Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post
    Si gledao Extras?
    Njet

    Malo epizoda...

    Comment


    • WTF is SFU?!?! Nemam sta da radim pa citam malo ovu stranicu ali nikako da ukapiram sta je SFU?

      A sto se mene tice, upao sam u neku fazu korejse i uopsteno azijske kinematografije. Sledece imam da preporucim...

      - The Yellow Sea
      - The Chaser
      - I Saw The Devil
      - Oldboy
      - Sympathy for Mr. Vengeance
      - Lady Vengeance
      - Man From Nowhere
      - Joint Security Area
      - Bittersweet Life / Dalkomhan Insaneg
      - Brotherhood of War

      Imam jos dosta koje sam naumio da gledam, tako da cu uskoro dopuniti listu!

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        WTF is SFU?!?! Nemam sta da radim pa citam malo ovu stranicu ali nikako da ukapiram sta je SFU?
        Serija Six feet under Malo morbidna, evo pogledaj

        http://www.imdb.com/title/tt0248654/
        ....

        Comment


        • Aha...cuo za nju, mozda sam ponekad i uhvatio koju epizodu na TVu ali me nije preterano zainteresovala.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Aha...cuo za nju, mozda sam ponekad i uhvatio koju epizodu na TVu ali me nije preterano zainteresovala.
            To sam i ja mislila dok nisam krenula da gledam po redu od početka. serija je odlična.
            Odgledala breaking Bad. kakva serija Sjajno finale 4 sezone. Nije mi jasno zašto snimaju nastavak kad se sve završilo na kraju 4 sezone. Ko nije gledao obavezno...Takođe sam odgledala i Game of Thornes. Dobra je serija ali ništa senzacionalno koliko sam čitala po forumima.

            Comment


            • Jesi li vidjela kraj, kakav masterpiece
              Jos 16 epizoda, samo sto nije pocela nova sezona
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Jesi li vidjela kraj, kakav masterpiece
                Jos 16 epizoda, samo sto nije pocela nova sezona
                Mislim da ću sačekati da se emituju svih 8 pre nego što počnem. da odgledam odjednom.

                Comment


                • Originally posted by gagablues View Post
                  Mislim da ću sačekati da se emituju svih 8 pre nego što počnem. da odgledam odjednom.
                  Moj covek, i ja cu tako
                  A i za GoT si u pravu, serija jeste odlicna, ali po mom misljenju svakako ima i boljih.
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Moj covek, i ja cu tako
                    A i za GoT si u pravu, serija jeste odlicna, ali po mom misljenju svakako ima i boljih.
                    Iskreno očekivala sam više. prve epizode su bile odlične ali onda su počeli malo da dave. ipak vredi odgledati. i to čekam da se završi 2 serijal.
                    Počela sam fringe upravo da gledam. Pilot deluje ok, videćemo..

                    Comment


                    • Jeste, i meni su prve bile extra, posle su malo zamunjavili. Cekam kraj sezone da odgledam sve odjednom za dva dana.
                      Za Fringe sam cula da je super, ali i SFU je vama super, pa se meni nesto ne da
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by gagablues View Post
                        Iskreno očekivala sam više. prve epizode su bile odlične ali onda su počeli malo da dave. ipak vredi odgledati. i to čekam da se završi 2 serijal.
                        Počela sam fringe upravo da gledam. Pilot deluje ok, videćemo..
                        Fringe je idalna serija za istinske ljubitelje sci-fia, ali nekad se toliko zapetljaju pa ne umeju da se izvuku, pa samo batale neku pricu.. Ali dovoljno je samo da cujes Waltera kako objasnjava neku teoriju da ti nista vise ne bude vazno.

                        Comment


                        • Ne znam sta ste ocekivali od GOTa, mozda vise borbi? Upravo zato su likovi i razvijeni, izvanredni su, fantazija je jos uvijek na mimimumu.
                          Taj Fringe sad svi pljuju koliko vidim, ja sam pocinjao ali mi dodje sve glavom u zid da udaram, ne micu se sa mjesta. Odustao, sto se sci fiija tice Doctor Who za sad bez premca.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zasto svi misle da je Doctor Who neki lik poput doktora Gregorija?

                            Nisam ocekivala vise borbi, vec za nijansu dinamicnije odvijanje stvari, nemam ja neku posebnu zamerku, i dalje mi je serija dosta dobra, ali ne mogu bas da kazem da nisam videla boljih serija.
                            ....

                            Comment


                            • Ma super je GOT,ali ima bar 5 boljih.

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                Aaaa kako Cak da ti se ne svidja bre? Sarkastican, namrsten i naduvan, a u sustini extra drug, extra momak, i ima dobru dusu Mozda ga ja i gotivim zato sto smo slicni, tako isto i ja delujem namrsteno, a na lebac da me mazes(kad sam raspolozena) Hamfri je lepi intelektualac, ali nema taj sarm kao Bass


                                Comment

                                Working...
                                X