Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Louis Cyphre-Lucifer

      sigpic

      Comment


      • Upravo na Pink ide film nase mladosti

        http://www.imdb.com/title/tt0092675/
        sigpic

        Comment


        • Ja sam volio ove borilacke.
          Pobijedi Van Dam,sve ih posklepa i ja ti posle filma uzmem jastuk i bijem se sa virtuelnim opasnim Kinezima.I sve ih pobijedim.Skoro slijep.
          sigpic

          Comment


          • Jesi li baca' prasak sebi u oci?? Bez toga nisi mogao nikako da steknes pravi utisak... A Kineza tad nije bilo, pa smo se morali jastucima zadovoljit'... Nego, mogli bi mi sad tako nesto. Sad imamo i Kineza.

            Comment


            • Obavezno,pa kako drugacije da oslijepim i da se sjecam masterovih rijeci?Ali dok me virtuelni opasni Kinez napada,ja se sjetim svega cega me je master Josi naucio i osjetim da je jastuk tu nedje,ne treba mi vid da bi vidio.Na suvi osjecaj,isplatilo se ono mukotrpno treniranje po citav dan sa povezom.
              Sad bi bilo lakse kad su pravi Kinezi tu,sa jastucima je znalo bit' zajebano
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Skinuo sam prvu sezonu Dextera pocinjem da gledam danas
                Ako imas ista nenormalno u sebi, a svi imamo, serija ne moze da ti se ne svidi, iako je malo bolesna ;)
                ....

                Comment


                • Ja sam Dextera pogledao par epizoda dok je bio na RTL-u ali mi se nije nesto svidio ;)
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Jos malo pa stize

                    http://www.youtube.com/watch?v=VVkr9oYsIbo

                    Comment


                    • Winter is coming!

                      Sad vec brojimo sitno
                      Last edited by Vladan; 09-03-12, 21:21.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dexter je dosta dobra serija,gledam je na Vladanovu preporuku.Meni je interesantno sto je sve zanimljivije kako radnja odmice(skoro sam zavrsio drugu sezonu).Vladan vam inace moze preporuciti sve,osim komedije,covjek blage veze nema sto se tog zanra tice...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Tek si na drugoj? pa Ljubisa poceo posle tebe i vec covjek zavrsio,tako se gleda serija vezaro
                          Prva dvije sezone su mi prosto sjajne,a i Dzon Litgou ce objasniti malo kasnije
                          Office ti ne valja znaci
                          Ja prosto gutam Breaking Bad,druga sezona je skoro zavrsena i serija me odusevila.Hajzenberg

                          Javi se po linkove kad ispucas tu drugu
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Tek si na drugoj? pa Ljubisa poceo posle tebe i vec covjek zavrsio,tako se gleda serija vezaro
                            Prva dvije sezone su mi prosto sjajne,a i Dzon Litgou ce objasniti malo kasnije
                            Office ti ne valja znaci
                            Ja prosto gutam Breaking Bad,druga sezona je skoro zavrsena i serija me odusevila.Hajzenberg

                            Javi se po linkove kad ispucas tu drugu
                            Ovo si preuzeo gramatiku od naseg cijenjenog admina,da mu ime ne izgovaram!?

                            Pa imao sam problema s tvojim linkovima,ali me prijateljica iznenadila i donijela mi na USB-u drugu i trecu sezonu,od tebe nista dobrog, ne znam kako se Ljuba snasao...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by milanche View Post
                              ovaj trailer je smao tako napravljen da cu da izludim dok docekam 1.april , definitivno najbolja serija
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ovo si preuzeo gramatiku od naseg cijenjenog admina,da mu ime ne izgovaram!?

                                Pa imao sam problema s tvojim linkovima,ali me prijateljica iznenadila i donijela mi na USB-u drugu i trecu sezonu,od tebe nista dobrog, ne znam kako se Ljuba snasao...
                                Ne moras,ali mora ti bit' milo sto se mandopis odomacio,to je i cilj valjda.
                                Ti imas prijateljicu?Svasta li cu danas cuti...

                                A Ljubisa to moze sam da nadje,ne treba mu pomoc za sve kao tebi.Cetvrtu onda sam tragas,od kad si naucio da izdvajas epizode iz torenta mnogo si se promangupisao
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X