Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Ma tastatura mi nije kineska, vjerovala ili ne, a ne mogu u ove sitne sate da nabadam... Evo da probam, ali svaki odgvovor oduzima vrijeme...

    你是對的
    你很聪明,几乎像我这样做。
    ....

    Comment


    • 不,我不是。我我聰明

      Mozda ne znas, ali ja sam odje bezmalo puta prenosio sto Kinezi, tj njihovi mediji, pricaju o Novaku Djokovicu, jer je on tamo najpopularniji. Znas vec, da pomognem, ako vec sam u mogucnosti.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Jos dve epizode Dextera i prelazim na Six Feet Under
        Ja bas volim Six Feet, malo je morbidna sto verujem nekom ne sedne bas, i malo sapunicarska ponekad, ali u sustini jedna bas pametna visedimenzionalna drama.

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          不,我不是。我我聰明

          Mozda ne znas, ali ja sam odje bezmalo puta prenosio sto Kinezi, tj njihovi mediji, pricaju o Novaku Djokovicu, jer je on tamo najpopularniji. Znas vec, da pomognem, ako vec sam u mogucnosti.
          你是心。
          Znam, kako ne bih znala, pa pisalo je ispod svakog texta MGS. Videla sam to svaki put, ide prvo snimak meca, pa kinezi vriste od zadovoljstva, pa onda neka Novakova izjava, pa prevod by MGS. Sve sam videla, nista ne moras da pricas da ne ispadne sad da se hvalis po forumu.

          Nego, da li postoje dve verzije filma "Zivot je lep" ?
          ....

          Comment


          • Originally posted by altlosta View Post
            Ja bas volim Six Feet, malo je morbidna sto verujem nekom ne sedne bas, i malo sapunicarska ponekad, ali u sustini jedna bas pametna visedimenzionalna drama.
            Ovo je prvi put da skinem seriju bez nekog predznanja. Iskreno nisam bas siguran ni o cemu se radi,ali imam nenormalno dobar osecaj

            Comment


            • O smrti Svaka ep pocinje tako sto neko umre i "dolazi" kod njih u porodicni pogrebni dom da ga sa'rane, svako naravno sa svojom nekom pricom, a njihovi zivoti su isprepletani kroz sve to, pa se naravno stalno prilkjucuju i razne ostale teme, cesto mracne.

              Comment


              • Originally posted by altlosta View Post
                O smrti Svaka ep pocinje tako sto neko umre i "dolazi" kod njih u porodicni pogrebni dom da ga sa'rane, svako naravno sa svojom nekom pricom, a njihovi zivoti su isprepletani kroz sve to, pa se naravno stalno prilkjucuju i razne ostale teme, cesto mracne.
                Mini spojl nikad nije na odmet

                Trebalo bi narednih dana da pocnem da je gledam,ali prvo malo da iskuliram od Dextera

                Serija je pokidala Ko ce da ceka sedmu sezonu

                Comment


                • Zavrsio prvu sezonu Dextera juce moram priznati da sam se navukao upravo skidam drugu .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nema toga ko se nece navuci na Dexa
                    Kako sam se ja izvristao gledajuci ovaj film,Brendan je brat najveci

                    http://www.imdb.com/title/tt1540133/
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Ne, bas sam mislila na Na Vita e bella, pretpostavila sam da nema.
                      edit: Ta serija o kojoj pricate mi je najmorbidnija serija na svetu, ja to ne bih gledala ni za kakve pare.



                      Ma ne mogu te tuzice sada, ovih dana bas nisam u tom raspolozenju, nesto mi se ne place, pa necu ni da izazivam

                      晚安
                      You must spread some Reputation around before giving it to drimici again.

                      Nije vala najmorbidnija, ali vala nije ni vrijedna paznje, zbog sve te tematike.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        You must spread some Reputation around before giving it to drimici again.

                        Nije vala najmorbidnija, ali vala nije ni vrijedna paznje, zbog sve te tematike.
                        :* :*
                        Ma bezi, ocaj...

                        A kad pominjete Dextera, i mene cekaju neke zaostale sezone da poskidam, tada kad sam ga ja gledala nisam ni znala za torente, davno to bese Mada sam od mnogih cula da je od 4.sezone serija dosta izgubila na kvalitetu, cim zavrsim ovo sto trenutno gledam, pocecu to da skidam, pa da vidim ko je u pravu
                        ....

                        Comment


                        • Najbolja TV serija u kategoriji drame u poslednjih 25 godina. U igri ih je odabranih 16: Sopranos, Six Feet Under, The Shield, NYPd Blue, Breaking Bad, Friday Night Lights, Twin Peaks, Battlestar Gallactica, The Wire, My So Called Life, X Files, West Wing, Buffy The Vampire Slayer, Deadwood, Mad Men i Lost. 6 od ovih sam gledala bas sve epizode, neke sam pratila na tvu pa koliko sam uvatila (neke manje, neke vise), neke sam odgledala samo nekoliko ep... http://www.vulture.com/2012/03/the-b...-25-years.html

                          Drama.jpg

                          Msm da ce sa jedne strane proci Sopranosi i Breaking Bad, a sa druge Wire i Mad Men... Wire kontam da ce pobediti..

                          Comment


                          • Breaking Bad vs Wire od ovoga sto sam ja gledao pod uslovom da Breaking Bad drzi ovaj nivo,a ako odrzi onda ce mi biti najbolja serija koju sam gledao i navijao bih za nju
                            Ljubisa ce reci Sopranosi
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja od ovih najvise volim Lost, Wire, Mad Men, Shield, Six Feet, tim redom..

                              Comment


                              • Nema Dexa,a nema ni jedne od mojih omiljenih,Homicidea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X