Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa zar je isto magija i SF? Onda su u istoj kategoriji Harry Potter i Terminator... Ali ne bih rekao...
    Meni su gotivna oba zanra... i kad smo vec kod njih, jel gledao neko "Heroes" i sta mislite o seriji?
    Meni su bile solidne prve dve sezone ali nikako da se prica malo razvije i onda sam prestao da gledam na pocetku trece...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Obrisi inbox pa skidaj i Lost i sta hoces
      Vidi ovog kralja Otkud ti?
      I otkud ja mogu da znam da mi je pun inbox, ne gledam u pasulj... dok ne primetim neki ocit znak, nemam ti ja pojma
      ....

      Comment


      • sto se tice izbora: twin peaks ftw , the wire i sopranovi
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Nisam ja rekla da ne volim elemente sf-a, nego ne volim onaj teski SF poput Ratova zvezda, to mi je bas
          A doziran SF volim, pa Charmed mi je jedna od omiljenih serija svih vremena, a tu ima dosta sf, ako moze tako da se posmatra
          Lost je super, skidam je sada.
          Ratovi Zvezda, jedna od najcescih referenci u Lostu Od 5te sezone nije uopste doziran, a ni dosta ep u 4toj, ta u 4toj koju ja volim je bas bas..
          A Charmed sam bila primorana da gledam kad mi je cimerka bila navucena, meni je to uzasno, pizdela sam od te serije bukvalno i rekla bih da tu nema ama bas ni motiva sf-a ;)

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Pa zar je isto magija i SF? Onda su u istoj kategoriji Harry Potter i Terminator... Ali ne bih rekao...
            Meni su gotivna oba zanra... i kad smo vec kod njih, jel gledao neko "Heroes" i sta mislite o seriji?
            Meni su bile solidne prve dve sezone ali nikako da se prica malo razvije i onda sam prestao da gledam na pocetku trece...
            Spada magija pod SF, jer to nije realno Sve sto nije realno i sto je zamisljeno, ulazi u kategoriju SFa, bar koliko ja znam Altlosta bi tu mogla bolje da ti objasni, mislim da se ona razume u taj zanr malo bolje nego ja, jer je ljubitelj klasicnog SFa, ja volim misteriju, volim i magiju i slicno, ali mora da ima neku osnovnu pricu, to je meni najvaznije od svega.
            ....

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Vidi ovog kralja Otkud ti?
              I otkud ja mogu da znam da mi je pun inbox, ne gledam u pasulj... dok ne primetim neki ocit znak, nemam ti ja pojma
              I mojoj sestri od tetke je ,,Charmed'' jedna od omiljenih serija Cuti uhodim te po forumu... Bolje pocni da jedes pasulj mozda ti se pojave razni znakovi
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Je li iko primijetio sto ja nosim na avataru??! Pa ispostujte malo svog kolegu, koji se godinama javno izjasnjava, po svim popisima, na svim peticijama, formularima, ..., u skadu sa svojim avatarom. Dakle, malo manje "pljuvanja" po redu kom ja pripadam.

                Comment


                • @dreamy-apsolutno se slazem da je GG vise za devojcice


                  @altlosta-Lost sam gledao na tv-u par epizoda i svidelo mi se,ali sam generalno vise tip za filmove. Serije sam tek pre recimo 2 godine poceo da gledam. Za sada samo Sopranovi,Dexter i Wire. Ne racunam naravno milijardu komedija. Sada gledam SFU (posle prve dve epizode mi se svdja,ali videcemo...malo mi je smor sto je Dexter to sto jeste ). Nakon SFU-a cu verovatno Breaking Bad,a onda ako ikako nadjem OZ da skinem (gledao na TV-u,al se ne secam).

                  Sto se tice Mad Man-a nemam razlog zasto sam skeptican. Jednostavno mi deluje sumorno serija

                  Comment


                  • @altlosta Charmed u osnovi ima odlicnu pricu o porodici i jacini iste, sto je na mene ostavilo prejak utisak. Pritom ima te elemente fantazije odradjene na neki relan nacin, sto ja bas volim, i masa stvari mi se jos svidja, ali to su moje impresije, nismo svi isti...
                    Uvek ce mi biti u samom vrhu, tada je donela nesto sasvim drugacije.
                    ....

                    Comment


                    • Meni nije samo jasno kako se vi odluciste da to gledate, pa zakljucite da je za devojcice. Ja koliko kapiram, muskarac nema sto ni da trazi kod serija koje imaju u nazivu "Gossip". Ono, osim muskarci-zenice.

                      Comment


                      • Ljubisa ajmo malo o kraju Dexa

                        Spoiler
                        Sta ce sad biti sta mislis?Deborina ljubav je prevelika i mislim da ce ona ucinjeti sve za njega.Znaci ici ce protiv sebe jer cisto sumnjam da ce ona loviti njega.


                        I da,lationoamericke serije ne spanske
                        Pa Seranovi su prejaki
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Pa zar je isto magija i SF? Onda su u istoj kategoriji Harry Potter i Terminator... Ali ne bih rekao...
                          Meni su gotivna oba zanra... i kad smo vec kod njih, jel gledao neko "Heroes" i sta mislite o seriji?
                          Meni su bile solidne prve dve sezone ali nikako da se prica malo razvije i onda sam prestao da gledam na pocetku trece...
                          Ja pokusala na tvu da gledam par epizoda, ali se nije primilo Ali sam zato odgledala sve epizode Smallvilla

                          Originally posted by dreamy View Post
                          Spada magija pod SF, jer to nije realno Sve sto nije realno i sto je zamisljeno, ulazi u kategoriju SFa, bar koliko ja znam Altlosta bi tu mogla bolje da ti objasni, mislim da se ona razume u taj zanr malo bolje nego ja, jer je ljubitelj klasicnog SFa, ja volim misteriju, volim i magiju i slicno, ali mora da ima neku osnovnu pricu, to je meni najvaznije od svega.
                          Nikakav magija, vestice, vile, vilenjaci i likovi iz bajke Sve sto ima neku naucnu osnovu koja nije dokazana ili do kraja dokazana, o kojoj bi mogli naucnici polemisati, kloniranje, teleportacija, putovanje kroz vreme, telekineza, crna materija, telepatija, pandemija, mutacija...

                          Originally posted by dreamy View Post
                          @altlosta Charmed u osnovi ima odlicnu pricu o porodici i jacini iste, sto je na mene ostavilo prejak utisak. Pritom ima te elemente fantazije odradjene na neki relan nacin, sto ja bas volim, i masa stvari mi se jos svidja, ali to su moje impresije, nismo svi isti...
                          Uvek ce mi biti u samom vrhu, tada je donela nesto sasvim drugacije.
                          Ma podrazumeva se, ja je bas nisam volela, ali gledala sam i ja i volela sve i svasta. Da ponovim, odgledala sam sve ep Smallvilla

                          A gleda li neko Fringe kojim slucajem?

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ljubisa ajmo malo o kraju Dexa

                            Spoiler
                            Sta ce sad biti sta mislis?Deborina ljubav je prevelika i mislim da ce ona ucinjeti sve za njega.Znaci ici ce protiv sebe jer cisto sumnjam da ce ona loviti njega.


                            I da,lationoamericke serije ne spanske
                            Pa Seranovi su prejaki
                            JILIPOLLO

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ljubisa ajmo malo o kraju Dexa

                              Spoiler
                              Sta ce sad biti sta mislis?Deborina ljubav je prevelika i mislim da ce ona ucinjeti sve za njega.Znaci ici ce protiv sebe jer cisto sumnjam da ce ona loviti njega.


                              I da,lationoamericke serije ne spanske
                              Pa Seranovi su prejaki
                              Seranovi su bili klasa dok ne ubise jadnu zenu...

                              Sto se tice Dextera,nemam pojma sta ce da se desava. Verujem da ce stati uz njega
                              Last edited by Ljuba90; 12-03-12, 21:22.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Seranovi su bili klasa dok ne ubise jadnu zenu...

                                Sto se tice Dextera,nemam pojma sta ce da se desava. Verujem da ce stati uz njega
                                Ma kakve veze ima,nije to ozbiljna serija.Ne bi je ni ubili da nije imala vaznije stvari,cini mi se da je prica bila da je otisla da snima nesto u Americi
                                Ali hor najjaci,Dijego,Santi i Fiti,vristanje od smijeha

                                Meni bi masu bolje bilo da je ovaj kraj bio u prosloj sezoni,ono je bas bio fijasko ako mene pitas
                                Ali me malo nervira sto se Dex pretvara u covjeka,sto ima emocije,sto ga vode.Takav nije bio,on je monstrum koji pokusava da lici na covjeka,ovo mi vec malo smeta.Ali gotovo je sad i Rita i Debora,a i Harison su pokazatelj da iako je mracan ima svjetlosti u sebi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X