PDA

Pogledati punu verziju : Filmovi, serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93

Sandugp
28.10.2015, 01:36
Citam neke teorije zavere trenutno vezane za ASOIAF i Game of Thrones pa naletim na jedan zanimljiv clanak i nasmeje me slatko odredjeni deo :

Protokoli Merlinških Mudraca
Biser smo sačuvali za kraj. Biser koji nam dolazi pravo iz mora. Biser zvani teorija Kralja Merlinga. Pošto se sad verovatno pitaš “kaki kurac bre Merlinzi, opet ste sekli spid amfetaminima”, da objasnimo. Merlinzi (merlings) su u našem jeziku “sirene”, u iskrivljenom mozgu prevodioca knjige “pljuskavci”, a u svakom slučaju polu-ljudi polu-ribe, s tim što, prema Martinovoj intepretaciji, mogu da budu i mužjaci i ženke i više su kao neki ribodlaci tj. mogu da se menjaju iz riboida u humanoida. U knjigama se pojavljuju kao deo folklora Vesterosa. Nije da se ikada baš pominju u knjizi kao nešto više od verovanja, ali ono, ribari kažu da ih viđaju i deo su opšte kulture. Evo, recimo Maloprstićev jedan brod se zove “Kralj Merlinga”.
Veza Maloprstića s Merlinzima uopšte nije naiva. Naime, porodica Bejliš je iz izolovanog ribarskog mestašceta… Idealno za lavkraftovsku simbiozu sa ljudima-ribama. Šta još znamo o Maloprstiću? Pa to da je praktično sam pokrenuo celo sranje koje je rezultiralo najnovijom partijom Igre Prestola, želeći da uništi sve aktuelne moćnike i zavlada Vesterosom. U čemu mu se kao suprotstavlja Varis… Ali Varis zapravo ništa nije postigao i sve teče po Maloprstićevom planu. Da nije i… Varis u saradnji s njim? Varis, tako sav, hm, ljigav? Varis, koji se sreće s Iliriom, glavnim saveznikom u zaveri – u bunaru? Varis, koga ne interesuju ljudske ženke, možda zato što je… Riboid? Ali zašto Varis onda pomaže Targarijene? Možda zato što hoće da izmanipuliše veliki sukob leda i vatre, suštinu čitave priče? Jer kada se najzad zmajevi suoče s ledenim zombijima, kada vatra udari na led, pa tada nastaje, bogtejebo, voda! Kada altimat fajt istopi Zid i otopi Sever, šta će logično da se desi? Pa da se podigne nivo okeana i da se tako stvoro novi lebensraum za Riblji Rajh koji nastupa, svet u kome će kopno biti svedeno samo na ono što su sada najviši vrhovi! Kao što je, hm, možda ORLOVO GNEZDO, koji je Maloprstić zauzeo za sebe?
:rofl:

Ricma
28.10.2015, 16:02
http://www.imdb.com/title/tt0117407/?ref_=nv_sr_1

Dobra trilogija, mada mi je prvi deo najbolji.Drugi tu i tamo, dok sam se kod treceg zbog par situacija valjao od smeha zato sto je glavni lik Srbin i ti njegovi prelazi sa danskog jezika na srpski.Prvi mi je najbolje ukomponovan, ali mi se sam kraj ne svidja i nedorecen mi je.Nakon keca kada sam video nastavak mislio sam da se nadovezuje na to, a on prati drugog protagonistu koji je opet bio malo zapostavljen u drugoj polovini filma.Dobar scenario i ima par zanimljivih likova i vecina njih su dobro napisani.Jos kazem burazu da nasi kada bi pravili nesto slicno da bi sigurno negde zajebali.:biggrin:Tek sada vidim da je to reziser koji je rezirao Drive i lik je ladno u 26-oj godini izbacio film i jos kakav, vise mi se svidja nego Drive.

Zlatko Buric je bio upecatljiv kod sva tri dela kao srpski krimos, ponajvise u trecem gde je do neke mere predstavljen u boljem svetlu nego u prvom.

Moram kroz par dana da pogledam Bleedera zato sto je ista ekipa iz keca.

miloolja
28.10.2015, 16:19
Hahahahaha "Eeeeeeeeeeeeejj Frankeeee!!!!!

Odličan, brz, uzbudljiv, pravi gangsterski... pogotovu ko voli Tarantina i Ričija, recimo.
Naravno Ameri napravili rimejk, čula sam da je bljak.

l1m4r
28.10.2015, 19:04
http://www.imdb.com/title/tt1638355/?ref_=nv_sr_4

The man form UNCLE

Nesto poslednje sto je radio Rici. Ko voli Ricija svidece mu se. Nista sprektakularno za ocekivati, ali prija pogledati ovako nesto.

Glupo je ocenjivati ovakav film posebno kada nisi objektivan. :)

bice
29.10.2015, 00:06
Konacno jedna zanimljiva epizoda TWD-a,i mogu vam reci za mene vrlo iznenadjujuca,nisam ocekivao neke dogadjaje.:)

Prototype
29.10.2015, 00:45
jbni azijac ce opet da prezivi, cak i ovako nesto. Jer cerupali su onog lika, a on bio ispod, ko zna sta ce sledece smisliti nebi li se izvuko.

bice
29.10.2015, 10:48
Cekaj cekaj,ja mislim da su njega isto pojeli,ja gledam preko TV-a,ne gledam preko neta pa zato jedva cekam sledeci ponedeljak sad posto si to rekao :biggrin:

bojanaBG
29.10.2015, 10:51
Je l' bila ovde vest da ce sledece godine ponovo da ide Prison break?
Ja sam tek sad procitala da su dobili 10 epizoda

prskaj
29.10.2015, 12:03

Oh dear god :facepalm:

prskaj
29.10.2015, 13:17
Ok, sad se vec ozbiljno pitam. Kako je moguce da neko moze da smatra Breaking Bad ozbiljnom serijom, a ne daj boze jednom od najboljih?

Mislim, kapiram ja kad je nesto mejnstrim i pritom ima kvalitet a meni se ne svidja, ali neke stvari mi nisu jasne. Ovo je smece. Deluje mi kao da ima neka globalna sala za koju ja nisam cuo jer nisam na vreme gledao :D Ili mozda u poslednjoj epizodi toliko iskidaju sa nekom pricom koja obrne ovo smece do sada za 180 stepeni i budes u fazonu jebote pa sve ovo do sad je ipak imalo smisla. Prosvetlite me molim vas :)

Prototype
29.10.2015, 13:20
Cekaj cekaj,ja mislim da su njega isto pojeli,ja gledam preko TV-a,ne gledam preko neta pa zato jedva cekam sledeci ponedeljak sad posto si to rekao :biggrin:

zaboravio da stavim u spoiler :facepalm: jedno vreme sam ovu temu izbegavao zbog toga, izvini bice, mislio sam da oni koji prate TWD na ovom forumu vec su odgledali 3. epizodu.

Tarantula
29.10.2015, 13:33

Tih 10 epizoda daje odgovor šta se dešavalo nakon navodne Micahaelove smrti. I onako uraditi smrt jednog lika koji je kroz čitavu seriju radio vrhunske stvari, baš da sam sebe ubije strujom je u jednu ruku i smiješno. Zato će sada to prepravljati. Kad se može X - Files vratiti, može i Prison Break.

Sandugp
29.10.2015, 14:42
Ok, sad se vec ozbiljno pitam. Kako je moguce da neko moze da smatra Breaking Bad ozbiljnom serijom, a ne daj boze jednom od najboljih?

Mislim, kapiram ja kad je nesto mejnstrim i pritom ima kvalitet a meni se ne svidja, ali neke stvari mi nisu jasne. Ovo je smece. Deluje mi kao da ima neka globalna sala za koju ja nisam cuo jer nisam na vreme gledao :D Ili mozda u poslednjoj epizodi toliko iskidaju sa nekom pricom koja obrne ovo smece do sada za 180 stepeni i budes u fazonu jebote pa sve ovo do sad je ipak imalo smisla. Prosvetlite me molim vas :)

Koliko si epizoda BB odgledao prskalice?

shminka
29.10.2015, 14:49
Prskalice za ovakve postove se ide u Banoviće po mjesec dana :biggrin:

maliajnstajn
29.10.2015, 14:53
Prskalice samobanuj se:biggrin:

Cetvrta sezona BB-a je najveca bolest u historiji TV i 3 epizode prije finalne su bile isto za udzbenike.:cf:

prskaj
29.10.2015, 15:05
Evo upravo sam na s4e9 doduse sad nije bas ni toliko vise fer prema seriji posto premotavam bahato, stvarno ne mogu vise da tracim svoje vreme predosadnu skyler, onog njegovog sina koji ima najnebitniju ulogu nekog lika u istoriji svih serija kao i mnogobrojne kadrove od po 2minuta tisine i 2 izgovorene reci.

Da isto tako mi je smesno sto sa svakim sa kojim sam razgovarao ( svi naravno se kunu u seriju) svi su u fazonu eee matori moras da nastavis da gledas, jos malo, jos samo malo, e sad ce ona epizoda ludila, eeee ne taaa nego ona u toj i toj sezoniii, ma ne ta ona posle nje kultna.Pa serija ne treba da postane do jajna u pretposlednjoj svojoj sezoni majku mu kakvo vam je to razmisljanje. Jel su vama stvarno gledljiive prve dve sezone? Zivota mi delujete mi kao sekta :D

Sandugp
29.10.2015, 15:08
Skajler jeste retko iritantan lik, ali u koliko premotavas epizode onda nemamo o cemu dalje da diskutujemo.
Samo mogu da ti kazem da su druga i treca epizoda sezone jedan opasno dobre. A cetvrta sezona u celosti verovatno najbolja sezona serijala. O likovima karakterizaciji i razvoju istih je suvisno trositi reci.

prskaj
29.10.2015, 15:13
Skajler jeste retko iritantan lik, ali u koliko premotavas epizode onda nemamo o cemu dalje da diskutujemo.

Hahahahahahah vrhunski. A sto se tice diskutovanja mozemo slobodno prve 3 sezone da prodiskutujemo. Ili one nisu vredne pomena? Ne znam, nekako mi deluje da bi trebale biti za najbolju seriju svih vremena koje se sastoji od ukupno 5

bojanaBG
29.10.2015, 15:19
Hahahahahahah vrhunski. A sto se tice diskutovanja mozemo slobodno prve 3 sezone da prodiskutujemo. Ili one nisu vredne pomena? Ne znam, nekako mi deluje da bi trebale biti za najbolju seriju svih vremena koje se sastoji od ukupno 5

Ja te podrzavam, ok serija, ali previse hajpovana, nije bas takvo remek delo.

Sandugp
29.10.2015, 15:20
Necu uopste da branim seriju. Ukusi su razliciti. Osim tebe, nije se svidela i jednom malom sestricu moje zene koji je inace srednjoskolac i koji se przi na Vina Dizela a smatra da je GOT najbolja serija svih vremena. Ovo naravno nema nikakve veze sa tobom sem povezanosti da ste vas dva jedini kojima se serija nije dopala.

AK47
29.10.2015, 15:22
Ali kakva situacija u prvoj sezoni BB,oplakao sam...

Napravila njih dvojica pozar u onoj pustari i izasao ovaj glavni junak na sred puta u pelenama sa pistoljem i stoji samo tako,a vatrogasna kola hladno prolaze pored njega dok sa strane stoji prevrnuta ogromna kamp prikolica i niko da stane da covjeka pita sta,kako i gdje je pozar nego dolaze u pustaru i traze znaju ljudi tacno sve gdje je,nista im neobicno nije :wthy: :wthy: :wthy:

Sreca pa je nastavak serije malo ozbiljniji,valjda

Podrzali se prskalica i ja odavno mada sam ja pogledao cijelu seriju i dobra je ne mogu da kazem,ali pretjeruju ljudi s njom generalno :)

l1m4r
29.10.2015, 15:27
Evo upravo sam na s4e9 doduse sad nije bas ni toliko vise fer prema seriji posto premotavam bahato, stvarno ne mogu vise da tracim svoje vreme predosadnu skyler, onog njegovog sina koji ima najnebitniju ulogu nekog lika u istoriji svih serija kao i mnogobrojne kadrove od po 2minuta tisine i 2 izgovorene reci.

Da isto tako mi je smesno sto sa svakim sa kojim sam razgovarao ( svi naravno se kunu u seriju) svi su u fazonu eee matori moras da nastavis da gledas, jos malo, jos samo malo, e sad ce ona epizoda ludila, eeee ne taaa nego ona u toj i toj sezoniii, ma ne ta ona posle nje kultna.Pa serija ne treba da postane do jajna u pretposlednjoj svojoj sezoni majku mu kakvo vam je to razmisljanje. Jel su vama stvarno gledljiive prve dve sezone? Zivota mi delujete mi kao sekta :D

O tome i ja pricam ljudina
Njih dvojica su prejaki, uz advokata. Ali ovi ostali tako iritirajuci da je to previse.
JEste dobra ali ne najbolja :)

prskaj
29.10.2015, 15:36
Necu uopste da branim seriju. Ukusi su razliciti. Osim tebe, nije se svidela i jednom malom sestricu moje zene koji je inace srednjoskolac i koji se przi na Vina Dizela a smatra da je GOT najbolja serija svih vremena. Ovo naravno nema nikakve veze sa tobom sem povezanosti da ste vas dva jedini kojima se serija nije dopala.

Da se razumemo, ova serija jeste dobra ali bas zato je tako i brutalno napadam. Da je ona cisto smece, klasifikovao bih je sa Ocajnim domacicama npr (lupam, nisam nikad gledao odmah da se ogradim :D ) i ne bismo imali problem. A ovako najvise hajpovana stvar posle Iphonea, odabir glumaca, nagrade, produkcija, ulaganje...itd Kad sve to uzmemo u obzir mogu da je ocerupam kako neces, ne znam dal sam naleteo na seriju u toj kategoriji(super teska sa velikim momcima) da mogu toliko rupa da joj pronadjem. A pritom sto ti kazes stvarno je 99% ljudi gotivi, ma ne gotivi nego se kune u nju.

Uostalno prosao me je malo bes, ne moramo sad da ulazimo u diskusiju, ali eto ako zelite tu sam, stvarno i iskreno me zanima sta vam se svidelo u ovoj seriji. Trudim se al ne mogu da nadjem. Gluma vrlo jaka da se razumemo, ali pazi kad je dotle doslo da je sve ostalo toliko slabo da je dobra gluma maltene neprimetna.

Limare- advokat car :tu:

l1m4r
29.10.2015, 15:42
Ima bas dosta vrhunskih scena, njihove promene raspolozenja, njihovi neki razgovori, planovi kako se to brzo menja. Epizoda sa jurenjem muve je meni nesto vrhunski. Ali kada mi njih dvojica nisu u kadru ja se smaram. Kada vidim FBI, DEA skajler i ostale bude mi dosadno. Njih dvojici(trojici) kapa dole. Ostalima tesko.

Ricma
29.10.2015, 15:45
Dobro, ako nije BB onda je The Wire GOAT.Fine with me.

Sve serije su nahajpovane sem Mad Men, Twin Peaks, Justified, The Shield, Seinfeld i Boardwalk Empire.:cf:

maliajnstajn
29.10.2015, 15:45
Limeni kakav crni FBI, valjda DEA:biggrin:

l1m4r
29.10.2015, 15:46
Wire moze da bude najbolja Ricma :D GOAT ne moze usrali su se poslednjoj sezoni.

Covek zaboravio OZ! :angry: i naravno velike Sopranove :facepalm:

Isto mi to sranje :D

Gledam Blindspot pa je FBI :D

Ricma
29.10.2015, 15:47
Nisam ih jos pogledao, a na listi su mi.::) Verovatno ces reci sta cekas, ja kazem ne gledaju mi se jer ne mogu na silu.Zbog Pushera i danskog jezika sada zelim da pogledam Borgen, a posle Forbrydelsen.

Oz nije puno poznat raji, tako da nije nahajpovan.Sopranovi sigurno jesu.

AK47
29.10.2015, 15:48
Oz je fenomen ljudi,nostalgija velika kad je to u pitanju sto se mene tice...ali u posljednje vrijeme ja sam se oduzimao dok sam gledao prvu sezonu TD-a,kakvo je to ludilo mozga sto bi Brajko rekao :D

Vladan
29.10.2015, 15:52
BrBa se uglavnom ne svidja zenama. Do tebe je prskalice.

https://www.youtube.com/watch?v=TReKJm4RVm8

To je nesto najgenijalnije ikad snimljeno. Mislili su na svaki mali jbn detalj. Tek posle drugog gledanja ti serija postane ono sto jeste, najbolja svih vremena.

A tek kad krene povezivanje sa Better Call Soul, bolest.

p4p1
29.10.2015, 16:02
Ima bas dosta vrhunskih scena, njihove promene raspolozenja, njihovi neki razgovori, planovi kako se to brzo menja. Epizoda sa jurenjem muve je meni nesto vrhunski. Ali kada mi njih dvojica nisu u kadru ja se smaram. Kada vidim FBI, skajler i ostale bude mi dosadno. Njih dvojici(trojici) kapa dole. Ostalima tesko.

Gus? Mike? Tuco? Huell? :biggrin:

Ja koji inace ne volim filmove/serije sa sporim tempom, a ne znam je l' sam nesto sporije od BB uopste i gledao, pa mi ni u jednom trenutku nije bilo dosadno.. character development mi je jedna od najbitnijih stavki kada gledam nesto, pa kontam da mi je zato jedna od najboljih. Plus sto meni uopste ne smetaju stvari kao ovo sto je AK rekao, zapravo totalno su mi nebitne :D

No glupo bi bilo da svi do jednog budemo odusevljeni necim.. koliko sam dobrih stvari procitao npr. o Arrested Development, ovde i generalno po netu, pa ja ne pamtim da sam nesto gore gledao, niti da sam zbog bilo kojeg filma, ili serije onoliko ispizdeo.. te mi uopste nije jasno kako gomila degenerika mogu biti nekome smesni, ali eto. Kad bolje razmislim, mozda je ipak The Wire nesto sto bas niko nije u stanju da ishejtuje.. mada nikad se ne zna :biggrin:

Vladan
29.10.2015, 16:03
"Ozymandias" is a poem written by Percy Shelley about the downfall of kings -- how all people in power will eventually lose that power.

I met a traveller from an antique land
Who said: Two vast and trunkless legs of stone
Stand in the desert. Near them, on the sand,
Half sunk, a shattered visage lies, whose frown,
And wrinkled lip, and sneer of cold command,
Tell that its sculptor well those passions read
Which yet survive, stamped on these lifeless things,
The hand that mocked them and the heart that fed:
And on the pedestal these words appear:
"My name is Ozymandias, king of kings:
Look on my works, ye Mighty, and despair!"
Nothing beside remains. Round the decay
Of that colossal wreck, boundless and bare
The lone and level sands stretch far away.

http://i.imgur.com/jP0HvWt.jpg

To je briljantost koju nosi BrBa.

miloolja
29.10.2015, 16:05
:laugh: baš htedoh da napišem.. čekajte samo da vam Vladan dođe... ali nisam baš ovo ovčekivala :biggrin:
Dobro ti je ovo posle drugog gledanja... lol

Slažem se sa Bojanom da je prenahajpovana.

prskaj
29.10.2015, 16:05
E vidis Vladane ja mislim da je to ono sto mi najvise smeta. Cela serija od epizode do epizode deluje namesteno i lazno. Previse je vestackih zapleta i neprirodnih spleta okolnosti. Bukvalno svaka epizoda smrdi na namestanje da bi se postigao neki wow efekat kod gledalaca.

To je ono sto mi se svidjalo kod Got sto su se stvari razvijale prirodnim tokom, ako si slabic i kenjas o nekoj hrabrosti i postenju bivas zaklan kao sto bi to i bilo u pravom zivotu pogotovo u takvo doba,a onaj ko spletkari i zabija nozeve u ledja opstaje. Prirodna stvar. E sad to sto su oni usrali seriju dal je do producenata ili pisca ne bih da zalazim ali je cinjenica da su je usrali opet zarad tog jeftinog wow efekta. To se prodaje jbga kapiram. Zato je meni Wire jedna od najboljih serija, apsolutno realna i ne trudi se da bude nista vise od onog sto jeste.

A ovde je razvoj likova i radnje totalno neprirodan, nametnut.

Vladan
29.10.2015, 16:15
Zna se kos sjedi na GOT tronu

:cf:

http://www.tshirtvortex.net/wp-content/uploads/Walter-White-Iron-Throne.jpg

Erik ako bude raspolozen neka prica o BrBa. Ne mogu da kopam postove i privatne trika nema.

Ali definitivno ljepsi pol ima odredjeni problem sa serijom.

miloolja
29.10.2015, 16:21
Ja nema nikakav problem sa serijom, naprotiv... Bojana, a ti?

Vladan
29.10.2015, 16:24
:laugh: baš htedoh da napišem.. čekajte samo da vam Vladan dođe... ali nisam baš ovo ovčekivala :biggrin:
Dobro ti je ovo posle drugog gledanja... lol

Slažem se sa Bojanom da je prenahajpovana.
Zapravo meni je ona bila najbolja i posle prvog, ali posle drugog ti upijes sve to, obratis paznju na neke stvari, na detalje, a i Better Call Saul mi je genijalnost cista, ma o nevjerovatnim stvarima ljudi brinu. Tacno vidis da neke serije ne znaju dje udaraju vise, gube se strasno vremenom, Lost najbolji primjer, i onda imas razvijanje situacije u BrBa dje sve ide polako, svojim tokom, sve je fino isplanirano vidi se. Covjek je 50 godina skrivao Hajzenberga duboko u sebi. I onda je iskocio.

Usual Suspects vjerovatno nikome nije ni u TOP 50 najboljih filmova svih vremena, meni je jedan od najboljih ikad.

Nije to Budva na pjenu od mora pa da je nahajpovana bez razloga. I kritika i gledaoci se uglavnom slazu, to su tako rijetke situacije.

Gledanost BrBa je bila ogromna, ali TWD to gazi pjeske. Kad vec pricamo o hajpu.

Ricma
29.10.2015, 16:29
Pa naravno da ima kada nije namenjen njima i kada ne mogu da se povezu sa glavnim likovima.

Mozemo i ovako:

http://40.media.tumblr.com/tumblr_lynbfttzao1qi4a7wo1_500.png
http://41.media.tumblr.com/4deb8dcb9168f543d681310ca258f7ce/tumblr_n3qfk1NBdZ1tpar8to1_1280.jpg?.jpg
http://blog.riptapparel.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/dexters-throne-thumbnail.jpg

Vladan
29.10.2015, 16:33
Kako ne mogu? A Skajler? Dosadna, stalno nesto zvoca, nista joj ne valja, previse brine. Ili je istina previse bolna :biggrin:

Ricma
29.10.2015, 16:35
Ona po minutazi koju je imala je sporedni lik(a i tako je bila nominovana za ulogu), samo ova dvojica se mogu smatrati glavnim likovima jer se oko njih prica vrti.Previse je bolna istina, reko bih.:cf:

bojanaBG
29.10.2015, 16:43
Ja nema nikakav problem sa serijom, naprotiv... Bojana, a ti?

Nikakav problem, odgledala sam celu seriju (bez premotavanja), kvalitet serije ide uzlaznom linijom, ali na mene nije ostavila taj wow efekat, valjda bas zbog svog tog hajpa oko nje. :ne_znam:

miloolja
29.10.2015, 17:06
Kako ne mogu? A Skajler? Dosadna, stalno nesto zvoca, nista joj ne valja, previse brine. Ili je istina previse bolna :biggrin:

Ovo ti uopšte nije trebalo. :slp:

Nigde je nisam osporavala, osim što imam problem kada svi polude za nečim/nekim... prosto uvek sam na distanci tada, bez obzira da li je u pitanju fudbaler ili serija :)
U rangu mi je Wirea i Sopranosa, znači odlična, ali problem je što ja nemam ni film, ni seriju za kojom ću da otkinem i da kažem najbolja ikada, sečem vene, plačem, kukam što je kraj.... Knjiga i njeni likovi po pravilu mnogo veći utisak ostave na mene, pa danima razmišljam o njima.
Što se tiče BB najveći utisak je ostavila sposobnost scenrasta da stalno prevazilaze očekivano, podižu lestvicu uzbuđenja, napetosti i stvaraju nove preokrete.
Ali pisala sam već puno o njoj, da ne preturam, samo me je prijatno iznenadila reakcija prskaja (iako se ne slažem sa njim, otišao je pa u drugu krajnost) da je na njega ostavila potpuno drugačiji utisak od miliona gledalaca.

A ono za gledanje drugi put bilo je u smislu da jedva imam vremena i za prvo gledanje serija sa više sezona.

Jack
29.10.2015, 17:48
Detalji..,to je mene kod BB privuklo izmedju ostalog,a celih 45 min.epizoda gde jure ..ebenu muvu,mi je genijalna
:wthy::laugh:

https://www.youtube.com/watch?v=55-UVBmqIo4

Sandugp
29.10.2015, 18:50
Moram samo koju o onome sto mi se najvise svidelo u BB.
Pored svega odlicnog sto ova serija pruza mene su likovi najvise odusevili. Da budem precizniji njihov razvoj:
Dobrocudni profa, koga jebe ko god i gde god stigne i koji prelazi preko toga pa slobodno moze da se kaze zatvorenih ociju, ne pruzajuci otpor (setite se samo pocekta serijala ili jos bolje scene kada pravi sendvic onom zarobljenom kriminalcu - pa mu na kraju rob odvoji koricu :wall: valjda da se ovaj ne muci dok jede :wall::wall::wall: - a realno ta scena me odusevila), se pretvara u bezosecajnog terminatora koji ne preza bukvalno ni od cega da bi dosao do svog cilja, pa cak ni da dovede u pitanje zivot jednog deteta. Hladnokrvni ubica postaje, ali sto je jos gore on uvek ima opravdanja za svoje postupke i ne oseca niti mrvu kajanja za iste.
A pored njega imamo tipicnog dzankera kome bukvalno nista sem lake zarade nije bitno, koji se kako serijal omice bas nasuprot Valteru "pojede" usled osecaja krivice zbog svojih odredjenih postupaka (kada se setim epizode sa ono dvoje degena sto su ukrali bankomat :wall: i citava ta urnebesno -zalosno-smesna interakcija u onoj rupcagi od kuce, pa kasnije Dzesijevo "kidanje" oko onog klinca i smrti onog degena, a jos bolji primer je i njegova devojka). On polako postaje ruina od coveka ali ipak pokazuje mnogo vise plemenitih osobina od svog kompanjona . Mogao bih ja jos mnogo ovako ali necu. Samo jos koja recenica.
E onda ta njihova simbioza je fenomenalna. Ne mogu jedan sa drugim, a u isto vreme i ne mogu jedan bez drugoga. I koliko je bitan taj njihov odnos i koliko utice i na jednog i na drugog u isto vreme gledalac moze na nebrojeno primera da primeti. U stvarI mi imamo jednu pricu koja se u sustini bavi neprekidnim previranjima izmedju dva glavna lika uz ogromne turbulencije (koje znaju da se smire na odredjeni period, ali samo odlazu krajnju eksploziju). I mnogo je bitno da se napise da jedan u drugom imaju najveci oslonac, najveceg prijatelja (za koga nisu mogli da pretpostave u kom liku ce ga naci - sto je genijalno) a u isto vreme i najvecu destabilizaciju, najveceg neprijatelja - sto je jos genijalnije.
Kada im pridodamo fenomenalne sporedne likove: Gusa (ponajvise od svih), Majka, Sola, dzesijevu devojku, pa cak i onog Valterovog pasenoga (ima i on kad-kad svojih momenata (namerno sam izostavio Skajler:biggrin:). I kada sve to pomesamo u jedan veliki lonac - dobro prokuvamo iskristalisemo, izlomimo pa izdrobimo, dobijamo 100% - stoprocentni met. Jednom recju vrh ili sto bi Dzesi rekao: "Yeah. Totally Kafkaesque."

HeadBurn3r
29.10.2015, 18:56
http://www.kliker.tv/zasto-je-breaking-bad-najpametnija-serija/

Bas onako lepo zaokruzena serija bez nekih izleta i nelogicnih scena.

wanderer
29.10.2015, 19:24
Odgledah konačno Shameless, puno bolesnih scena. Četvrta i peta sezona su mi nekako slabije ali sve u svemu, 8.5/10 od mene :D

bice
29.10.2015, 22:00
zaboravio da stavim u spoiler :facepalm: jedno vreme sam ovu temu izbegavao zbog toga, izvini bice, mislio sam da oni koji prate TWD na ovom forumu vec su odgledali 3. epizodu.

Hahhaha nema veze tebra opusteno :D :biggrin:

Ricma
30.10.2015, 17:56
Cekace se kraj aprila za novu sezonu GoT. :D

Vinyl se prikazuje premijerno 14.februara, pa zbog toga ide kasnije nova sezona GoT.

Sandugp
31.10.2015, 09:04
TWD ... Poceo sam da gledam relativno skoro. I dosao do pred kraj sezone dva:
U epizodi 11 druge sezone celu epizodu kenjaju da li da roknu onog malog, sto im je zarobljenik ili ne... Citava ta sezona je nekako spora, neodredjena, vise fokusirana na njihove medjusobne odnose. Ali mi je ova epizoda omiljena i ako je realno do sada najveci smor. Zasto? Pa zato sto su na kraju epizode roknuli Dedu. Najmetiljavijeg lika u celom serijalu. Ulepasali su mi ovo jutro....

Lord Gangarić
31.10.2015, 09:25
Ima TWD tako smaračkih epizoda gde bukvalno pola epizode premotaš :D

Tarantula
31.10.2015, 22:36
https://torrentfreak.com/yify-yts-shuts-down-the-end-of-a-piracy-icon-151030/

Tužan dan za čovječanstvo. Hvala YIFY za sve.

Vladan
31.10.2015, 23:01
Steta, izbaca li anoXmous vise?

Tarantula
31.10.2015, 23:57
Izbacuje.
Ima njih još Shaanig, JYK, ETRG, EVO...za serije EZTV...al YIFY je bio jedan jedini. Dobar RIP a malo zauzima.

Black Mamba 24
01.11.2015, 00:03
Steta, izbaca li anoXmous vise?

Vec dugo ne izbacuje, ne pamtim kad sam nasao taj rip, a da je film star manje od 4-5 godina.

Tarantula
01.11.2015, 00:08
https://kat.cr/usearch/anoXmous%20category:movies/

Izbacuje.

Black Mamba 24
01.11.2015, 00:34
Ali svi filmovi su added 3 years ago. :D

Prototype
01.11.2015, 00:36
Izbacuje.
Ima njih još Shaanig, JYK, ETRG, EVO...za serije EZTV...al YIFY je bio jedan jedini. Dobar RIP a malo zauzima.

koji su ovo kraljevi :wthy:

Tarantula
01.11.2015, 01:15
Ali svi filmovi su added 3 years ago. :D

Pa dobro, ne baš svi. :)

Black Mamba 24
01.11.2015, 01:39
Generalno, YIFY nije imao najbolje ripove, ni video ni audio nisu bili na najvisem nivou. Ali je bio u poslednje vreme nekako najazurniji, najpristupacniji i fajlovi su bili najmanji sto znaci da se najbrze skida.
Ako imate brz net i filmove gledate na nekom boljem TVu, uvek idite na publicHD. Pogledajte u opisu bitrate ripa, ali ako gledate na monitoru, laptopu ili ne daj boze kao Paric na telefonu, onda vam to i nije mnogo vazno. :D

Sto se tice anoxmousa, izgleda da ipak izbacuje, samo sto nema svoj sajt jos uvek, verovatno nece ni imati. Vidim da forsira i upakovane trilogije i slicno, kao i nekakve behind the scenes i intervjue.

Vladan
01.11.2015, 01:53
Najlakse je bilo nalaziti yify ali audio im je bio bas los, ja sam uglavnom njihova izdanja skidao iako anoxmous je imao bolje ripove uvijek, vise gb ali bolje jer su i video i audio bolji nego kod yifya. No definitivno je bilo lakse kod yifya jer su imali svoj sajt, a ovi nemaju. Ima tu jos masu njih, preko Gryma nema ali svaki je tezak barem 10 gb, jbg :D

VR6
01.11.2015, 02:20
A sto se tice diskutovanja mozemo slobodno prve 3 sezone da prodiskutujemo. Ili one nisu vredne pomena? Ne znam, nekako mi deluje da bi trebale biti za najbolju seriju svih vremena koje se sastoji od ukupno 5

možemo .....

činjenica je da su ukusi različiti, ali serija "ubija" od S01E1 pa sve do S05E16 :fct:

OK, nije ti legla i to je to...

VR6
01.11.2015, 02:22
Je l moze neko da mi preporuci jos neku dansku/svedsku seriju? :)
Borgen, Forbrydelsen i Bron sam odgledala :)

da li si gledala Millennium?

Ricma
01.11.2015, 12:32
http://yify-movie.com/home

Jel ovo onda laznjak?

Vladan
01.11.2015, 12:35
Vjerovatno nije ali nisu izbacili nista evo 8 dana, ne pamtim da se to desavalo prije.

Tarantula
01.11.2015, 13:43
http://yify-movie.com/home

Jel ovo onda laznjak?

Jeste lažnjak. Ne skidajte ništa sa ove i sličnih stranica kao što su:

http://www.yify-movies.net/
http://yifymovietorrent.com/
http://yify-torrents-official.com/

Ako se nekad YIFY vrati vratiće se na yts.to

Black Mamba 24
01.11.2015, 13:55
Zasto da ne skidaju? :D
To je samo stranica koja postavlja uglavnom YIFY ripove, a ima i drugih. :D
Ako traze filmove koji su vec izasli ili starije filmove, da ne traze po torent sajtovima, tu mogu skinuti yify rip.

Avramovic
01.11.2015, 13:58
Ma samo rarbg. :tu:

Tarantula
01.11.2015, 15:14
Zasto da ne skidaju? :D
To je samo stranica koja postavlja uglavnom YIFY ripove, a ima i drugih. :D
Ako traze filmove koji su vec izasli ili starije filmove, da ne traze po torent sajtovima, tu mogu skinuti yify rip.

Zato što postoji mogućnost da su filmovi zaraženi tj. da su ubačeni virusi. Znam da je se dosta ljudi žalilo na FB stranici YIFY, pa su oni izdali saopštenje. Što je sigurno, sigurno je. :)

Black Mamba 24
01.11.2015, 15:18
Ja sam skidao, a drugar nikad nije ni skinuo sa yts, samo sa ove stranice i nije bilo problema, ali dobro ako tako kazes.
Samo mi nije logicno da ubacuju viruse jer od toga nemaju nista.

Vladan
01.11.2015, 15:20
Nikad ja nista nisam skinuo preko ytsa, uvijek bi sva ta izadanja bila i na torrentzu, pa ili sa kickassa ili torrenthounda.

bojanaBG
01.11.2015, 17:36
da li si gledala Millennium?

Jos negde sam procitala za tu seriju, ali nesto nisam nasla prevode :ne_znam:

Abel
01.11.2015, 18:02
Jos negde sam procitala za tu seriju, ali nesto nisam nasla prevode :ne_znam:
Britanski The Fall, ako ces nesto sa Forbrydelsen atmosferom.

bojanaBG
01.11.2015, 18:10
Britanski The Fall, ako ces nesto sa Forbrydelsen atmosferom.

To sam skinula, ali nikako da krenem da gledam

Abel
01.11.2015, 18:14
To sam skinula, ali nikako da krenem da gledam
Jako dobro razvijeni likovi, odlicna gluma, jeziva nenametljiva atmosfera, genijalna kamera. Plus carica Skali.

saburo sakai
02.11.2015, 17:46
http://www.cbs.com/shows/star-trek-series/

A totally new Star Trek television series is coming in January 2017!

Vladan
02.11.2015, 18:31
Meni je danasnja epizoda TWDa odlicna. Vrhunska gluma i prica.

saburo sakai
02.11.2015, 18:39
Gledao sam ovog lika što glumi Morgana kad je gostovao u "talking dead" ,on je Englez,ovi se oduševili kad su čuli njegov akcenat,a inače je ovo motkanje naučio od majstora koji je glumio Donatela u onim starim filmovima "Nindza Kornjače" :D

ali totalna suprotnost u odnosu na strip,tamo se smuva sa Mišon i posle nešto bezveze gine,nema neku važnu ulogu,zapravo tamo gine upravo u ovo vreme,samo što su malo izmešani dogadjaji da sad ne otkrivam mnogo

Scouser
02.11.2015, 20:38
Meni je ove sezone u TWD-u svaka epizoda pokidala.

saburo sakai
02.11.2015, 20:43
Svidjaju mi se dela Judzina O"Nila ,juče slučajno naletim na prevod za "The Iceman Cometh" ,glume Dzef Bridzis,Li Marvin...

http://www.imdb.com/title/tt0070212/?ref_=rvi_tt

Problem je samo da se na torentu nadje film,na par mesta ima samo 1CD,pola filma,tako da se obrati pažnja na to prilikom skidanja

Ricma
02.11.2015, 20:44
Na RTV-u ide House of Cards, a ja poceo da gledam Borgen.Deluje zanimljivo i obecava.Svidja mi se kako su postavili ceo koncept i moram reci da su za razliku od ovih nasih smaraca ne ubijaju u pojam nego bas naprotiv.Kao sto smo vise puta utvrdili, Danci znaju.:cf:

saburo sakai
02.11.2015, 20:49
Pogledaće se

http://www.youtube.com/watch?v=LhCntVmIJ3A

au da,sad se sećam gde je ovaj lik glumio :biggrin: :D

http://www.imdb.com/title/tt1270262/?ref_=nm_flmg_act_21

Sandugp
02.11.2015, 21:02
Meni je danasnja epizoda TWDa odlicna. Vrhunska gluma i prica.

Stizem vas uskoro.... Poceo sam pre tri dana (cini mi se) sada sam na sezoni 3 epizodi 13 .... Polako ali sigurno...

bokinha
02.11.2015, 21:58
Preporučujem vam Echalon Conspiracy jako dobar film

Ricma
03.11.2015, 01:07
Stizem vas uskoro.... Poceo sam pre tri dana (cini mi se) sada sam na sezoni 3 epizodi 13 .... Polako ali sigurno...

Taman sam hteo da te pitam, imas li ti posao a onda se setih da je danas ponedeljak.:facepalm::biggrin:Pogledas 9-10 epizoda dnevno ako se ne varam. :D Ja sam ovako sam bindzovao pre dve godine BB i malo manje The Wire, a nakon toga krenuo sam da doziram.2-3 sata dnevno i vise nego dovoljno u mom slucaju.

Sandugp
03.11.2015, 07:37
Taman sam hteo da te pitam, imas li ti posao a onda se setih da je danas ponedeljak.:facepalm::biggrin:Pogledas 9-10 epizoda dnevno ako se ne varam. :D Ja sam ovako sam bindzovao pre dve godine BB i malo manje The Wire, a nakon toga krenuo sam da doziram.2-3 sata dnevno i vise nego dovoljno u mom slucaju.
Da mi nije posla ne bih ni stigao nista da odgledam. Kuci gledam nocu, dok svi ostali spavaju. Eventualno jednu ep ujutru uz jutarnju kafu.

Sandugp
04.11.2015, 12:20
TWD sezona 4 ili da budem precizniji "Mid season finale" kako to oni vole da naglase:
Leb te ne bi jebo, kakav je onaj Deril baja: U roku od nekoliko minuta stigao je da pobije brdo "setaca", gomilu ljudi protivnicke frakcije a i da se posprda sa obliznjim tenkom.... Otac!

saburo sakai
04.11.2015, 12:36
Dal je u toj epizodi beše

scena kad onaj debeli Tajris nešto trapavo beži iza nekih saksija(šta su već) pa ga one klinke spašavaju :biggrin:

nego Tajris u stripu je totalno drugačiji,zajebaniji,dal beše bivši NFL igrač,samo što tamo nema Saše,nego vuče sa sobom ćerku i njenog momka koji čine samoubistvo u tom zatvoru,dal se ovaj kasnije smuvao sa Mišon,više se i ne sećam al lik u stripu gine tako što mu Guverner odseče glavu

Sandugp
04.11.2015, 13:42
Dal je u toj epizodi beše

scena kad onaj debeli Tajris nešto trapavo beži iza nekih saksija(šta su već) pa ga one klinke spašavaju :biggrin:

nego Tajris u stripu je totalno drugačiji,zajebaniji,dal beše bivši NFL igrač,samo što tamo nema Saše,nego vuče sa sobom ćerku i njenog momka koji čine samoubistvo u tom zatvoru,dal se ovaj kasnije smuvao sa Mišon,više se i ne sećam al lik u stripu gine tako što mu Guverner odseče glavu

Jeste to je ta epizoda :D
A jos sam zaboravio da napomenem da je Deril i izvrsio egzekuciju tipa: strla kroz srce nad zarobljenikom. Poprilicno elegantno i nemilosrdno biggrin: Znaci postavio covek domaci zadatak u tome sta sve moze da se uradi za 2 minuta u poostapokalipticnom svetu :cool:

saburo sakai
04.11.2015, 19:08
http://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg

Režiser je radio film Mesec(moon) ..trebalo je da izadje u decembru al su zbog novog SW odložili za jun

saburo sakai
05.11.2015, 12:05
Jeste to je ta epizoda :D
A jos sam zaboravio da napomenem da je Deril i izvrsio egzekuciju tipa: strla kroz srce nad zarobljenikom. Poprilicno elegantno i nemilosrdno biggrin: Znaci postavio covek domaci zadatak u tome sta sve moze da se uradi za 2 minuta u poostapokalipticnom svetu :cool:

TWD

U stripu nema Derila,tako da možeš da zamisliš kolko je čudno bez njega..E sad u stripu se otrilike u ovo vreme gde je sad serija stigla(ne dokle je Sandu stigo) pojavljuje se jedan zajeban lik na "našoj" strani i živo me interesuje dal će njega da ubace.U tom pravcu sam nešto skeptičan zato što su u seriju Morganu dali "jaču" ulogu tako da me ne bi čudilo da ovaj izostane,mada njegova uloga je tamo u par navrata krucijalna u nekim situacijama

z0La
05.11.2015, 12:31
http://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg

Režiser je radio film Mesec(moon) ..trebalo je da izadje u decembru al su zbog novog SW odložili za jun

Daaaaaaaaj, odrastao sam uz Warcraft Frozen throne...:njt:
Ako naprave duel Mountain King vs Blademaster......:cry: Ovaj što stoji pored vuka je predpostavljam Far Seer. A čini mi se da je pored njega Blade...:)

p.s. Moja želja je Demon Hunter....njega da vidim i ne treba mi ništa više...:D

saburo sakai
05.11.2015, 13:24
Mene interesuje kolko film traje,guglao juce malo al nisam naso nista u tom pravcu,bez 180-210 min da ne izlaze uopste

Lord Gangarić
05.11.2015, 13:32
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/anB3Kqn_460s.jpg

Scouser
05.11.2015, 13:34
http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/anB3Kqn_460s.jpg

Covece ne mogu docekati Vikinge i Peaky Blinderse, dodje mi da obnovim sve sezone i jedne i druge serije.:biggrin:

Sandugp
05.11.2015, 13:35
Ako naprave duel Mountain King vs Blademaster......:cry: Ovaj što stoji pored vuka je predpostavljam Far Seer. A čini mi se da je pored njega Blade...:)

Ako ti je zelja demon hunter, onda sacekaj narednu ekspanziju WoW-a ... bice ubacen kao nova klasa.
Suvise kratko traje ovaj trajler da bi se bilo kakvi ozbiljniji zakljucci izvukli...

Saburo: I ako nisam citao strip, znam da je Deril lik samo iz serije. Ako te ne mrzi sibni neki link za skidanje serijala u stripu, cisto da se zanimam malo :)

Lord Gangarić
05.11.2015, 13:39

Zola braćo ič ne znaš o Warcraftu :D Ovaj levo je Durotan otac Thralla sto oslobađa orkove u WC3 kampanji desno je Anduin Lothar :) Demon Hunter možda dođe u nastavku filma kada bude priča o Ilidanu pre toga neće . Inače veliki sam fan Blizzarda igrao sam gotovo sve njihove igrice čak i no lajferski WoW i mislim da imaju mnogo gotivnu skriptu za filmove samo da se izvede kako treba i eto konkurenta Gospodaru prstenova :)

Vladan
05.11.2015, 13:45
Mnogo dobro

https://www.youtube.com/watch?v=VdafjyFK3ko

http://www.imdb.com/title/tt2631186/

Sandugp
05.11.2015, 13:49
Zola braćo ič ne znaš o Warcraftu :D Ovaj levo je Durotan otac Thralla sto oslobađa orkove u WC3 kampanji desno je Anduin Lothar :) Demon Hunter možda dođe u nastavku filma kada bude priča o Ilidanu pre toga neće . Inače veliki sam fan Blizzarda igrao sam gotovo sve njihove igrice čak i no lajferski WoW i mislim da imaju mnogo gotivnu skriptu za filmove samo da se izvede kako treba i eto konkurenta Gospodaru prstenova :)

Evo ga moj covek, evo ga OTAC, oduvek sam znao da si kul lik, sada sam samo dobio potvrdu za svoje misljenje.

saburo sakai
05.11.2015, 14:26
Saburo: I ako nisam citao strip, znam da je Deril lik samo iz serije. Ako te ne mrzi sibni neki link za skidanje serijala u stripu, cisto da se zanimam malo :)

https://kat.cr/the-walking-dead-001-147-extras-variant-covers-motion-comic-2003-ongoing-digital-zone-empire-minutemen-acan-nem-t11431655.html

The Walking Dead (001 - 147 + Extras, Variant Covers & Motion Comic) (2003-Ongoing) (Digital) (Zone-Empire+Minutemen-Acan) (- Nem -)

Slobodno možeš da čitaš zato što se dosta razlikuje od serije(po mom mišljenju),jedino mi je Mišon preslikana,ajd u stripu ima nekih eksplicitnih scena 18+ sa njom al ona mi je skoro pa ista i zato mi se čini da će nju verovatno ostaviti da pregura sve do kraja...nego da ne smaram sad mnogo

Ja trenutno čitam sledeće

https://thepiratebay.gd/torrent/11396172/Stephen_Kings_-_The_Dark_Tower_2007-2014_Collection_Plus_Special

http://stephenking.com/darktower/comic/

Sandugp
05.11.2015, 14:58
Hvala saburo :tu:

l1m4r
05.11.2015, 23:09
Jbt ja sam zaboravio koliko gotivim Banshee :D

21+ serija:biggrin:

Job brat poremeceni

saburo sakai
06.11.2015, 13:01
https://yts.ag

ponovo vam radi ovaj yify ...

imaju novu adresu

l1m4r
06.11.2015, 14:01
Bravo za njih. Koliko su mi samo para ustedeli.. ::)

Tarantula
06.11.2015, 14:03
https://yts.ag

ponovo vam radi ovaj yify ...

imaju novu adresu

Nije njihov sajt. Administratori su potvrdili da ima dosta sajtova koji koriste yts, ali nijedan nije njihov. Primjer http://yts.li/

Lord Gangarić
06.11.2015, 14:07
Nije to Yify postojao je ovaj sajt i pre , pravi Yify je ugašen ovo ostalo su samo copycats . Ostao nam još Axxo brat ako nam i on ode ima da zapalim sveću i oplačem za života .

saburo sakai
06.11.2015, 14:13
Iskreno,zabole me,nikad i ne skidam sa njega,to sam video slučajno zato što su na eztv postali taj sajt i nije mi jasno čemu panika,kad skidaš to je to
mislim koga boli uvo dal je neko drugi ako nudi isti kvalitet
na kraju krajeva stvarno ne vidim u čemu je problem,pa milion sajtova ima za skidanje torenta

saburo sakai
06.11.2015, 23:18
http://www.youtube.com/watch?v=RhFMIRuHAL4

saburo sakai
07.11.2015, 11:07
toooo Gruvi

http://www.youtube.com/watch?v=unnLg1TPCYM

Scouser
07.11.2015, 13:22
Pogledao AntMen-a, odlican, pravo osvezenje.

Tarantula
09.11.2015, 21:15
Vikend otvaranje - 300 mil.$

http://www.billboard.com/files/styles/promo_650/public/media/spectre-james-bond-2015-billboard-650-01.jpg

l1m4r
09.11.2015, 21:18
Aj neka neko podeli ako je gledao novog Bonda, cuo sam da je tesko sranje od 3 sata.:ne_znam:

Tarantula
09.11.2015, 21:23
Sve sami pirati. :D I mene zanima kakav je, pa ako je neko išo preko vikenda gledati nek ostavi utiske.

seskfabregas
09.11.2015, 21:59
Znam da je malo stariji film ali ja se svaki put odusevim kad ga pogledam "Legends of the fall". Mislim da ne postoji osoba koja se nije odusevila sa filmom.

Ricma
09.11.2015, 22:07
eLIdxKAdXXu

LOL

saburo sakai
09.11.2015, 22:12
Gledaj onog što ima uši,kao trofej LŠ

bice
09.11.2015, 23:50
Jako dosadna epizoda TWD...Nadam se da se sledeca biti bolja :cf:

Ricma
11.11.2015, 17:40
Aj neka neko podeli ako je gledao novog Bonda, cuo sam da je tesko sranje od 3 sata.:ne_znam:

Nit smrdi nit mirise.Slab negativac, malo doradjeni Hans Landa i previse referenci.Ne smetaju mi iz tih starijih filmove, ali ove druge su mlake bas kao i pesma u uvodnoj spici.Par dobrih akcionih scena i tu mislim pre svega na Meksiko Siti, po tome cu da pamtim film.Ostalo cu da zaboravim.Bolji od Quantuma koji je konfuzan, ali dve stepenice ispod Casino Royal i Skyfall.

maliajnstajn
11.11.2015, 17:58
Stoji sve sto je Maric rekao. Previse su konfuznim napravili ubacivanje Blofelda sada nakon zilion godina. Da daje to neku perspektivu u zivot Bonda prije tajne sluzbe, al opet upoznavanje Bonda sa Blofeldom kada se ono vec desilo u For Your Eyes Only ako se ne varam je bespotrebno:cf:

Pjesma je dobra, ali nije za Bonda.

Mendes jeste otac, ali mu je Skyfall za klasu bio bolji.

Pitanje je sada sta ce biti sa 25. djelom. Da li nastavlja Craig i ako ne da li ce da se preseravaju i popuste feminizmu i bude zenski Bond. To ako se desi porodica Brokoli hladno moze da ugasi fransizu:cf:

Rondo9
11.11.2015, 19:02
Meni je Spectre bas OK, pogotovo za bioskop, klasican onaj Bond film. Za sledeceg Bonda su tri glavna favorita po kladionicama i to vec godinu dana - Damian Lewis, Idris Elba i Tom Hardy. Hardy je tu definitivno najjace ime i mislim da nikome ne bi smetalo da on bude posto je covek doktor, ali on vec ima Mad Maxa i ne znam da li ce hteti paralelno da snima dve velike fransize. Meni licno ne bi smetalo da to bude Elba.

Vladan
13.11.2015, 12:55
Nesto ubjedljivo najsmjesnije, nema preko jednostavno.

https://www.youtube.com/watch?v=BqaiRAlcl-Y

Sem Andrije i Andjelke naravno. Andrija i Andjelka su posebna kategorija.

miloolja
13.11.2015, 18:25
Da li je gledao neko ovaj naš "Igra u tami"?

l1m4r
14.11.2015, 01:36
Zanimljiv kraj Bansheea. tj 3ce sezone. Bas to nisam ocekivao. :biggrin:

z0La
14.11.2015, 13:42
Da li je gledao neko ovaj naš "Igra u tami"?

I mene baš zanima. Vidim da je aktuelno sad u bioskopu, a hteo da vodim devojku...:hm:

Ako si slučajno pogledala ili planiraš, ostavi ovde utiske...:)

Sandugp
16.11.2015, 14:48
TWD
Nekim onako malo brzim tempom sam "stigao seriju". I pre nekoliko dana sam odgledao trecu epizodu seste sezone. Danas nastavljam da odgledam ovih nekoliko koje su mi preostale.
U koliko je mali Korejac Glen preziveo onaj stampedo onda cu biti toatlno razocaran. Ne zato sto nesto specijalno ne volim pickeca (koji budimo realni nije uopste pickica, nego mui ja tako tepam) vec zato sto onakvu situaciju nije realno preziveti. I serija ce biti totalno govno od bika jer nekoliko glavnih karaktera ne mogu da umru, dok se ostali samo ubacuju da bi pre ili kasnije bili ubijeni, tj gledalac prividno stekao utisak da likovi ginu i da niko nije siguran.
Kurac moj nije siguran, evo prvi Deril je siguran da ce preziveti jedno milion posto, pa za njim i Rik (kao glavni lik) pa onda jos nekoliko manje vise iritantnih likova, ali ova dvojica 1000000% ne umiru. Stavise i ne treba ali je to onda ono "ubaci me u seriju da igram 5 do 10 epizoda i da crknem" :facepalm: To me samo malo nervira inace je ok. Deril je jebac samo takav.

Vladan
16.11.2015, 14:59
I ja cu biti razocaran ako su spasili Glena. Da Glen jbt, tako se zove, fala sto si me podsjetio :biggrin:

Sandugp
17.11.2015, 10:59
Sada citam i strip i vidim da je tamo ziv da zivlji ne moze biti, ali to ne znaci mnogo jer je u stripu dosta toga drugacije nego u seriji.
Bem li ga, mislim da je nekako preziveo, samo me interesuje kakav i koliko glupav nacin ce da smisle i naprave, na koji je on ostao ziv.

prskaj
17.11.2015, 23:58
:wthy: Boze, kakav kvalitet zasto li sam ja do sada odlagao gledanje ove serije :ne_znam: Inace, lik Hannibala Lectera mi je jedan od najbolje odradjenih likova u istoriji. Neverovatno kvalitetno predstavljen lik i kroz filmove a i sada kroz seriju. Mnogo sam fasciniran :)

http://blogs-images.forbes.com/merrillbarr/files/2014/02/o-HANNIBAL-NBC-facebook.jpg

Ricma
18.11.2015, 17:10
Od pravog coveka citas preporuke na forumu.:cf:

prskaj
18.11.2015, 21:17
Ne pali se... gledas vise stvari nego sto ja mogu da popamtim. Secam se da je bilo price ovde o Hannibalu ali ne secam se nesto specijalno da ste odusevljeni. A ja jos jutros cuo da je prvo sezona najlosija :O pa sta li tek ide posle majko moja. I'm happy

Ser Gagi
18.11.2015, 21:26
Preporuka nekoja komedija? :)

Vladan
18.11.2015, 22:04
Dobar je Vacation, Trainwreck tesko sranje.

Indigo
19.11.2015, 01:38

Zanemari ocenu
http://www.imdb.com/title/tt0240515/

Lord Gangarić
19.11.2015, 05:54
Walking Dead bukvalno imao jednu dobru epizodu ove sezone ovo ostalo da bog sačuva jedva nekako odgledam sa tim da premotam pola epizode ..

l1m4r
19.11.2015, 11:21
Prskalice i prva i druga sezona su baš brutalne. Svaki detalj je odradjen na vrhunskom nivou. Gledaš Hanibala tj MM i uživaš. Baš je prebolestan. Scene pripremanja hrane izuvaju. Njegovo ponašanje kada mu se kaze da nije dugo nesto spremao i kada on dobije inspiraciju. Kada odnese obrok Vilu. U drugoj sezoni ima meni bar još boljih epizoda. Videćeš vec.

A i hvaljene su prve dve sezone Hanibala svuda. 3cu još nisam ni počeo ali za prve dve kapa dole.

dzoni gp
19.11.2015, 12:43
Sad ste me navukli moram da pocnem da gledam Hanibala :D...koliko sam shvatio imaju za sada 3 sezone...

l1m4r
19.11.2015, 13:21
Treća je krenula sa emitovanjem pa je otkazana pa je nastavljena na fxu ako se ne varam sada dokle su stigli iskreno ne znam. Ali i da ne bude ništa od 3ce vredi gledati prve dve sezone.

z0La
19.11.2015, 13:24
Hannibal ide na AXN-u. Svaki SBB-ovac ima taj kanal, pa ako vas mrzi da skidate, potražite...:) Ja sam je uhvatio par puta (samo što ne znam do koje epizode su stigli) :ne_znam:

Ricma
19.11.2015, 16:30
Ne pali se... gledas vise stvari nego sto ja mogu da popamtim. Secam se da je bilo price ovde o Hannibalu ali ne secam se nesto specijalno da ste odusevljeni. A ja jos jutros cuo da je prvo sezona najlosija :O pa sta li tek ide posle majko moja. I'm happy

:(:cry:

Ljuba i Limar su bili odusevljeni serijom, pa sam im se ja prikljucio.Stavise od pocetka trece sezone do kraja sam ostavio nekih desetak postova i pored toga sto me niko nije pratio.

Treća je krenula sa emitovanjem pa je otkazana pa je nastavljena na fxu ako se ne varam sada dokle su stigli iskreno ne znam. Ali i da ne bude ništa od 3ce vredi gledati prve dve sezone.

Pogresno si razumeo, serija je otkazana u smislu da zavrsavaju sa trecom i tu vest su dosta ranije znali Fuler i producenti.Nije bilo prebacivanja na fx.Treca razbija, malo sporiji pocetak ali kako odmice sezona podize se nivo kvaliteta.Mizumono mi je i dalje najbolja epizoda, ali su u trecoj znali da zaredjaju sa bas kvalitetnim.Finale mi i nije nesto, ali vidim da su masi podivljali hormoni.I pored toga sto su se dotakli Dolarhajda i svega sto se desilo u Crvenom Zmaju, bilo je par novih stvari.Znas kako ce se zavrsiti neke scene, ali ima na jednom ili dva mesta izmene.

prskaj
19.11.2015, 16:46
Jel ce izlaziti nesto posle trece?

Ljuba90
19.11.2015, 18:29
Ja sam bio odusevljen dok glavni glumac (ne Mads :D) nije toliko poceo da smara i da se trudi da bude dobar, a mnogo je los i iritantan...a i svi ostali su mi ocajni. Samo Mads da glumi i do jaja bi bilo :D

Batalio sam seriju :D

Tarantula
20.11.2015, 16:00
"Obožavam raditi na temelju već objavljenog materijala, pogotovo zbog toga što već sada imamo poprilično jasnu ideju kako će izgledati deseta sezona serije". Alpert je također izjavio: "Također znamo u kojem smjeru bi trebale ići jedanaesta i dvanaesta sezona..."
Čitam nešto za TWD i naletim na ovo. Pa šta imaju toliko snimati? :confused:
Evo već 3 epizode ne prikazuju šta se dešava sa Glenom, vjerovatno je živ čim ne žele da obajvljuju odmah. Mada preživjeti u onakvom krdu šetača...:hm:

Prototype
20.11.2015, 16:32
Ma soap opera postala, a to ameri vole. Gledanost skace kako kvalitet serije opada, ironija :D Mada je 5. bila dobra, ni ova nije toliko losa iako se po obicaju sporo sve odvija.

Vladan
20.11.2015, 17:05
Gledam Fargo, na polovini sam prve sezone. Kako glumi BBT ovo nije normalno :wthy:

Rondo9
20.11.2015, 17:30
Dajte neki kul film tipa Kingsman, Man from UNCLE itd.

l1m4r
20.11.2015, 17:43
Gledam Fargo, na polovini sam prve sezone. Kako glumi BBT ovo nije normalno :wthy:

Stvarno mi nije jasno sta si cekao do sada?! :D

Rondo

Ant-man ako nisi gledao.

Rondo9
20.11.2015, 17:45
Gledao sam brate, to i covek iz ujaka su poslednja dva koja sam gledao :D

Ricma
20.11.2015, 19:04

http://www.imdb.com/title/tt1187043/
http://www.imdb.com/title/tt0109445/
http://www.imdb.com/title/tt0366551/

@Rondo9

http://www.imdb.com/title/tt0270288/
http://www.imdb.com/title/tt0887883/
http://www.imdb.com/title/tt0118655/
http://www.imdb.com/title/tt0425061/

Neke komedije koje imaju veze sa spijunima.:biggrin:

Rondo9
20.11.2015, 19:36
Maricu, bolje je Limar shvatio sta trazim. Ne moraju biti spijuni, nego su oni sami po sebi kul pa sam zato dao ta dva primera. Je l' gledao neko Out of Sight (http://www.imdb.com/title/tt0120780/?ref_=nv_sr_1) i ako jeste je l' moze da mi kaze da li je to to sto trazim ? :D

l1m4r
20.11.2015, 20:32
Vidi Legend sa Hardijem.::)

Tarantula
20.11.2015, 23:36
Brate kakvo njesra.

https://www.youtube.com/watch?v=IJBnK2wNQSo

Black Mamba 24
21.11.2015, 00:29
Dajte mi neku seriju opustenu tipa Californication, Entourage, drama/komedija. :D
Limar je iscedjen kao pomorandza, neko drugi? :D

l1m4r
21.11.2015, 00:47
Jbt Siki ima ljudi da pomisle svasta :D

Lord Gangarić
21.11.2015, 01:53
Brate kakvo njesra.

https://www.youtube.com/watch?v=IJBnK2wNQSo

Sve razumem ali plavokosi ljudi u drevnom Egiptu daj bre :D

Ricma
21.11.2015, 01:58

http://i.imgur.com/I8cj2Tg.gif

Black Mamba 24
21.11.2015, 02:43

Ja sam siguran u sebe, a ti resavaj kako znas. ::)

Vladan
21.11.2015, 11:09
The Man in the High Castle sve epizode su na torentima.

Sandugp
21.11.2015, 22:54
The Man in the High Castle sve epizode su na torentima.

Ekstra, moram poskidati, pa da se pogleda i to. Ako je upola kao knjiga bice to vrhunska serija.

maliajnstajn
23.11.2015, 17:05
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12239632_10153329887947734_6491088909217600952_n.j pg?oh=cd3903df2a63cb8d7faff48b05612fb7&oe=56E6E854

Ricma
23.11.2015, 18:35
*17 april

Tarantula
23.11.2015, 20:30
Odgledah sad TWD S6E07 i napokon se riješava Glenova sudbina. Ko nije gledo, neka odgleda večeras od 22 na FOX - u, da ne pišem sada šta je bilo, neće biti zanimljivo gledati vam. :)

Vladan
23.11.2015, 21:38
Preglupo, bas su razocarali.

Zavrsih prvu sezonu Farga, fenomenalna serija. BBT ali i Frimen unistili s glumom.

Sandugp
23.11.2015, 23:05
Koja udav epizoda TWD.
Znaci sranje, ali najiritantnija scena kada Kerol njuska za onih dvoje (Crncem i doktorkom) sa sve bebom u narucju. Kakva antipaticna njuska.

maliajnstajn
24.11.2015, 00:21
Ide trenutno najjaca sezona Homelanda od prve sezone. Bas nenadjebiva radnja:cf:

Jaqen Hghar
24.11.2015, 14:13
TWD se poslednjom epizodom vraća na staru tradiciju.
25% nečega (na početku i kraju) što će biti kao hype i ostalih 75 % praznog hoda.
Tako je bila većina epizoda 3. 4. i 5. sezone.

Uzgred kome se dopala serija Mr. Robot, preporučujem onima koji nisu odgledali
nemački film iz 2014 (znači godinu dana pre Mr. Robota), Who Am I – No System Is Safe (Who Am I - Kein System ist sicher) (http://www.imdb.com/title/tt3042408/)

miloolja
24.11.2015, 20:37
Šteta što nije proleće

https://www.youtube.com/watch?v=cWsoNv24Syo

Erik
25.11.2015, 11:06
nemački film iz 2014 (znači godinu dana pre Mr. Robota), Who Am I – No System Is Safe (Who Am I - Kein System ist sicher) (http://www.imdb.com/title/tt3042408/)

E hvala ti care do neba za ovo.

Nisi mi dzabe do pojave Oberina bio omiljeni sporedni lik u GOT-u :biggrin:

bojanaBG
25.11.2015, 11:35
Razmisljam da pocnem da gledam The Man in the High Castle posto vidim da su izasli skoro svi prevodi, je l' neko odgledao?

Jaqen Hghar
25.11.2015, 13:57
je l' neko odgledao?
Samo prve dve epizode još onomad.
Počeo sam da gledam 1000 serija, ovo ću da odbindžujem u dva dana.
Meni je super.
Ovi što su čitali Filip. K. Dikov roman kažu da je skroz OK.

bojanaBG
25.11.2015, 14:03
I ja gledam puno serija, ali volim da ubacim po neku novu s vremena na vreme :D

Tarantula
25.11.2015, 16:50
Još im samo Thor i Hulk hvale, pa da Avengersi budu na okupu. Bezveze što ih trpaju u film o Captain Americi gubi Chris Evans na glavnoj ulozi. Ali daj samo što više da se zaradi.

https://www.youtube.com/watch?v=FkTybqcX-Yo&feature=youtu.be

miloolja
25.11.2015, 18:09

Uopšte ne znam kako mi je ovo sinoć pormaklo...:confused:
Pre par nedelja gledala sam Who am I.. i veeeelika preporuka za njega, baš me prijatno iznenadio, Odličan je! :tu2:

z0La
26.11.2015, 14:29
Konačno završio prvu sezonu "The 100". Kroz skoro celu sezonu se vuku ti "Planinski ljudi", svi živi ih se plaše, ne daj Bože da dođu...i tako ja očekujem neke mutante sa osam pari nogu i ruku koji jedu ljudske mozgove ili šta već :biggrin:, kad ono prc! Poprilično sam se iznenadio...pozitivno...:)
Jedva čekam drugu sezonu...:)

miloolja
26.11.2015, 15:05
https://www.youtube.com/watch?v=E8ilPAEgkpA

Lord Gangarić
26.11.2015, 15:15
Konačno završio prvu sezonu "The 100". Kroz skoro celu sezonu se vuku ti "Planinski ljudi", svi živi ih se plaše, ne daj Bože da dođu...i tako ja očekujem neke mutante sa osam pari nogu i ruku koji jedu ljudske mozgove ili šta već :biggrin:, kad ono prc! Poprilično sam se iznenadio...pozitivno...:)

I meni se svideo koncept dosta realna priča :D Ja čekam treću sezonu izlazi u Januaru :cool:

prskaj
26.11.2015, 15:35
https://www.youtube.com/watch?v=E8ilPAEgkpA

Pa jel izaslo ovo? Mislim da neke dve godine proveravam na svakih par meseci dal ima neki torent

miloolja
26.11.2015, 15:41
Gledala pre neko veče na Cinemaxu. Tako potraži, ima ga sigurno.

z0La
26.11.2015, 16:55
I meni se svideo koncept dosta realna priča :D Ja čekam treću sezonu izlazi u Januaru :cool:

Uuu, malo da rastegnem ovu drugu sezonu na ceo decembar i taman stižem na treću u januaru...:D

Nervira li tebe Klark? Što meni nešto ide na živce ta mala kuja...ne znam što...:biggrin::D

Lord Gangarić
26.11.2015, 17:07
Uuu, malo da rastegnem ovu drugu sezonu na ceo decembar i taman stižem na treću u januaru...:D

Nervira li tebe Klark? Što meni nešto ide na živce ta mala kuja...ne znam što...:biggrin::D

Po malo me nervira u nekim momentima sa onim njenim ja sam pravedna rac palac :D , onaj Kancelar mi je jedno vreme žešće išao na živac :D

Tarantula
26.11.2015, 17:21

Druga sezona još bolja.
Treća sezona izlazi 21 januara.

Ricma
26.11.2015, 19:18
E hvala ti care do neba za ovo.

Nisi mi dzabe do pojave Oberina bio omiljeni sporedni lik u GOT-u :biggrin:

Nek sam i ovo doziveo da neki film pogledam pre tebe.:ha:

Pogledao ga pre vise od mesec dana, ali nije ostavio tako jak utisak da bih nesto napisao.

Erik
27.11.2015, 11:59
Super igra. Nadjite 66 filmova, reference su naredjane po garazi.

http://www.popcorngarage.com/

prskaj
27.11.2015, 13:03
Obozavam ovakve igrice, steta sto ne moze da se zumira ( ili ja barem nisam nasao).

Pronasao sam 40, ali moglo je tu i vise npr posle kada sam pogledao resenja video sam da je ono u stvari Fight club sapun al ja nisam mogao da razaznam toliko ociglednu stvar

miloolja
27.11.2015, 15:26
Aaa kako je dobra :D Zaglavila sam se na broju 43, doduše i igrica se ukočila, pa ću kasnije ponovo, da mi se mozak oporavi.. ali ništa bez googla... maska Kaspera me ubi (Perfect world), kao i ona biljka.. znam da je neko nosao kroz film... pa neko žensko..a neko dete.. aha! Matilda :D (Leon)... a onda onaj "drugar" T.Henksa na pustom ostrvu.. kao se zove film.. (Cast away)..ništa bez male pomoći prijatelja (mislim googlala sam samo za 2 filma, da ne bude zabune :biggrin:)... odlična zabava ovog ružnog dana :tu2:

A da i prskaj mi je pomogao sa Fight clubom :blush: pa ko će ono da vidi

p4p1
27.11.2015, 15:42
Ugasih ga na 24. Nisam mislio ni da cu toliko da nadjem. S tim sto ima nekoliko koji su mi strasno poznati, ali dzaba kad ne mogu da se setim. I naravno dobijem glupi strike za "Scary Movie" zbog one maske, a vidim ima dosta horora, a tu znam samo najpoznatije, a ni njih nisam gledao. Dva sam pogodio skroz slucajno, jednom mi obelezio drugi predmet nego onaj na koji sam ja mislio, a jednom skroz drugi film mi priznao :biggrin:

Dobra zabava svakako :D

miloolja
27.11.2015, 15:45
"Scary Movie" = Scream

p4p1
27.11.2015, 15:48
Da, da, cim sam dobio strike sam ga otkucao posle, tek tada mi je uopste i palo na pamet. Jbg, hvala svejedno :)

EldinRomanista
27.11.2015, 15:55
jako dobar film Okolofutbola nadam se da cete uzivati :D

http://videotrazilica.com/redir.php?link=http://vidzi.tv/embed-ozg4m6ty7p69-640x480.html

Prototype
27.11.2015, 16:35
Ugasih ga na 24. Nisam mislio ni da cu toliko da nadjem. S tim sto ima nekoliko koji su mi strasno poznati, ali dzaba kad ne mogu da se setim. I naravno dobijem glupi strike za "Scary Movie" zbog one maske, a vidim ima dosta horora, a tu znam samo najpoznatije, a ni njih nisam gledao. Dva sam pogodio skroz slucajno, jednom mi obelezio drugi predmet nego onaj na koji sam ja mislio, a jednom skroz drugi film mi priznao :biggrin:

Dobra zabava svakako :D

ja pogodio dva vise. Onda pogledao odgovore na netu i skontah da verovatno nebi nista vise pogodio da sam nastavio igrati. Ne mogu da verujem da ne skontah koji samuraj nosi one zute patike :(

bojanaBG
27.11.2015, 16:59
Skroz zanimljiva igrica, ja sam danas stigla do 20 i tu sam se onda samoubila :biggrin:
moracu veceras da probam ponovo :D

bice
27.11.2015, 17:02
Meni je ukljuceno jos uvek, stigoh do 16 i ne mogu da provalim koji je bese onaj film sa ovom zenskom sto ima 3 umesto 2 znate vec sta :biggrin::biggrin:
Isto tako ona maska u gornjem desnom uglu, nije ni petak 13 ni noc vestica ne znam ko je ono izginuh ziv.:cf:

Vladan
27.11.2015, 17:14
Totalni opoziv.

Davno sam ovo vidio, odlicno je.

Erik
27.11.2015, 17:18
Jbt sve vreme citam Hidden ticket a ono Golden ticket :wall::wall::wall:

Pa naravno da je Vili Vonka jbt coravi kretenu!

miloolja
27.11.2015, 17:36
Meni je ukljuceno jos uvek, stigoh do 16 i ne mogu da provalim koji je bese onaj film sa ovom zenskom sto ima 3 umesto 2 znate vec sta :biggrin::biggrin:
Isto tako ona maska u gornjem desnom uglu, nije ni petak 13 ni noc vestica ne znam ko je ono izginuh ziv.:cf:

jeste petak 13.. možda ne kucaš dobro.. Friday the 13th

12 Majmuna :facepalm: aaaa napokon

miloolja
27.11.2015, 17:48
Skroz zanimljiva igrica, ja sam danas stigla do 20 i tu sam se onda samoubila :biggrin:
moracu veceras da probam ponovo :D

kada napraviš nalog... i dođeš do treće greške, možeš da se vratiš svaki put u garažu, tj. da otvoriš/podigneš vrata i imaš pravo na jednu grešku...dva neuspela pokušaja ostaju.. samo je bitno da svaki put sačuvaš ono što si pogodila, da ne bi zaboravila.. znači ne moraš ispočetka i nema saoubistva :)

kada ti dosadi isključiš slobodno, posle se samo uloguješ i nastaviš gde si stala...

Arnel.S
27.11.2015, 18:05
62/66

S tim' da sam na sajtu manje-vise od kako si postavio ovo :biggrin:
Jedna greska, i to sam za nesto mislio da je Sunset blvd., a to veze nema sa Bulevarom sumraka...

Interesantno je da sam prvo uocio Diktatora, a ne Povratak u buducnost.
Za Amelie sam se najvise muclio. A Inception tek maloprije primijetio.
Sve u svemu, mnogo kul stvar.

Erik
27.11.2015, 18:22
Moja fora sa diktatorom je bila sledeca:

- Prvo sam mislio da je film Chaplin, ukucam Chaplin, nije. Ok...sta li moze biti?

- Resavam druge stvari, pa se vracam stalno na njega i razmisljam... ma lici mi na Hitlera :D

- Tek nakon odredjenog vremena dok sam povezao da sam I napisao Caplin i da mi lici na Hitlera shvatio sam sta je...

Inace sve je stvar percepcije. Ja sam vrata od taksija video kao veliki zuti katanac :biggrin: tako da...

miloolja
27.11.2015, 18:42
Inception ::) hvala Arnele. Ne znam jel se ove pomoći (tuđa rešenja) računaju? :D

Čarli je imao te brčiće i uopšte nisam povezala sa Hitlerom, čak i kada mi je pao na pamet odmah.. a ne nije tako izgledao u Velikom Diktatoru :facepalm:.. tako da sam sve živo naređala, a VD možda iz 10-og puta...Ameli iz prve... stala na 44, tj. sa Inc. 45, posle pauze ušla i odmah cap 12 Majmuna... nije loše napraviti pauzu.. Arnel je izuzetak :D

Tarantula
27.11.2015, 18:46
Kakav nas to program očekuje za Božić 25 decembra? :D

http://i.imgur.com/GGCNNjN.jpghttp://i.imgur.com/xymYSU9.jpghttp://i.imgur.com/Z1NEQbT.jpg

The Revenant sa Leonardom DiCapriom i Tom Hardyem. Režija Alejandro G. Inarritu.
The Hateful Eight sa Samuel L. Jacksonom i Kurt Russellom. Režija Quentin Tarantino.
Joy sa Jennifer Lawrence, Robert De Nirom i Bradley Cooperom. Režija David O. Russell.

Vladan
27.11.2015, 18:48
A O. Rasel sve da snima sa Kuperom, veliko iznenadjenje :D

Sandugp
27.11.2015, 18:50
U pravu si lici na katanac ....
Poceo sam danas nesto na poslu, ali nisam imao vremna, sad cu to caskom sve da spirglam :D
Jbt zeza me onaj medaljon sa zmijom sto visi (simbol beskonacnosti) nije Konan, jedino ako sam pogresno spelovao ... bem li ga.
Bice ovde malo vise mozganja koliko vidim.

Erik
27.11.2015, 19:02
A O. Rasel sve da snima sa Kuperom, veliko iznenadjenje :D

I Dzenifer Lorens... znas neki reditelji imaju omiljenog glumca/glumicu, ovaj jbt ima omiljeni par :biggrin:

Tacno ce da smore uskoro, mada su vec na dobrom putu

Sandugp
27.11.2015, 19:05
A sve, sve, ali predator.... kako su ga spakovali onaj laserski nisan :D Mamicu im njihovu.

Onaj duhic me sjebao, prvo sam kucao kasper, pa sam se tek onda setio Kevina i savrsen svet

bice
27.11.2015, 19:45
35 za sad, i meni nece da prihvati The Dictator, ne znam sto. :D
Inace zeku Rodzera sam slucajno pogodio i porodicu Adams lupio sam bezveze haha

Erik
27.11.2015, 19:59
59 ipak na kraju dok nisam totalno odustao. Kada sam pogledao resenja shvatio sam da nisam gledao tih 7 filmova, tako da je to ok :).

bice
27.11.2015, 20:00
59 ipak na kraju dok nisam totalno odustao. Kada sam pogledao resenja shvatio sam da nisam gledao tih 7 filmova, tako da je to ok :).

Gde su ta resenja, ne mogu da bijem glavu vise nasao sam 39, od mene dosta :biggrin::biggrin:

Erik
27.11.2015, 20:05
Nisam ni Watchmene gledao ali imam novelu kod kuce a preko celih korica je smajli tako da je to bilo lako uociti :D

Arnel.S
27.11.2015, 20:13
Ni ja ova 4 nisam pogledao.
Cak za jedan nisam znao da postoji uopste, ali nek' ostane na tome da ne znam da je snimljen film :biggrin:

@bice

O Caplinovom Diktatoru iz 1940. je rijec.

Ricma
27.11.2015, 21:04
Joy 7.januara, The Revenant 21 januara, a Tarantino verovatno krajem februara.

Deadpool ce da bude sredinom februara kad smo kod premijera za sledecu godinu.

zdravkelja
27.11.2015, 21:23
56 za 20-ak minuta, mrzi me dalje da trazim. Nemam pojma sta bi trebalo da bude Casperova maska koja u stvari nije Casper, gitara, Twinkies, maska ispod Z, smajli, ono kuce na Deloreanu... Patuljak mi je bila bas simpaticna referenca :)

miloolja
27.11.2015, 21:27
Svaka čast, a na većinu preostalih imas tu naše odgovore...mislim ako te interesuje

Poslato sa htc

zdravkelja
27.11.2015, 21:32
Da vidim, ali cisto da prokomentarisem sta nisam znao :) Inace jesam movie buff tako da sam i ocekivao da cu ok da uradim :biggrin:

Inace je i meni, kao Arnelu, prvo u oko upao Chaplin ;)

Tarantula
27.11.2015, 22:14
Joy 7.januara, The Revenant 21 januara, a Tarantino verovatno krajem februara.

Deadpool ce da bude sredinom februara kad smo kod premijera za sledecu godinu.

Tad možda dolazi kod nas. U SAD ide na Božić.

l1m4r
27.11.2015, 22:19
Ali kako su sakrili predatora :D

l1m4r
28.11.2015, 15:33
Trebaju mi primeri holivudskih filmova, tacnije dva donekle suprotna primera. Oba imaju veze sa prikazivanjem nasilja. Jedan treba da bude onaj u kome je publika potpuno diskonektovana od cinjenice da neko vrsi nasilje, pa to ne dozivljava kao nesto lose, a onaj ko nasilje cini ne dobija nikakvu kaznu, cak je prisutan i motiv nagrade (jer je nasilje zarad dobrog cilja - tipa Svarceneger u Komandosu i Lijam Nison u Taken). Drugi primer treba da bude suprotan - da publika bude svesna cinjenja nasilja i posledica istog - dakle, da se film bavi kaznjavanjem tog nasilja gde onaj ko ga je cinio biva suocen sa svojim nedelima (moralno i fizicki) i zbog toga dobija i neku kaznu, tipa Saw.

NemanjaMiks.
28.11.2015, 15:42
Ja sam veliki seriofil :D Trenutne serije koje pratim,ima ih 9,pa evo da ih spakujem u top 9 :D
9. Modern Family,8. The Walking Dead,7. Agents of S.H.I.E.L.D,6. Homeland,5. Originals,4. Burn Notice,3. Hannibal,2. Supernatural,1. Grimm :)

Ricma
28.11.2015, 17:39
Tad možda dolazi kod nas. U SAD ide na Božić.

Kod nas tada dolazi, tako sam video na sajtu cineplexx-a.Za ova prva dva filma pise kada su premijere, taj datum u Americi meni nista ne znaci.Svake godine posle Oskara se organzuje FEST i na njemu se prikazuju izmedju ostalog filmovi koji su nominovani za Oskara i naravno oni koji su osvojili.Dobra stvar je sto je mali razmak sto bi znacilo da cu oba filma da pogledam u bioskopu.

Sandugp
28.11.2015, 18:24
Trebaju mi primeri holivudskih filmova, tacnije dva donekle suprotna primera. Oba imaju veze sa prikazivanjem nasilja. Jedan treba da bude onaj u kome je publika potpuno diskonektovana od cinjenice da neko vrsi nasilje, pa to ne dozivljava kao nesto lose, a onaj ko nasilje cini ne dobija nikakvu kaznu, cak je prisutan i motiv nagrade (jer je nasilje zarad dobrog cilja - tipa Svarceneger u Komandosu i Lijam Nison u Taken). Drugi primer treba da bude suprotan - da publika bude svesna cinjenja nasilja i posledica istog - dakle, da se film bavi kaznjavanjem tog nasilja gde onaj ko ga je cinio biva suocen sa svojim nedelima (moralno i fizicki) i zbog toga dobija i neku kaznu, tipa Saw.

Americka istorija X ti je ponajbolji primer za drugi tip filma, a za prvi ih imas koliko volis.

Black Mamba 24
28.11.2015, 18:42
Kakav djaklu ovaj Ricpa.

Erik
28.11.2015, 21:02
Americka istorija X ti je ponajbolji primer za drugi tip filma, a za prvi ih imas koliko volis.

Evo ti za prvi par komada: Straw Dogs (1971) (http://www.imdb.com/title/tt0067800/?ref_=nv_sr_2), Memento, Bonnie and Clyde

A za drugi Sedam i Irreversible.

Ricma
29.11.2015, 09:42
Kakav djaklu ovaj Ricpa.

Pico, ne mrdaj nigde sledeci vikend.Nakon basketa idemo do Jazzbuke, zatim da me upoznas sa tvojom lepsom polovinom i da joj objasnim zasto si pijan ko guzica.

Arnel.S
30.11.2015, 06:57
Ko ima Pink Classic, veceras u ponoc Papillon - 1973 (http://www.imdb.com/title/tt0070511/?ref_=nv_sr_1)
Sutra od 16h na istom kanalu The Army of Shadows - 1969 (http://www.imdb.com/title/tt0064040/?ref_=fn_al_tt_1)

Uz Boba, Drugi vjetar, Samuraja i Crveni krug, Melvilleov najbolji film.
Dvije filmcine, dva remek-djela.

Da ne bude neki off, evo nekoliko dobrih dokumentaraca:

How to Make Money Selling Drugs - 2012 (http://www.imdb.com/title/tt1276962/?ref_=fn_al_tt_1)
Inequality for All - 2013 (http://www.imdb.com/title/tt2215151/?ref_=tt_rec_tt)
American Drug War: The Last White Hope - 2007 (http://www.imdb.com/title/tt1033467/?ref_=tt_rec_tt)
The House I Live In - 2012 (http://www.imdb.com/title/tt2125653/?ref_=tt_rec_tt)
Cocaine Cowboys - 2006 (http://www.imdb.com/title/tt0380268/?ref_=tt_rec_tt)
The Culture High - 2014 (http://www.imdb.com/title/tt1778338/?ref_=tt_rec_tt)
The Union: The Business Behind Getting High - 2007 (http://www.imdb.com/title/tt1039647/?ref_=tt_rec_tt)

Miletić
30.11.2015, 12:16
http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/30/250eba69a6e2df22688fc19c606a9685.jpg

So true

Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka

Erik
01.12.2015, 10:38
TWD zzzzzzz fest :td:

Sandugp
01.12.2015, 13:10
TWD zzzzzzz fest :td:

Upravo. Ocekivao sam makar od ove epizode nesto dinamicniju radnju, malo brzi rasplet i neko konkretno desavanje. Ali dzaba. Vratili su se staroj dobroj drugoj sezoni.

Lord Gangarić
01.12.2015, 13:35
Ja sam pratio ovu sezonu TWD ali sam batalio smara u tri lepe :dr:

z0La
01.12.2015, 13:39
Koliko sam bio srećan kad je TWD krenuo na FOX-u pre par godina. Posle prve sezone sam bio oduševljen. Jedva čekao svaki ponedeljak da bi gledao drugu sezonu. Koliko sam se samo razočarao...izdržao sam možda do pola treće sezone.

Tako da svaka čast vama koji i dalje uspevate da izdržite....:wthy:

Sandugp
01.12.2015, 14:25
Samo i jedino zbog Derila.

HeadBurn3r
01.12.2015, 14:58
Upravo. Ocekivao sam makar od ove epizode nesto dinamicniju radnju, malo brzi rasplet i neko konkretno desavanje. Ali dzaba. Vratili su se staroj dobroj drugoj sezoni.
Druga sezona je i najbolja po mom mišljenju.

Dobra je ova 6. za sada kad se uzme sve u obzir. Bila bi ovo vrhunska serija da bar po sezoni ne naprave 6-7 nekih preglupih scena koje vređaju inteligenciju.

Sandugp
01.12.2015, 15:14
Druga sezona je i najbolja po mom mišljenju.

Dobra je ova 6. za sada kad se uzme sve u obzir. Bila bi ovo vrhunska serija da bar po sezoni ne naprave 6-7 nekih preglupih scena koje vređaju inteligenciju.

Ne gledam sada uopste kvalitet sezone vec samo dinamiku.
A desavanja su trenutno odmakla cela dva dana od pocetka prve epizode ove sezone. Mozda tri. Smara, a likovi opasno iritiraju (ne svi naravno). Ofc da dinamika nema toliko veze sa "potrosenim vremenom" ali realno udavili su.
Meni je na primer druga sezona isto tako "spora i vecinom nezanimljiva". I uopste mi ne ide uz koncepciju serije ovog tipa. Ne mogu da kazem da nije kvalitetna, kao u ostalom i ovaj prvi deo ove (seste valjda) sezone, ali ne lezi mi da gledam kako Kerol ide i ubija sve zivo i mrtvo pod odredjenim izgovorom i tako sama psiholoski puca po svim savovima, dok u isto vreme sama sebe ubedjuje da je to jedino ispravno resenje i pretvara se u najhladnokrvnijeg i najnemilosrdnijeg ubicu ikada. A vremenom ima da prsne kao oblanda od tog silnog ubijanja. Pocela je ona polako jos i u trecoj i cetvrtoj sezoni, tj tada je krenula ovim putem da bi na kraju postala ovo sto sada jeste. A realno zena ja idiot ako mene pitate.
Ovo sada sve sto sam napisao nema toliko veze generalno sa citavom sezonom i kvalitetom iste, vec je samo moje licno gadjenje prema likovima takvog tipa.
Sezona se opet posvetila medjuljudskim odnosima i razradom odredjenih likova koji jos uvek nisu pronasli sebe i svoj smisao i cilj u svom tom haosu, mnogo vise nego nekim konkretnim dogadjajima. Sve je to ok u koliko bude vodilo necem boljem, delimicno brzem i senzacionalnijem u nastavku. Onda ce ovaj "spori i smaracki" prvi deo imati neki smisao. Ili makar u sezoni posle ove.
U koliko ne :wall::wall::wall:

Erik
01.12.2015, 15:16
I meni je II najbolja. Do 4. epizode je sve bilo odlicno (pricam o ovoj sezoni), taman pomislih neko je shvatio konacno da moraju da vrate fokus na ljude, na grupu a ne da izmisljaju Guvernere, ljudozdere i sl... medjutim od 5-e opet kolaps a ovo "finale" je mislim jedna od najlosijih uopste epizoda u seriji a svakako najlosija ove sezone.

Sandugp
01.12.2015, 15:20
Najlosije finale ubedljivo, a uvek neki "guverner" mora da postoji tako da me ne cudi niti malo kako se sve odvija. I uvek neka "suparnicka" frakcija mora da im pravi probleme.
Sablon jednostavno treba da bude odradjen, po svaku cenu. :biggrin:

Erik
01.12.2015, 15:22
Kad su krenuli da prave taj "sablon" taj je serija i propala.

Vladan
01.12.2015, 15:25
Pa ljudi su uvijek problem. U stripu vise setaci nisu nikakav problem, naucili su da je to stoka, krdo i lagano izlaze na kraj s njim, problem su oni koji setaju medju setacima(njih jos nema u seriji) i naravno grupe ljudi.

HeadBurn3r
01.12.2015, 15:27
I meni je II najbolja. Do 4. epizode je sve bilo odlicno (pricam o ovoj sezoni), taman pomislih neko je shvatio konacno da moraju da vrate fokus na ljude, na grupu a ne da izmisljaju Guvernere, ljudozdere i sl... medjutim od 5-e opet kolaps a ovo "finale" je mislim jedna od najlosijih uopste epizoda u seriji a svakako najlosija ove sezone.
Ne može lošije od one gde se saznaje da je Gejl živ. :D Kako glup obrt.

Saundrup, slažem se što se tiče nekih likova, strašno su iritantni i ne znam šta čekaju, što ih ne poskidaju. A meni su te spore epizode (uglavnom karakterizacije nekih likova) čak ponekad i zanimljivije, tu se uvek vidi u kom pravcu serija ide, ko će kako da se kotira u seriji, ali ova poslednja je stvarno bila loša sa debilnim sinom one plave, Kerol, ovim ajkido likom, zaboravih mu ime. Strašno iritantni likovi, posebno prva dva jer ovaj treći već i ima neku svoju filozofiju koja se razlikuje od ostalih i zanimljivo je gledati kuda to ide.

Kontam da će ova druga polovina sezone biti još zanimljvija jer se pojavljuje Nejgan. A onaj uvod u to na kraju ove epizode posle kredita ste gledali pretpostavljam...

Vladan
01.12.2015, 15:29
I Rik je brutalniji u stripu osjetno nego u seriji.

Sandugp
01.12.2015, 15:30
Od samog starta s videlo da serija nije u rangu sa najboljim serijama, ali je bila gledljiva i dinamicna (sa povremenim pauzama) sto serije takvog tipa i "drzi".
A zombi tematika je naravno uvek vrlo popularna.
Ja cu je svakako odgledati, tj gledati dokle god je budu snimali, ali mi se ovaj prvi deo sezone ne svidja ni malo. Mnoge stvari su me razocarale i iziritirale, ipak to nije bitno. Bitno je da je sezona smaracka i da gusi jednostavno.

Ricma
01.12.2015, 15:52
Citajuci vase komentare, jos vise mi je drago sto se nisam upecao na mamac zvani TWD.Mogu misliti kako bih burno reagovao nakon par ''spornih'' epizoda.Nije vredna zivaca.

Erik
01.12.2015, 16:38
Nije poenta uopste u sporim epizodama vec u tome sto je ta serija bila jedno dve sezone i onda se pretvorila u nesto drugacije od trece.

Hint. Citaj drugacije kao sranje.

HeadBurn3r
01.12.2015, 16:46
Čini mi se da su baš od te treće sezone promenili showrunnera.

Tarantula
01.12.2015, 17:09
Najavljeno 10 sezona. Za sad. :D

Prototype
01.12.2015, 17:20
Cim je Frank Darabont napustio posle prve sezone, koja je i najbolja po meni. Znalo se da idu samo da zdrpaju sto vise kesha. Pa serija se toliko sporo odvija da je to zaplakat, ali ja kao i mnogi volim ovu tematiku pa cu nastaviti gledati. Nije nijedna sezona trebala imati vise od 10 epizoda, cak je i to mnogo.

Vladan
01.12.2015, 17:30
Meni prva sezona ubjedljivo najgora :ne_znam:

miloolja
01.12.2015, 17:35
Ovde def bi neke serije trebalo da imaju svoje (pod)teme (npr i GOT).... zar niko ništa drugo ne gleda?
Makar i da ne valja....???

prskaj
01.12.2015, 17:53
Ovde def bi neke serije trebalo da imaju svoje (pod)teme (npr i GOT).... zar niko ništa drugo ne gleda?
Makar i da ne valja....???

Ma de ne gledamo. Evo samo ja koji u principu ne gotivim nesto serije: Fargo, True Detective, Rick & Morty, Hannibal. Pa uzmi Parica npr. covek gleda serija kolko Hermiona pohadja predmeta.

Meni je ovo jedna od najboljih tema na forumu, sigurno omiljena, a nije da nesto pratim ovakve teme po internetu al def ovde najbolje preporuke procitam i znam kome da verujem

miloolja
01.12.2015, 18:03
Ne, apsolutno... tema je sjajna, kritičari takođe svi, bez obzira da li neko prati serije i filmove povremeno ili ih guta svaki dan...mislim da me ni ti nisi ukapirao... Samo ovoliko postova o nečemu što se na kraju ispostavilo da i nije nešto :ne_znam:... i stalno ima nešto da se doda... ne osporavma, niti mi smeta, na kraju serija me ne zanima, pa i ne čitam o njoj, pogotovu kada Sandu krene da je u sitna crevca analizira i debatuje :p, ali šteta što i druge serije/filmovi ne intrigiraju dovoljno.. u tom smislu sam napisala ono prethodno.

prskaj
01.12.2015, 18:07
Ne, apsolutno... tema je sjajna, kritičari takođe svi, bez obzira da li neko prati serije i filmove povremeno ili ih guta svaki dan...mislim da me ni ti nisi ukapirao... Samo ovoliko postova o nečemu što se na kraju ispostavilo da i nije nešto :ne_znam:... i stalno ima nešto da se doda... ne osporavma, niti mi smeta, na kraju serija me ne zanima, pa i ne čitam o njoj, pogotovu kada Sandu krene da je u sitna crevca analizira i debatuje o njoj :p, ali šteta što i druge serije/filmovi ne intirigaju dovoljno.. u tom smislu je bilo ono napisano.

Da,da tako sam te i skapirao, sta da se radi uvek ce postojati mejnstrim i hajp. Hvala bogu tako i treba da bude,lepe su to stvari. TWD ni mene ne interesuje nimalo, ali ne smeta uopste ovolika kolicina komentara a verujem ni tebi. Dele ljudi tugu, vidis da ih zli americki producenti jevreji leraju.

Sad mi pade napamet sta bi se ovde desilo da smo bili u vreme kada se davao Lost. Mislim da bi forum puk'o :D

bojanaBG
01.12.2015, 18:11
Ma ovo je najbolja tema na forumu i najbolje je da ostane jedna, jer ako se napravi posebna tema za TWD onda ce i za GoT i za ko zna sta vec i vise nece biti to to. :)

Sent from my Z3 compact <3

miloolja
01.12.2015, 18:12
Da,da tako sam te i skapirao, sta da se radi uvek ce postojati mejnstrim i hajp. Hvala bogu tako i treba da bude,lepe su to stvari. TWD ni mene ne interesuje nimalo, ali ne smeta uopste ovolika kolicina komentara a verujem ni tebi. Dele ljudi tugu, vidis da ih zli americki producenti jevreji leraju.

Sad mi pade napamet sta bi se ovde desilo da smo bili u vreme kada se davao Lost. Mislim da bi forum puk'o :D

Eee vidiš, vidiš... ipak si došao do toga u čemu je caka (ne smeta mi kakavi, ni malo, nego dosadno bre!)... ne učestvujem u raspravi :fp2:

Naravno da treba da ostane jedna tema, niti postoji mogućnost za neku sličnu... to je bilo samo malo zbog negodovanja napisano. :)

Vladan
01.12.2015, 18:22
Pogledah ga ponovo posle sigurno 7-8 godina, kakvo remek djelo

http://www.imdb.com/title/tt0050083/

HeadBurn3r
01.12.2015, 18:35
Pogledah ga ponovo posle sigurno 7-8 godina, kakvo remek djelo

http://www.imdb.com/title/tt0050083/
Jedan od najboljih ikad.