Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji u SFU jedna stvar koju ja ne mogu ocima da gledam i koju bih zabranio (ako si gledala bar jednu epizodu,kapiram da ces shvatiti o cemu pricam).

    Ali to mi je samo na pocetku smetalo,kasnije sam shvatio da serija ne bi bila toliko dobra bez tog aspekta zivota. Doduse smanjio se intezitet te "stvari",mozda je i to pomoglo

    Konfuzno

    Odoh da gledam Modern Family. Danas poceo,dopada mi se.

    EDIT: Da,to je prison break. A Lost me nije privukao,ali mlad sam nikad se ne zna
    Last edited by Ljuba90; 09-05-12, 21:41.

    Comment


    • Nisam gledala, ne znam koja "stvar"..i reci sada Nije valjda neka pedofilija, nekrofilija?
      Ma Lost je strasna serija, to ce ti vecina ovde potvrditi. Ja sam isto tako gledala par epizoda, i pocela skoro sve iz pocetka, navukla se kao majmun, evo uskoro cu i da zavrsavam...
      ....

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Postoji u SFU jedna stvar koju ja ne mogu ocima da gledam i koju bih zabranio (ako si gledala bar jednu epizodu,kapiram da ces shvatiti o cemu pricam).

        Odoh da gledam Modern Family. Danas poceo,dopada mi se.
        Ako je ono na sta ja msm, interesantno da ti se svidja Modern Family Pozdravio te Obama

        Comment


        • Originally posted by altlosta View Post
          Ako je ono na sta ja msm, interesantno da ti se svidja Modern Family Pozdravio te Obama
          A recimo prezirem Vil i Grejs

          Comment


          • Ljubo jesi li stigao do dijela stay out of my territory?
            sigpic

            Comment


            • E bas si mi rekao Vil i Grejs i nije neka klasa, aj reci da ne volis Oscara Martineza, Tobias Funkea, Omara... ajde ajde..

              Spoiler

              Comment


              • Ne znam ko je Martinez,Funke je Bog...Omar ubica

                Jedno je kada se takve stvari obradjuju na saljiv nacin,drugo je kada na ozbiljan. Sve u svemu-SFU mi je uprkos svemu najbolji ikada

                @Vlatko...stigao sam do dela kada on treba da uvalja 17kg,a zena smarac mu se poradja

                Comment


                • Dok ne zavrsis BB, onda ce ti BB biti pa 100 praznih mjesta
                  Nisi jos stigao do tog dijela, to je kraj druge sezone, a treca i cetvrta su jos bolje, za koplje, kraj cetvrte je breathtaking
                  sigpic

                  Comment


                  • Verujem Vlatko...kada zavrsim sve sezone onda cu doneti sud

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ne znam ko je Martinez,Funke je Bog...Omar ubica

                      Jedno je kada se takve stvari obradjuju na saljiv nacin,drugo je kada na ozbiljan. Sve u svemu-SFU mi je uprkos svemu najbolji ikada
                      Ne gledas Office? A Vil i Grejs su se bas salili, dok sa Omarom nije bilo zezancije

                      Slazemo se naravno za SFU, malo mi je tesko da razdvojim poneke serije, neke su mi mozda objektivno bolje, a neke draze, pa ne mogu bas ni porediti komediju tipa Office sa kriminalisticko socijalnom dramom tipa Wire, sa avantura/fantazija/sci-fi tipa Lost, sa umetnicko/istorijskom dramom tipa Mad Men, sa bas psiholoskom dramcugom tipa SFU, sto se tice zivotnosti tu je bez premca, i skroz si u pravu za morbidnost, morbidna je u onoj meri koliko je i zivot stvarno morbidan, i serija je da te bas baci u razmisljanje i to obozavam.

                      Comment


                      • Nekako nisam mogao da se odlucim izmedju britanskog i americkog pa sam odlozio

                        Comment


                        • Pa kakav bre britanski, nesto jako malo epizoda a sve isto, mislim isti je scenarijo za te epizode koje imaju zajednicke, a i super su glumci ovde tako da nema greske. Jos ako ti se svidi mozes nastaviti da pratis, a kad bi sa britanske presao na americku bilo bi ti ja kontam bezze, ja sam se bas istripovala kad sam pokusala da odgledam i britansku verziju, vezes se za likove i onda ti cudno kad neko drugi izgovara isti tekst i "pokusava" da bude neko koga "znas". Ako ce ti pomoci u odluci da li da gledas, meni je najslicnija sa Parks&Rec samo mi je zere bolja i malo vise draza

                          Comment


                          • sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Gotivan mi je bio Parks & Rec,ali sam iz nekog razloga prestao da gledam,ne secam se zasto

                              Posle Modern Family-a cu verovatno office...mislim,nista mi vise ne ostaje od proverenih komedija

                              Comment


                              • Si gledao Extras?

                                Comment

                                Working...
                                X