Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Homicide je meni malo losija verzija Wirea i Shielda, ali isto jedna od omiljenih, mozda bi samo malo previse ih bilo na istu temu, nznm sta je ovo NYPD Blue, poznati mi ovako kad vidim glumce, ali ne secam je se bas..

    Comment


    • Je li to kod nas prevedno kao Njujorski plavci?
      sigpic

      Comment


      • Za neke nisam ni cula(Battlestar Gallactica), neke po mom misljenju ne zasluzuju da se nadju u toj selekciji iako sam pogledala tek po koju epizodu (Buffy) ali smatram da ne zasluzuju...
        Otkud X files u kategoriji drame? To mi nesto cudno.. ja sam obozavala Moldera i Skali, ali nesto ih ne bih svrstala u klasicnu dramu.
        Twin Peaks je jedna od jacih iz svog doba, ako ne i najjaca iz tog perioda...ali u ovoj konkurenciji The Wire je najbolja. Mozda i Lost, ali to nisam dovoljno pratila, skidam je sada pa cu lagano nekad, kazu mnogi da su sve sezone odlicne.
        Breaking bad sam samo od Vladana cula, on me sa njom udavi, nikad niko drugi da je pomene Salu na stranu, na kraju cu je pogledati, iako me tematika nesto ne vuce, mirise mi da su uzeli iz svake serije po malo pa to sve sklepali u jednu, ali ne volim ni o cemu da sudim dok se ne uverim. ;)
        ....

        Comment


        • Rekoh da nznm seriju, poznat mi taj naziv, ne verujem da bi bilo sta drugo moglo biti.

          Edit: @dreamy, bas mi cudno da nisi cula za Breaking Bad, msm ako pratis.. Neko mi rece da ide na Pink Family, pa ako imas mozes baciti pogled ako te zanima.. Ja sam odgledala dve, tri ep ja msm, pa mi rikno komp tada i nisam je nikad ponovo skinula, nisu mi valjda bile dovoljne dve da se navucem, glumac mi je sjajan, a toliko koliko sam videla, ne deluje mi kao to da su nabacali svakakve serije u jednu, jeste malo haoticna, ali sa svrhom rekla bih.
          Last edited by altlosta; 12-03-12, 18:59.

          Comment


          • Bice da su to Njujorski plavci,islo je to na TVu nisam sad gledao svaku kao sto nisam ni Majami ali mi je to daleko od Wire i Homicidea.
            Na Pink Family ide i prevedena je kao Cista Hemija,ipak su previse odmakli,evo ište linkove sad cu joj ih poslati
            Serija je prosto genijalna
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by altlosta View Post
              Rekoh da nznm seriju, poznat mi taj naziv, ne verujem da bi bilo sta drugo moglo biti.

              Edit: @dreamy, bas mi cudno da nisi cula za Breaking Bad, msm ako pratis.. Neko mi rece da ide na Pink Family, pa ako imas mozes baciti pogled ako te zanima.. Ja sam odgledala dve, tri ep ja msm, pa mi rikno komp tada i nisam je nikad ponovo skinula, nisu mi valjda bile dovoljne dve da se navucem, glumac mi je sjajan, a toliko koliko sam videla, ne deluje mi kao to da su nabacali svakakve serije u jednu, jeste malo haoticna, ali sa svrhom rekla bih.
              Nisam se lepo izrazila, cula sam za seriju, ali nikada nijednu preporuku za nju nisam dobila, osim od Vlajka
              On mi je kao ispricao radnju, ali nesto mene to ne privlaci toliko, zvuci mi sve natrpano i poznato, ali pokusacu, ajde...
              Mada i TBBT mi je hvalio, pa nisam izasla odusevljena iz sobe Ok mi je, gledljivo, ali ne toliko smesno koliko svi ovde pricaju.. Ne znam kakvo je tvoje misljenje o njoj? ja se svakako nisam navuka
              Nemam Pink pakete, nemam SBB uopste, kablovski operater mi je Vektor, oni nemaju te kanale...
              Originally posted by Vladan View Post
              Bice da su to Njujorski plavci,islo je to na TVu nisam sad gledao svaku kao sto nisam ni Majami ali mi je to daleko od Wire i Homicidea.
              Na Pink Family ide i prevedena je kao Cista Hemija,ipak su previse odmakli,evo ište linkove sad cu joj ih poslati
              Serija je prosto genijalna
              Jesu njujorski plavci, mislim da je na Pinku isla ranije... I nema veze sa CSI Njujork i CSI Miami, to su tri razlicite serije.
              ....

              Comment


              • A Battlestar sam gledala na tvu neke dve, tri ep nasumicno koje sam u'vatila, rekla bih da bi se fanovima Star Treka bas svidela, verujem da je drugacija od Treka kad bas pratis, ali meni je ovako povrsno tako izgledala. A Buffy nisam ni ja gledala, ali sam cula od puno ljudi da je super. A nisam nikad gledala ni Twin Peaks, mozda nesto kad sam bila mala na tvu, ali ne secam se. Jos nisam Friday Night Lights gledala i West Wing msm da nisam ni celu jednu ep, ostalo sve jesam bar po nesto..

                Edit: Ma nije ni meni TBBT nesto speciajlno, prva sezona mi je bila super samo zbog Sheldona, kasnije sve nesto ponavljaju fazone.. gledam je jos uvek, ali meni ona def ne spada medju one top sitcome, to je meni neka klasa Two and A Half Man, How I Met Your Mother i tako te neke srednje dobre...
                A serije ti se ugl dele na drame i sitcome, nemas tu podvrsta...
                Last edited by altlosta; 12-03-12, 19:23.

                Comment


                • Pa TBBT je meni najbolji na pocetku,mada realno seriju drzi jedan lik cijelo vrijeme.Ima mnogo boljih sitkoma ali se Sheldonu covjek mora nasmijati sa vremena na vrijeme

                  Sto se BBa tice uopste nije natrpano,serija je sjajna,originalna,a gluma izvanredna.Nemoj suditi o seriji koju jos nisi pogledala

                  Nisam ni rekao da su slicne vec da mi nisu ni blizu Wirea i Homicidea,sve je to meni na isti kalup,u ovakve izbore treba nesto sto je malo drugacije..
                  sigpic

                  Comment


                  • Ni ja mnoge od tih nisam gledala, nazalost pa nemam mnogo kanala na kojima se konstantno daju serije(ako izuzmemo Fox life ) a ja imam tu neku naviku da se prvo uvek na tv-u navucem na nesto, pa je tek posle nabavim i pratim, tako da za masu njih nisam ni cula jer nisam imala gde, a rizik mi je da skidam nesto samo zato sto je novo, ili zato sto ima dobre ocene na imdb, i sta ti ja znam... A ukusi su razliciti do te mere da je to strasno.. Meni je neko davno rekao da mu je Medium bljak, i ja sam negde u glavi stvorila otpor prema njoj, i slucajno je nesto pogledam na tv-u i odusevim se, od tad sam je pratila i sad mi je to jedna od drazih serija sa tom tematikom. Prvo slusam sebe, pa onda sve ostale, iako preporuka uvek znaci.
                    Cula sam i losa misljenja o Game of Thrones, ali meni se bas svidela.
                    Last edited by dreamy; 12-03-12, 19:32.
                    ....

                    Comment


                    • Od koga si cula losa misljenja o Game of thrones?Jesi li vidjela ocjenu na IMDB, glasalo preko 100 000 ljudi.Ne omane HBO gotovo nikad
                      Kako mozes da imas neku sliku u glavi kad nijednu epizodu ne odgledas to mi nije jasno,cus mirise joj da su uzeli od svake ponesto
                      Battlestar imam odavno narezanu ali nikako da se nakanim,gledao sam malo dok je isla na Avali,mislim da cu se navuci lako na to
                      Last edited by Vladan; 12-03-12, 19:36.
                      sigpic

                      Comment


                      • To samo neke budale su mogle da daju negativnu ocjenu za GoT

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Od koga si cula losa misljenja o Game of thrones?Jesi li vidjela ocjenu na IMDB, glasalo preko 100 000 ljudi.
                          Kako mozes da imas neku sliku u glavi kad nijednu epizodu ne odgledas to mi nije jasno,cus mirise joj da su uzeli od svake ponesto
                          Battlestar imam odavno narezanu ali nikako da se nakanim,gledao sam malo dok je isla na Avali,mislim da cu se navuci lako na to
                          Od nekoliko ljudi, jedan je upravo ispod citiran
                          Ma jel ti citas sta ja pisem?! Rekla sam da mi "mirise" na nesto vec vidjeno, i da me tematika ne privlaci, ali nisam rekla da je LOSA. Ne volim da sudim o necemu sto ne vidim, mogu da imam predosecaj, zelju da gledam, otpor da gledam, ali ne mogu da kazem da ne valja, niti ces ikada to od mene cuti. Pa ti si taj koji ima te predrasude, ne brkaj loncice molim te. Ti neces da gledas Gossip girl zato sto mislis da je tinejdz glupa serija bez price i emocija, ali nije uopste tako. Zato tisina.


                          Originally posted by M_G_S View Post
                          To samo neke budale su mogle da daju negativnu ocjenu za GoT
                          ahahahhahahahhaha, psssst!!
                          ....

                          Comment


                          • GoT je suvi kvalitet, i serija je fenomenalna. Toliko dobra gluma, radnja obmotana u srednjovekovno ruho, borba, seks, sve obmotano u velo misticnosti... Tesko da ima ljudi koji to ocjenjuju lose.

                            Comment


                            • Originally posted by dreamy View Post
                              Od nekoliko ljudi, jedan je upravo ispod citiran
                              Ma jel ti citas sta ja pisem?! Rekla sam da mi "mirise" na nesto vec vidjeno, i da me tematika ne privlaci, ali nisam rekla da je LOSA. Ne volim da sudim o necemu sto ne vidim, mogu da imam predosecaj, zelju da gledam, otpor da gledam, ali ne mogu da kazem da ne valja, niti ces ikada to od mene cuti. Pa ti si taj koji ima te predrasude, ne brkaj loncice molim te. Ti neces da gledas Gossip girl zato sto mislis da je tinejdz glupa serija bez price i emocija, ali nije uopste tako. Zato tisina.
                              Pa taj otpor koji imas,ja sam dao sansu Ocajnim,Ogovarusi,odgledao nekoliko epizoda,jednostavno ne ide i to je to.
                              A ti vec imas predosjecaj a nisi ni jednu epizodu odgledala,starsno
                              Ma pusti MGSa,on mora da bude jedini kojem se ne svidja,previse je kul da bi mu se svidjalo sve sto se drugima svidja
                              sigpic

                              Comment


                              • Mozda niko nije dao bas losu ocenu, mozda po neka 6tica, 7, 8... kad tako ljudi pricaju o necemu i stvore ti velika ocekivanja, a tebi mozda nije do te mere spektakularno..

                                Comment

                                Working...
                                X