Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Odgledao sam 4-5 epizdoa Doctor Who na AXNu i bas mi se svidja, ide prva sezona na skidanje.
    Odgledao prvu sezonu BB-a

    Svidja mi se

    WW i njegov zet su najjaci u seriji

    Comment


    • A da, prva je nesto kraca, nekih 7-8 epizoda?
      Volt ce tek da bude carina, a zet je majstor

      Prica je stvarno vrhunska, sve bolje i bolje vremenom, cekaj samo da na red dodju Los Pollos Hermanos
      sigpic

      Comment


      • Odgledala Wire. Šta drugo da kažem sem da je prokleto dobra serija. Kad kreneš da gledaš prosto ne možeš da se zaustaviš. Najbolja policijska serija svih vremena. Bolja je i od Homicide: Life on the Street. Obavezno pogledati.

        Comment


        • Nzm od serija gledam Vimpire Diares,Terra Nova,Spartak,Two and the half men.....a od filmova zadnje sam gledao beg iz divljine topla preporuka dobar filmic i battleships(ODLICAN)...

          Comment


          • Ja isto gledam Breaking Bad. Serija je prva liga. Vidim da su počeli da je daju na Pink family

            Comment


            • Originally posted by gagablues View Post
              Ja isto gledam Breaking Bad. Serija je prva liga. Vidim da su počeli da je daju na Pink family
              Ja poceo drugu sezonu...Nenormalno zanimljiva serija

              Comment


              • Najbolja serija ikad
                Volt ce tek da postane pravi, jao kako bi volio da sam i ja sad na pocetku kao vi
                sigpic

                Comment


                • Necu da sudim,jer sam tek poceo...ali mislim da mi nece biti ni blizu SFU-a.

                  Neke serije su jednostavno dobre,neke zanimljive...e neke su kultne

                  Comment


                  • Pomamio sam citavo drustvo, svi gledaju i svi su odusevljeni
                    Ma ta serija je nevjerovatna, iz sezone u sezonu bolja, a Brajan je genije, kakva glumcina.
                    Nego ne poceh Sopranose nego Doctor Who, kakva serija
                    Ljubo i Sopranose cu, ne skaci odma
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne razgovaramo vise...sad cu da napravim fejsbuk,pa cu da te addujem,pa cu da te blokujem

                      Eto koliko sam ljut.

                      Comment


                      • Nema ti mene na fb
                        Sto me jednostavno ne banujes? mozda ne bi trebao da ti dajem ideje
                        Jbg kupio me Dr. Who na AXN, morao sam da skinem i sad sam bas popaljen, prva sezona je zavrsena, druga skinuta. Ali zato imam i dvije Sopranosa, gledacu sigurno
                        Last edited by Vladan; 06-05-12, 02:11.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma taj dr je smesan za Tonija i ekipu

                          Comment


                          • Ti ocigledno nisi gledao The Doctora, Time Lorda
                            sigpic

                            Comment


                            • A ti nisi Tonija

                              Comment


                              • Covjece poredis mafijasa sa bicem od 900 godina. Ne ide, ne ide.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X