Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaaaaaaaaaaaaaa jedva cekam

    sigpic

    Comment


    • altlosta svaka ti cast! intouchables fantastican film totalno si me ubola. Odavno me nije neki film ovako odusevio. i nasmejao i rastuzio, ma bas mi je to trebalo . jos kad sam video da je muziku odradio moj miljenik Ludovico... pun sam utisaka
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • E bas mi je drago, totalno mi je zazvucao onako kako si opisao sta trazis, lagan je, pozitivan ali nimalo povrsan.

        Comment


        • Ljubo sto cutis bre? Obecao si da ces dati konacan utisak i napraviti novu lestvicu kada odgledas BB, jesi li konacno odgledao? Dvoumim se da li da pocnem uskoro, pa su mi sve informacije od koristi... Vidim nema te da kazes nesto, mora da je ipak ostao onaj redosled od proslog puta ;)



          P.S. Indgo, zavrsi nam GG, ko ce sada do septembra da ceka ponovo Bler i Nejta
          ....

          Comment


          • Sta imas da se dvoumis pocinji odmasadodma

            Provali komentar najocjenjeniji na ovo

            http://www.youtube.com/watch?v=nrHAK...layer_embedded

            More excitement in this clip than in the entire series of Mad Men
            sigpic

            Comment


            • hahaha, jbt ubicu te ako stvarno nije toliko dobra.. Skinula sam prvu, cekam samo da zavrsim neke druge i ajde pocinjem, pobedio si...
              Ali svejedno hocu Ljubin glas da cujem, Ljubo imas 10 dana da das konacan sud
              ....

              Comment


              • dreamy sada sam na pola trece sezone,bilo bi gotovo da sam imao vise vremena

                I dalje je SFU prva, Wire druga...videcemo na koje mesto ce doci BB. Necu da prejudiciram

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  dreamy sada sam na pola trece sezone,bilo bi gotovo da sam imao vise vremena

                  I dalje je SFU prva, Wire druga...videcemo na koje mesto ce doci BB. Necu da prejudiciram
                  Za koliko ocekujes da ces zavsiti cetvrtu? Hocu tvoj strasni sud..
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Za koliko ocekujes da ces zavsiti cetvrtu? Hocu tvoj strasni sud..
                    Zavisi od vina,zenae i kafana Ali najvise od ucenja,jer mi predstoji paklen period.

                    Ako ostatak serije bude bas mocan mogu da zavrsim i za par dana,a ako me ne privuce onda to moze da traje i nedeljama

                    Ako serija nastavi ovim tempom onda ce doci na deobu treceg mesta sa Sopranovima. 50% sam siguran da nece zaobici Wire,a 99% da nece SFU. Jel treba opsirnije?

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Zavisi od vina,zenae i kafana Ali najvise od ucenja,jer mi predstoji paklen period.

                      Ako ostatak serije bude bas mocan mogu da zavrsim i za par dana,a ako me ne privuce onda to moze da traje i nedeljama

                      Ako serija nastavi ovim tempom onda ce doci na deobu treceg mesta sa Sopranovima. 50% sam siguran da nece zaobici Wire,a 99% da nece SFU. Jel treba opsirnije?
                      Hahhaha, dovoljno je
                      Ucenje... kako ti zavidim, nedostaje mi do oktobra
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by dreamy View Post
                        Hahhaha, dovoljno je
                        Ucenje... kako ti zavidim, nedostaje mi do oktobra
                        Voimja oca

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Voimja oca
                          kako bi se ja vratio sad u skolu makar na mesec dana niocemu ne razmisljas dok ne zavrsis skolu,a posle trazenje posla i muke sa sefovima kad pocnes da radis

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            kako bi se ja vratio sad u skolu makar na mesec dana niocemu ne razmisljas dok ne zavrsis skolu,a posle trazenje posla i muke sa sefovima kad pocnes da radis
                            Pa ti budi sef
                            Last edited by LBJmvpFORlife; 17-05-12, 23:58.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Pa ti bude sef
                              to mi ne prilici ja sam fizikalac po struci

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Voimja oca
                                Hahaha, najjaci period zivota. Sad bas volim da ucim

                                A ledeni ako ovako nastavi ima direktor da bude, koji crni sef, to je za njega nisko
                                Ledeni je ziva legenda ovog foruma
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X