Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTF is Vrazicak

    Imp je car,legenda,genije,jendostavno nema preko
    Epizoda je bila ludacka,definitivno najbolja ove sezone,ali pussy smoke

    FC nisam poceo,imam sad precih stvari,a izgleda i da necu
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Danas sam bas odgledao gag reel-ove svih sezona... def treba nego da me odalami po glavi i izbrise pamcenje, da mogu opet da ogledam sve epizode ovako dzabe sebe zavaravam nekim drugim serijama
      Sve ja imam na hardu

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        WTF is Vrazicak

        Imp je car,legenda,genije,jendostavno nema preko
        Epizoda je bila ludacka,definitivno najbolja ove sezone,ali pussy smoke

        FC nisam poceo,imam sad precih stvari,a izgleda i da necu
        Pa Tyrion je Vrazicak , pominjalo se tokom sezone vise puta a i u ovoj epizodi ga je tako nazvao neko , nmg se setiti sad ko ... Ali i dalje mi nije jasno sta bi ono na kraju
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Pa Tyrion je Vrazicak , pominjalo se tokom sezone vise puta a i u ovoj epizodi ga je tako nazvao neko , nmg se setiti sad ko ... Ali i dalje mi nije jasno sta bi ono na kraju
          To je samo glup prevod, kao jezovuk i tome slicno. Tirion je Tirion, najveci as svakako. Mada i Lord Baelish je veliki car.

          Comment


          • Mislis Bauk?Retardirani prevodi,kao i jezovuk.Stresem se svaki put kad to cujem,toliko je lose...
            sigpic

            Comment


            • Ne postoji osoba koju bih krvnicki tukao kao sto je to slucaj sa Dzofrijem.Pa u stanju bi bio da ga bijem danima,izgladnjujem.Onda bih ga nahranio cisto da se malo okrijepi,dobije snagu za novu turu batina!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne postoji osoba koju bih krvnicki tukao kao sto je to slucaj sa Dzofrijem.Pa u stanju bi bio da ga bijem danima,izgladnjujem.Onda bih ga nahranio cisto da se malo okrijepi,dobije snagu za novu turu batina!
                Mali ga igra iz sve snage. Hands down.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Sve ja imam na hardu
                  Pa kako drugacije
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Ne mogu zapamtiti ime , Tyrion ... Tywin,Tyrion, sve na T , sto se OUAT-a tice , nisam jos celu epizodu pogledao ali sam 99% da je pisac
                    Spoiler
                    ustvari sin od Golda tj Beae ,sumnjao sam ranije , sada sam vecinski siguran
                    Miko sto se tice OUT-a gresis, juce je izasla nova i danas sam je pogledala i neke stvari se otkrivaju po pitanju Augusta, a spoiler ne otvaraj dok je ne pogledas
                    Spoiler
                    ja tipujem da je pinokio


                    a kakav bre crni Vrazicak
                    on je Tirion i najbolji je ubedljivo
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Meni je i on prejak

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Meni je i on prejak
                        A Grejdzoji, koje su to sisice majko mila, pravi oni ljigavci sto kad ih lupis zavuku se u rupu a kad te nema ponasaju se kao da je sve njihovo i tako u krug, bez srama i obraza. Moglo bi se reci pravi Bugari.

                        Comment


                        • Grejdzoji su premrzni,onom se po faci vidi da je govedo i da nece bit' uz Roba.Samo da gospodja Stark ne napravi glupost,lici mi Bejlis na Dzafara sa slatkom pricom
                          sigpic

                          Comment


                          • Dzafar e svaka ti cast, lici na njega

                            Grejdzoji su odvratni
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Najjaci likovi su Tirion i Bron.
                              Naravno i Baelish.
                              Definitivno je cetvrta epizoda najbolja, ovaj porodjaj na kraju obecava... Kakva scena...
                              sigpic

                              Comment


                              • Jon Snow moj favorit, ujedno možda i najbolji borac... I Tyrion isto zanimljiv lik.

                                Neko je spomenuo Dubrovnik ovde, možda su tamo snimane scene iz ovog grada gde je došla Khalisi sada!?

                                Joffrey je poprilično bolestan. A ova zadnja scena ne može nikoga da ostavi ravnodušnim. A tačno se vidi da je kurva ona crvena gospođa...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X