Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Film je fantastican. Svaki sekund je fantastican. Po meni mnogo niska ocjena...

    Evo jos klipova najboljeg show-a koji se trenutno emituje.

    Comment


    • najjaca serija
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        najjaca serija
        2:00

        Comment


        • Aoooooooooo aoooooooooooo kakva serija
          Ma svaka sezona je bolja od prethodne,a ovaj covjek je nenormalan glumac!Kako glumi ovo je strasno!



          Samo sto je djubre veliko,da ne spojlujem samo cu rec' lily of the valley!

          Kakva genijalnost,kakav kraj sezone!I won!
          Last edited by Vladan; 23-03-12, 19:56.
          sigpic

          Comment


          • Gledam u utorak pa javljam
            Nego pumparica sa beskonacno municije

            sigpic

            Comment


            • Scenaristi zeljeli da "kazu" da nekada ni sva pomagala na ovom svijetu nisu dovoljna da se odbranimo od zla.

              Mnogo dobar show sa dosta price u pozadini.

              Comment


              • I, naravno, pobednik koga smo svi očekivali

                http://www.vulture.com/2012/03/drama...-sopranos.html

                Comment


                • Winter is coming

                  sigpic

                  Comment


                  • Oće li vama više stići ta zima, isčekujete je već mesecima odgledacete ceo serijal u klipovima do tad..

                    Meni je lepo, divno i bez velike pompe pristigao novi Mad Men

                    Comment


                    • Za 6 dana ovo je mali podsjetnik sto smo gledali,a i mali nagovjestaj sto cemo gledati
                      Jesi gledala Touch ili ces na Fox Life?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Jesi gledala Touch ili ces na Fox Life?
                        Jesu li mi samo ovo opcije?

                        Comment


                        • Pa vjerujem da ces gledat',kazu da je bas dobro,a sad da se skida radi dvije epizode ne vidim bas svrhu posto ce ih ovi stici
                          sigpic

                          Comment


                          • Nismo sličnih verovanja. Nznm kako to zamisljas da ih stignu, u svakom slucaju ne vidim prednost gledanja bilo cega na tvu.

                            Comment


                            • Prva je izasla prije mjesec,pa prije tri dana druga,vjerujem da ce nedje jos napraviti pauzu od bar nedelju dana i eto su stignuti.
                              Kapiram i da ce svako ko placa HBO gledati GOT dan posle premijere nego da skida.

                              E da i sto im znaci ovaj sad retardirani format na torentima mp4?Oni treba da znaju da standardni DVD sa DivX citacima ne mogu da ocitaju taj format.Radi 100 mb prelaze na to,svasta!Jos uvijek izbacaju i avi ali im je ocigledno cilj da im ovo bude glavni format od sad.
                              sigpic

                              Comment


                              • U svakom slucaju, morace biti bar dan zaostatka. A ja nznm pratiti bilo sta na tvu, jos najbolje da se setim kad tacno treba da se nacrtam, jos mi oni odredjuju reklame, pauze, neka hvala, ne vidim nikakav plus, a mogu skinuti za 15min, ne kontam logiku tih koji ce zbog problema skidanja dzedziti pred tvom.

                                Sad bi vec skoro svi noviji playeri trebali pustati mp4 i mkv. Nisu valjda razmisljali o onima koji se opiru novim tehnologijama, i sta ih uostalom briga za tebe

                                Comment

                                Working...
                                X