Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam cetiri epizode SFU-a. Moram priznati da sam odusevljen. Kao knjigu da citam. Takva je serija.

    Comment


    • Originally posted by dreamy View Post
      A noto je najjaci sa svojim "najboljim godinama" kada to kaze, covek bi pomislio da ima jedno 80, a on je zapravo tek sada u najboljim godinama... Nego ne primecuje, nije imao ko da ga usmeri, greska u koracima...
      Nesretnice gledaj neki film koji oduzima dah. Nesto poput Bekstva iz Sosenka, taj ti treba da se probudis, a ne limunade. Makar ga gledao i 88. put, vredi svakog minuta.....
      Laku noc ljutice
      Ništa ti nisi naučila o filmovima, džaba silna poučavanja na ovoj temi, a o inboxu više nemam riječi, trebao bi mi neki džinovski facepalm koji ne može stati na komp.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Ništa ti nisi naučila o filmovima, džaba silna poučavanja na ovoj temi, a o inboxu više nemam riječi, trebao bi mi neki džinovski facepalm koji ne može stati na komp.
        Ne lupaj gluposti i bjazi mi s ociju, nisam ja tu po ceo dan kao neki
        Ocistila sam inbox temeljno, salji sad(ko zna do kad ce to da potraje )
        ....

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Meni je fenomenalan,mada sam ja slab na vesterne
          Ja ih bas mrzim

          Kada pocinje 2.sezona GoT?
          ....

          Comment


          • Ne bih mogla reci da je los, ali ne bih ga nikad uvrstila medju njihove najbolje.
            Walking Dead je super.

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Ja ih bas mrzim

              Kada pocinje 2.sezona GoT?
              Zasto?
              1. aprila ;) jesi odgledala prvu sezonu?

              Originally posted by altlosta View Post
              Ne bih mogla reci da je los, ali ne bih ga nikad uvrstila medju njihove najbolje.
              Walking Dead je super.
              Meni je ok,gledam ali uopste ne vidim nista posebno u toj seriji.
              Posle BBa gledam Rubicon,Justified i Psych
              sigpic

              Comment


              • Meni se svidja u Walking Deadu sto su stavili akcenat na psihu a ne na akciju. Sve je dublja sto vreme odmice.

                Comment


                • E ja sam odgledao samo prvu sezonu,cekam druga da zavrsi pa cu onda,nadam se da je druga bolja od prve,nije me odusevila.
                  Jesi li gledala ijednu od ove tri sto namjeravam da gledam?
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zasto?
                      1. aprila ;) jesi odgledala prvui sezonu?
                      Eh, zasto.. ;) Nisam jos, ali uskoro cu...
                      Ne smem sebi da dozvolim da prozdrnem (sto bi Indira rekla) bas sve serije u jednom dahu jer onda sve zivo pomesam Ne znam kako tebi uspeva da sljustis sezonu za dva dana, a ceo serijal za pet? I onda lagano predjes na drugu seriju, potpuno razlicitu, mrtav 'ladan, ovo sam odgledao, nije lose, idemo dalje... Kako to tako, Vlajko?
                      Gde je tu uzivanje, utisci, zelje za novom epizodom? Doduse jedino sto je jos gore od toga je zatrpavanje tih zelja u neki bunar, do sledece godine i sezone ;)
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by dreamy View Post
                        Eh, zasto.. ;) Nisam jos, ali uskoro cu...
                        Ne smem sebi da dozvolim da prozdrnem (sto bi Indira rekla) bas sve serije u jednom dahu jer onda sve zivo pomesam Ne znam kako tebi uspeva da sljustis sezonu za dva dana, a ceo serijal za pet? I onda lagano predjes na drugu seriju, potpuno razlicitu, mrtav 'ladan, ovo sam odgledao, nije lose, idemo dalje... Kako to tako, Vlajko?
                        Gde je tu uzivanje, utisci, zelje za novom epizodom? Doduse jedino sto je jos gore od toga je zatrpavanje tih zelja u neki bunar, do sledece godine i sezone ;)
                        Previse pistolja i sesira za tvoj istancan ukus
                        Dokle si? koji ti je omiljeni lik za sad

                        Cus pomijesas,svasta
                        Nema nista bolje nego narezati sezonu kad zavrsi i onda je progutati za dan-dva
                        Pa ne shvatam kako drugacije,tu sam odgledao i normalno da prelazim na neku drugu ;)
                        Kakvi crni utisci,imam 5-6 ljudi sa kojima mogu da pricam o serijama(racunam tu i virtuelne drugare ) a uzivao sam gledajuci,uzivacu opet ako mi je bas bila sjajna,obnovim gradivo ;)
                        A sad su mi serije mnogo draze od filmova i zadnjih nekoliko godina ih mnogo vise gledam,to je prava stvar
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Previse pistolja i sesira za tvoj istancan ukus
                          Dokle si? koji ti je omiljeni lik za sad

                          Cus pomijesas,svasta
                          Nema nista bolje nego narezati sezonu kad zavrsi i onda je progutati za dan-dva
                          Pa ne shvatam kako drugacije,tu sam odgledao i normalno da prelazim na neku drugu ;)
                          Kakvi crni utisci,imam 5-6 ljudi sa kojima mogu da pricam o serijama(racunam tu i virtuelne drugare ) a uzivao sam gledajuci,uzivacu opet ako mi je bas bila sjajna,obnovim gradivo ;)
                          A sad su mi serije mnogo draze od filmova i zadnjih nekoliko godina ih mnogo vise gledam,to je prava stvar
                          Previse pistolja i sesira za tvoj istancan ukus - Ovo si na westerne mislio? Aha
                          Zavrsila sam 5. mnogo bih i pre, nego znas da sam imala problem sa ucitavanjem na dvd-u, a preko lapa meni to sve ide extremno sporo, ne mogu da sedim u stolici i gledam film ili seriju, nista mi bednije nema Sutra cu ti reci sve utiske, mislim da cu veceras odgledati jos dve, a mozda i tri, pa cu sigurno imati jos jaci utisak o likovima, za sada se izdvaja par njih, sigurna sam da tebi oni bas nisu kul
                          Ma jasno mi je da odgledas brzo, ja prva to radim manijakalno, ali ti ga ljudski preterujes ;)
                          Ne mogu da uporedjujem serije i filmove, podjednako ih volim, sve ima svoje cari... nema tu poredjenja nikako
                          ....

                          Comment


                          • Ajmo

                            http://www.serijala.com/fantastika/e...e-realizaciji/
                            sigpic

                            Comment


                            • eto kad se neko malo potrudi kako moze pristojna serija da se odradi

                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • To je mnogo vise od pristojne serije. Za mene sigurno najbolja

                                Comment

                                Working...
                                X