Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Vec 4 godine kada god jedem donesem ispred racunara i dok jedem odgledam dve epizode prijatelja. Nikad nista bolje nece biti snimljeno bar po meni.
    Lud, zbunjen, normalan je institucija za njih.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Lud, zbunjen, normalan je institucija za njih.
      Ponasaj se!

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ponasaj se!
        Ne postoji jaci lik od Izeta Fazlinovica. A gde su Dino i ostali...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ne postoji jaci lik od Izeta Fazlinovica. A gde su Dino i ostali...
          Ne volim nesto pretjerano tu seriju u cjelini,ali sam krvario par epizoda zbog ove velicine
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Lost su pisali muskarci. To jest, pisalo je brdo njih, ali veci deo i sve ep njih trojica, e sad mozda je ona asistirala u pisanju par ep, ali ne vise od toga..

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              Lost su pisali muskarci. To jest, pisalo je brdo njih, ali veci deo i sve ep njih trojica, e sad mozda je ona asistirala u pisanju par ep, ali ne vise od toga..
              Elizabeth Sarnoff, pisala epizode Lost-a. Negde sam procitao i ostalo mi u glavi, pamtim tako detalje kad proctam neki tekst. Mrzi me da proveram svaki detalj.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Tmac skidaj ovo,tebi se mora svidjet' Leri
                http://www.imdb.com/title/tt0264235/
                Originally posted by Ernesto View Post
                Gledam ja, serija je radjena po knjizi iste one zene koja je napisala Lost. Odlicna ideja, ali lose odradjena serija i ocajan odabir glumaca.

                Btw, cisto da znas da se serija ukida nakon ove sezone, tako da mozda ne bi trebao ni da se cimas. Batali...
                Steta za ideju,svakako cu pogledat' nedje
                Ma sve zivo otkazase i sto valja i sto ne valja.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Vec 4 godine kada god jedem donesem ispred racunara i dok jedem odgledam dve epizode prijatelja. Nikad nista bolje nece biti snimljeno bar po meni.
                  kao ja da sam ovo napisao...od reci do reci
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Umro sam od smeha kada sam pogledao epizodu.Najbolja do sada u ovoj novoj sezoni, preostale tri mi se nisu nesto preterano svidele.
                    NFL-ovci znaju zasto.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Vec 4 godine kada god jedem donesem ispred racunara i dok jedem odgledam dve epizode prijatelja. Nikad nista bolje nece biti snimljeno bar po meni.
                      Potpis.

                      Jos se pojavile sada i epizode u HD-u, uzivancija! Nikad ne dosadi, ama bas nikad.

                      Comment


                      • 16.aprila počinje Homeland na Fox crime. Ko nije gledao obavezno da pogleda. Odlična serija.

                        Comment


                        • Odgledah 2. epizodu GOT-a, poprilicno je bila mlaka, nista se specijalno nije desavalo
                          eventualno zadnaj scena, gde su i prekinuli kao uvod za sledecu epizodu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Meni se svidja kako se prica razvija,uvode nas sa likovima,neka je akcenat na tome
                            sigpic

                            Comment


                            • Ima svoju draž i ovo taktiziranje pred odlučujuće poteze...

                              Biće pakleno, iz nedelje u nedelju...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ma normalno,ovo je tek pocetak,treba pokrenuti pricu,fino je povezati pred odlucujuce stvari.Odlicno oni to rade.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X