Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A zato sam stavila i link ispod, ispod naslova clanka ima view the bracket, pa na to ides.
    Uglavnom, nema jos pobednika, sa jedne strane je Breaking Bad i Sopranos a sa druge Mad Men i Wire Sopranosi su pobedili, drugo polufinale ce biti sutra a pobednik prekosutra ;)

    Comment


    • Wire lagano do pobede

      Comment


      • Sopranosi su pobijedili Breaking Bad
        BB najbolja serija ikad ali posto sad vise nje nema onda Wire
        sigpic

        Comment


        • Nisi gledao Sopranove a pricas nesto

          Comment


          • Nisi ni ti BB pa proglasi Wire najboljom
            sigpic

            Comment


            • Ja sam gledala sve, bar ponesto.. Nmgu da se odlucim je li mi bolji Wire ili Mad Men, bas su mi drugacije..
              Reci cu Mad Men posto Wire nije toliko inovativna i ima slicnih, pa Wire, pa Sopranos, pa BB.
              A kao sto vec rekoh na pocetku, pobedjuje Wire, ne morate sad prepisivati

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Nisi gledao Sopranove a pricas nesto
                Vladane sta nisi gledao ?

                Wire dominira do kraja
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Vladana treba banovati zbog toga sto nije gledao Sopranove

                  Comment


                  • Ti si super mudorator,ucini nesto zaboga
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Ti si super mudorator,ucini nesto zaboga
                      Ima fore jos mesec dana da odgleda prvu sezonu. Dogovoreno?

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ima fore jos mesec dana da odgleda prvu sezonu. Dogovoreno?
                        Moze, mada realno on guta te serije tako da ako za tako dugacak vremenski period ne odgleda, to znaci cisto nepostovanje i onda leti
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Nema nista od toga drugari,jos nekoliko epizoda i BB je zavrsen,a onda Rubicon i Justified,cuo sam mnogo dobrog o njima
                          Sopranosi su ogromni,ali doci ce i oni na red.Tako da banujte me odma

                          Inace citam na jednom forumu od provjerenih ljudi sto se serija tice sta pisu o WDu

                          TWD - sada sa pumparicama sa beskonacno municije!
                          A zombiji koji iako se gegaju stizu sve ostale koji trče i sprintaju?
                          komedija, ne horor. ne mogu pricat e cu pokvarit ugodjaj drugima...
                          A neka sto ima beskonacno municije, no im jos oruzje nema nikakav trzaj
                          sigpic

                          Comment


                          • Ismijavaju WD, a gledaju jos veca sranja o.O

                            Walking Dead nije za svakoga. Ipak treba malo vise kefala da bi se "provalilo" o cemu se zapravo govori u seriji.

                            Sopranovi?? Serija za dzabalebarose, dokolicare, malo vise sacuvane mozgove... Bas sinoc zaspah uz njih. Prikazuju se na britanskom sky-u, Sky1HD. Uglavnom se i prikazuju na tim podrucjima, u tim prime-time-ovima, u nekim malo "emotivnijim" drzavama tesko da upadaju u air... Razumijem g. Vladana zasto ih nije gledao, jer kapiram da to malo slobodnog vremena te ima pokusava da iskoristi na najkonstruktivniji moguci nacin.
                            Last edited by M_G_S; 22-03-12, 04:40.

                            Comment




                            • No, you clearly don't know who you're talking to, so let me clue you in. I am not in danger, Skyler. I AM the danger! A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks!

                              sigpic

                              Comment



                              • Komentar me ubijedio
                                yes best show ever cant wait till season 3, im going to have to read the comics to see what happens

                                Comment

                                Working...
                                X