Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Samo updejtuj torrent i nemas frke sa magnetima -.-
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Kako ga to ubacis u program najnormalnije?

        Probaj ovo u opcijama da vidis je li ti otkaceno sto sam tamo ti napisala, editovala sam.

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Daj ne zajebavajte me. Samo za utorrent sam znala, njega imam na drugom kompu i Vladan mi je poslao link pa ga imam i na ovom.

          Verovatno mi je podeseno na automatski, ne znam zaista u cemu je problem. Ja downloadujem torent najnormalnije, ubacim ga u program najnormalnije, i to je to. Uvek sve bude u redu, nikada nisam imala problem. Samo nisam znala za ovu opciju da mogu da cekiram sta hocu, a sta ne. Doduse jos uvek ne znam kako to da izvedem jer se svi pravite pametni, a niko da objasni sustinu
          I ne idem JA na magnet link, meni sajt ne dozvoljava da skinem torent, samo me presalta na magnet link i program ga direktno otvara. A sa kickassa kad skidam, onda sve moze, ali opet taj prozor nikada videla nisam.
          Evo ti ;)

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            Ne razumem?????? Mene nije sramota da pitam ako nesto ne znam. Za to forumi i sluze.

            Originally posted by Gangrena View Post
            Samo updejtuj torrent i nemas frke sa magnetima -.-
            Bice da je to problem ;)
            Originally posted by altlosta View Post
            Kako ga to ubacis u program najnormalnije?

            Probaj ovo u opcijama da vidis je li ti otkaceno sto sam tamo ti napisala, editovala sam.
            aj sad cu da vidim, mada kad malo bolje razmislim nesto ne bih da menjam ovo na sta sam navikla. Mrzi me posle da provaljujem nove fore
            Svi mi imamo neke svoje nacine. Ja torent "ubacim" u program, tako mi je najlakse. Program mi je otvoren, ja ga samo move-ujem u njega sa desktopa, jer mi se sve na desktop skida. Lenja sam, rekoh vec, to nije nista cudno, trudim se da sve maksimalno olaksam i pojednostavim.
            ....

            Comment


            • Zajebavas li se to malo?
              Idi na preferences kad otvoris program,ui settings i odstrikiraj to dont start the download auto...
              sigpic

              Comment


              • Hvala na dobronamernim savetima.
                ....

                Comment


                • Ako pod muvuješ misliš prevučeš i tako bi trebao da ti se otvori prozor pa da kliknes ok da pocne da ga skida. Ako ti se stv ne otvori onda podesi to u opcijama, zato sto neki malo stariji torrenti imaju mnogo vise seedersa ako su sezone u paketu.
                  Last edited by altlosta; 12-03-12, 23:14.

                  Comment


                  • Hvala altlosta, jedina si skontala sta je konkretno problem, stvarno nemam to... Podesicu kasnije. Ne znam ni zbog cega je tako, verovatno sam nesto pogresno radila, ali nisam uspevala da otkrijem problem jer je sve funkcionisalo odlicno, dobijala sam sta sam htela, i meni je bilo dovoljno.Zato nisam ulazila u sustinu.
                    Nije mi jasno zasto je toliko tesko za skapirati da neko nesto nema ili ne ume, sto drugi imaju, ili umeju?
                    Jbt, ja prva uzivam u sprdanju i zezanju, ali kada neko pita nesto ozbiljno, onda prekidam zajebanciju i pomazem ako znam, a ako ne znam cutim i pustam druge da pomognu.
                    A ne ovaj se zajebava, ovaj se facepalmira, kao da sam ne znam sta rekla i pitala, a zapravo sam potrazila pomoc. Molim vas da me ubuduce zaobidjete ako cete ovako da priskacete u pomoc. Eto bas vas lepo zamolih, raspolozena sam nesto, inace bi bilo ostrije, ali danas mi je bas dan ;)
                    ....

                    Comment


                    • Ne zesti se, a ovo se resava lagano i to su one gluposti kod kojih svi mogu da zapnu, ali malo teze se rijesavaju sa punim inbox-om

                      Comment


                      • Cesto mozes videti kad skines film da ima i sample, ja cesto prvo otkacim samo sample koji se skine za minut, pa ako mi je dobar snimak onda otkacim samo film. Nema tu sta da ti ne radi ako je automatsko, ali ovako imas mnogo vise mogucnosti ;)

                        Comment


                        • Ma to znam, ali je meni problem bio u izgledu prozorcica koji izadje kada se otvori torent, sada sam provalila u cemu je fora Bio mi je "smanjen" i davao opciju samo da kliknem na OK, a ja nisam primetila onu malu strelicu na koju kad kliknem, dobijem ceo prozor u kojem ima vise opcija i mogucnosti. U tome je trik, hvala svima, vrlo ste ljubazni.
                          Masu puta sam skinula sample i svakakva cuda, samo zato sto to nisam znala.
                          A prethodni post ignorisite, Ivan me razbesneo, ali se izvukao na kraju posteno.
                          ....

                          Comment


                          • To je to brate, obicna glupost... Kakvi seedersi, kakvi bakraci...

                            Comment


                            • Originally posted by dreamy View Post
                              Ma to znam, ali je meni problem bio u izgledu prozorcica koji izadje kada se otvori torent, sada sam provalila u cemu je fora Bio mi je "smanjen" i davao opciju samo da kliknem na OK, a ja nisam primetila onu malu strelicu na koju kad kliknem, dobijem ceo prozor u kojem ima vise opcija i mogucnosti. U tome je trik, hvala svima, vrlo ste ljubazni.
                              Masu puta sam skinula sample i svakakva cuda, samo zato sto to nisam znala.
                              A prethodni post ignorisite, Ivan me razbesneo, ali se izvukao na kraju posteno.

                              eto... Pokusavam da "pecnem" Vujadina, i vidi sta sam docekao...
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Zahebite vi sve te serije sto traju po pola stoljeca i sto se koriste da se Ameri sistemski zaglupljju i drze podalje od pravih problema.. Mind control putem tv-a...
                                You must spread some Reputation around before giving it to MGS again
                                Nevjerovatno je kako ljudi tako olako prihvataju da im se ispire mozak, još se smatraš luzerom ako nisi gledao neku seriju od milion nastavaka i koja se snima bar pola života.
                                http://www.imdb.com/title/tt0100150/ još jedan kultni koji sam zaboravio spomenuti u onom moru prijedloga i najkvalitenijem postu u ovoj temi, ili ovaj http://www.imdb.com/title/tt0405094/ ovo su filmčine.

                                Comment

                                Working...
                                X