Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Covjece poredis mafijasa sa bicem od 900 godina. Ne ide, ne ide.
    Ne mogu ja da se ubedjujem sa tobom...Crnogorac si ti

    Odoh da gledam Celavog kako objasnjava neke stvari

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ti ocigledno nisi gledao The Doctora, Time Lorda
      Zvuci kao ozbiljan momak
      Vladane ne igraj se sa reputacijom nego gledaj Sopranose
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Necu da sudim,jer sam tek poceo...ali mislim da mi nece biti ni blizu SFU-a.

        Neke serije su jednostavno dobre,neke zanimljive...e neke su kultne
        Neke serije ne možeš uporedjivati.

        Comment


        • Prokleti GOT sto i poceh gledati, sada ne mozes stati
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • veceras u 20.05h
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bas dobra epizoda, Tion je jedina prava konkurencija Dzofriju, kakvo djubre
              sigpic

              Comment


              • BTW odlucio sam da cu citati knjige i definitivno na raspustu ... Saznao sam par spoilera i evo napisacu ih u spoiler pa otvarate na vlastitu odgovornost (tipa ko je umro,nezgode...)

                Spoiler
                Jaime ce ostati bez ruke u 3. sezoni , odseci ce mu je u Harenhalu
                Robb i Catelyn ce biti ubijeni(Robb ce ozeniti onu likusu sto se sad pojavljuje kod njega a ubice ga otac od one sto je trebao ozeniti)
                Sansa ce se prvo udati za Tyriona a potom za Baelisha
                Joffreya ce otrovati-ubiti prababa
                Baelish ce ubiti sestru od Catelyn tj baciti je kroz mesecevu rupu
                Jon ima sposobnost kao Brann da se transformuje u vuka
                Stannis ce ujediniti sve slobodne gradove na zidu i postati vladar
                Tyrion ce ubiti oca i njegovu onu sto zivi sa njim jer ce ih naci zajedno, njega ce ubiti a nju zadaviti (4 sezona)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Pogledah novu epizodu Supernaturala , inace serija je obnovljena za 8 sezonu a najverovatnije ce biti i 9. Najjaca serija
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ne stigoh jos da pogledam poslednje dve epizode GoT, a mozda i ostavim sve za kraj sezone pa odgledam odjednom na tenane...I onako sam sebi lepo rekla da necu vise da pratim seriju dok traje, nego kad zavrsi, da mogu kao covek da zadovoljim znatizelju posle citavih 28 sekundi, a ne posle 7 dana kad vec i zaboravim sve
                    Cuj ovog Vladana, Tonija nikad nije gledao, bruka i sramota!
                    ....

                    Comment


                    • Samo da pozdravim ovaj post od blago poremecene dreamy i to je to
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Hahaha, samo da pozdravim Kondisna koji jeste onako malo retardiran, ali je totalni kralj!
                        Jedan jedini KONDIŠN DVAJES I TRI
                        ....

                        Comment


                        • Originally posted by dreamy View Post
                          Hahaha, samo da pozdravim Kondisna koji jeste onako malo retardiran, ali je totalni kralj!
                          Jedan jedini KONDIŠN DVAJES I TRI
                          Nemoj dalje da pises nije lepo da silujemo temu jos bez prezervativa Ovaj moj post moze i da se obrise a tebi zelim brzo ozdravljenje Saznaces za 17 u dogledno vreme
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Ne stigoh jos da pogledam poslednje dve epizode GoT, a mozda i ostavim sve za kraj sezone pa odgledam odjednom na tenane...I onako sam sebi lepo rekla da necu vise da pratim seriju dok traje, nego kad zavrsi, da mogu kao covek da zadovoljim znatizelju posle citavih 28 sekundi, a ne posle 7 dana kad vec i zaboravim sve
                            Cuj ovog Vladana, Tonija nikad nije gledao, bruka i sramota!
                            Kupi knjigu i znaces sve sto se desava, sta ce ti serija
                            Bruka i sramota je sto gledas Ogovarusicu
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kupi knjigu i znaces sve sto se desava, sta ce ti serija
                              Bruka i sramota je sto gledas Ogovarusicu
                              Necu da znam unapred, e bas necu
                              Cuti tamo, prvo gledaj Tonija pa onda lupetaj... kad si je vec pomenuo, sledeci ponedeljak je kraj sezone, bas mi zao
                              Vidim da si gledao Doctor Who, konacno si se fokusirao na nesto zanimljivo i drugacije, a ne na neke likove koji u svim tvojim omiljenim serijama boluju od raka

                              edit: jel si kupio knjigu?
                              ....

                              Comment

                              Working...
                              X