Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma tvoj ;facepalm: je izgledao odlicno, nemoj se stresirati... Bas je kul djelovao. Vjerovatno ti je to bio i cilj, da budes kul.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      You must spread some Reputation around before giving it to MGS again
      Nevjerovatno je kako ljudi tako olako prihvataju da im se ispire mozak, još se smatraš luzerom ako nisi gledao neku seriju od milion nastavaka i koja se snima bar pola života.
      http://www.imdb.com/title/tt0100150/ još jedan kultni koji sam zaboravio spomenuti u onom moru prijedloga i najkvalitenijem postu u ovoj temi, ili ovaj http://www.imdb.com/title/tt0405094/ ovo su filmčine.
      Svako je ignorisao to ali je dosao najveci medju najvecima, el grande.

      Comment


      • Originally posted by dreamy View Post
        Ma to znam, ali je meni problem bio u izgledu prozorcica koji izadje kada se otvori torent, sada sam provalila u cemu je fora Bio mi je "smanjen" i davao opciju samo da kliknem na OK, a ja nisam primetila onu malu strelicu na koju kad kliknem, dobijem ceo prozor u kojem ima vise opcija i mogucnosti. U tome je trik, hvala svima, vrlo ste ljubazni.
        Masu puta sam skinula sample i svakakva cuda, samo zato sto to nisam znala.
        A prethodni post ignorisite, Ivan me razbesneo, ali se izvukao na kraju posteno.
        Zato sam odmah rekla da ga garant samo nisi skontala i sto puta te pitala jel kliknes ok , nemoj da brines, desavalo se mnogima, ja sam jednom drugarici sat i po objasnjavala korak po korak dok nismo dosli do toga, isto je vikala nista joj se ne pojavi, nista ne klikne, samo ubaci

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Ma tvoj ;facepalm: je izgledao odlicno, nemoj se stresirati... Bas je kul djelovao. Vjerovatno ti je to bio i cilj, da budes kul.
          U tvom stilu, zar ne?
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post

            eto... Pokusavam da "pecnem" Vujadina, i vidi sta sam docekao...
            Sledeci put kad budes "peckao" Vujadina, gledaj da ga nekako citiras ;)
            ....

            Comment


            • Ma vazi sto je mene neko peckao.I vazi sto cu ikad vise ikome nesto pomagati ;)
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                U tvom stilu, zar ne?
                Ne moze to nikad biti moj stil momce, nikad. Tvoj je bio u nekom bas bzv tonalitetu, ako se jedan "smajli" moze uopste smatrati bilo kakvim kvalitetom.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ma vazi sto je mene neko peckao.I vazi sto cu ikad vise ikome nesto pomagati ;)
                  Odgovorila sam ti nesreco.

                  Originally posted by M_G_S View Post
                  Ne moze to nikad biti moj stil momce, nikad. Tvoj je bio u nekom bas bzv tonalitetu, ako se jedan "smajli" moze uopste smatrati bilo kakvim kvalitetom.
                  Dobro je, molim te....Nisi skontao sta je hteo da kaze, objasnio mi je, sve je ok.
                  Glupost je u pitanju, jaooooo izbrisacu profiiiiiiiil, uvek neko sranje napravim
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Nevjerovatno je kako ljudi tako olako prihvataju da im se ispire mozak, još se smatraš luzerom ako nisi gledao neku seriju od milion nastavaka i koja se snima bar pola života.
                    http://www.imdb.com/title/tt0100150/ još jedan kultni koji sam zaboravio spomenuti u onom moru prijedloga i najkvalitenijem postu u ovoj temi, ili ovaj http://www.imdb.com/title/tt0405094/ ovo su filmčine.
                    Filmovi i serije imaju skroz drugaciju dinamiku, poentu, cilj i mogucnosti. Mnoge stv koje ne mozes u seriji mozes na filmu, ali zato i mnogo stv se mogu mnogo bolje razviti u seriji nego na filmu, nisu za porediti. Daju skroz drugacija zadovoljstva

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Ne moze to nikad biti moj stil momce, nikad. Tvoj je bio u nekom bas bzv tonalitetu, ako se jedan "smajli" moze uopste smatrati bilo kakvim kvalitetom.
                      Mnogi ne mogu dokučiti tvoj stil, nije čudo kada si na višem nivou, nego, kako si dozvolio da zezaju dreamy nisam očekivao da će skupiti hrabrosti u tvom prisustvu. Pogledaj objašnjenje Atloste, čak ni ja nemam odgovora na to, kako to da ona nije u LEPIMA

                      Comment


                      • A jbg, ne mogu na sve strane. A altosta nije u LEPI-ma jer je postojala bojazan da nas odbije, pa da se ne siri prica...

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Mnogi ne mogu dokučiti tvoj stil, nije čudo kada si na višem nivou, nego, kako si dozvolio da zezaju dreamy nisam očekivao da će skupiti hrabrosti u tvom prisustvu. Pogledaj objašnjenje Atloste, čak ni ja nemam odgovora na to, kako to da ona nije u LEPIMA
                          Nije to bilo objasnjenje, jer nemam vremena da razlucujem ova vasa merenja, mogli bi se negde drugde izmeriti pa nam samo javite ko je pobedio
                          To je bilo vise ovako uopsteno, nije bilo upuceno direktno tebi nego sam se setila toga posle tvog posta i zato sam ga citirala.

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            A jbg, ne mogu na sve strane. A altosta nije u LEPI-ma jer je postojala bojazan da nas odbije, pa da se ne siri prica...
                            I ako nas odbije, sigurno će dati objašnjenje koje neće biti objašnjenje, i na to nećemo imati odgovor, ali će ostati u tajnosti. I neće to biti upućeno samo LEPIMA, nego svima. Imaš li kakav film preporučiti za ove kasne sate, po mogućnosti da je što stariji, iz naših najboljih godina.

                            Comment


                            • A sto znam... Nisam nesto u tom mod-u. Vala jos jednom odgledaj Kazablanku, nece glava da boli. A mozda je bolje Bridge too far, odlican istorijski film.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                I ako nas odbije, sigurno će dati objašnjenje koje neće biti objašnjenje, i na to nećemo imati odgovor, ali će ostati u tajnosti. I neće to biti upućeno samo LEPIMA, nego svima. Imaš li kakav film preporučiti za ove kasne sate, po mogućnosti da je što stariji, iz naših najboljih godina.
                                A noto je najjaci sa svojim "najboljim godinama" kada to kaze, covek bi pomislio da ima jedno 80, a on je zapravo tek sada u najboljim godinama... Nego ne primecuje, nije imao ko da ga usmeri, greska u koracima...
                                Nesretnice gledaj neki film koji oduzima dah. Nesto poput Bekstva iz Sosenka, taj ti treba da se probudis, a ne limunade. Makar ga gledao i 88. put, vredi svakog minuta.....
                                Laku noc ljutice
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X