Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post
    Nikakav magija, vestice, vile, vilenjaci i likovi iz bajke Sve sto ima neku naucnu osnovu koja nije dokazana ili do kraja dokazana, o kojoj bi mogli naucnici polemisati, kloniranje, teleportacija, putovanje kroz vreme, telekineza, crna materija, telepatija, pandemija, mutacija...

    Ma podrazumeva se, ja je bas nisam volela, ali gledala sam i ja i volela sve i svasta. Da ponovim, odgledala sam sve ep Smallvilla

    A gleda li neko Fringe kojim slucajem?
    Uuuuuuu, ma za klasu je bolja od Smolvila! Propustila si onda sustinu, verovatno si gledala periodicno, naletela na par nekih malo losijih epizoda i eto ti.
    Ali meni ne moze da se poredi sa Smolvilom, iako mi ni ona nije losa. ;)
    Inace Charmed uopste nema vilenjake, likove iz bajki i slicno. hahaha
    Ali zato ima sve ono dole ispod sto si navela. U svakoj sezoni po nesto. Ogresila si se o seriju zestoko
    ....

    Comment


    • Serano je najjaca serija koja je ikad bila prikizavana na ovim prostorima ... Fiti kralj Jedina spanska serija koju sam ja ikada gledao Nesto sam malo gledao Korak Napred pre 5-6 godina i nista vise ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ma kakve veze ima,nije to ozbiljna serija.Ne bi je ni ubili da nije imala vaznije stvari,cini mi se da je prica bila da je otisla da snima nesto u Americi
        Ali hor najjaci,Dijego,Santi i Fiti,vristanje od smijeha

        Meni bi masu bolje bilo da je ovaj kraj bio u prosloj sezoni,ono je bas bio fijasko ako mene pitas
        Ali me malo nervira sto se Dex pretvara u covjeka,sto ima emocije,sto ga vode.Takav nije bio,on je monstrum koji pokusava da lici na covjeka,ovo mi vec malo smeta.Ali gotovo je sad i Rita i Debora,a i Harison su pokazatelj da iako je mracan ima svjetlosti u sebi.
        Vlatko,to i jeste poenta serije. Svi mi volimo hladnokrvnog ubicu Dextera,ali ipak ovako mora da bude. Mora da se menja,da pokusa da izbaci koliko toliko tu tamu iz sebe. Logicno,jbg.

        Ko ti je omiljeni sporedni lik? Ne racunam ove njegove ortake iz policije

        Meni je Migel Prado

        Comment


        • Charmed je mnogo dobra serija i stvarno mi nisu jasni ljudi koji je opanjkavaju. A taj smallvile je serija koju sam odgledao sve do poslednje sezone, ali stvarno vise nisam imao zivaca da mi krepuju se po glavi sa nekim njihovim idejama o supermenu. Ali stvarno su smarali naveliko. Mislim, Super je vidjeti Oliver Kvina, loze se ribe na njega, ali su bas sve pogrsno koncpirali. I onaj Tom Veling je vjerovatno najgori glumac u istoriji.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Serano je najjaca serija koja je ikad bila prikizavana na ovim prostorima ... Fiti kralj Jedina spanska serija koju sam ja ikada gledao Nesto sam malo gledao Korak Napred pre 5-6 godina i nista vise ;)
            Mislim da si pomesao Los Serrano, spansku seriju, i The Sopranos (Porodica Soprano) americku seriju, veze jedna sa drugom nemaju
            I to je spanska serija, bas iz Spanije, a ove sapunice su uglavnom iz Juzne Amerike.
            ....

            Comment


            • novi trailer , sreca 12-ti , nema jos puno nmg docekati , najjaca je



              onu zadnju sedmicu pred prvu epizodu cu da pogledam celu prvu sezonu ispocetka
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Sada gledam SFU (posle prve dve epizode mi se svdja,ali videcemo...malo mi je smor sto je Dexter to sto jeste )
                A ti si jedan od tih? Serija je jako opsirna sto se tice tema, tako da nije nikako moglo proci bez tog detalja i bice bas nasiroko razradjena, da te upozorim

                Originally posted by Ljuba90 View Post
                Sto se tice Mad Man-a nemam razlog zasto sam skeptican. Jednostavno mi deluje sumorno serija
                Najmanje je sumorna od svih koje si naveo Posto si filmofil, nekako imam osecaj da bi ti se svidela.. Evo ako se moze povuci paralela sa nekim filmovima, mozda ti nesto znaci
                pay homage to graphic designer Saul Bass's skyscraper-filled opening titles for Alfred Hitchcock's North by Northwest (1959) and falling man movie poster for Vertigo (1958); Weiner has listed Hitchcock as a major influence on the visual style of the series

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Vlatko,to i jeste poenta serije. Svi mi volimo hladnokrvnog ubicu Dextera,ali ipak ovako mora da bude. Mora da se menja,da pokusa da izbaci koliko toliko tu tamu iz sebe. Logicno,jbg.

                  Ko ti je omiljeni sporedni lik? Ne racunam ove njegove ortake iz policije

                  Meni je Migel Prado
                  Ne,on ima Harija i to je dovoljno,on ce ga usmjeriti na pravi put,vec jeste.On i sam na pocetku prica kako nema emocije,kako nije covjek.
                  On nalazi nju da bi licio na covjeka i to je to.A nalazi je jer je sjebana i bukvalno
                  OK budi ga sve ono sa bratom,sjeca se nekih stvari,normalno je da ga to prodrma ali on postaje previse emotivan,da ne pricam sto pocinje da vodi ljude u svoje ekskurzije,pa nije to sustina koda.
                  Ali sve je to ok sem ovo sto on i u ovoj sezoni prica kako je previse mracan i onda vidimo na kraju da ima previse svjetlosti u njemu,jbs to.Daj mi Dexa koji nema pojma o drustvenim i moralnim nacelima,covjeka kojeg je briga za sve i onako je samo glumio svo vrijeme,jednostavno nije ljudsko bice i nikad nece biti i sad ovakva promjena.Usrace mi seriju tacno ih vidim
                  Odlican je Henkov sin,odlican.Prada mi je isto mio,ali ako moram da biram Triniti definitivno,kako covjek glumi ono je bruka.Lik mu je izvanredan,e to je glumac.Ne mislim na Dzona nego glumac kakav treba da bude,kakav Dex nikad nece biti.
                  Masuka je brat
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Mislim da si pomesao Los Serrano, spansku seriju, i The Sopranos (Porodica Soprano) americku seriju, veze jedna sa drugom nemaju
                    I to je spanska serija, bas iz Spanije, a ove sapunice su uglavnom iz Juzne Amerike.
                    Ovo je sala ljudi, ne nasijedajte.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Ovo je sala ljudi, ne nasijedajte.
                      U svakoj sali ima 99% istine ;)
                      ....

                      Comment


                      • @Vlatko-Videcemo,ja bas ocekujem mracan kraj. Ko je Henk?

                        A Masuka

                        @altlosta-Jesam jedan od tih,ali o tome ne sme na forumu da se prica

                        Prezivecu nekako,jer mi deluje kao mnogo dobra serija...

                        Posle ovoga sto si mi napisala definitvno ce i Mad Men nekad da se gleda

                        Comment


                        • Originally posted by dreamy View Post
                          U svakoj sali ima 99% istine ;)
                          Mislis, u svakoj istini ima 1% sale?! ;)

                          Comment


                          • Pa sin Toma Henksa je Trevis,jesi li gledao zadnju sezonu
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa sin Toma Henksa,jesi li gledao zadnju sezonu
                              Ono je njegov sin?

                              Odgledao sam juce...Kraj me iznervirao,jer moram da cekam do septembra

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Mislis, u svakoj istini ima 1% sale?! ;)
                                Uvek skontas sta hocu da kazem ;)

                                I bravo sto si uspeo da dozivis Cari na pravi nacin. Pravi muskarci nisu to zbog onoga kakvim se predstavljaju, vec zbog onoga sto jesu
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X