Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    A ne gleda mi se dok ne prodju bar 3,4 sezone...Samo sam GOT odgledao tako rano
    Moj covek...pustis lepo nek oni to razvuku kolko oce,posto daju na kasicicu kao da su napravili ne znam sta, a onda krk - sabijes 2 sezone za dan i po i ne bude ti dobro mrzis sebe,al gledas i dalje

    edit: haha dreamy pec
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      A ne gleda mi se dok ne prodju bar 3,4 sezone...Samo sam GOT odgledao tako rano
      Ja sacekam da zavrsi sezona ali sad da cekam 3-4 godina je previse.Jos necemo ni imati torente vec od aprila
      Sem GOT,to gledam svake nedelje

      Originally posted by M_G_S View Post
      Ti si znaci gledao Cari zbog riba?


      Ma necu vala vise da slusam tvoj sud. Ja evo nakacio svaku ubogu seriju, film sto si preporucio, a ti ono gledas zbog riba, dobro gradjenih momaka, dobrih tuca... Ma... Cari su imali pricu. Intrigantnu i imali su pozitivnu stranu sve te price. Meni nijedna od tih cura nije nesto bila privlacna, a inace se ne lozim previse na te TV licnosti, Moze se reci da ih ne primijecujem uopste.
      Sesnaestogodisnjak sve gleda zbog riba
      Sigurno ima neku dobru skrivenu poruku,nesto vrijedno gledanja.Steta sto sam to propustio onda
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Posle ovoga sto si mi napisala definitvno ce i Mad Men nekad da se gleda
        Zato sam i rekla da mozda mogu pomoci oko skepticizma

        Originally posted by Ljuba90 View Post
        Verujem...ali bar sam iskren

        Pazi,usao sam "open minded" i pored toga,tako da ne bi trebalo da bude problema.
        Imas veliki minus i mali + za istinu i open minde

        Originally posted by Ljuba90 View Post
        U carima valja jedino Alisa Milano
        Uf, ovde se baš slažemo

        Originally posted by M_G_S View Post
        Smallvile je sweet taste crap. Ali je za nijansu manje crap od nekih drugih. Altosta, znaci nemam snage za poslednju sezonu. Smorili su posteno. I glumci su katastrofa. Tom Veling nidje veze. Posle je snimio solidan film Fog, gdje pomalo i glupi, ali tip nema pojma. Ali nije to problem, nego sto su se posteno sprdali, iz sezone u sezonu, sa svim pravim ljubiteljima tih DC comics likova.
        Ma serija je puna mana, nema tu sta, ali meni je Superman nesto posebno oduvek, ja taj "lik, karakter, sve" obozavam i ja sam to morala sve gledati, kako je to mali Klark odrastao

        Comment


        • Sto se tice riba nisi imao srecno i ispunjeno detinjstvo ako nisi gledao baywatch. Carmen i Pamela,nema boljeg tandema...a bogami Jasmin i ostale nisu puno zaostajale. Najjaca serija koja je razvila savrsenju radnju o trcanju i uskakanju u vodu
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Mocicu da zivim sa tim minusom


            Ajde,mozda me usere...jel ima neko torrent za seriju OZ? Ali ne celu od jednom,jer nemam 40gb slobodnih na kompu...nego sezonu po sezonu

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ja sacekam da zavrsi sezona ali sad da cekam 3-4 godina je previse.Jos necemo ni imati torente vec od aprila
              Sem GOT,to gledam svake nedelje


              Sesnaestogodisnjak sve gleda zbog riba
              Sigurno ima neku dobru skrivenu poruku,nesto vrijedno gledanja.Steta sto sam to propustio onda
              Manite se tog loseg sarkazma, i skok na teniske teme, ovde nemate pojma.

              I naravno da je Alisa Milano najbolja riba u seriji, tu nema dileme Kakva crna Rose
              ....

              Comment


              • Ta Alisa Milano mi ne bi ni na 2m smjela pric. Da me ne ujede, ili nesto.

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Sto se tice riba nisi imao srecno i ispunjeno detinjstvo ako nisi gledao baywatch. Carmen i Pamela,nema boljeg tandema...a bogami Jasmin i ostale nisu puno zaostajale. Najjaca serija koja je razvila savrsenju radnju o trcanju i uskakanju u vodu
                  Meni se svidjao Dejvid

                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Mocicu da zivim sa tim minusom


                  Ajde,mozda me usere...jel ima neko torrent za seriju OZ? Ali ne celu od jednom,jer nemam 40gb slobodnih na kompu...nego sezonu po sezonu
                  Pa imas po sezonama i prevodi pasu koliko vidim

                  http://torrentz.eu/5bb87c16dcc8023df...986cf6a89474c6
                  http://torrentz.eu/5b68a985ecd5b0184...284f84e3a0406e
                  Itd...
                  http://torrentz.eu/search?f=oz+season+3
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako ja to nisam video

                    Fala Vlatko

                    Comment


                    • Ajde Vladane okaci i za Lost po sezonama, posto ja imam neki nenormalan torent koji ne radi posao.
                      ....

                      Comment


                      • Evo ti 5 pa skidaj jednu po jednu,ne moras sve

                        http://torrentz.eu/3e92a638b09137ceb...6cefbbd4ccac99
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mogu sve zajedno i da hocu, a ti si takav link okacio. Kako mogu da odvojim, je l' me zezas?
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Ne mogu sve zajedno i da hocu, a ti si takav link okacio. Kako mogu da odvojim, je l' me zezas?
                            Pa otkaci samo sta ti treba ;)

                            Comment


                            • Originally posted by dreamy View Post
                              Ne mogu sve zajedno i da hocu, a ti si takav link okacio. Kako mogu da odvojim, je l' me zezas?
                              Normalno da mozes;)



                              Obiljezi sta oces klikni ok i to je to,skinuce ti se to sto ti treba samo.

                              Evo ti odavde pa skini ima masu s/l

                              http://kat.ph/lost-season-1-5-t2861244.html
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam stvarno, ne znam kako to da odradim kada su na torentu sve sezone. Uputite me ;) Nemam opciju da izdvojim samo prvu, ili ako imam, onda ne umem da je primenim.
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X