Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ono je njegov sin?

    Odgledao sam juce...Kraj me iznervirao,jer moram da cekam do septembra
    Pa ja,mladjani Kolin pokazao da mu ima gluma po kome doc' ;)
    Jesi li ocekivao ono?Da ne postoji Profesor?

    Cari su sranje!Po meni.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Pa ja,mladjani Kolin pokazao da mu ima gluma po kome doc' ;)
      Jesi li ocekivao ono?Da ne postoji Profesor?
      Naravno da nisam ocekivao...stvarno perfektno odradjeno. Profesor je inace glumac i po

      Comment


      • Originally posted by dreamy View Post
        Uvek skontas sta hocu da kazem ;)

        I bravo sto si uspeo da dozivis Cari na pravi nacin. Pravi muskarci nisu to zbog onoga kakvim se predstavljaju, vec zbog onoga sto jesu
        Znaci, nemam pojma sto si s ovim šćela da rečeš, ali pretpostavljam da je nesto veoma pozitivno pa da se zahvalim.

        Vlado, Cari nisu sranje. A kako da se oslonim na sud momka koji je pruzio priliku GG, pa sad prica kako ne valja. Pa jebiga, to nije ni pravljeno za muskarce, a ti si "zavirio" malo da vidis sto zene to gledaju. I treba da sad vjerujem u tvoj sud o Carima?! Ma molim te...

        Mene nikad niko nece ubijediti da odgledam nijednu epizodu serije poput GG.
        Last edited by M_G_S; 12-03-12, 21:49. Reason: ada moj je moze mi se da ga editujem

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Uuuuuuu, ma za klasu je bolja od Smolvila! Propustila si onda sustinu, verovatno si gledala periodicno, naletela na par nekih malo losijih epizoda i eto ti.
          Ali meni ne moze da se poredi sa Smolvilom, iako mi ni ona nije losa. ;)
          Inace Charmed uopste nema vilenjake, likove iz bajki i slicno. hahaha
          Ali zato ima sve ono dole ispod sto si navela. U svakoj sezoni po nesto. Ogresila si se o seriju zestoko
          Meni def nije, nisam se ogresila sto se mene tice sigurno, znaci veruj mi, tu seriju bas bas bas ne volim. Supermena ja volim iz nekih drugih razloga, kao mala sam ga uvek volela, sad bih isto morala nasiroko o tome, a ne da mi se... Nisam rekla da Charmed ima likove iz bajke, nego sam to uporedila sa magijom. A da bi bilo sf, ako npr putuju kroz vreme to nekako mora da se teorijski razradi malo, ne samo zato sto su im to super moci da bude objasnjenje, ako me razumes..

          Originally posted by M_G_S View Post
          Charmed je mnogo dobra serija i stvarno mi nisu jasni ljudi koji je opanjkavaju. A taj smallvile je serija koju sam odgledao sve do poslednje sezone, ali stvarno vise nisam imao zivaca da mi krepuju se po glavi sa nekim njihovim idejama o supermenu. Ali stvarno su smarali naveliko. Mislim, Super je vidjeti Oliver Kvina, loze se ribe na njega, ali su bas sve pogrsno koncpirali. I onaj Tom Veling je vjerovatno najgori glumac u istoriji.
          Ti si gledao 200 ep i onda nisi zadnjih 15 jer si skontao da je previse Supermena, genijalno A skoro svi iz serije se mogu takmiciti za tu titulu

          Originally posted by dreamy View Post
          Mislim da si pomesao Los Serrano, spansku seriju, i The Sopranos (Porodica Soprano) americku seriju, veze jedna sa drugom nemaju
          I to je spanska serija, bas iz Spanije, a ove sapunice su uglavnom iz Juzne Amerike.
          Zasto je pomesao? Obe serije koje je naveo su iz Spanije bas, fazon , nasela sam
          Ja sam taj Korak napred odgledala nekoliko ep, ali nista posebno, simpa isto malo za tinejdzere.. A Seranove nisam, ali sam cula od dosta ljudi da vole.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Naravno da nisam ocekivao...stvarno perfektno odradjeno. Profesor je inace glumac i po
            A ova fora je pocela bas da smara u zadnje vrijeme u filmovima i serijama, i nikako nisam ocekivao,ali nikako.Prosto sam ostavljen bez teksta
            I to mi je izvuklo sve mogu ti reci,jer bradr Sem sa njegovim pastirima i dobrotom i pokusajima da Dexa vrati na neki pravi put je poceo opasno da me nervira i bojao sam se da ce biti kao 5. ali od obrta je sve bilo mnogo,mnogo bolje

            Edward James Olmos objasnio!
            sigpic

            Comment


            • Meni krivo sto vise nema njegovog brata (osim u par epizoda).

              On je pravi primer serijskog ubice

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                @altlosta-Jesam jedan od tih,ali o tome ne sme na forumu da se prica
                Pa niko nista nije rekao Inace bih ti svasta rekla

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Znaci, nemam pojma sto si s ovim šćela da rečeš, ali pretpostavljam da je nesto veoma pozitivno pa da se zahvalim.

                  Vlado, Cari nisu sranje. A kako da se oslonim na sud momka koji je pruzio priliku GG, pa sad prica kako ne valja. Pa jebiga, to nije ni pravljeno za muskarce, a ti si "zavirio" malo da vidis sto zene to gledaju. I treba da sad vjerujem u tvoj sud o Carima?! Ma molim te...
                  Kako su me smarali drugovi sa Carima u srednjoj,au kako se to gledalo.Jos Pink tek dosao kod nas,Cari bile aktuelne samo tako.Gledao sam,nije da nisam ali sad da gledam redovno ili po drugi put da gledam npr. ma nema sanse
                  Jos dodju i kupe neki girl magazin sa ogromnim posterom,svi odusevljeni,a ja vicem kakvo je sranje.Pa onda stizu nemoj brate da gledas kad je sranje,inace serija je odlicne i te fore

                  Pa ja sam Wire dva puta odgledao i opet cu,Lost cim sam istrosio krenuo u utvrdjivanje gradiva,Homicide tri puta,a ovakve serije nema sanse.Nisam stvarno sve odgledao ali jesam dosta i previse.

                  Rosa je cute
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    Pa niko nista nije rekao Inace bih ti svasta rekla
                    Verujem...ali bar sam iskren

                    Pazi,usao sam "open minded" i pored toga,tako da ne bi trebalo da bude problema.

                    U carima valja jedino Alisa Milano

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Meni krivo sto vise nema njegovog brata (osim u par epizoda).

                      On je pravi primer serijskog ubice
                      E on je ono sto je Dex bio na pocetku,sto je trebao da bude svo ovo vrijeme po meni.Ali ne,Dex mora da pokaze svoju ljudsku stranu,kao da nije dovoljno sto ubija samo one kao on
                      sigpic

                      Comment


                      • Smallvile je sweet taste crap. Ali je za nijansu manje crap od nekih drugih. Altosta, znaci nemam snage za poslednju sezonu. Smorili su posteno. I glumci su katastrofa. Tom Veling nidje veze. Posle je snimio solidan film Fog, gdje pomalo i glupi, ali tip nema pojma. Ali nije to problem, nego sto su se posteno sprdali, iz sezone u sezonu, sa svim pravim ljubiteljima tih DC comics likova.

                        Comment


                        • Nego Ljubo da ti gledas Boardwalk Empire,da vidis pricu i likove!Serija moze biti jedna od najboljih ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nego Ljubo da ti gledas Boardwalk Empire,da vidis pricu i likove!Serija moze biti jedna od najboljih ;)
                            A ne gleda mi se dok ne prodju bar 3,4 sezone...Samo sam GOT odgledao tako rano

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              A ne gleda mi se dok ne prodju bar 3,4 sezone...Samo sam GOT odgledao tako rano
                              Moj covek. Posle se smorim ako se navucem i moram da cekam 5 meseci na novu sezonu. Ma pali, ovako je jednostavnije, ako ti se svidi nesto sto je odmaklo, odmah mozes da ugasis zelju za danonocnim prozdiranjem iste
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Rosa je cute
                                Ti si znaci gledao Cari zbog riba?

                                Ma necu vala vise da slusam tvoj sud. Ja evo nakacio svaku ubogu seriju, film sto si preporucio, a ti ono gledas zbog riba, dobro gradjenih momaka, dobrih tuca... Ma... Cari su imali pricu. Intrigantnu i imali su pozitivnu stranu sve te price. Meni nijedna od tih cura nije nesto bila privlacna, a inace se ne lozim previse na te TV licnosti, Moze se reci da ih ne primijecujem uopste.

                                Comment

                                Working...
                                X