Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ovo nije gledao propustio je jedan fantasticni sitkom.Ma drzi on sve sam ali je toliko jak da mu se redovno izvristim

    sigpic

    Comment


    • A ovo mi je najjaca epizoda ikad





      A boles'an je Leri,prejak je!
      sigpic

      Comment


      • Ljudi,pomozite mi da nadjem prevode za trecu sezonu SFU-a...Pronasao sam masu,ali vecina ili ne radi ili nije savrsena.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Ljudi,pomozite mi da nadjem prevode za trecu sezonu SFU-a...Pronasao sam masu,ali vecina ili ne radi ili nije savrsena.
          http://www.joindota.com/en/matches/1...-westernwolves

          Bolje ovo gledaj sad ce jos malo da pocne.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ljudi,pomozite mi da nadjem prevode za trecu sezonu SFU-a...Pronasao sam masu,ali vecina ili ne radi ili nije savrsena.
            Ako si ovaj torent skinuo trebalo bi da se poklapa,ima i na prijevodi online i na titlove za DVD rip

            http://torrentz.eu/4b5a516c55bce49f2...cc433cae5a03d4
            sigpic

            Comment


            • http://www.joindota.com/en/matches/1...-tough-bananas

              Moja greska odlozeno za sutra. Evo ti Darer, G i ArtStyle igraju zajedno mozda najjaci tandem na svetu uz Puppeh - Dendi.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ako si ovaj torent skinuo trebalo bi da se poklapa,ima i na prijevodi online i na titlove za DVD rip

                http://torrentz.eu/4b5a516c55bce49f2...cc433cae5a03d4
                Taj sam skinuo...na titlovima ima,ali ne valja nista...a sumnjam da ce raditi i ovaj sa prijevoda.

                Comment


                • Ne znam za koji su DVD rip radjeni prevodi ali samo ova verzija ima na torentima
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ne znam za koji su DVD rip radjeni prevodi ali samo ova verzija ima na torentima
                    Ma poskidao sam sada brdo prevoda,pa ako radi super,ako ne...moze i bez prevoda

                    Comment


                    • ja sve što skinem gledam sa BS playera i tamo ima prevod koji su 99% dobro i odgovaraju samo treba malo strpljenja da se pronadje pravi.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Taj sam skinuo...na titlovima ima,ali ne valja nista...a sumnjam da ce raditi i ovaj sa prijevoda.
                        Je li mora srpski ili moze eng? I kako mislis ne valja? Zuri, kasni ili nisu dobro preveli?
                        Na prijevodi online imas po dve opcije, pa ako ne valja ni jedna, ostaje ti samo eng, ja nznm ni za jednu vise opciju.

                        Da, bs player ti sam ponudi prevode koji su kompatibilni sa naslovom, ali ni tu nema srpski, ili bar jako jako retko.

                        Comment


                        • Ma kasni jedno 10 minuta Ne moze ni da se namesti cak. Skinuo sam i eng. prevod pa cu da vidim kasnije

                          Comment


                          • Probaj da dodas tih 10 minuta preko subtitle workshopa
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Probaj da dodas tih 10 minuta preko subtitle workshopa
                              Ma preko mv2 se bas lako doteruje prevod,ali ovo je toliko los da nije moglo...Do duse to je samo za prvu epizodu,ostale jos nisam ni probao

                              Comment


                              • Kakav ti je to nacin jbt,pa probaj sve,ja sve isprobam prije gledanja,miran sam tako samo sto ja dobro provjerim prije skidanja,e za starije serije kao ta je stvarno teze
                                Znam kako ide preko MV2 i meni je on najbolji
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X