užitak svakako, bar u nekoj većoj meri. Samo da lepo predstave knjigu. :)
Nekako sam ubijedjen da ne mogu da useru jer se valjda i on nesto tu pita majka mu stara :D

Ali Ian McShane kao Mr. Wednesday!

I Peter Stormare kao Czernobog isto zvuci dobro :)

Vladan
26.04.2017, 01:02
Piter ubjedljivo najjaci lik iz Prison Breaka uz Fiknera :D

Powerslave
26.04.2017, 01:14
Cisto da znate da ima neko gori od Vladana. Sto se tice SW.. jesam gledao kao dijete one stare filmove i ne sjecam se gotovo nicega... Posle sam gledao jedan u bioskopu dje je glavni lik Anakin i to je bilo smece od filma. Bas me SW nikako ne privlaci i apsolutno ne interesuje, a sebe smatram za ljubitelja sci-fi. Ove nove nisam gledao... niti mi je to u planu.

A "gori" sam od Vladana jer mi i za GoT puca ona stvar. Gledao prvu sezonu onda kad je izlazila, drugu dogurao do 6. ili 7. epizode i digao ruke.

Da vidim ima li jos nesto opste popularno da nisam gledao :D TWD... e ni to. Niti cu! :D

Победа
26.04.2017, 01:42
Cus gledam li GoT, pa ja sam GoT fanatik, citao i knjige :D

Фино, фино. Књиге су за класу изнад серије, барем мени. Додуше тек завршавам трећу, већ једно време не читам, никако да нађем времена да се посветим и завршим све, додуше знам доста тога шта ће се десити у истим па и због тога одуговлачим.

Cisto da znate da ima neko gori od Vladana. Sto se tice SW.. jesam gledao kao dijete one stare filmove i ne sjecam se gotovo nicega... Posle sam gledao jedan u bioskopu dje je glavni lik Anakin i to je bilo smece od filma. Bas me SW nikako ne privlaci i apsolutno ne interesuje, a sebe smatram za ljubitelja sci-fi. Ove nove nisam gledao... niti mi je to u planu.

A "gori" sam od Vladana jer mi i za GoT puca ona stvar. Gledao prvu sezonu onda kad je izlazila, drugu dogurao do 6. ili 7. epizode i digao ruke.

Da vidim ima li jos nesto opste popularno da nisam gledao :D TWD... e ni to. Niti cu! :D

То је ок, знам доста људи који су гледали ГоТ 1 или 2 епизоде и престали јер их није привукло, а нису дали шансу серији уопште..

Powerslave
26.04.2017, 02:08
Jednostavno mi nije legla. Gledao sam dosta serija koje su generalno "slabije" od GoT... gledao sam i svakakve gluposti. Znam dosta ljudi kojima napr The Wire nije legla i nisu mogli da je gledaju, a serija je fenomenalna. Ne osporavam kvalitet GoT, samo kazem da nije to to za mene(a veliki sam zaljubljenik u epsku fantastiku). Ne znam, nije me kupio stari prasac sa svojim serijalom.. odustao sam i od njegovih knjiga posle druge.. pa sam se vratio nakon par godina i opet nisam mogao da ga svarim.

Dok napr TWD smatram gubljenjem vremena.

p4p1
26.04.2017, 02:32
E pa vala nisam verovao da ima još nekog ko ne prati ni GoT ni TWD ni SW. A sci-fi mi je omiljeni žanr. A za ovo da The Wire nije legla nekome još nisam čuo. :D

Miletić
26.04.2017, 03:03
Ima nas jos :D
Nista od navedenog + od tih na koje je masa odlepila recimo Prison Break i Lost... Malo nedostatak vremena za gledanje bilo cega malo tematika koja me ne privlaci.
Najjace sto sam gledao Breaking Bad, House of Cards, Narcos i Gomora

Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока

Powerslave
26.04.2017, 03:19
E vidis nisam ni ja gledao Prison Break. Lost sam gledao sa uzivanjem i ako su strpali sve zivo :D Lost je kao neki plakar na tavanu koji kad otvoris krene lavina stare robe i igracaka :D

manda
26.04.2017, 07:36
Dajem sebi pravo da kazem da sam dobar poznavalac domace i svijetske politike i serije House of Cards je nista drugo osim americke propagande, gledao sam 3-4 sezone i odustao, klasicna propaganda, i nerealno snimljeno, sa sezonu ipo od portira do presjednika(bukvalno), neba dubinu serija, i cim sam je vidio znao sam kakva ce biti, ali ispostovao druge sto su je hvalili.

Od tih svih vasi serija Zicu samo nisam gledao, naletio malo na tv i nije mi se svidila.

Lost je prva serija sto sam preko neta skidao, dobra je to serija masi iznanadjenja, obrta, zapleta, sto danasnje serije ne znaju izvesti.

Sandugp
26.04.2017, 08:14
Ovo će da bude super interesantno jer se radi o još jednom vrhunskom serijalu epske fantastike.
Taman da nasledi got, mada ce i on da dobije prequel, odnosno prednastavak i verovatno će obuhvatiti Robertovu bunu, a mozda i građenje zida?!
U svakom slučaju materijala ima za još 5-6 sezona , a radnja pre gota je mnogo interesantnija.
Točak vremena nisam čitao ali sam dobio mnogo preporuka od ljudi kojima verujem i koji su me navukli na game of thrones knjige, odnosno čitav taj univerzum.

http://mondo.rs/a1002200/Zabava/TV/Tocak-vremena-WoT-TV-serija.html

Jos to da izadje pa ce se onda narod odavde sa Dzona, Tiriona, Deneris i Dzejmija presaltati na Randa, Meta, Perina, Toma, Lana, Kedsuan, Ninaevu, Avijendu, Moirainu itd itd.....
E onda cete da vidite ko je Ponovorodjeni Zmaj, Karan-Kam, Onaj koji dolazi sa zorom, Koramur, Ubica Senke, Gospodar Jutra, Princ Zore, Istinski Branilac Svetlosti.
Odlican serijal, koji ce nadam se biti ekranizovan kako dolikuje. Ako se budu drzali knjiga i price iz istih u dovoljnoj meri bice to odlicna serija sa mnostvom sezona.

E

Powerslave
26.04.2017, 10:09
Stra' me je da ne ispadne sranje. Oce li ista dobro ostati "samo" knjiga ili mora sve da se ekranizuje? Nekako je za mene Tocak toliko dobar, da tu pricu treba zasluziti.. tj. knjigu u sake, pa citaj. Nema sanse da to moze pristojno da se ekranizuje.

Joj sto sam se uzbudio oko American Gods :D Jasno mi je kako mi je promakla sva prica oko snimanja serije kad slabo vise i gledam tv a vijesti o serijama i filmovima bas ne pratim u poslednjih par godina.

Ovo bas jedva cekam da krene i jos je bolji osjecaj sto sam saznao pet dana prije premijere :) Sad mi je doslo da ponovo procitam knjigu, ali neka.. ovako cu vise uzivati u seriji jer sam sto sta i zaboravio. Davno sam knjigu procitao... ima 6-7 godina sigurno.

z0La
26.04.2017, 12:40
Nekako sam ubijedjen da ne mogu da useru jer se valjda i on nesto tu pita majka mu stara :D

Ali Ian McShane kao Mr. Wednesday!

I Peter Stormare kao Czernobog isto zvuci dobro :)

Mislim da se Nil tu baš dosta pita i to je odlično. :)

Što se tiče glumaca, McShane mi se posebno sviđa. Što se tiče Senke, tu stvarno ne znam šta da očekujem. Nisam puno ispratio Ricky Whittle-a, gledao sam ga malo u The100 kao Linkolna i dobro je glumio. Nisam baš očekivao njega ali dobro, videćemo...:)

E da, biće više sezona...to mi dođe možda kao iznenađenje...:D

srdjan_sl
26.04.2017, 13:08
Zica je specificna serija i ne moze se pogledati samo pilot i reci e svidja mi se ili ne svidja mi se, meni su npr. prvih par epizoda bile usporene i pomalo dosadne ali eto na kraju se ispostavilo da je ta serija jedna od najboljih ikad. Neverovatno je da u seriji ne postoji nijedan sporedni glumac, svaki lik koji je prosao kroz kadar je maksimalno razradjen i apsolutno nema lose uloge. Stvarno zavidim svima koji je niste pogledali i imate tu privilegiju da je gledate po prvi put, samim tim velika preporuka za ovu fenomenalnu seriju.

Lost i Prison break su bile serije koje su me i navukle na gledanje serija. Kad se samo setim iscekivanja nove epizode i sezone u Lostu, pa isto tako citanja raznih foruma sa raznim teorijama, moguce da mi je i sve to uticalo da mi Lost bude jedna od omiljenijih serija, iako nije kvalitetom u samom tom vrhu. PB sa druge strane je toliko upropascen da mi cak i nije bilo zao kad su je ukinuli, novu sezonu naravno da cu pogledati ali cekam da se zavrsi.

bojanaBG
26.04.2017, 13:17
Ja sam krenula da gledam Zicu i odustala jer mi je bilo puno likova odjednom, nisam mogla nista da pohvatam, nekako mi nije legla. Ali posto su je svi hvalili, onda sam odlucila da joj dam jos jednu sansu i da budem stprljiva, i posle 3,4 epizode me je skroz kupila :wthy:

Ljuba90
26.04.2017, 13:58
Lost nije serija. Lost je religija.

Lord Gangarić
26.04.2017, 14:41
Žica uz Sopranove i Breaking Bad definitivno top serija.I ne može ni jedna serija da se sudi na osnovu jedne epizode,prosto mora da se odgleda cela sezona pa da se kaže nešto,sećam se ja sam True Detectives počinjao da gledam jedno deset puta.Sve pustim prvih 10 minuta smorim se i ugasim sve dok se nisam nakanuo da odgledam do kraja i oduševila me :D

Sandugp
26.04.2017, 16:40
Stra' me je da ne ispadne sranje. Oce li ista dobro ostati "samo" knjiga ili mora sve da se ekranizuje? Nekako je za mene Tocak toliko dobar, da tu pricu treba zasluziti.. tj. knjigu u sake, pa citaj. Nema sanse da to moze pristojno da se ekranizuje.

Joj sto sam se uzbudio oko American Gods :D Jasno mi je kako mi je promakla sva prica oko snimanja serije kad slabo vise i gledam tv a vijesti o serijama i filmovima bas ne pratim u poslednjih par godina.

Ovo bas jedva cekam da krene i jos je bolji osjecaj sto sam saznao pet dana prije premijere :) Sad mi je doslo da ponovo procitam knjigu, ali neka.. ovako cu vise uzivati u seriji jer sam sto sta i zaboravio. Davno sam knjigu procitao... ima 6-7 godina sigurno.

Sve sto je dobro ce se pre ili kasnije ekranizovati i to je jednostavno tako, voleli mi to ili ne. Jer to je idealan nacin da se zgrne ogromna lova.
Martin je na primer pre serije prodao oko 5 miliona knjiga svog serijala. Da bi trenutno prodaja skocila nevidjeno. Mrzi me da guglam, ali sam siguran da se i vise nego udesetostrucila. A da ne pominjem lovu koju zgrce direktno od serije.
Zamisli sta ce tek sa Dzordanovom Harijetom da se desi, kada znamo da se WOT serijal bez ikakvog dodatnog reklamiranja u vidu filma ili serije prodaje mnogo bolje. Mislim da su oni probili granicu od 100 milki. Doduse Dzordanovo delo je obimnije, ima daleko vise knjiga.
Mene samo interesuje kako ce da odrade jednu moc. To je najkompleksnije uradjen sistem magije u svim delima fantastike. I niti imalo lak za prilagoditi na ekranizaciju. Tu ako ne zaseru, a mislim da hoce, kupice me.
Naravno interesuje me i podela uloga, narucito za tri glavna lika i za 13 Izgubljenih, ali otom potom.

Tarantula
26.04.2017, 16:43
sećam se ja sam True Detectives počinjao da gledam jedno deset puta.Sve pustim prvih 10 minuta smorim se i ugasim sve dok se nisam nakanuo da odgledam do kraja i oduševila me :D

Jesam ja ovo pisao sa tvog naloga? :D
Moram onda početi, nema druge. :)

Ricma
26.04.2017, 17:12
Maricu kad izlazi druga epizoda Rick and Morty?

Ne zna se, ne mogu da kazem ni u fazonu nece skoro jer bi opet mogli da izbace na blic kao prvu epizodu.::)

Obicno za vecinu serija saznas za premijere 2-3 meseca pre tog datuma, dok za RaM ne znas nista. :D

Ono sto se zna je da se druga epizoda zove Rickmancing the Stone.

Ricma
26.04.2017, 17:20
Meni drugar poslao dezinformaciju, nisam znao da je serijal Tocak Vremena zavrsen.Ili ovi sosoni iz Monda salju dezinformacije.Nadam se da cu biti gotovo sa serijalom sledece godine.

Miletić
26.04.2017, 19:53
Dajem sebi pravo da kazem da sam dobar poznavalac domace i svijetske politike i serije House of Cards je nista drugo osim americke propagande, gledao sam 3-4 sezone i odustao, klasicna propaganda, i nerealno snimljeno, sa sezonu ipo od portira do presjednika(bukvalno), neba dubinu serija, i cim sam je vidio znao sam kakva ce biti, ali ispostovao druge sto su je hvalili.

Na pocetku serije Frank je majority whip sto je izuzetno bitna politicka funkcija u Americi i svetlosnim godinama daleko od portira... Slazem se da ima dosta nerealnih stvari i malo su ubzali taj njegov put do vrha ali akcenat je na njegovom pristupu svemu i nacinu resavanja problema, cist makijavelista :cf:
Za mene je lik Frenka Andervuda genije a i Kevin Spejsi ga fenomenalno glumi...

Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока

Centurion
26.04.2017, 20:25
Epska fantastika je sjajna i taj slozeni svet gotovo je nemoguce adekvatno preneti na platno u vidu filma.
Izuzetak je da snimaju filmove od po tri sata sa nekoliko nastavaka poput Gospodara prstenova, Hobita i Hari Potera.
Mnogo je bolje da se to odradi u vidu serije, na kraju got bi bilo nemoguce snimiti kao film.

Lost nisam gledao i nemam nameru.
Breaking Bad sam počeo i jedva preziveo smaracku prvu sezonu, odgledao sam 5-6 epizoda druge i stao.
Verovatno cu nastaviti kada zavrsim sa ovima koje pratim čisto iz dosade.
Vidim da niko ne pomene još jednu dobru seriju, doduse nikako da krenem redovno sa pracenjem, uvek me nesto prekine "Sons of Anarchy"

miloolja
26.04.2017, 20:27
To je stara serija, pominjala se.
Ima ovde sjajnih postova i preporuka, vredi izlistati temu kada čovek nema šta da radi.
Kao i temu... Oskar na SK način

Centurion
26.04.2017, 20:33
Ja sam ti filmofil tako da sve uglavnom znam :biggrin:

miloolja
26.04.2017, 20:35
Svi smo mi ovde manje-više filmofili i svi mislimo da dosta znamo, pratimo, a onda... :fp2: uvek nešto iskoči :)
Naravno, svaka preporuka, ma koliko bila mala, dobrodošla je.

bojanaBG
26.04.2017, 20:35
Znaci jos jedan filmofil, ima ih ovde dosta :D

Centurion
26.04.2017, 20:39
Znači zalutah na pravo mesto ::)

miloolja
26.04.2017, 20:43
Naravno, uživaćemo sve dok GOTovci ne krenu sa spojlerima i analizama.. i to tako sve dok se ne završi sezona... za to vreme se opraštamo od nekih preporuka ili traženja istih, jer sve to GOT proguta. Najveća mana ovog foruma je što ova tema nema podetemu zvanu: GOT.

bici
26.04.2017, 20:46
Najveća mana ovog foruma je što ova tema nema podetemu zvanu: GOT.

Pa jel toliko tesko otvoriti je :biggrin:

miloolja
26.04.2017, 20:47
Pa nisu dali kada je bilo vreme, sad je gotovo.. izdržaćemo još to malo :D

bici
26.04.2017, 20:50
Ja sam to prestao da gledam posle sezonu ipo. Ne radi me serija. Isto i sa BB.

Centurion
26.04.2017, 20:52
Što lepo ne napravite temu za filmove i temu za serije?
Tako bi bilo manje guzve.

Ricma
26.04.2017, 20:53
A kad se zavrsi serija Tocak Vremena, ima da ekranizuju Malacku Knjigu Palih.:biggrin:

Ja mislim da stanem sa SW nakon epizode IX, gnjavice ga oni do beskonacnosti a iskreno ne interesuje me sta ce da se desi novim likovima.Verovatno ce neko od njih da me odusevi, ali tesko da ce bilo ko od njih da kod mene stekne status legende.Tesko je napisati zanimljive i upecatljive lkove u ovom slucaju.Upecase me sa starom ekipom u epizodi VII i sada moram da vidim kraj ove nove trilogije.

Star Trek nisam gledao ni jedan film ni seriju.Nemam ideju kada budem to gledao kakva ce da bude moja reakcija tj da li ce da mi bude previse infantilno da cu prekinuti sa gledanjem i da cu da zalim sto seriju nisam pogledao mnogo ranije.

miloolja
26.04.2017, 20:54
Ja sam to prestao da gledam posle sezonu ipo. Ne radi me serija. Isto i sa BB.

Ma ja sam čitala i progutala prve tri, pa recimo i četvrtu, a onda je krenulo mučenje i tu se smorila žešće, tako da neki poslednji deo ili 2 petog dela nisam ni počela... too much. A odgledala 3 sezone i stvarno dosta od mene.

Centurion
26.04.2017, 20:55
A ne, najpre da nastave sa gotom i snime istoriju pre pada ludog kralja :biggrin:

Mr. Wolf
26.04.2017, 20:57
Da se na vreme otvori posebna tema za WoT? :D

bici
26.04.2017, 20:57
Jel gledao neko The League? Jedna od jacih idiotskih serija.

Evo jedne scene da vam opise celu seriju, a prava zurka pocinje kad stigne Rafi, preporuka za one koji nisu gledali:

https://www.youtube.com/watch?v=zuVsLR_2GX0

Centurion
26.04.2017, 21:00
Da se na vreme otvori posebna tema za WoT? :D

Nije mi jasno što ne otvore novu temu samo za serije?

miloolja
26.04.2017, 21:05
Nećemo otvarati posebene teme za serije, a posebno za filmove, jer je toliko godina ovo sve u jednom, a i ne bi ništa to bog zna šta promenilo. Evo primera da se o filmovima i ne piše nešto od poslednjeg Oskara. Pojedinačnih i usamljnih primera ima i to je tako uglavnom do nekog sledećeg festivala, odnosno Oskara.
Naravno dok ne dođe Arnel.S i šibne 10ak filmova odjednom :)

Što se tiče posebnih tema za neke određene serije, tek to ne dolazi u obzir, GOT je zbog hajpa možda mogao baš zbog tog zatrpavnja, ali sve drugo je besmisleno.

I šta ti je to Nikola WoT?

miloolja
26.04.2017, 21:13
Da, rekli su mi šta je WoT.. aaaaaaaaaaaa nisam znala za ovo

Neće dobiti svoju temu :)

Centurion
26.04.2017, 21:14
Nećemo otvarati posebene teme za serije, a posebno za filmove, jer je toliko godina ovo sve u jednom, a i ne bi ništa to bog zna šta promenilo. Evo primera da se o filmovima i ne piše nešto od poslednjeg Oskara. Pojedinačnih i usamljnih primera ima i to je tako uglavnom do nekog sledećeg festivala, odnosno Oskara.
Naravno dok ne dođe Arnel.S i šibne 10ak filmova odjednom :)

Što se tiče posebnih tema za neke određene serije, tek to ne dolazi u obzir, GOT je zbog hajpa možda mogao baš zbog tog zatrpavnja, ali sve drugo je besmisleno.

I šta ti je to Nikola WoT?

Eto ti dokaza koliko je ovo što pričam neophodno :biggrin:
Ja sam na prethodnoj strani pomenuo wot i stavio link sa Monda gde je sve objasnjeno.
Mnogo je ovo konfuzno, čas film , čas serija ali ok ako su pravila takva šta da se radi :D

miloolja
26.04.2017, 21:16
To što nisma videla link, ili tvoj post, ne znači da je neki film kriv, koliko mogu ovako na brzinu da prelistam, nema filmova unazad.
Sve se zatrpa, pa i ovakve priče doprinose tome, ali su neminovne :)

Centurion
26.04.2017, 21:18
Šta ti je kad žena drži oklagiju u ruci :D

Mr. Wolf
26.04.2017, 21:22
Kad smo vec kod GoTa/WoTa, najjace kad Sandu posle epizode napise analizu i uporedi sa nekim delovima iz knjiga :D Najbolji postovi, definitivno. Ja sam citao sve GoT knjige i onda procitam njegov post i shvatim da sam zaboravio pola. :D Kad krene WoT, ocekujem slicne postove. Morace opet da se cita GoT, mada bih mogao da krenem sa WoT-om, ali nikako da se nakanim.

srdjan_sl
26.04.2017, 21:34
Jel gledao neko The League? Jedna od jacih idiotskih serija.

Evo jedne scene da vam opise celu seriju, a prava zurka pocinje kad stigne Rafi, preporuka za one koji nisu gledali:

Gledao sam ja nekad davno par sezona, ali su me na kraju smorili pa sam odustao.

Kad smo kod ovih manje poznatih serija, evo jedna samo za muski deo foruma, mislim da ce uvodna spica sve reci. http://www.imdb.com/title/tt1344204/

https://www.youtube.com/watch?v=Qz7wfhWbxww

Centurion
26.04.2017, 21:40
O pa to je kultna serija :biggrin:
Šteta što nema više sezona, samo nemojte ni slučajno da se zajebete pa pogledate film :facepalm:
Serija je zabavna ali film je glup do bola.

Vladan
26.04.2017, 21:49
I League i BMS su top zajebancije, kao i ovo

http://www.imdb.com/title/tt0866442/

Covjek kad bi mogao da bira u kojoj ce seriji da zivi to bi definitivno bila BMS. I ova prebrutalno debilna scena:biggrin:

https://www.youtube.com/watch?v=a60c2k6JP94

l1m4r
26.04.2017, 21:50
Brutalno glupa ali do jaja :biggrin:

miloolja
26.04.2017, 21:53
Umro Džonatan Dem (Jonathan Demme (http://www.imdb.com/name/nm0001129/?ref_=tt_ov_dr)) reditelj "Kad jaganci utihnu"

Ovaj njegov film me je svojevremeno oduševio
http://www.imdb.com/title/tt0088178/

l1m4r
26.04.2017, 22:00
Gledao neko

http://www.imdb.com/title/tt2580382/

??

bici
26.04.2017, 22:28
Da da, i BMS je dojajna zajebancija. Bese samo jedna sezona jel tako?

Ljuba90
26.04.2017, 22:28
Zasto su ukinuli League a sranja poput Sheldona i slicnih serija imaju po 20 sezona :facepalm:
Rafi otac :biggrin:

srdjan_sl
26.04.2017, 22:33
BMS je imao tri sezone koliko me secanje sluzi.

Powerslave
26.04.2017, 22:44
A kad se zavrsi serija Tocak Vremena, ima da ekranizuju Malacku Knjigu Palih.[emoji3]

Ja mislim da stanem sa SW nakon epizode IX, gnjavice ga oni do beskonacnosti a iskreno ne interesuje me sta ce da se desi novim likovima.Verovatno ce neko od njih da me odusevi, ali tesko da ce bilo ko od njih da kod mene stekne status legende.Tesko je napisati zanimljive i upecatljive lkove u ovom slucaju.Upecase me sa starom ekipom u epizodi VII i sada moram da vidim kraj ove nove trilogije.

Star Trek nisam gledao ni jedan film ni seriju.Nemam ideju kada budem to gledao kakva ce da bude moja reakcija tj da li ce da mi bude previse infantilno da cu prekinuti sa gledanjem i da cu da zalim sto seriju nisam pogledao mnogo ranije.
Ja prvi serijal sa Kirkom ne mogu da gledam. Jednostavno mi je za naucnu fantastiku bitan i taj vizuelni dio. Jbg prvi serijal je previse mator. Sve ostale serijale sam odgledao sa uzivanjem. Ali mislim da treba covjek da ih zavoli kao dijete da bi mogao da uziva. Ne znam koliko ce ti se sad svidjeti. Ja ih prosto obozavam jer od ST dobijas sve sto jedan fan sci-fi voli.

DS9 mi je ubjedljivo omiljeni ST serijal. Posle njega The Next Generation, Enterprise pa Voyager(daleko od toga da je Voyager los, jednostavno su mi ovi prije imali bolje likove). DS9 sam poceo pratiti od prve epizode jos u osnovnoj skoli i tako sam zavolio ST. Fora je sto sam svaki ST ispratio kad su isli na nekom od TV kanala.. to je bilo bas onako sa uzivanjem. Jedna epizoda dnevno, a kad nisam kuci, onda se sve to lijepo snimi :D

The Next Generation sam bas prosle godine ponovo odgledao :D

Jedva cekam da krene Discovery. Jbg to je ST, ne moze da bude lose :)

Osim ST serija, ostale sci-fi/space opera serije koje vrijedi pogledati su Babylon 5, Farscape i Battlestar Galactica(koja je u sustini odlicna drama zamaskirana u space fazonu).

p.s. Dzordan jede Martina za dorucak kad je epska fantastika u pitanju. Ne moze GoT u istu recenicu sa Tockom.

Sto rece brat Sandu, dovoljno govori koliko je mizerna bila prodaja Martinovih knjiga u poredjenju sa Tockom. Koliko sam samo prijatelja probao da navucem da citaju Tocak umjesto sto su bacali pare na GoT :D

Tarantula
27.04.2017, 00:12
Prison Break S05E04

Kakva brutalna epizoda. Oni kad su govorili da će ovo biti najbolja sezona, bukvalno su to i mislili. :D Baš me zanima kako će se izvući iz zemlje. Sucre će to da odradi.

Indigo
27.04.2017, 09:13
Ja prvi serijal sa Kirkom ne mogu da gledam. Jednostavno mi je za naucnu fantastiku bitan i taj vizuelni dio. Jbg prvi serijal je previse mator. Sve ostale serijale sam odgledao sa uzivanjem. Ali mislim da treba covjek da ih zavoli kao dijete da bi mogao da uziva. Ne znam koliko ce ti se sad svidjeti. Ja ih prosto obozavam jer od ST dobijas sve sto jedan fan sci-fi voli.

DS9 mi je ubjedljivo omiljeni ST serijal. Posle njega The Next Generation, Enterprise pa Voyager(daleko od toga da je Voyager los, jednostavno su mi ovi prije imali bolje likove). DS9 sam poceo pratiti od prve epizode jos u osnovnoj skoli i tako sam zavolio ST. Fora je sto sam svaki ST ispratio kad su isli na nekom od TV kanala.. to je bilo bas onako sa uzivanjem. Jedna epizoda dnevno, a kad nisam kuci, onda se sve to lijepo snimi :D

The Next Generation sam bas prosle godine ponovo odgledao :D

Jedva cekam da krene Discovery. Jbg to je ST, ne moze da bude lose :)

Osim ST serija, ostale sci-fi/space opera serije koje vrijedi pogledati su Babylon 5, Farscape i Battlestar Galactica(koja je u sustini odlicna drama zamaskirana u space fazonu).

p.s. Dzordan jede Martina za dorucak kad je epska fantastika u pitanju. Ne moze GoT u istu recenicu sa Tockom.

Sto rece brat Sandu, dovoljno govori koliko je mizerna bila prodaja Martinovih knjiga u poredjenju sa Tockom. Koliko sam samo prijatelja probao da navucem da citaju Tocak umjesto sto su bacali pare na GoT :D

Sve jedan ST je brutalan, pogotovo nama koji volimo tu tematiku. DS9 je meni uz Enterprise najbolji. Isto tako sam ih pogledao na tv-u naravno kasnije opet preko neta.

Jedva cekam Discovery.

Galactica je brutalna, mnogima se ne svidja kraj a meni je licno bas po meri, sto ljudi sto cudi jbg.

Ali DS9, kakvo je to kidanje bilo. Opet bih sad mogao gledati.

Mr. Wolf
27.04.2017, 13:48
https://www.youtube.com/watch?v=XeMVrnYNwus

Centurion
27.04.2017, 15:38
Jedva čekam ovaj film, veliki sam fan franšize i kao klinac sam se navukao.
Ali ko ga krsti sa "osmi putnik" :facepalm:

Nego, i SW i ST su super.
Volim i jedne i druge, mada ipak više naginjem ka SW univerzumu.
Inače i epizoda VII , a posebno Rogue One su odlično urađeni i potpuno su vratili serijal iz mrtvih nakon katastrofalne prve dve epizode.
Osveta Sita je nesto bolja ali nedovoljno razrađena, a to je po meni bila ključna sw epizoda.
Oni koji nisu nista gledali ako hoce da prate hronologiju neka krenu od te epizode, prve dve zaboravite ili ih pogledajte na kraju.
Sedmica me je vise nego prijatno iznenadila iako ljudi hejtuju da liči na četvorku, urađena je odlično i zamerke uopšte nisu na mestu.
Rogue one je fantastičan, tek tu nisam znao šta da očekujem, a mislio sam iskreno da ce biti neko prezvakano đubre kad ono mozda najbolja i najmračnija sw epizoda.
Sve je bilo na mestu, a tek onaj epski završetak!!
Zato sam siguran da ce epizoda IX biti vrhunska, a prilično sam spokojan jer je u pravim rukama pošto je Lukas izgubio kompas.

https://youtu.be/UinaxxXXt40

Ne znam samo da li će Han Soloa da radi ista ekipa kao i odmetnika?

bojanaBG
27.04.2017, 15:46
Rouge One je meni mnogo bolji od epizode VII, on bas ima pravu atmosferu SW filmova, a epizoda VII je dobra ali ipak previse lici na epizodu IV. Medjutim, ako se gleda kao uvodni film, onda je i vise nego solidan.
A kako ti je Rouge One najmracniji film?

Centurion
27.04.2017, 15:59
U Svakom smislu, od samih aktera, njihovih sudbina, tragičnih zavrsetaka, same atmosfere tokom filma, glume.
Od uvodne pa do završne scene nema patetike, slatkih dijaloga, izbegnuto je pravljenje filma koji bi se svideo svima, posebno deci.
Znači bas jedan tragičan i surov mračnjak koji bez pardona praši po svima, a posebno po glavnim protagonistima.
Nema srećnog kraja, nema spasa u zadnji čas, zapravo sem uspešne akcije sve ostalo je jedna masovna žrtva.
Prilično kul što se mene tiče.

bojanaBG
27.04.2017, 16:06
Pa i pre pocetka filma se znalo da ce oni zaginuti, jer u epizodi IV se kaze da su najbolji vojnici i piloti poginuli da bi oni dosli do planova.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Centurion
27.04.2017, 16:15
Nema veze, bitno je kako su to sproveli u delo, a urađeno je odlično.
Uostalom ne secam se da je naglašeno ko je poginuo, mogli su da naprave limunadu gde neko od njih prezivljava i slično.
Ima dosta primera gde se Holivud ulizuje publici, ovde je to srecom izbegnuto.
Same scene borbi i zivot pobunjenika je takođe dosta realno odrađen, generalno izbegnuto je njakanje, ulepšavanje i sl...

Centurion
27.04.2017, 16:33
Kada smo kod Alien priče, evo zanimljivog videa o tipovima xenomorph bića.
Iskreno do nedavno sam mislio da su svi isti izuzev kraljice i onog hibrida.
Ovde je objasnjeno da njihov izgled zavisi od domaćina, tako je onaj zatvorski bio onako brz i lud jer je izasao iz psa.
Prilično zanimljiv video.

https://www.youtube.com/watch?v=R1Rl38SkUts&t=298s

To kazem jer u nastavku Prometeja izgleda imamo novu vrstu glavnog negativca, tzv. neomorph.
Ovde je to objasnjeno kao teorija koja je verovatno tačna.

https://www.youtube.com/watch?v=anJkrXdLB4E

https://www.youtube.com/watch?v=n8sCce8h578

A ovo je već za štrebere :biggrin:

https://www.youtube.com/watch?v=5i4IsLEgBHw

https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_999142451&feature=iv&src_vid=8wMEaRq-ZU0&v=zv50Ds6es9M

https://www.youtube.com/watch?v=8wMEaRq

Vladan
28.04.2017, 12:40
Zavrsih 13 reasons why, sto znam, zanimljivo, cera te jos da gledas ali nista spektakularno ipak.

Arnel.S
28.04.2017, 15:48
Na TV-u:

Pink World Cinema - 17:05 - Johnny Stecchino - 1991 (http://www.imdb.com/title/tt0102164/)
Pink Premium - 20:00 - There's Something About Mary - 1998 (http://www.imdb.com/title/tt0129387/)
B92 - 21:00 - The Sixth Sense - 1999 (http://www.imdb.com/title/tt0167404/)
CineStar TV - 23:15 - Léon: The Professional - 1994 (http://www.imdb.com/title/tt0110413/)
HRT1 - 23:00 - The Women on the 6th Floor - 2010 (http://www.imdb.com/title/tt1805297/)
HRT3 - 23:00 - Juha - 1999 (http://www.imdb.com/title/tt0158692/)
Pink World Cinema - 23:00 - You, the Living - 2007 (http://www.imdb.com/title/tt0445336/)

Ricma
28.04.2017, 22:24
Kad je Erik u Banovicima, da ga neko odmeni za Twin Peaks.Mora neko da prenosi hajp.:dw:

Mislio sam da onaj sledeci vikend krenem sa obnavljanjem gradiva, ali resio sam da sa time pocnem sutra.

miloolja
28.04.2017, 22:28
Mmmm počinje na HBO 1. maja repriza svih starih serija, a onda kreće novi TP2017 ..jedva čekam, bilo davno kada sam gledala jednom samo :)

p4p1
28.04.2017, 23:41
Nema Leon na CineStaru, već Misija Vavilon :(

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Arnel.S
28.04.2017, 23:52
Ima, kako nema? :)

Победа
29.04.2017, 00:56
http://www.imdb.com/title/tt0443272/

Је л' гледао неко?

Vladan
29.04.2017, 01:00
Jeste svako vjerovatno, malo precijenjen, ali sabija DDL pa ono pogledaj.

p4p1
29.04.2017, 01:01
Ima, kako nema? :)

Uh, biće da nam se razlikuje verzije kanala.
http://tv.aladin.info/tv-program-cinestar-tv
https://mojtv.hr/kanal/tv-program/106/cinestar-tv.aspx

Šteta, taman sam planirao da obnovim gradivo.
Kakva diskriminacija, vi dobijete Leona, a mi Babylon :biggrin:

Powerslave
29.04.2017, 10:14
Vazda se sjetim kako smo jos godinu-dvije prije premijere filma obojica pisali odje: "neka mu posalju Oskara unaprijed, da se ne cima bezveze" :D

DDL, kakav je to majstor. Mada isto je Russell Crowe najjaci, no dzabe kad ga ne voli Akademija...

Победа
29.04.2017, 13:07

Чудно баш да нисам уопште чуо за филм до сада, не знам ни сам како. Погледаћу свакако.

Ricma
29.04.2017, 19:20
Pogledao ponovo pilot+internacionalnu verziju pilota(ovo vec prvi put) Twin Peaks, osecaj ko da sam prvi put gledao sve i zapravo se malog broja stvari sada secam.Otprilike ko da mi je neko rekao samo glavne spojlere, dok mi ostalo dodje ko da mi je sve novo.Zanimljivo da u toj produzenoj verziji ima scena iz Crne Kolibe zbog koje sam krenuo da razvijam jednu teoriju o Lori Palmer(koja je verovatno popularna medju TP fanovima), a ja buzdovan uopste nisam obracao paznju na to a i ne bih da sada nisam pogledao internacionalnu verziju pilota ili neku od kasnijih epizoda drugi put.Ima dosta tragova koji za sada idu u prilog toj teoriji, ali poznajuci Linca brzo ce to da pobije kao i milion teorija do sada.Ne moze mu se oduzeti da je nepredvidljiv.::)Urnebesno mi je smesno da kad sam gledao prvi put u svaku petu osobu sam uperio prst da je ubio Loru Palmer, a i tako malo po malo iskoce dokazi koji upere u drugog krivca.Rekao sam da necu da gledam film koji mi je cisto izdrkavanje, ali zbog novih saznanja kao i detalja koje sam uocio ili cu da uocim moracu ponovo.

bici
29.04.2017, 19:30
Steta sto Linc nikad nije napravio seriju od Mulholand drajva, to je prvenstveno i bila ideja.

Centurion
29.04.2017, 19:36
http://www.imdb.com/title/tt0443272/

Је л' гледао неко?

Sasvim sigurno bolji nego Linkoln koji ubija vampire.

Tarantula
30.04.2017, 12:54
Guardians of the Galaxy Vol. 2

http://extratorrent.cc/torrent/5606901/Guardians+of+the+Galaxy+Vol.+2+2017+NEW+HDCAM+x264 +HQMic-CPG.html

bojanaBG
30.04.2017, 18:24
Tek sam sad odgledala Suits, pa oni su mogli bez problema sad da zavrse seriju

Vladan
30.04.2017, 18:34
Stavrno gledate Suits? Lagano mozete da gledate i latinoamericke sapunice :cf:

p4p1
30.04.2017, 18:39
Callate hombre

Prototype
30.04.2017, 18:41
Tek sam sad odgledala Suits, pa oni su mogli bez problema sad da zavrse seriju

Dokle si stigla ? Ja zavrsio sa 4. sezonom i smorio se :cf:

Princoni.
30.04.2017, 18:50
Stavrno gledate Suits? Lagano mozete da gledate i latinoamericke sapunice :cf:

Bolje pogledati na primer star wars, ozbiljna je to prica :cf:

Vladan
30.04.2017, 18:54
Znas li ti da ja nijedan dio Star Warsa nisam odgledao, niti cu.

srdjan_sl
30.04.2017, 18:56
Princoni ne znam da li si gledao ali posto vidim da volis serije sa tematikom prava, moram da ti predlozim Boston Legal. http://www.imdb.com/title/tt0402711/

Prototype
30.04.2017, 19:02

Nekad gledo JAG, pa ono prava i te stvari privuku coveka.

bojanaBG
30.04.2017, 19:02
Dokle si stigla ? Ja zavrsio sa 4. sezonom i smorio se :cf:

Zavrsila 6.sezonu, ali realno pola onih pravnih gluposti ja ne shvatam niti se trudim da shvatim, ja gledam seriju zbog Harvija :blush::blush::blush:

Vladan
30.04.2017, 19:05
Nekad gledo JAG, pa ono prava i te stvari privuku coveka.

Sve rijese, sve se dobro zavrsi, sve je savrseno, bude mucenja ali magija neka odradi posao, boring isto kao Blacklist

Prototype
30.04.2017, 19:08
Sve rijese, sve se dobro zavrsi, sve je savrseno, bude mucenja ali magija neka odradi posao, boring isto kao Blacklist

Pa realno to i jest tako ali sta da se radi :biggrin:

@Boki

I Meghan Markle ima slican uticaj na muski deo publike, a tek crvenokosa perfekcija :D

bojanaBG
30.04.2017, 19:18
Proto, pretpostavila sam :biggrin:
ali Dona je najbolja, verujem da su zato i produzili seriju, moraju da smuvaju njih dvoje :D

Princoni.
30.04.2017, 19:29

Onda sam te pomesao sa Sanduom :D

Princoni ne znam da li si gledao ali posto vidim da volis serije sa tematikom prava, moram da ti predlozim Boston Legal. http://www.imdb.com/title/tt0402711/

Pogledacu :tu:

p4p1
30.04.2017, 19:30
Rachel je meni hot'n'cold, ali zato su epizode gde se pojavljuje Katrina poprilično specijalne :biggrin:

A ako se njih dvoje stvarno smuvaju (a izgleda da ide ka tome), moguće da će i mene naterati da prestanem da gledam.. Kako mrzim ta forsiranja. :facepalm:

bojanaBG
30.04.2017, 19:33
Pa mogli su stvarno sad da zavrse seriju i bilo bi skroz ok

Princoni.
30.04.2017, 19:38
I Meghan Markle ima slican uticaj na muski deo publike, a tek crvenokosa perfekcija :D

Na mene najjaci utisak ostavlja Skoti :cf:

Prototype
30.04.2017, 19:42

Ufff dobar izbor :biggrin:

l1m4r
30.04.2017, 21:54

Ko bi rekao da covek ima ukusa i ako navija za Arsenal :biggrin:

Ma nije moguce!?

Prototype
30.04.2017, 22:53
Isti slucaj, Star Trek i Star wars nisam gledao niti cu. May the force be with you :cf2:

Ricma
30.04.2017, 23:03
Star Trek nisam, a hocu da pogledam dva serijala i sve filmove.

SW jesam i hocu da prestanem sa gledanjem.

:biggrin:

Princoni treba da krene da gleda Zicu, a doticnog da stavi na avatar iako je njegova uloga u Zici marginolizovana.Imace cemu da se divi.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/82/94/fa/8294fa65fe6e15acc4667ebb88028957.jpg

Cudi me kako mu je promakao Boston Legal.

Isto stao kod cetvrte sezone Suitsa, na osnovu vasih komentara necu uskoro ni da nastavim.Cim se zavrsi, pa cu sve to u cugu.

Princoni.
30.04.2017, 23:44
Marli, nikada ne sumnjaj u moj prefinjeni ukus :cf2:

Paricu, ja mislim da si mi ti vec preporucivao tu seriju, ali nisam to jos ispratio, trebalo je ipak izgurati 6 sezona Suitsa :cf:. Planirao sam sada da predjem na Kucu od karata, ali mozda se ipak opredelim najpre za gledanje Boston Legal :cf:

l1m4r
30.04.2017, 23:49
Postoji mogucnost da Princa malenog izvedemo na pravi put, mala, ali postoji.

https://www.youtube.com/watch?v=XzmrZWe_9eg

https://www.youtube.com/watch?v=m2ROdV0Cfh4

Denny Crane:" I have sex 10 minutes ago and i was great"
:cool:

l1m4r
02.05.2017, 00:40
Ralatos Salvajes

http://www.imdb.com/title/tt3011894/

Kakav genijalan film!!!

Powerslave
02.05.2017, 10:40
Ponovo sam danas gledao prvu epizodu American Gods :)

Nema sta, dosta vjerna adaptacija. Svaka recenica koju izgovori Mr. Wednesday je blago. Ova ce serija McShane-a da vrati na vrh :D

Nakon sto sam dva puta gledao epizodu, mogu da zakljucim da ce ljudima koji nisu procitali knjigu ovakav uvod u seriju biti bas cudan. Nekima vjerovatno ovih prvih sat vremena nece liciti ni na sta, niti ce im mnogo toga biti jasno, pogotovo poslednjih nekoliko scena :D

Sad jedva cekam sledecu.

Lord Gangarić
02.05.2017, 20:01
Čini mi se da sam od Marića čuo za Rick & Mortija i reko aj da odgledam iako sam matora konjina i pustim onu pilot epizodu i oduševila me :D

Ricma
02.05.2017, 20:55
Za pravu stvar si me poslusao. :D

Ja hteo nekoliko epizoda da pogledam pre vise od godinu dana, kad ono za manje od 24 sata sam pogledao obe sezone.Koja zaraza od serije::)

Odskacu od standardnih sablona za humor.Ne secam se da sam se za bilo koju komediju vise smejao od ovoga.

Lord Gangarić
02.05.2017, 22:03
Odgledao sam i drugu epizodu na foru Inception,stvarno kida :D Nego što ima ovako malo epizoda jel to počela skoro da se snima ?

Ricma
02.05.2017, 22:20
Ogranicen budzet sa jedne strane, a i ne izbacuju se epizode kako bi se odrzao visoki nivo.Pod ogranicenim budzetom mislim da mogu da se izdvoje pare za 8-12 epizoda sto je generalno ok zato sto se ne prikazuje na americkim nacionalnim televizijama(cbs, fox, abc i nbc).Prvih par epizoda su premasile ocekivanja i sada ne gledaju da zadovolje manijakalnu zelju gledalaca i da izbace u odredjenim vremenskim intervalima.Skoro godinu dana se ceka na trecu sezonu, a dobili smo samo jednu epizodu pre mesec dana.Druga ko zna kad ce.A i o toj trecoj se ne zna puno, prvo je islo da ce da bude 12 epizoda dok se sada valjda ne zna broj epizoda.

Dosta informacija drze u tajnosti, a i nesto mi je mrsko da trazim potencijalne insajderske informacije zasto nema nove epizode.Mozda u jednom trenutku i jesam kopao informacije sta se desava(gledao na njihovim zvanicnim stranicama da li sam nesto propustio), ali rekoh da se ne opterecujem time.Valjda zbog toga sto predugo cekam mi je postalo svejedno kada ce sledeca epizoda izaci.

Lord Gangarić
03.05.2017, 00:05
U suštini i treba držati kvalitet i ograničiti se na 10 epizoda a ne kao Vikinzi snimili 20 od toga pola spavanjac umesto da su se držali prvobitnog plana.Sve u svemu dobri su Rick and Morti odgledaću i sutra sigurno još par epizoda.

p4p1
03.05.2017, 02:03
Dajte neki dobar mindfuck triler/misteriju.

Powerslave
03.05.2017, 06:22
Dajte neki dobar mindfuck triler/misteriju.
American Gods. Tek je krenula serija... vjeruj mi, neces biti razocaran.

p4p1
03.05.2017, 06:25
Ona mi je vec na watchlisti, ali da se dopunim - na filmove sam mislio. :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Powerslave
03.05.2017, 06:31
E ne znam, zivota mi. Vjerovatno si gledao sve sto sam i ja gledao :D

Ima onaj jedan sa John Cusack-om koji hocu da pogledam ponovo... Identity se zove. Gledao sam ga prije sto godina i tad mi je bio dobar.

p4p1
03.05.2017, 15:15
Ma ne mora da znači, nisam neki filmofil u poređenju s većinom na ovoj temi. Ovaj Identity nisam gledao, deluje zanimljivo, gleda se večeras ako bude prošao glasanje :biggrin:

Lord Aleksoni
03.05.2017, 15:58
https://youtu.be/4h3m7B4v6Zc

srdjan_sl
03.05.2017, 17:04
https://www.youtube.com/watch?v=GjwfqXTebIY

z0La
03.05.2017, 17:52
Gleda li neko The Expanse (http://www.imdb.com/title/tt3230854/) ?

Stigao sam do polovine 2. sezone i serija je predobra. Pogotovo druga sezona. Posle ovoga će tek da krene ludnica. Evo ja sam završio 6. epizodu druge sezone i otprilike ovde počinje 2. knjiga, tj. Kalibanov rat. Moram priznati da su dobro predstavili knjigu. Ima nekih modifikacija, ali ništa nije pokvarilo suštinu i srž knjige. Ko nije pogledao ili pročitao, topla preporuka. :)

Lord Aleksoni
03.05.2017, 18:38
Gledam ja, pogledao sve u cugu jedva čekam treću sezonu :D

Svidela mi se ova radnja u svemiru i baš mi je legla serija, očekujem da se bore još sa onim čudovištem, nije tu kraj s njim nikako.. Naomi je :sram::sram:

srdjan_sl
03.05.2017, 19:43
Upravo danas zavrsio zadnju epizodu The Expanse-a, dosta dobra SF serija, cekace se sa nestrpljenjem treca sezona. :)

z0La
03.05.2017, 19:53
Možda mi je samo malo upropastila knjiga seriju u smislu što ću znati šta će se desiti, ali opet je bruka. Pravo osveženje u SF žanru. Tu je baš mršava ponuda, što se serija tiče.

Mora tu imati više sezona. Ja sam pročitao četiri dela i čekam peti. A znam da ima i šesti, tako da mogu da vidim već 5+ sezona. Ako im održi gledanost...a verujem da hoće...:D

Ne znam kako se završava druga sezona, ali verujte mi da tek kreće ludnica. Nije ovo ništa za sad...tek nas čekaju "velike" stvari...:D

l1m4r
03.05.2017, 22:21
Čini mi se da sam od Marića čuo za Rick & Mortija i reko aj da odgledam iako sam matora konjina i pustim onu pilot epizodu i oduševila me :D

Cisto da prosetam avatar! :biggrin:

Ne mnogo je jaka.. Stvarno

Vladan
03.05.2017, 22:44
Najjaca epizoda ikad :D
http://pre15.deviantart.net/6f85/th/pre/i/2014/093/b/5/look_at_me__by_greendayrox489-d7cybc8.png

Ricma
03.05.2017, 22:50
Meni je prva sezona generalno bolja, dok u drugoj mi se cini da su se drzali tog njihovog sablona pa mi je bilo manje smesno iako i tu ima vrhunskih epizoda.Prva sezona mi je bila pravo osvezenje u odnosu na ono sto sam gledao, pa je bilo i vise prostora da me iznenade sa nekom forom ili tvistom.Zato kada sam video ovu poslednju epizodu ponovo sam ostao bez reci.

Lord Aleksoni
03.05.2017, 22:59
Vratio se Lucifer :party:

Tarantula
04.05.2017, 09:18
Prison Break S05E05

Uf, kakva epizoda. Konačno je Michael otkrio zbog čega je lažirao smrt. A ode im avion kao u prvoj sezoni. Baš me zanima kako će se sve ovo završiti.

bojanaBG
04.05.2017, 09:43
Vlajkov dan danas :sw:

https://pbs.twimg.com/media/C-9vCXQXgAAaSaT.jpg

Sandugp
04.05.2017, 10:24
https://www.youtube.com/watch?v=OvsK4D-0aT8

Idris Elba ce izgleda opet da prekucava :cool:
Jos kada dodamo i Metjua - bice ludilo.

Kako puni revolver :biggrin:

miloolja
04.05.2017, 18:29
#StarWarsDay :sw:

https://www.youtube.com/watch?v=lGxP9XU0pNA

Somebody once told me the world is gonna roll me
I ain’t the sharpest tool in the shed
She was looking kind of dumb with her finger and her thumb
In the shape of an “L” on her forehead

Well the years start coming and they don’t stop coming
Fed to the rules and I hit the ground running
Didn’t make sense not to live for fun
Your brain gets smart but your head gets dumb
So much to do, so much to see
So what’s wrong with taking the back streets?
You’ll never know if you don’t go
You’ll never shine if you don’t glow

Hey now, you’re an all-star, get your game on, go play
Hey now, you’re a rock star, get the show on, get paid
And all that glitters is gold
Only shooting stars break the mold

Ricma
04.05.2017, 19:47
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/it/a/aa/Twin_Peaks,_Shelly_Johnson.png

Emilija Klark pre Emilije Klark

l1m4r
04.05.2017, 19:49
#StarWarsDay :sw: ]

Imam informaciju da ovako Vladanu zvoni telefon.

l1m4r
04.05.2017, 23:51
Rick: Look, Morty, I'll grab myself, you grab yourself, okay? I mean, t-th-that seems fair to me—I mean, that seems like a fair way to divvy it up.

:ha: :haha:

Da dodam samo

Rick: Look, I'm not paying 70 (erh) smidgens for a (ERHH) broken defraculator.
Pawnbroker: That is multiphase quantum resonator.
Rick: Well, does it defraculate?
Pawnbroker: Fuck, no.
Rick: Then- then- then it's a broken defraculator.

Auuuuu kakva je glava Rick...

Lord Gangarić
05.05.2017, 00:22
Rick: Look, Morty, I'll grab myself, you grab yourself, okay? I mean, t-th-that seems fair to me—I mean, that seems like a fair way to divvy it up.

:ha: :haha:

Bruka epizoda :D

Ser Gagi
05.05.2017, 21:13
Bacite neki predlog za dobru komediju :cool:

z0La
05.05.2017, 21:51
Crazy, Stupid, Love. (http://www.imdb.com/title/tt1570728/)

Ne znam da li si gledao, ali ova je meni legla lepo. :)

Ves
05.05.2017, 21:59
Bacite neki predlog za dobru komediju :cool:

Eej, sinoc pogledao, dobar mi skroz:

http://www.imdb.com/title/tt0362227/?ref_=rvi_tt

Ser Gagi
05.05.2017, 22:02
^^

Hvala, gledao sam obe. Ali pogledacu opet Crazy,Stupid,Love , zbog Emma Stone :D

bojanaBG
06.05.2017, 18:45
Tek sam sad krenula da gledam 6.sezonu Homelanda, za sad je definitivno jedna od najboljih.

Centurion
06.05.2017, 19:51
Kao što sam i rekao par hiljada strana unazad :D
HBO pravi spin-of "Igre prestola"
Jeeeeeeeeeee :drm:

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2017&mm=05&dd=06&nav_id=1257506

Lord Gangarić
06.05.2017, 22:49
Одгледао обе сезоне Рик&Мортија , кидају :dw:

Centurion
07.05.2017, 16:07
Pogledah juce dva filma.
Najpre "Ghost in the Shell"
Ni blizu animiranog klasika, bolji je od recimo Assassin's creed-a ali moralo je to mnogo studioznije da se uradi.
Gledljiv je mada ostaje nedorečen.
Ono što me nervira kod novih sf ostvarenja je gotovo neverovatan šablon koji se ponavlja: dobra animacija, likovi isti, pokreti isti, gestovi, mimika isti, landscape pogled u daljinu, čučeći polozaj na nekoj zgradi pa skok u prazno, reciklirane fraze, matriks scene borbe. Zvuči neverovatno ali su pomenuti Matriks i recimo Peti element daleko originalniji i bolje reprezentuju futurističke utopije nego ovi novi filmovi. O glumi da ne govorim.
Peti element i danas obozavam da pogledam jer ima mnogo zanimljivih i originalnih detalja.
Ovi danasnji i pored napretka tehnologije su zalosni.
Jbt, kao da samo promene scenografiju, likove i imena glumaca, a sve ostalo isto do besvesti.

Ruski Viking.
Rusi su kada je scenografija i ono vizuelno do nogu potukli Holivud ili se u potpunosti izjednačili.
To se sjajno vidu u ovom filmu i u još jednom novom po imenu "Guardians" koji nisam gledao ali je trejler dovoljan.
Što se tiče kvaliteta tu još moraju da vezbaju.
Viking je hteo mnogo ali su u dva sata sabili sve i svasta. Bolje da su polako krenuli pa napravili nastavak ili da su ovaj produzili za sat vremena pa da bude maraton kao sa Gospodarom prstenova. Ovako je predugacak ali istovremeno kratak.
Na momente brutalan, pa zbunjujuc, pa naporan za pracenje, a onda izmiksan događajima koje je nemoguce objasniti u par minuta i nekoliko sekvenci borbe.
Malo su pozurili, ali pohvale za evidentan napredak.
Film za one koji vole istoriju, ne i za one koji bi da se opuste ili dozive ono što pruza serija Vikings.
Nedostaje kvalitetnija karakterizacija likova i bolje konstruisana radnja.

srdjan_sl
07.05.2017, 20:59
13 Reasons Why obnovljena za drugu sezonu.

Победа
08.05.2017, 00:15
Kao što sam i rekao par hiljada strana unazad :D
HBO pravi spin-of "Igre prestola"
Jeeeeeeeeeee :drm:

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2017&mm=05&dd=06&nav_id=1257506

Kreatori i izvršni producenti serije "Igra prestolja" Dejvid Beniof i D. B. Vajs neće biti uključeni u rad na novim serijama.

Богу хвала да ова два идиота неће се мешати.

bojanaBG
08.05.2017, 13:36
13 Reasons Why obnovljena za drugu sezonu.

Ne vidim razlog za jos jednu sezonu, ali dobro

srdjan_sl
08.05.2017, 13:38
Ne vidim razlog za jos jednu sezonu, ali dobro

Pa sto se tice konkretno price iz prve sezone ne vidim ni ja, jedino ako misle uraditi novi slucaj sa drugim likovima. :ne_znam:

bojanaBG
08.05.2017, 13:41
Pa sto se tice konkretno price iz prve sezone ne vidim ni ja, jedino ako misle uraditi novi slucaj sa drugim likovima. :ne_znam:

To je i meni palo napamet, nesto kao True Detective

Sandugp
08.05.2017, 14:56
Trenutno gledam Gardijanse drugi deo. Nisam imao pojma da glume Kurt Rasel (Ego) i Stalone (Stakar).
Opasan je lik taj Stakar, ko je citao Marvelove stripove, zna o cemu pricam.

Tarantula
08.05.2017, 14:58
Tango & Cash :D

bojanaBG
08.05.2017, 19:44
Zavrsila sam Homeland

Iako je bilo donekle ocekivano, Kvin :(:(

p4p1
08.05.2017, 20:19
Misfits izgleda samo prvu sezonu odradili kako valja, tako da ide na pauzu. A i ne mogu da se strpim, baš mi se gleda 13 reasons why i evo odgledah početak i odmah sam hooked. :D
Ima "Life is Strange" vibe, s tim što očekujem još bolju priču.

Marija81
08.05.2017, 21:18
Trenutno gledam Gardijanse drugi deo. Nisam imao pojma da glume Kurt Rasel (Ego) i Stalone (Stakar).
Opasan je lik taj Stakar, ko je citao Marvelove stripove, zna o cemu pricam.

Ahaah, u prvi mah pročitah "Kardašijane " pa se zabrinuh...

Vidim najavu za drugu sezonu "13 razloga " a zapravo ne vidim ni jedan razlog da se nastavi jer rasplet na kraju prve sezone je bio odličan. :cf:

Tarantula
08.05.2017, 21:53
Šta sam skinuo danas, i šta je na repertoaru?
Old school baby. :cool:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/9d/Ozposter.jpg

Bane je
09.05.2017, 10:26
Jel zna neko o kom se filmu radi?

https://youtu.be/IQyegU8zcTk

Jax Teller
09.05.2017, 10:31
Miris žene.

Bane je
09.05.2017, 10:33
Hvala

Heartbreak
09.05.2017, 20:05
Samo zbog Denija Vilneva :happy1:

https://www.youtube.com/watch?v=gCcx85zbxz4&feature=youtu.be

Vladan
09.05.2017, 22:56
Znaci ova faucet fora je toliko jaka da nemam rijeci :haha:

https://www.youtube.com/watch?v=HKPcUZhA9mU

Mr. Wolf
10.05.2017, 01:34
Novi trejler za Dunkirk

https://www.youtube.com/watch?v=_cmgiys2n1o

Princoni.
10.05.2017, 15:10
http://www.youtube.com/watch?v=HFUXSYn7ltw

:njt:

Powerslave
11.05.2017, 06:48
Šta sam skinuo danas, i šta je na repertoaru?
Old school baby. :cool:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/9d/Ozposter.jpg
Nista to kad nema Adebisija na slici :D

U mojih top5 omiljenih serija... lagano. Brutalno realna serija i uz The Wire i The Sopranos najbolje sto je HBO ikad izbacio.

Marija81
12.05.2017, 15:28
https://www.youtube.com/watch?v=vsdRG0mJj-w

Rondo9
12.05.2017, 18:21
Izaslo je pre nedelju dana i nikako da se setim da postavim:

https://www.youtube.com/watch?v=PVdm4ZCGLRQ

Vladan
13.05.2017, 14:27
BCS ubjedljivo najbolja serija trenutno, brutalan nivo!

Bane je
13.05.2017, 23:52
Sad odgledah Godzilla iz 2014, 2ipo sata sa reklamama.
Više sam očekivao od filma!

Ricma
14.05.2017, 08:48
Da ostavim tehnicke segmente po strani, po cemu su prva dva dela Mad Maxa bolja od Fury Road.

Mozda ovde nije napisano, ali secam se da sam citao takve postove na drugim mestima.

Road Warrior je najbolji u toj trilogiji, a nije ni blizu Fury Road iako je nekoliko elemenata implementirano u Fury Road ali su bili nadogradjeni na visi nivo.Na prstima jedne ruke mogu se nabrojati stvari po cemu je Road Warrior bolji od Fury Road.Prvi i treci deo su van price.Uglavnom sam na strani starijih filmova kada se porede sa novim filmovima, ali ovde ne vidim jak razlog zasto bih stao na strani Road Warriora.Ima tu mesta za napredak i neke stvari su mogle bolje da se odrade u Fury Road, sto moze da bude plus za nastavke.

Bane je
14.05.2017, 09:16
Oće mi neko reć..
Skinuo sam aplikaciju popcorn time, obavještava me da moram da upalim VPN, traži da ukucam moju email adresu, ali to se kao nešto plaća 6 dolara mjesečno. Ne pada mi na pamet da im išta plaćam.
Može li to kako bez toga?

Tarantula
14.05.2017, 11:45
Skineš sebi film i nezajebavaš se sa nikakvim popcornovima.

bici
14.05.2017, 13:42
Oće mi neko reć..
Skinuo sam aplikaciju popcorn time, obavještava me da moram da upalim VPN, traži da ukucam moju email adresu, ali to se kao nešto plaća 6 dolara mjesečno. Nmoqe pada mi na pamet da im išta plaćam.
Može li to kako bez toga?

Moze, vpn je samo opcija.

miloolja
14.05.2017, 13:54
Al ste mu objasnilliiii....

l1m4r
14.05.2017, 13:57
Da ostavim tehnicke segmente po strani, po cemu su prva dva dela Mad Maxa bolja od Fury Road.

Mozda ovde nije napisano, ali secam se da sam citao takve postove na drugim mestima.

Road Warrior je najbolji u toj trilogiji, a nije ni blizu Fury Road iako je nekoliko elemenata implementirano u Fury Road ali su bili nadogradjeni na visi nivo.Na prstima jedne ruke mogu se nabrojati stvari po cemu je Road Warrior bolji od Fury Road.Prvi i treci deo su van price.Uglavnom sam na strani starijih filmova kada se porede sa novim filmovima, ali ovde ne vidim jak razlog zasto bih stao na strani Road Warriora.Ima tu mesta za napredak i neke stvari su mogle bolje da se odrade u Fury Road, sto moze da bude plus za nastavke.

Prvi nije bolji. Cak mi je bolji treci koji je sranje od prvog.

Drugi je ono sto je MM. On je dao kompletirao celu tu pricu. I isto tako dao mesto da se napravi ovaj 4ti. Koji je generalno Ferel Kid 25 godina kasnije.. Treci deo je komercijalan i djubre je. Ali je MM pa ga volimo.
Bitno je kako ce The Wasteland izgledati. Da li ce biti na nivou drugog i cetvrtog. Prvi kao pocetak neke price, ili samo komercijalno sranje.

Svakako cu sada da pogledam ponovo Fury, hvala Ricpa :D

Scouser
14.05.2017, 14:10
Kad smo kod Mad Maxa...

https://www.youtube.com/watch?v=UIyRXvHmXxo
Nije dugo. :biggrin:

maliajnstajn
14.05.2017, 17:23
Prije par dana je izasao dokumentarac "Get me Roger Stone", jel zna neko gdje ima da se skine ili gleda online:D

Bane je
14.05.2017, 19:03
Moze, vpn je samo opcija.

Znači mogu da zanemarim njihovo "strogo preporučuju VPN" i skinuti bez njega?
Ne mogu mi skinut sa računa ili nešto slično?

Indigo
14.05.2017, 19:08
Znači mogu da zanemarim njihovo "strogo preporučuju VPN" i skinuti bez njega?
Ne mogu mi skinut sa računa ili nešto slično?

Kakvog racuna Bane?

Gledas normalno I ne brines nista.

torpedo
14.05.2017, 19:16
Prije par dana je izasao dokumentarac "Get me Roger Stone", jel zna neko gdje ima da se skine ili gleda online:D

http://hdtv-rls.org/get-me-roger-stone-2017-1080p-webrip-x264-gh7jkb6#more-567449

Marija81
14.05.2017, 19:24

Imaš na Netfliksu

Bane je
14.05.2017, 19:57
Kakvog racuna Bane?

Gledas normalno I ne brines nista.

Aj ću da probam.

Sandugp
15.05.2017, 11:17
https://www.youtube.com/watch?v=qBQ4JeEuLro

Vladan
15.05.2017, 16:49
Duval carina, star je kao Grcka ali opet mi se cini da malo troluje ovdje :D

Sandugp
15.05.2017, 21:29
Jasta, kakvi su svi matori, ali harizmaticni do bola.

Vladan
16.05.2017, 02:22
Kakav dragulj, odlican, odlican film, nije perfektno, nije remek djelo ali je jebeno dobro.

http://www.imdb.com/title/tt4857264/

Powerslave
16.05.2017, 06:06
Tek sad procitah da je Powers Boothe umro. Klasa od glumca.

Ricma
16.05.2017, 18:43
Jutros videh da su Moderna Porodica i Teorija Velikog Praska dobili produzenje na jos dve sezone i tacno sam izgubio volju da nastavim sa gledanjem tih serija.Mislio sam da jednog dana nastavim, ali vec sada zaostajem 4-5 sezona i ne bih se cimao puno da gledam toliko sezona osrednjeg kvaliteta.Najbolje stvari sam manje-vise video i mozda poneki put bacim pogled na Modernu Porodicu na Foxu.Pustaju sezone kada su bili dobri. :D

Prototype
17.05.2017, 00:11
TBBT sezona 8. i 9. su bas dobre, kao i polovina 10-e. Odgledao i kraj 10. ne znam otkud im materijala za jos 2. sezone. Ova druga polovina 10. sezone mi nekako nagovestuje bas drastican pad. Iako sam 6. sezonu jedva preguro i mislio da nema potreba gledati dalje, ali na moje iznenadjenje popravili se u kasnijim sezonama.

Vladan
17.05.2017, 02:32
Fenomenalno :wthy:

http://www.imdb.com/title/tt1924396/

Mucnina na kraju, briljantni Dzefri Ras, kakav glumac.

z0La
17.05.2017, 16:39
Jedno pitanje za one koji su gledali Stranger things...

Planiram da ga pogledam, a od trejlera sam pogledao samo 20ak sekundi i ne bi da kvarim gledanje, pa me zanima na koji žanr najviše vuče? Fantastika, horor? I ima li dosta elemenata fantastike?

Scouser
17.05.2017, 16:54
Pa to je bas nesto izmedju, mislim vise je Sci-fi nego horor, ali i kombinacija E.T. i Gooniesa.

Ricma
17.05.2017, 17:18
Kombinacija filmskih klasika iz osamdesetih. :D

torpedo
17.05.2017, 17:25
http://www.imdb.com/title/tt3032476/?ref_=ttep_ep_tt
Skoro su završili sa trećom sezonom, gledao sam prvu koja mi je sjela - jel ko gledao drugu i treću. Kakvi su utisci.

p4p1
17.05.2017, 17:57
http://www.imdb.com/title/tt3032476/?ref_=ttep_ep_tt
Skoro su završili sa trećom sezonom, gledao sam prvu koja mi je sjela - jel ko gledao drugu i treću. Kakvi su utisci.

BCS ubjedljivo najbolja serija trenutno, brutalan nivo!

Nisu još završili treću, ali i dalje kidaju. S03E05 (Chicanery) je bila baš brutalno dobra :wthy: I dalje mi nije jasno kako je prošlo 50 minuta tu, a ne 10.

z0La
17.05.2017, 21:38
Pa to je bas nesto izmedju, mislim vise je Sci-fi nego horor, ali i kombinacija E.T. i Gooniesa.

Odlično. Voleo bih da je suvi Scifi, ali može i mix. A i vala prijaće mi što sezona ima samo 8 epizoda.

z0La
17.05.2017, 23:05
Odgledah ovu prvu epizodu Stranger thingsa i moram reći da deluje vrhunski. Sama atmosfera me podseća malo na stari dosije X. Misterija, scifi, malo i horora....odlično.

bici
17.05.2017, 23:49
Odgledah ovu prvu epizodu Stranger thingsa i moram reći da deluje vrhunski. Sama atmosfera me podseća malo na stari dosije X. Misterija, scifi, malo i horora....odlično.

Ja odustao posle 5 epizoda.

Uroš
17.05.2017, 23:55
http://m.imdb.com/title/tt0120663/

Svaki put kad ga pogledam, pogledam ga još 2 puta u roku od 3 dana. I uvek mislim da sam uhvatio nešto novo, i svaki put čitam kontekst nastanka i propratne dogadjaje. Svakako preporuka ako neko nije gledao, mada sumnjam.

Vladan
17.05.2017, 23:59

Odgovorio ti je Maric, to je omaz osamdesetima, jedno drugo vrijeme jedna mozda malo i naivna serija ali svakako genijalna jer to sto donosi donosi savrseno :D

Tarantula
18.05.2017, 00:08
...7 years ago...reunion...

https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18447577_1908151089397090_2137205176685199481_n.jp g?oh=ce4108674f2f2cb833789b18a9211645&oe=59A47975

srdjan_sl
18.05.2017, 11:29
https://www.youtube.com/watch?v=C617-CS4VsgI

:pcorn:

Vladan
19.05.2017, 23:32
Beauty and the beast imate na yts

Marija81
19.05.2017, 23:34

Odgledala danas na Feniksu... Uopšte nisam oduševljena kao i sa
Fallen (http://www.imdb.com/title/tt1564777/)

Vladan
19.05.2017, 23:35
Fallen ne znam ni sta, ali po omotu izgleda jako gej :D

Marija81
19.05.2017, 23:36
Fallen ne znam ni sta, ali po omotu izgleda jako gej :D

Nije. Ali tematika pali anđeli i ..čke materine :facepalm: izgubih 2 sata bzvz...

torpedo
19.05.2017, 23:41
Nije. Ali tematika pali anđeli i ..čke materine :facepalm: izgubih 2 sata bzvz...

:rofl::rofl::rofl::njt::njt::njt:

Vladan
20.05.2017, 13:14
http://www.imdb.com/title/tt2582496/

Odlican.

l1m4r
20.05.2017, 14:17
Ako ima neko da nije gledao Bosha, obavezna preporuka.

Nesto najblize Zici. Druga najjaca spica upravo posle Zicice.. :D

Sandugp
21.05.2017, 02:17

Preslikan crtac, ali bukvalno. Sve scene iste, sve isto.

srdjan_sl
21.05.2017, 10:29
Ako je kojim slucajem neko zaboravio veceras/nocas se vraca Twin Peaks. :njt: :pcorn:

https://www.youtube.com/watch?v=BdnwXiwnDaM

Tarantula
22.05.2017, 11:10
Ako neko hoće dobru zajebanciju, predlažem Office Christmas Party.

miloolja
22.05.2017, 11:24
Kakav dragulj, odlican, odlican film, nije perfektno, nije remek djelo ali je jebeno dobro.

http://www.imdb.com/title/tt4857264/

Dobar, dobar, odličan. :tu:

Tarantula
22.05.2017, 12:47
Logan bluray imate kod YTS.

bici
22.05.2017, 13:38
Ajde dajte mi mnogo preporuka za sitkome, mada ne moraju da budu sitkomi, bitno da su komedije i da imaju bar tri sezone. Pravim "TV kanal", dobio sam eksterni HDD od 3TB, pa cu da ga napunim do kraja serijama, rasporedim po terminima da automatski pusta i eto mi kanala :biggrin:

Skinuo sam vec Friends, HIMYM, Dva i po muskarca, Mucke, Crnu Guju, Office, Inbetweeners, Princ sa Bel Era, Simpsonovi, Married with Children, Seinfeld, 30 Rock, That '70s Show, Police Squad, Cheers, It's Always Sunny in Philadelphia, Louie, Cosby Show. Dajte dalje :biggrin:

bojanaBG
22.05.2017, 13:41
Brooklyn nine nine je sasvim ok :)
u toku je 4.sezona :)

bici
22.05.2017, 13:45
Brooklyn nine nine je sasvim ok :)
u toku je 4.sezona :)

B99 je po meni najbolja komedija koja se trenutno snima. Necu je na hard jer je pratim ovako, epizodu po epizodu kad izadje.

bojanaBG
22.05.2017, 13:49
ja kasnim, ali posto su kratke epizode, obicno sacekam da se zavrsi sezona i pogledam sve za par dana :)

imas you're the worst, 1.sezona je genijalna, 2. je ok ali su mi bili malo ozbiljniji, ne znam kakva je 3.sezona, nisam je jos odgledala :)

bici
22.05.2017, 13:58
ja kasnim, ali posto su kratke epizode, obicno sacekam da se zavrsi sezona i pogledam sve za par dana :)

imas you're the worst, 1.sezona je genijalna, 2. je ok ali su mi bili malo ozbiljniji, ne znam kakva je 3.sezona, nisam je jos odgledala :)

E hvala :) Ma ne mora da bude preterano kvalitetna serija, necu ja taj kanal gledati po ceo dan, nego cisto onako uz rucak, pred spavanje, mozda nekad pustim u toku dana. Bitno mi je da idu serije non stop i da ne razmisljam dal ima nesto gledljivo na tv-u i da eleminisem tu borbu sa sobom biranja sta cu da gledam.

srdjan_sl
22.05.2017, 16:14
Community, Arrested Development, Scrubs, Modern Family, Everybody Hates Chris, Malcolm in the Middle, The Big Bang Theory.

p4p1
22.05.2017, 18:04
Everybody loves Raymond, The Addams Family, Last Man Standing, Happy Endings, South Park

torpedo
22.05.2017, 18:08
Zaboravište jednu od najboljih :)
Svijet prema Jimu - According to Jim

miloolja
22.05.2017, 18:49
Od tih "porodičnih" najbolja mi je Svi vole Rejmonda, pa Kozbi šou.. a Džim nije loš, onako...

torpedo
22.05.2017, 19:49
Od tih "porodičnih" najbolja mi je Svi vole Rejmonda, pa Kozbi šou.. a Džim nije loš, onako...

Čuj onako http://i.imgur.com/LBf7SIi.gif a dobar ti Kozbi, pih.
Sjetio sam se Rene - Alo,alo
Odavno hoću da pogledam (gledao par komada na histori ili diskaveri tako nešto) imaju tri sezone i baš su mi bile zabavne.
http://www.imdb.com/title/tt1702042/