Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hehe
    ....

    Comment


    • Jel gleda neko American Horror Story, video sam neku epizodu pre neko vece i nije losa, ne znam da li da skidam od prve?

      Comment


      • Zavrsile sezone Office i P&R, a za 10-ak dana i Community i Modern Family, kako cu da uzivam
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by altlosta View Post
          Fringe je idalna serija za istinske ljubitelje sci-fia, ali nekad se toliko zapetljaju pa ne umeju da se izvuku, pa samo batale neku pricu.. Ali dovoljno je samo da cujes Waltera kako objasnjava neku teoriju da ti nista vise ne bude vazno.
          Stigla sam do pola prvog serijala. Volter je najbolji lik u seriji. A Broyles glumi isto ko i u Wire, ali identično. Za sada je serija ok. Taman ću odgledati sva 4 serijala odjednom-

          Comment


          • Meni se 4 sezona Fringe nije svidela nikako a i serija je zrela za zavrsetak , neka odrade pola 5. i neka se pakuju ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Upravo sam to htjela predloziti.
              Ako se ne varam, i meni ga je Altlosta predlozila.

              Comment


              • Krenuh ga skinuti, ali kada spomenu top koncentraciju, sjetih se da ne trebam razbijati glavu koliko god bio dobar, otpisujem filmove gdje su potrebni papir i olovka.

                Comment


                • e i meni stoji dosta dugo na kompu nikako da ga pogledam. obozavam lyncha i njegove radove, ne znam kakoga do sada nisam pogledao. lepo si rekla da treba koncentracija kao i u svakom njegovom filmu i super ti je ideja da ga pogledas opet jer ja to radim sa svakim njegovim filmom jer ga je tesko povatati. ekstremno je pametan i cudan i svaki njegov film je prepun simbolike, skrivenih poruka itd.

                  hvala devojke za intouchables, gleda se veceras, a posle toga m.drive
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Nema na cemu, javi utisak, bas me zanima je li to to sto si zamislio

                    Comment


                    • Kakav kraj epizode, ono mora da su ona dvojica sto ih je poslao Bren sigurno
                      Grejdzoj je mrzniji od Dzofrija, kakav olos. Dobro nije od Dzofrija ali mu je blizu
                      Slobodno neka ubiju kalisi i neka zmajeve preuzem Dzora
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Kakav kraj epizode, ono mora da su ona dvojica sto ih je poslao Bren sigurno
                        Grejdzoj je mrzniji od Dzofrija, kakav olos. Dobro nije od Dzofrija ali mu je blizu
                        Slobodno neka ubiju kalisi i neka zmajeve preuzem Dzora
                        O kojoj pricas epizodi? Ghost of Harenhall ili neka nova?

                        Comment


                        • Nakon te su izasle jos dvije, pricam o A Man Without Honor
                          sigpic

                          Comment


                          • Mozda izpronadjemo i neku novu dobru komediju meni se cini da bi mogla biti priiiiti priitiii pritii gud

                            Comment


                            • Javi kad odgledas
                              ....

                              Comment


                              • Hoću, ali to su sad izasli trejleri tek, od jeseni počinje

                                Comment

                                Working...
                                X