Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na prijevode se ljudima sve svidja,zato sve zivo i prevode
    Once upon sam odgledao 2-3 epizode,ne znam sto da mislim,mozda na ljeto probam opet
    Ma nemas greske sa Officom,Modern Family,P&R,Communityem sto se sitkoma tice.E sto si kukavica pa ne smijes Dexa da gledas je posebna prica
    Justified cu ja sad da pocnem,ima tri sezone
    sigpic

    Comment


    • Ma kakav crni Dexter, odustala sam posle 2 minuta 1. epizode
      a ne gleda mi se sitkom
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Gledaj Gossip girl
        Bas juce je nastavljena 5. sezona u USA, danas moze da se skine nova epizoda, ako nekoga slucajno zanima...
        ....

        Comment


        • Ljudi jel ste gledali Touch? Nesto sam skeptican, ne znam da li da gledam.
          I jel gledao neko Primeval? Poceo sam malo da pratim na AXN-u... gotivna mi je serija


          Inace, Bojana, ako hoces neke opustene serije preporucio bih ti Boston Legal (verovatno si vec gledala) ili Dead Like Me.
          Dobar je i novi Sherlock...
          sigpic

          Comment


          • Evo druge epizode,za nju nema prevoda

            http://kat.ph/game-of-thrones-s02e02...-t6285204.html
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Evo druge epizode,za nju nema prevoda

              http://kat.ph/game-of-thrones-s02e02...-t6285204.html
              Mislim da cemo morati da cekamo noc da bismo skinuli, previse je lichera. Dok ne zaspe pola nema sanse

              Comment


              • Meni se pola vec skinulo,pici 580 kb/s trenutno,gledam ja ovo brzo sve su prilike
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Meni se pola vec skinulo,pici 580 kb/s trenutno,gledam ja ovo brzo sve su prilike
                  Nemamo svi high speed montenegro

                  Comment


                  • Placam 5,imam brzinu 6-6.5,samo ne govorite nista T-Comu
                    Inac ovo je web,HDTV tek u ponedeljak,ali je HBO pustio preko HBO GOa juce i drugu epizodu zato je i na torentima
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja sam imao 11 ali sam morao da predjem na ADSL jer sam se preselio a u ovom stanu nemam uslova sa SBB. Da umre covek. Sad samo 4, za iste pare.

                      Comment


                      • Ja imam 16, a placam 1.5, ADSL FTW!
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Ja imam 16, a placam 1.5, ADSL FTW!
                          Ne lazi narod.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Nemamo svi high speed montenegro
                            Originally posted by Vladan View Post
                            Placam 5,imam brzinu 6-6.5,samo ne govorite nista T-Comu
                            Inac ovo je web,HDTV tek u ponedeljak,ali je HBO pustio preko HBO GOa juce i drugu epizodu zato je i na torentima
                            Dugo vremena smrtni neprijatelji ali je ljubav prema KoMANDAntu ujedinila ova dva coveka. To je ono sto on radi, spaja nespojivo. Najveci!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Dugo vremena smrtni neprijatelji ali je ljubav prema KoMANDAntu ujedinila ova dva coveka. To je ono sto on radi, spaja nespojivo. Najveci!
                              Kao da je iko od nas sumnjao u najveceg.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Kao da je iko od nas sumnjao u najveceg.
                                Samo Olja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X