Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skini GOM plejer...nije los a pusta sve. Mada ga ja ne koristim kad ne moram.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Winter is coming

      Da li si čitao/pročitao?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Altlosta kako znas WD radi par dana stvarno necu skidati,posebno sto mrzim da gledam filmove i serije na kompu,zato mi sluzi DVD.
        Moj DVD Quadro je moja dusa koja sve cita i dok radi nece biti zamijenjen

        Aj kad velis da sam samo ja

        http://www.theverge.com/2012/3/4/284...rmat-x264-xvid

        Ma Ljubo nije problem za komp,problem je za DVD.Ja narezem i razdijelim bar 10 diskova,to ljudi nece da gledaju na kompu nego da legnu i uzivaju.A i ja volim da gledam na TVu

        Olja procitao sam prvu,drugu kad zavrsi druga sezona ;)
        Last edited by Vladan; 26-03-12, 19:26.
        sigpic

        Comment


        • WD sam davnih dana odustala od gledanja na tvu, to je bilo cisto ajde kao neku seriju da pratim sa drustvom, posto nista ne gledaju sto i ja. Ali em zaboravim, em me nervira sto moram bas tad, iako bih mozda nesto drugo radila..

          Sta sve cita, sve avi fajlove jel?

          Pa da, to se uci iz predmeta psihologije i motivacije, ljudi koji se opiru promenama.. Nisam ni u jednom trenutku rekla samo ti, nego takvi kao ti.

          Ne vidim sto ne mozes da legnes i gledas preko kompa, ko ima desktop premesti monitor, ko ima laptop kupi kabl, poveze sa tvom, ko ima bolji tv, poveze wirelessom sa kompom, ili sad svi novi tvi i koji nisu skupi imaju usb, znaci toliko laksih varijanti ima danas od rezanja 10 diskova

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            E da i sto im znaci ovaj sad retardirani format na torentima mp4?Oni treba da znaju da standardni DVD sa DivX citacima ne mogu da ocitaju taj format.Radi 100 mb prelaze na to,svasta!Jos uvijek izbacaju i avi ali im je ocigledno cilj da im ovo bude glavni format od sad.
            Zahebacas li se da se ovo pitas... H.264/MPEG-4 je napravio revoluciju u kodiranju i nije mi jasno kako jos opstaje AVI... Zahvaljujuci tom nacinu kodiranja i smijestanja i videa i audia u npr. matrioska kontejner, iliti .mkv, ili mp4 kontejner, dosli smo u situaciju da gledamo fantasticne BR ripove na samo 2GB, gdje se izuzetno tesko primjecuje razlika u odnosu na pravi BR, s tim sto ovaj dobijes za DŽ, a BR kosta na desetine dolara...

            Sad, svi DVD pleeri stariji od 3 godine ne citaju to, ali citaju novi, citaju i neki TV, cita npr. moj DB risiver, pa mp4 mogu da pustam i preko njega... AVI-ju vjecita hvala, ali mi crnjak gledati prosjecan kvalitet na 350mb, kad znam da ce neko na 700 da spakuje vrhunski.

            Comment


            • Nemam ja problem sa zaboravljanjem,obiljezim da se samo prebaci i ako sam kuci nista mi ne moze promaci.
              Sve cita ali mp4 ne cita.Kad kazem sve mislim na pirate sa kojim Samsung koji sam u krv platio ima strasnih problema.
              Promjene su lose.I ovo pomjeranje sata me nervira,no da ne skrecem sa teme...

              Ne mogu ja oko toga da radim,previse sam lijen.Kupim 50 diskova svaki mjesec,narezem,ubacim i ljepota.A ostane mi i za kolekciju.

              MGS meni ne treba blue ray i te fore,odlicna mi je slika na avi sto izbacaju,vise mi ne treba.
              sigpic

              Comment


              • Kolekcija koja ce da ti traje oko dvije godine, jer dosta diskova ima taj vijek trajanja...

                edit: Dje kupujes diskove??? Ja znam jedno mjesto dje su verbatim za koplje jeftiniji nego na druga, pa ako ih kupujes skupo, da uputim... Ipak je verbatim zakon.
                Last edited by M_G_S; 26-03-12, 19:40.

                Comment


                • Evo neki traju vec preko 5 iako mi je to odavno receno.No od kad znam za sebe uzimam verbatim,ko je narezivao na media sys sigurno mu sad nista ne radi
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Olja procitao sam prvu,drugu kad zavrsi druga sezona ;)
                    Jesam of, ali vi to naravno nećete zameriti
                    Ja čitam drugu knjigu petog dela.... Ples sa zmajevima/Posle gozbe....bila sam nestripljiva... mada je to tvoje pametnije... bolje prvo film/serija pa onda pisano delo, jer je ono po pravilu bolje... al' eto nisam mogla da odolim...
                    U Laguni, tj. njenim knjižarama tri dana prodavali su samo ovaj peti nastavak, koji je ovde prilično kasnio u odnosu na svet.
                    Ali gledaću, naravno i nalaziću mane i greške.
                    Last edited by miloolja; 26-03-12, 19:43.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ali onda si primoran to tada gledati, iako si nesto drugo radio, gledao, sta vec.. vako kad hoces, kako hoces..

                      A nisi lenj da kupujes, rezes, distribuiras i skladistis milione cdova? Umesto da kupis jedan kabel i eksterni hard?

                      Dzabe mi objasnjavamo coveku koji ne zeli da promeni xp windows i koristi Operu otprilike, narezuje milione cdova koje skladisti i koji se najver vise od pola ne mogu ucitati. Nadam se bar da imas jedan mali usb, da ne koristis floppy za dokumenta.

                      Comment


                      • XP ne bih ni ja mijenjao, no se dogodilo to nuzno zlo,,, XP je ipak zavrsavao svaki posao i kapirao sam ga fantasticno... Od kad sam na 7, vise i ne gledam filmove na kompu, jer mi je muka raditi neke procedure...

                        Comment


                        • Koje procedure svega ti? Sve bolje sljaka na 7mici.

                          Nego, ja kad sam pre narezivala na cdove, uvek verbatim, i ako se ne koriste mogu trajati, ali ako nekom das, prodje dve, tri ruke, mozes ih baciti odmah.. Mogu verujem da stoje 5god i vise ako ih narezes, spakujes i nikad ne otvoris vise.

                          Comment


                          • Vladane prodaj taj TV pa kupi novi. Ja imam Samsungov TV, ima all share funkciju kojom mozes da pustas sve sa kompjutera na TV, ima i 2 USB slota, a sto je najbolje cita sve zive fajlove (ts, mkv...), prevod isto funkcionise odlicno.

                            Comment


                            • Pih, ja ne znam sta je bolje, imala ja eksterni, sve stavila na njega, pobacala diskove sa svim slikama, filmovima, muzikom, ma svim zivim i izgubila eksterni.

                              Comment


                              • MGS ada u TC Knezevic dje drugo Za 10 eura 50 diskova,ako znas dje jeftinije ti javi sad je 11 cini mi se, na 5 i po je poskupljao kotur

                                Originally posted by miloolja View Post
                                Jesam of, ali vi to naravno nećete zameriti
                                Ja čitam drugu knjigu petog dela.... Ples sa zmajevima/Posle gozbe....bila sam nestripljiva... mada je to tvoje pametnije... bolje prvo film/serija pa onda pisano delo, jer je ono po pravilu bolje... al' eto nisam mogla da odolim...
                                U Laguni, tj. njenim knjižarama tri dana prodavali su samo ovaj peti nastavak, koji je ovde prilično kasnio u odnosu na svet.
                                Ali gledaću, naravno i nalaziću mane i greške.
                                Upropastio bih gledanje serije bojim se pa cu ici sezonu pa knjigu ili sezone pa knjigu zavisi kako su osmislili

                                Originally posted by altlosta View Post
                                Ali onda si primoran to tada gledati, iako si nesto drugo radio, gledao, sta vec.. vako kad hoces, kako hoces..

                                A nisi lenj da kupujes, rezes, distribuiras i skladistis milione cdova? Umesto da kupis jedan kabel i eksterni hard?

                                Dzabe mi objasnjavamo coveku koji ne zeli da promeni xp windows i koristi Operu otprilike, narezuje milione cdova koje skladisti i koji se najver vise od pola ne mogu ucitati. Nadam se bar da imas jedan mali usb, da ne koristis floppy za dokumenta.
                                Normalno da nisam.Dva klika i narezan disk,koristim prastari Nero jer mi je sto puta bolji od ovih novih nabudzenih inace
                                Ali onda necu imati svoju kolekciju,a jedino mi je tezina da pisem naslove na diskove,mislim da trenutno imam preko 100 nenapisanih,ali znam dje mi sto stoji

                                Normalno da ne zelim,cak mi se nijednom nije updatovao i evo sve super radi.Sto fali Operi?Kad bude Chrome imao tako dobar speed dial neka se javi.Vjerujem da skoro svi rade,gledao sam neki dan film koji mi stoji u kutiji preko 5 godina i nijednom zastekao nije.
                                Imam 2 fleske,vjerovala ili ne
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X