Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa taj otpor koji imas,ja sam dao sansu Ocajnim,Ogovarusi,odgledao nekoliko epizoda,jednostavno ne ide i to je to.
    A ti vec imas predosjecaj a nisi ni jednu epizodu odgledala,starsno
    Ma pusti MGSa,on mora da bude jedini kojem se ne svidja,previse je kul da bi mu se svidjalo sve sto se drugima svidja
    Pa na otpor imam pravo ako mi prica ne zvuci primamljivo, ali necu nikada reci da je nesto shit, kao sto ti radis. Ma domacice su serija za bleju uz kokice, i pauze za ***(kokice ), to nije preozbiljna serija na koju se navlacis i koju obozavas, ali nije ni losa, gledljiva je.. Gossip mi je za klasu bolja, ali ti si resio da ne valja, i cao zdravo. Ja svemu bar dam sansu. Ogovarusa??? Naziv veze nema sa serijom, niti sa tracevima. Eto kakav je ograniceni muski mozak, nema tu pomoci

    Originally posted by altlosta View Post
    Mozda niko nije dao bas losu ocenu, mozda po neka 6tica, 7, 8... kad tako ljudi pricaju o necemu i stvore ti velika ocekivanja, a tebi mozda nije do te mere spektakularno..
    Na koju mislis? Ma i to je tacno, nekad te ljudi naostre, pomislis da je nesto wooow, a ono bude prosek.
    Meni su omiljene serije neke koje mnogi nisu ni gledali iz "obesti". Svemu moras da das sansu da bi znao da li ti je dobro ili ne. Ali to Vladan ne razume,a meni nesto prica.
    Last edited by dreamy; 12-03-12, 19:58.
    ....

    Comment


    • Game of Thrones je bas zanimljiva prica, jedina zamerka mi je sto je spora. Ocekivao sam da se brze razrese neke stvari, zapravo imam osecaj kao da tek sad treba da pocne.
      sigpic

      Comment


      • Ako nesto gledas, a imas osjecaj da ce tek da pocne, a u pitanju je serija, budi siguran da to nesto nece nikad poceti. Nikad nije, niti ce. Kad nesto pravis, saspes gledaocima ono najbolje odmah u pocetku. Kad vec krenes, a ono smara, ti cekas, cekas... Nikad ne docekas. Osim ako nije spanska sapunica, pa tamo u onoj zadnjoj 1000-oj epizodi se sve razrijesi. I gledao si 999, zbog 1000.

        Comment


        • The Wire je bez premca Vlatko,onda Sopranovi,pa Dexter.

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Pa na otpor imam pravo ako mi prica ne zvuci primamljivo, ali necu nikada reci da je nesto shit, kao sto ti radis. Ma domacice su serija za bleju uz kokice, i pauze za ***(kokice ), to nije preozbiljna serija na koju se navlacis i koju obozavas, ali nije ni losa, gledljiva je.. Gossip mi je za klasu bolja, ali ti si resio da ne valja, i cao zdravo. Ja svemu bar dam sansu. Ogovarusa??? Naziv veze nema sa serijom, niti sa tracevima. Eto kakav je ograniceni muski mozak, nema tu pomoci

            Na koju mislis? Ma i to je tacno, nekad te ljudi naostre, pomislis da je nesto wooow, a ono bude prosek.
            Meni su omiljene serije neke koje mnogi nisu ni gledali iz "obesti". Svemu moras da das sansu da bi znao da li ti je dobro ili ne. Ali to Vladan ne razume,a meni nesto prica.
            Pa necu ni ja dok ne odgledam meni se uopste ne svidjaju Ocajne,Ogovarusica(pa takav je prevod,sta mogu ja tu) i Greys
            Nisam ja rijesio da ne valja,ja sam odgledao nekoliko epizoda i vidim da nije za mene.Ti vec sad u glavi stvaras sliku o seriji,a nisi ni epizodu pogledala.I ti pricas o sansi

            Originally posted by Tony_G View Post
            Game of Thrones je bas zanimljiva prica , jedina zamerka mi je sto je spora. Ocekivao sam da se brze razrese neke stvari, zapravo imam osecaj kao da tek sad treba da pocne.
            Ima u knjizi vise borbi mada serija stvarno dobro prati knjigu.Normalno kad citas u glavi stvaras drugaciju sliku ali onda vidis koliko je serija dobro odradjena.Ja necu nikad procitati prvo knjigu pa odgledati sezonu jer cu tako bojim se unisiti gledanje serije,bolje ovako.Serija je uzasno skupa i zato su radili vise na prici i likovima nego na scenama borbe i meni se svidja sto je tako ali bice to brze kako vrijeme odmice,kako knjige tako i serije.Bice epskih bitaka

            Ljubisa odgledaces i Breaking Bad,polako samo
            Meni Lost bolji od Dexa
            sigpic

            Comment


            • Breaking Bad cu kad zavrsim Six Feet

              Gossip Girl je simpaticna na pocetku,kasnije vise ne moze da se gleda.

              Comment


              • Originally posted by dreamy View Post
                Pa na otpor imam pravo ako mi prica ne zvuci primamljivo, ali necu nikada reci da je nesto shit, kao sto ti radis. Ma domacice su serija za bleju uz kokice, i pauze za ***(kokice ), to nije preozbiljna serija na koju se navlacis i koju obozavas, ali nije ni losa, gledljiva je.. Gossip mi je za klasu bolja, ali ti si resio da ne valja, i cao zdravo. Ja svemu bar dam sansu. Ogovarusa??? Naziv veze nema sa serijom, niti sa tracevima. Eto kakav je ograniceni muski mozak, nema tu pomoci



                Na koju mislis? Ma i to je tacno, nekad te ljudi naostre, pomislis da je nesto wooow, a ono bude prosek.
                Meni su omiljene serije neke koje mnogi nisu ni gledali iz "obesti". Svemu moras da das sansu da bi znao da li ti je dobro ili ne. Ali to Vladan ne razume,a meni nesto prica.
                Pa nije bas da svemu moras da das sansu, da bi imao bas konkretno misljenje moras, ali ne mogu ja sad gledati bas sve zive serije, sad cu da gledam turske serije, ne bih bas , vise se slazem sa onim sto si prvo rekla, neki predosecaj, neke kritike se mogu uvaziti na slepo

                Originally posted by Ljuba90 View Post
                The Wire je bez premca Vlatko,onda Sopranovi,pa Dexter.
                Jesi gledao Mad Men ili Deadwood? Ja bas volim takve serije, to su bas one drame na bazi kvalitetne konverzacije gde tako dobro upoznas psihologiju tog vremena. Ili Shield? Iako je i meni Wire bolja, kontam da svakom kome se svidela Wire bi se svidela i Shield, posto je isto dosta realna na slican nacin, samo je Wire malo opsirnija..

                Edit: Da, htedoh reci da iako su mi Wire i Mad Men sto se tice kvaliteta jače, Lost ce uvek biti #1 u mom srcu, nekako bih se osećala da sam izdala samu sebe kad je ne bih uvek stavila na čelo
                Last edited by altlosta; 12-03-12, 20:09.

                Comment


                • Zahebite vi sve te serije sto traju po pola stoljeca i sto se koriste da se Ameri sistemski zaglupljju i drze podalje od pravih problema.. Mind control putem tv-a...

                  Ovo je serija, par ekselans. Svaki minut je umjetnost.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Pa necu ni ja dok ne odgledam meni se uopste ne svidjaju Ocajne,Ogovarusica(pa takav je prevod,sta mogu ja tu) i Greys
                    Nisam ja rijesio da ne valja,ja sam odgledao nekoliko epizoda i vidim da nije za mene.Ti vec sad u glavi stvaras sliku o seriji,a nisi ni epizodu pogledala.I ti pricas o sansi
                    Ali hocu da pokusam, iako sam u glavi stvorila losu sliku jer me ne privlace tematike koje su tebi VRH VRHOVA, gde su glavni likovi ljudi koji boluju od raka, u svim serijama koje ti volis! Paljba. Idi pojedi nesto slatko i popij casu seljackog MLIJEKA

                    Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Gossip Girl je simpaticna na pocetku,kasnije vise ne moze da se gleda.
                    Meni je tek kasnije najbolja, kada se potpuno razvije prica u vezi sa Blair i Chuck-om. Tada mi je najbolja

                    Originally posted by altlosta View Post
                    Pa nije bas da svemu moras da das sansu, da bi imao bas konkretno misljenje moras, ali ne mogu ja sad gledati bas sve zive serije, sad cu da gledam turske serije, ne bih bas , vise se slazem sa onim sto si prvo rekla, neki predosecaj, neke kritike se mogu uvaziti na slepo
                    Dobro, ne bas bukvalno ;) Turskim ne dajem sanse ni ja. A pola Srbije prati, nisu mi jasni
                    ....

                    Comment


                    • Aloooo, pogledaj post izvise zbog cega to rade. Srbija je poznata po nadprosjecno inteligentnim ljudima, pa nije ni cudo.

                      Comment


                      • @altlosta...nisam gledao Mad Man jer sam skeptican,a Shield jer nema poente posle Wire-a

                        Deadwood planiram. Za Lost se premisljam.

                        @Dreamy,meni je zanimljiva mozda prva sezona. Kasnije ne znas ko je koga je*o,ko koga voli,ko koga mrzi,ko je kome roditelj. Da se ogradim-prestao sam da gledam posle druge sezone.

                        Spanske serije vise nisu u modi

                        Odoh da gledam SFU

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          @altlosta...nisam gledao Mad Man jer sam skeptican,a Shield jer nema poente posle Wire-a

                          Deadwood planiram. Za Lost se premisljam.

                          @Dreamy,meni je zanimljiva mozda prva sezona. Kasnije ne znas ko je koga je*o,ko koga voli,ko koga mrzi,ko je kome roditelj. Da se ogradim-prestao sam da gledam posle druge sezone.
                          Tu jesi u pravu, imali su dosta promasaja sto su spajali svakoga sa svakim, ali posle je prica dobila neki smisao, i vise nije bilo bas tako zbrkano kao u drugoj sezoni. Tada sam i ja razmiljala da odustanem, ali sam nastavila i nisam se razocarala, valjda zato sto nisam mnogo ni ocekivala. Mislim da se zenama ipak vise dopada, zbog specificnog odnosa prema modi i trendovima.
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            @altlosta...nisam gledao Mad Man jer sam skeptican,a Shield jer nema poente posle Wire-a

                            Deadwood planiram. Za Lost se premisljam.


                            Odoh da gledam SFU
                            Sto si skeptican? Mozda mogu nekako da pomognem A kad ne budes imao sta, gledaj i Shield, nije to bas tako kao Wire, one se porede zbog te realnosti vise, druga je to ipak prica, ima poente

                            Lost se moze gledati na tako mnogo nivoa da je to strašno, i zavisi iz kog ugla si je posmatrao da li ce ti se svideti taj čuveni kraj. Prve tri sezone msm da ne postoji niko kome se ne bi svidele, jer je jedna neverovatno dobra i zarazna avantura, od 4te krecu sf motivi, od 5te je teski sf, tako da to onda zavisi od ukusa. Ima jaaako puno referenci kroz celu seriju, tipa oni nadju neke mrtve ljude sa rancem u kom su neke stvari a izmedju ostalog i njeka knjiga, e sad ta knjiga govori o nekoj prici koja se skroz moze povezati sa necim sto se nekome od njih trenutno desava, a ti ako nzns za tu knjigu ili o cemu se radi, mozes opusteno da gledas seriju i bez toga. Onda jako puno referenci na stare filmove, serije, muziku, jako puno mitologije i sve filozofije iz pesmi, knjiga, filmova, mitologije su povezane sa psihickim stanjem kroz koji oni prolaze. Ja sam tu seriju dozivela kao put koji moras proci radi pomirenje sa samim sobom, kako da prihvatis sebe, ono sto jesi, ono sto si uradio, kako spasiti svoju dušu. I zato nisam ocekivala neki spektakularni kraj, da ce sve imati odgovor, da ce sve da rese umesto mene, vec mi je kraj totalno genijalan, ostavljeno je svakom da naspram svojih uverenja, svog vidjenja, odluci sta se desilo. Oni koji su to gledali striktno kao akcionu avanturu su sigurno razocarani. Mogla bih sat satima da piskaram, ali ovo je nesto ukratko a da ne pokvarim nista nikom ko treba da gleda... a za @dreamy, ako nisi gledala dalje od trece sezone nemoj ako ne volis sf. A meni je omiljena ep bas totalni sf

                            Javi neke utiske o Six Feet posle nekoliko epizoda, iako ti ja msm to jos uvek nece biti konacan utisak.. Nznm puno ljudi koji su je gledali pa me bas zanima evo ti jos jedan mali spojl, tamo u nekoj kasnijoj sezoni se pojavljuje Rainn Wilson u desetak epizoda i genijalan je

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              Sto si skeptican? Mozda mogu nekako da pomognem A kad ne budes imao sta, gledaj i Shield, nije to bas tako kao Wire, one se porede zbog te realnosti vise, druga je to ipak prica, ima poente

                              Lost se moze gledati na tako mnogo nivoa da je to strašno, i zavisi iz kog ugla si je posmatrao da li ce ti se svideti taj čuveni kraj. Prve tri sezone msm da ne postoji niko kome se ne bi svidele, jer je jedna neverovatno dobra i zarazna avantura, od 4te krecu sf motivi, od 5te je teski sf, tako da to onda zavisi od ukusa. Ima jaaako puno referenci kroz celu seriju, tipa oni nadju neke mrtve ljude sa rancem u kom su neke stvari a izmedju ostalog i njeka knjiga, e sad ta knjiga govori o nekoj prici koja se skroz moze povezati sa necim sto se nekome od njih trenutno desava, a ti ako nzns za tu knjigu ili o cemu se radi, mozes opusteno da gledas seriju i bez toga. Onda jako puno referenci na stare filmove, serije, muziku, jako puno mitologije i sve filozofije iz pesmi, knjiga, filmova, mitologije su povezane sa psihickim stanjem kroz koji oni prolaze. Ja sam tu seriju dozivela kao put koji moras proci radi pomirenje sa samim sobom, kako da prihvatis sebe, ono sto jesi, ono sto si uradio, kako spasiti svoju dušu. I zato nisam ocekivala neki spektakularni kraj, da ce sve imati odgovor, da ce sve da rese umesto mene, vec mi je kraj totalno genijalan, ostavljeno je svakom da naspram svojih uverenja, svog vidjenja, odluci sta se desilo. Oni koji su to gledali striktno kao akcionu avanturu su sigurno razocarani. Mogla bih sat satima da piskaram, ali ovo je nesto ukratko a da ne pokvarim nista nikom ko treba da gleda... a za @dreamy, ako nisi gledala dalje od trece sezone nemoj ako ne volis sf. A meni je omiljena ep bas totalni sf
                              Nisam ja rekla da ne volim elemente sf-a, nego ne volim onaj teski SF poput Ratova zvezda, to mi je bas
                              A doziran SF volim, pa Charmed mi je jedna od omiljenih serija svih vremena, a tu ima dosta sf, ako moze tako da se posmatra
                              Lost je super, skidam je sada.
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                Nisam ja rekla da ne volim elemente sf-a, nego ne volim onaj teski SF poput Ratova zvezda, to mi je bas
                                A doziran SF volim, pa Charmed mi je jedna od omiljenih serija svih vremena, a tu ima dosta sf, ako moze tako da se posmatra
                                Lost je super, skidam je sada.
                                Obrisi inbox pa skidaj i Lost i sta hoces
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X