Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Evo samo sto Drogo nije ustao
    hejteru ne hejtuj, ko zna sta ce scenaristi da smisle, ne mora sve po knjizi
    ....

    Comment


    • U knjizi je ziv, tamo je jos vec bedes
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Evo samo sto Drogo nije ustao
        Steta, jbs zmajeve.

        @dreamy
        Meni je Blair vrhunska, Serena mi je nekako bljak i upravo sada kada pisem ovo bojim se da pocinje da mi fali testosterona i moracu veceras da idem na basket ili tako nesto da se malo oznojim, potucem itakoto da dodjem sebi
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ziv je i u seriji
          ....

          Comment


          • hahhaha, o Indigoooo svemocni.. gde je ona bljak? Ona je riba i po... Samo sto nema neku facu po mom misljenju, moze to i bolje, ali noge jel si video?

            Cuj mene, kao neki muskarac..zvucala sam kao kad dva druga komentarisu: brate, jel si joj video dupe?
            ....

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              hahhaha, o Indigoooo svemocni.. gde je ona bljak? Ona je riba i po... Samo sto nema neku facu po mom misljenju, moze to i bolje, ali noge jel si video?

              Cuj mene, kao neki muskarac..zvucala sam kao kad dva druga komentarisu: brate, jel si joj video dupe?
              Not good enough Mrsava mi nekako a i ja vise volim brinete
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Serena jeste punija ali se meni svidja. Mada ne znam dje ona glumi?
                Vjestica iz Blera mi se nikad vala nije previse svidjala...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  hahhaha, o Indigoooo svemocni.. gde je ona bljak? Ona je riba i po... Samo sto nema neku facu po mom misljenju, moze to i bolje, ali noge jel si video?

                  Cuj mene, kao neki muskarac..zvucala sam kao kad dva druga komentarisu: brate, jel si joj video dupe?
                  Jesam

                  Serena je onaj tip koji je za noc,a ova Blair da je pokazes svojima

                  EDIT: Serena glumi u onom smecu "The Town".

                  Comment


                  • hahaha... A tu si u pravu..
                    vazno da Vladan zna o cemu pricamo...
                    i da jos nije Tonija pogledao! Ajde Ljuboooo, nastavi da bombardujes
                    ....

                    Comment


                    • Ali najbolje bi bilo od njih dve da se napravi neki eurokrem

                      Spoiler
                      Da ne oftopicim previse...Kako je mocna ona epizoda kada Walt i Dzesi zaglave 4,5 dana u pustinji. I onda posle toga doktor kaze Waltu da mu se rak smanjo. Malo je falilo da zaplacem


                      Za slucaj da neko gleda ili planira da gleda.

                      EDIT: Ma ima tu i jacih likova od Tonija...recimo njegova cerka kad malo sazri. Ako ga ovo ne privuce,ja ne znam sta ce...

                      Comment


                      • Zasto ja uvek moram da otvorim budjavi spojler?
                        Kako se tebi svidja BB, jel zaista vredi toliko koliko Vladan atakuje vec nedeljama? ili za tebe ima i boljih? Samo ne govori da je SFU bolja, jer to necu gledati... morbidna mi je tema, cak i morbidnija od Vladanovih junaka koji su na samrti
                        ....

                        Comment


                        • 1.SFU
                          2.Wire
                          3.Sopranos
                          4.BB (ali moze da ide i gore i dole,konacan sud kad odgledam sve)
                          5.Dexter

                          SFU je bez konkurencije zaista. Ne znam sta da ti kazem

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            1.SFU
                            2.Wire
                            3.Sopranos
                            4.BB (ali moze da ide i gore i dole,konacan sud kad odgledam sve)
                            5.Dexter

                            SFU je bez konkurencije zaista. Ne znam sta da ti kazem
                            Aaaaauuu jel moguce da ti je ona iznad The Wire, koja je vrhunska serija? Jel ti Lost na listi?
                            I zasto ti je toliko dobra, ajde mi daj neka tri argumenta, bas me zanima... sta te je kod nje kupilo, a nema u drugim serijama? Ne mogu da se oslonim samo na to "dobra je", moram da znam i razlog da bih ti poverovala. Meni recimo Dexter nije u top 5, ali ne mogu da tvrdim nista, jer nikada nisam odgledala sve sezone.
                            ....

                            Comment


                            • dreamy ovo su jedinih 5 "ozbiljnih" serija koje sam gledao...OZ mi je bio omiljeni(ali sam sve zaboravio),a Dosije X-a se ne secam. PB mi ne spada u kvalitetne serije,dok sam Lost odgledao samo par epizoda preko tv-a.

                              SFU mi je bez premca zato sto obuhvata sve segmente zivota. Ljudi misle da je glavna odlika serije morbidnost,sto je velika greska. Necu da lazem,ima morbidnih stvari,ali ne toliko da bi mogle nekog da odvrate od serije. Gluma je fantasticna,rezija,scenario ma sve. Serije je ekstravaganta,serija je najbolja.

                              Plakaces (ja nisam,ali tesko meni to moze film/serija da ucini),vristaces od smeha,bices besna zbog toga sto devojka vara decka i obrnuto,bices i uplasena cak

                              Mrzi me da pisem vise...serija se ne moze opisati recima,jednostavno mi je to najbolja stvar koju sam ikad gledao/citao.

                              Comment


                              • Svaka cast na argumentima, ipak nisi od onih: Dobra je, pogledaj sama zasto! To me nervira, ako nesto toliko hvalis, hocu da znam i zasto.. a ne kao ovaj Vladan
                                Tako me jednom namamio da gledam TBBT, ja pogledala par epizoda, jeste ono simpaticno i smesnjIKAVO, ali nije mi ni blizu nekih drugih sitkoma...
                                Ukusi jesu razliciti, ali postoje neke univerzalne stvari koje se svima dopadaju.. Kao Lost recimo, to bi mogao da pogledas ponovo
                                A ja mozda i razmislim o SFU.. Mada me odvraca ta morbidnost, ipak su to stvari za koje ja nemam zeludac.. ja se stresem i u GoTu kad Starku ode glava, kuku meni sta ovo bi... zatvorila oci i cekala da prodje scena, skiljim jadna, sve da ne vidim glavu na podu.. a posle je u drugoj sceni vidim kako visi gore na onim cudima, hahaha
                                edit: sta ti je PB? Mozda Prison Break?
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X