Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • adosta
    U pravu si, ali na XP je sljakalo jos bolje, plus sto 7 je pravljena zbog aplikacija koje ce da idu kao 64bitne, a vrlo malo ih je... I onda zakljucis da si presao na jacu platformu, koja jos uvijek nije jaca...

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Vladane prodaj taj TV pa kupi novi. Ja imam Samsungov TV, ima all share funkciju kojom mozes da pustas sve sa kompjutera na TV, ima i 2 USB slota, a sto je najbolje cita sve zive fajlove (ts, mkv...), prevod isto funkcionise odlicno.
      Morao bi prvo da promeni dial up u wireless da moze da koristi share funkciju

      Originally posted by majabl View Post
      Pih, ja ne znam sta je bolje, imala ja eksterni, sve stavila na njega, pobacala diskove sa svim slikama, filmovima, muzikom, ma svim zivim i izgubila eksterni.
      Haha, pa kako si to uspela? dobro nisi komp zagubila

      Originally posted by Vladan View Post
      Normalno da nisam.Dva klika i narezan disk,koristim prastari Nero jer mi je sto puta bolji od ovih novih nabudzenih inace
      Ali onda necu imati svoju kolekciju,a jedino mi je tezina da pisem naslove na diskove,mislim da trenutno imam preko 100 nenapisanih,ali znam dje mi sto stoji

      Normalno da ne zelim,cak mi se nijednom nije updatovao i evo sve super radi.Sto fali Operi?Kad bude Chrome imao tako dobar speed dial neka se javi.Vjerujem da skoro svi rade,gledao sam neki dan film koji mi stoji u kutiji preko 5 godina i nijednom zastekao nije.
      Imam 2 fleske,vjerovala ili ne
      Nije samo dva klika, ili taj stari nareze mozda za minut koliko i treba da prebacis na hard i da imas kolekciju u jednom kliku za minut.
      Čuj speed dial jao kako samo bitna funkcija ima i Chrome samo ti nzns namestiti. Kad odgledas taj film jos dva puta, javi.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Upropastio bih gledanje serije bojim se pa cu ici sezonu pa knjigu ili sezone pa knjigu zavisi kako su osmislili

        Više volim da čitam nego da gledam u tu kutiju, još toliko da čekam da snime nove nastavke, a posle pročitanog prvog dela.... nikakvo stajanje i čekanje nije dolazilo u obzir.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by altlosta View Post
          Morao bi prvo da promeni dial up u wireless da moze da koristi share funkciju
          Ma nije ni to potrebno, kupi flesku sa malo vecim kapacitetom i ubaci u TV i gotova stvar.

          Comment


          • Ajde, nemojte se sad i vi praviti pametni, jer nisu bas ni ta serovanja najlaksa, nije uvijek i kvalitet output-a najbolji, nije uvijeg moguce namjestiti stabilni media centar... I onda dodjes u sotuaciju da ti radi kuciste od 450w, monitor, plazma TV, samo da bi film gledao... Ljeti i upalis ventilator samo za kuciste... Sve je to teorijski lako, ali ko je te stvari konfigurisao zna da oko svake gluposti zna da zapne... Moze ono prvo. Da nikad na svoj TV ne pustis dobar ratio...

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Ajde, nemojte se sad i vi praviti pametni, jer nisu bas ni ta serovanja najlaksa, nije uvijek i kvalitet output-a najbolji, nije uvijeg moguce namjestiti stabilni media centar... I onda dodjes u sotuaciju da ti radi kuciste od 450w, monitor, plazma TV, samo da bi film gledao... Ljeti i upalis ventilator samo za kuciste... Sve je to teorijski lako, ali ko je te stvari konfigurisao zna da oko svake gluposti zna da zapne... Moze ono prvo. Da nikad na svoj TV ne pustis dobar ratio...
              Moze i bez toga, samo koristi flesku, ne koristi all share funkciju.

              Comment


              • Eeeee. Fleska i TV. Usteda struje, prostora i roka film. Sto ces bolje... No sam ja baksuz koji je kupio jedan od skupljih TV-a, i najboljih u to pero, a ne moze da cita mkv. Ni dan danas nema update-a. Avi moze, ali koji ce mi 42 inca, da gledam avi... A svako smece od lcd-a je imalo usb ulaz i citao sve formate... Ali zato plazma je mama za gledanje TV-a... Osim tenisa, tu ostaju bocne linije uocljive i nakon promjene kadra, nekoliko sekundi...

                Comment


                • E pa sad najbolje da pricamo o ustedi struje I ne mora da ti radi monitor A ja svakako ne gasim komp nikada, tako da i tu svejedno Ako sve radi normalno, sherovanje je najlaksa i najbolja varijanta meni, bez ikakvih rezanja, dodatnih playera, oremestanja na usbove, renameovanja titlova i takotoga... Flesh je druga best opcija.. Kabel treca.. Kupiti veci monitor (ako imas manji) za komp i staviti ga gde ti odgovara cetvrta.. Ostale ne priznajem A LED tvi su naj, ima ih sad i ne toliko skupih sasvim soldinih da sve pustaju, kakva plazma crna..

                  Comment


                  • Znas li ti sto je fora kod LED-a?? To ti je "ajde da ti prodam LCD, samo mnogo skuplje"... Boje su vjestacke i jedino je dublja crna, zbog drugacijeg osvetljenja, za razliku od klasicnog LCD-a... A nije ni faktor struje za potcjebnjivati... Na moju plazmu se fino trosi, a LED je po tom pitanju najbolji, jer jedva da trosi struju...

                    Koje aplikacije koristis da bi sa kompa serovala na TV?? Ne mogu se sjetiti koje sam ja koristio, koji media centri su u pitanju, jer sam reinstal, a nije mi se vise oko toga kutaralo...

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      E pa sad najbolje da pricamo o ustedi struje I ne mora da ti radi monitor A ja svakako ne gasim komp nikada, tako da i tu svejedno Ako sve radi normalno, sherovanje je najlaksa i najbolja varijanta meni, bez ikakvih rezanja, dodatnih playera, oremestanja na usbove, renameovanja titlova i takotoga... Flesh je druga best opcija.. Kabel treca.. Kupiti veci monitor (ako imas manji) za komp i staviti ga gde ti odgovara cetvrta.. Ostale ne priznajem A LED tvi su naj, ima ih sad i ne toliko skupih sasvim soldinih da sve pustaju, kakva plazma crna..
                      Ne vredi toliko taj jeftin LED, bolje da se kupi LCD cene priblizno koliko i LED nego najjeftiniji LED, razlika je vrlo mala gotovo i da se ne primecuje.

                      Ma USB Flash je najbolja opcija, kod share-a mora PC da bude upaljen jos ako je blizu TV-a smeta zvuk kucista ovako je tisina.

                      Comment


                      • Objasnio si Dusane. Upaljeno kuciste, a jos zvuk pusta... A ja hocu da uzivam do poslednjeg nanodecibela.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Objasnio si Dusane. Upaljeno kuciste, a jos zvuk pusta... A ja hocu da uzivam do poslednjeg nanodecibela.
                          Jos DTS zvuk i upaljen Movie sound plus SRS TruSurround na on, divota!

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Znas li ti sto je fora kod LED-a?? To ti je "ajde da ti prodam LCD, samo mnogo skuplje"... Boje su vjestacke i jedino je dublja crna, zbog drugacijeg osvetljenja, za razliku od klasicnog LCD-a... A nije ni faktor struje za potcjebnjivati... Na moju plazmu se fino trosi, a LED je po tom pitanju najbolji, jer jedva da trosi struju...

                            Koje aplikacije koristis da bi sa kompa serovala na TV?? Ne mogu se sjetiti koje sam ja koristio, koji media centri su u pitanju, jer sam reinstal, a nije mi se vise oko toga kutaralo...
                            Tebi nikad nznm je li treba ozbiljno da odgovorim, čuj bolja slika kod klasičnog lcda nego kod leda

                            Nznm za te aplikacije, to sam videla kod tetke i kod druga da im je cela kuca povezana wireless i sve odlično funkcionise, ali verujem da imaju neke mnogo ozbiljnije masine. Ja povezujem samo sa drugim kompovima, samo share with homegroup. Samo sam rekla da je to najbolja varijanta koju sam ja videla. Nemam cak ni tv sa usbom ni led, to su druga dva tva koja nisu moji . Imam dovoljno velik monitor koji je savrseno pozicioniran ponekad koristim hdmi kabel i to savrseno funkcionise.

                            Originally posted by Dusan View Post
                            Ne vredi toliko taj jeftin LED, bolje da se kupi LCD cene priblizno koliko i LED nego najjeftiniji LED, razlika je vrlo mala gotovo i da se ne primecuje.

                            Ma USB Flash je najbolja opcija, kod share-a mora PC da bude upaljen jos ako je blizu TV-a smeta zvuk kucista ovako je tisina.
                            Originally posted by M_G_S View Post
                            Objasnio si Dusane. Upaljeno kuciste, a jos zvuk pusta... A ja hocu da uzivam do poslednjeg nanodecibela.
                            Nisam rekla bas najjeftiniji led, naravno da ce biti skuplji od lcda, ali meni se bas primeti razlika u slici i bojama, izmedju dobrog lcda i leda, bolji je led meni. To su sad sve nijanse, i zavisi koliko su kome bitne, meni iskreno i nisu toliko, samo sam pricala sta je najbolja varijanta po meni. A moje kuciste se ne cuje

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Nznm za te aplikacije, to sam videla kod tetke i kod druga da im je cela kuca povezana wireless i sve odlično funkcionise, ali verujem da imaju neke mnogo ozbiljnije masine. Ja povezujem samo sa drugim kompovima, samo share with homegroup. Samo sam rekla da je to najbolja varijanta koju sam ja videla. Nemam cak ni tv sa usbom ni led, to su druga dva tva koja nisu moji . Imam dovoljno velik monitor koji je savrseno pozicioniran ponekad koristim hdmi kabel i to savrseno funkcionise.
                              Sto se TV-a tice u pitanju je All Share aplikacija koja se besplatno skida sa Samsungovog oficijalnog sajta. A i da nije besplatan naslo bi se sigurno.

                              Originally posted by altlosta View Post
                              Nisam rekla bas najjeftiniji led, naravno da ce biti skuplji od lcda, ali meni se bas primeti razlika u slici i bojama, izmedju dobrog lcda i leda, bolji je led meni. To su sad sve nijanse, i zavisi koliko su kome bitne, meni iskreno i nisu toliko, samo sam pricala sta je najbolja varijanta po meni. A moje kuciste se ne cuje
                              Normalno da je kvalitetan LED bolji od kvalitetnog LCD-a, ja sam uporedjivao jefin nazovimo ga nekvalitetan LED sa kvalitetnim LCD-om. Samo sto kvalitetan LED kosta dosta skupo, a tesko se zivi u danasnjim vremenima!

                              Comment


                              • Ma nema bez dobrog starog CRT-a, ali... Ma u pravu ste altosta, za par stvari, dok ste u krivu za mnoge ostale. LED je LCD tehnologija, i to ne zaboravite. Drugacije se emituje svjetlost i tako su uspjeli da za nijansu proizvedu bolju crnu. Kao da je to i toliko bitno. I odziv je manji, ali opet ni to nije najbitnije... Najbolji LCD itekako ce da isporuci sto i najbolji LED, samo sto je ovaj skuplji, cesto i preko hiljadu eura...

                                Boje nisu bolje, nego koloritnije i cesto manje prirodne.

                                Comment

                                Working...
                                X