Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    To je mnogo vise od pristojne serije. Za mene sigurno najbolja
    slazem se. lose sam se izrazio priznajem. meni je u top 3 sigurno
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Wire jedna od najjacih ikad,da ne gledam Breaking bad bila bi mi prva

      Nacin na koji glumi Brajan Krenston je prosto nevjerovatan,pomjera covjek granice!Kakva gluma,kakva prica.Epizoda sa muvom je jedno savrsenstvo,najbolja epizoda iz svih serija mi je Flashes before eyes iz Losta i onaj kraj kad kaze Dez I wasn't saving Claire, Charlie... I was saving you...I tried, brother. I've tried twice to save you...you're gonna die, Charlie
      Do danas mi je ta epizoda bila neprevazidjena,sad je tu i ova sa muvom,nesto najbolje sto sam gledao
      The universe is random. It's not inevitable. It's simple chaos. It's subatomic particles in endless, aimless collision. That's what science teaches us, but what is this saying? What is it telling us, when on the very night that this man's daughter dies, it's me who's having a drink with him? How can that be random?
      sigpic

      Comment


      • Aha, evo ga kandidat za ignore... Evo sad ce, koliko otkrijem kako...

        Comment


        • You cannot give Reputation to the same post twice Ima i Vlado blistavih trenutaka. Ne bih ni znao da je napisao post da se ne javlja ovaj blok, može li se to nekako ugasiti

          MGS, ne pišem više kolumne, spadam u one koji sa par kolumni kažu sve i više od toga ne može, jednostavno dođem do vrha piramide.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Aha, evo ga kandidat za ignore... Evo sad ce, koliko otkrijem kako...
            Pitaj Vladana da ti objasni , a mogao bi i meni, isto zelim da izmenim svoju listu...
            Noto je za sada blizi jer imamo jedan NEISPOSTOVANI interni dogovor pa sam ali njega vec ignorisem, tako da ne moram i ovde, a za tebe cu jos razmisliti...
            ....

            Comment


            • Evo sam provalio, nema potrebe da pitam. ja odmah sam sve provalim... Posto je ovo poslednji put da te citam, osim ako te neko ne citira, pa onda i njega na ignore posaljem, zelim da porucim da ce ignore lista vjerovatno da "radi" sve dok ne ostanemo samo ja i Noto, pa da mozemo ko ljudi da se citamo, a ne da trazimo svoje postove, u gomili raznih gluposti.

              Comment


              • Odgledao drugu sezonu Dextera,malo mi je bilo zao Douksa ali sta je tu je
                Danas pocinjem sa trecom
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ko voli Office i Extras, jos jedna preporuka http://www.imdb.com/title/tt1641247/

                  Comment


                  • http://www.imdb.com/title/tt1253864/ jel vredi nesto? Drugar kaze da mu je 'ranje

                    Evo sad sam zavrsio prvu epizodu Game of Thrones... Dajte mi svoju ocenu kakva je serija (ja sam cuo samo pohvale)
                    Last edited by Condition23; 20-03-12, 03:14.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      http://www.imdb.com/title/tt1253864/ jel vredi nesto? Drugar kaze da mu je 'ranje

                      Evo sad sam zavrsio prvu epizodu Game of Thrones... Dajte mi svoju ocenu kakva je serija (ja sam cuo samo pohvale)
                      Pa kakav ti je utisak nakon prve?
                      Ako ti se dopalo nastavi, nema tu velike filozofije ;)
                      Meni je dobra, jos uvek nisam zavrsila celu sezonu jer ne stizem, nadam se da cu uskoro...
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by dreamy View Post
                        Pa kakav ti je utisak nakon prve?
                        Ako ti se dopalo nastavi, nema tu velike filozofije ;)
                        Meni je dobra, jos uvek nisam zavrsila celu sezonu jer ne stizem, nadam se da cu uskoro...
                        Ma tek je prva, nije bilo toliko dinamike (sto je i razumljivo) ali verujem da ce biti odlicno. Prokuvao mi sinoc stomak kad je onaj Lanister gurnuo klinca kad ih je uhvatio na delu (dobar je fazon satro blizanci a sta rade juuu)
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Ma tek je prva, nije bilo toliko dinamike (sto je i razumljivo) ali verujem da ce biti odlicno. Prokuvao mi sinoc stomak kad je onaj Lanister gurnuo klinca kad ih je uhvatio na delu (dobar je fazon satro blizanci a sta rade juuu)
                          Uh, ni ja tu scenu nisam lagano dozivela
                          Gledaj, bice tu svasta nesto,sa drugom ces vec poceti da otkrivas likove i pricu...
                          Javi utiske, i ja sam duzna da javim kada odgledam celu sezonu.

                          Originally posted by Vladan View Post
                          Nema ni na jednom ni na drugom filmova i serija,ovaj prvi kolazni,svijet sou biznisa,a ovaj drugi spada u obrazovne mada ja ne bih rekao nesto,tu su razne emisije,reality formati prije svega
                          Za E znam, njega povremeno gledam kad uhvatim u drugim zivotnim prostorima, a na ovom sam provalila samo neke reality price, tipa buduce mlade zive u kuci velikog brata i takmice se za plasticne operacije i jos sam neke emisije gledala, prica o bebama u inkubatoru, to mi je bilo super, posto su sve bebice prezivele...
                          ....

                          Comment


                          • Odgledano je sve od Kalifornikacije sto je izaslo do sad

                            Odlicna serija.

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Msm da ce sa jedne strane proci Sopranosi i Breaking Bad, a sa druge Wire i Mad Men... Wire kontam da ce pobediti..


                              SF.jpg

                              http://www.vulture.com/2012/03/the-b...-25-years.html
                              Last edited by altlosta; 21-03-12, 16:51.

                              Comment


                              • Ne vidi se dobro slika

                                A bas me zanima ko je pobedio

                                Comment

                                Working...
                                X