Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto koristis kao torrent klijent??? Da nije mozda utorrent (mjutorent)??? Taj je najbolji, i najlaksi.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Normalno da mozes;)



      Obiljezi sta oces klikni ok i to je to,skinuce ti se to sto ti treba samo.

      Evo ti odavde pa skini ima masu s/l

      http://kat.ph/lost-season-1-5-t2861244.html
      ahahaha, sta je ovo, ja nemam ovakav program niti sam ikada imala slicne opcije ponudjene... Omg, gde ja zivim
      ....

      Comment


      • Pa zar ti nisam dao utorrent da skines
        sigpic

        Comment


        • Ma ti mozda imas neki drugi, manje userfriendly

          http://www.utorrent.com/downloads

          odje skini

          Comment


          • Ma nemoj je zbunjivati, svejedno sta koristi, samo kad ti se pojavi taj prozor, u njemu imas sta sve ima u tom torrentu, i otkacis samo ono sto ti treba.

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              Ma nemoj je zbunjivati, svejedno sta koristi, samo kad ti se pojavi taj prozor, u njemu imas sta sve ima u tom torrentu, i otkacis samo ono sto ti treba.
              Ne mora da znaci,vuze automatski pokrece,nema ovako da se izdvoji
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by dreamy View Post
                ahahaha, sta je ovo, ja nemam ovakav program niti sam ikada imala slicne opcije ponudjene... Omg, gde ja zivim
                Ajde objasni kako skines onda torrent? Najver nisi primetila taj prozor posto mahinalno kliknes ok.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ne mora da znaci,vuze automatski pokrece,nema ovako da se izdvoji
                  Pa to samo ako podesis da ti bude automatski, po defaultu je ovako ja msm, mada taj nisam nikad koristila, pa ko to jos skida, ima sig ili utorrent ili bittorrent a na tim je isto ovako.

                  Comment


                  • Ma imam ja utorrent, ali neku verziju iz 1988 izgleda, hahaha... Hit...Doduse uvek ridzektujem update programa, lenja sam do bola, sve to mene mrzi.
                    Ili ne znam da ga koristim dovoljno dobro, posto mi nikada nije "iskocio" takav prozorcic. I ne znam kako da bilo sta podesim ako mi sa piratebay-a izadje magnet link koji me vodi direktno do programa, sta ja tu mogu da podesim? Objasnite mi.
                    ....

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Pa to samo ako podesis da ti bude automatski, po defaultu je ovako ja msm, mada taj nisam nikad koristila, pa ko to jos skida, ima sig ili utorrent ili bittorrent a na tim je isto ovako.
                      Nista ja nisam mogao da izdvojim dok sam koristio vuze ;) ili nisam umio...
                      Ma poslao sam joj link za utorrent,njega koristi,mali zeleni
                      sigpic

                      Comment


                      • Ti kad kliknes na magnet link na piratu odmah ti se taj torrent pocne skidati? Nista ne moras pre toga odobriti?

                        Options - Preferences - UI Settings - otkaci Activate the program window i Show the window that displays the files inside
                        Last edited by altlosta; 12-03-12, 22:37.

                        Comment


                        • Originally posted by dreamy View Post
                          Ma imam ja utorrent, ali neku verziju iz 1988 izgleda, hahaha... Hit...Doduse uvek ridzektujem update programa, lenja sam do bola, sve to mene mrzi.
                          Ili ne znam da ga koristim dovoljno dobro, posto mi nikada nije "iskocio" takav prozorcic. I ne znam kako da bilo sta podesim ako mi sa piratebay-a izadje magnet link koji me vodi direktno do programa, sta ja tu mogu da podesim? Objasnite mi.
                          Pusti pirat,sad skidas sa kickassa.Zasto uopste ides na magnet link,skini torent na desktop i onda ga pokrenes i pojavice ti se ovo
                          sigpic

                          Comment


                          • Svejedno, i preko magneta se skine gde vec namestis.

                            Comment


                            • Meni preko magneta automatski otvara i nista me ne pita,samo ga stavlja da se skida
                              sigpic

                              Comment


                              • Daj ne zajebavajte me. Samo za utorrent sam znala, njega imam na drugom kompu i Vladan mi je poslao link pa ga imam i na ovom.

                                Verovatno mi je podeseno na automatski, ne znam zaista u cemu je problem. Ja downloadujem torent najnormalnije, ubacim ga u program najnormalnije, i to je to. Uvek sve bude u redu, nikada nisam imala problem. Samo nisam znala za ovu opciju da mogu da cekiram sta hocu, a sta ne. Doduse jos uvek ne znam kako to da izvedem jer se svi pravite pametni, a niko da objasni sustinu
                                I ne idem JA na magnet link, meni sajt ne dozvoljava da skinem torent, samo me presalta na magnet link i program ga direktno otvara. A sa kickassa kad skidam, onda sve moze, ali opet taj prozor nikada videla nisam.
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X