Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drazen 3 View Post
    On je najjaci covek na svetu, ne najjaci kao dobar lik vec najjaci da se bije 1 na 1 ne moze mu niko nista, bas je gotivan, ima i knjiga da se procita, mogu da vam sve kazem do kraja
    Znam ima knjigu Nevenin burazer nije me interesovala pravo da ti kazem
    Sta me briga sto je najjaci lik 1 na 1 kad je pajser klasican i svi ti Lanisteri nisu ,,tacni'' samo onaj patuljak obecava zato sto otvoreno kaze da je ,,kepec''
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Imao ga je Ned,malo mu je falilo da ga porazi u duelu.
      Ali dobro njemu ce da odrube glavu na kraju,nije neka steta
      sigpic

      Comment


      • Inace Rob je poveo vojsku na novog Kralja a Neda je izdao Littlefinger, takodje sjajan lik, kao i Evnuh.

        EDIT: Igrao se sa Nedom, sa pola snage.

        Comment


        • Kad Boromir nije izginuo pre kraja filma/serije?

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Kad Boromir nije izginuo pre kraja filma/serije?
            Posteno Uzdam se u njegovu cerku sto je onaj Italijan ucio da se macuje
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Drazen 3 View Post
              Inace Rob je poveo vojsku na novog Kralja a Neda je izdao Littlefinger, takodje sjajan lik, kao i Evnuh.

              EDIT: Igrao se sa Nedom, sa pola snage.
              Ahahahahahahah aoooooooo

              Ma ne sprdaj se covjece,dao je sve sto ima,Ned je jos bio povrijedjen,da je bio u punoj formi razvalio bi ga!
              Ali kakvo su lika nasli da glumi mladog Lanistera,mislim da je najomrazeniji lik na serijskom nebu,dobro radi svoj posao
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ahahahahahahah aoooooooo

                Ma ne sprdaj se covjece,dao je sve sto ima,Ned je jos bio povrijedjen,da je bio u punoj formi razvalio bi ga!
                Ali kakvo su lika nasli da glumi mladog Lanistera,mislim da je najomrazeniji lik na serijskom nebu,dobro radi svoj posao
                Mali Lanister je sisa najgora zao mi samo sto ga jezovuk ne iskasapi
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Jezovuk-rijetko iritantan i los prevod
                  sigpic

                  Comment


                  • Stvarno mi niste jasni vi sto ste stali na pola sezone...sta radite na forumu?

                    Sezona mora da se pojede za max 3 dana

                    Comment


                    • Svi Lanisteri su perfektno odabrani. Ipak Dzejmi je Dzejmi, ima i najbolju ribu u seriji, ubedljivo iako plavuse ne volim nimalo.

                      EDit: @Ljuba 1 dan.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Jezovuk-rijetko iritantan i los prevod
                          ahhhahha, ocajno los!

                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Stvarno mi niste jasni vi sto ste stali na pola sezone...sta radite na forumu?

                          Sezona mora da se pojede za max 3 dana
                          eh sad, tri dana... i onda ne uspes da dozivis seriju na pravi nacin jer sve pomesas, pa i osecanja..
                          Doduse ja obicno sve pozderem ktako kratko, ali sam GoT bas razvukla, upravo iz tog razkoga sto sam znala da imam vremena, i da ce kraj druge sezone pricekati mesecima
                          ....

                          Comment


                          • Samo engleski prevod vredi citati em cete nauciti jezik em cete izbeci svakojake gluposti.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Jezovuk-rijetko iritantan i los prevod
                              ahhhahha, ocajno los!

                              Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Stvarno mi niste jasni vi sto ste stali na pola sezone...sta radite na forumu?

                              Sezona mora da se pojede za max 3 dana
                              eh sad, tri dana... i onda ne uspes da dozivis seriju na pravi nacin jer sve pomesas, pa i osecanja..
                              Doduse ja obicno sve pozderem tako kratko, ali sam GoT bas razvukla, upravo iz tog razloga sto sam znala da imam vremena, i da ce kraj druge sezone pricekati mesecima
                              ....

                              Comment


                              • Ma dobar je prevod Jezovuk je strasan vuk veliki i neuobicajen sto bi rekla vikipedija
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X